MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Ulgrich

Wynagrodzenie zalezy od sprzedazy w glownej mierze a cala reszta zalezy od ekipy z ktora sie bedzie pracowalo i czy praca dobra czy nie jak zaloga nie jest zgrana to i nie bedzie efektu w zarobkach

Krzysztof Nowy wpis

Jak wygląda praca kierowcy kat.C Jaki zakres obowiązków, godziny pracy ??

Monika Nowy wpis

Szukałam nowej pralki. Chodziłam po różnych sklepach, ale ostatecznie wróciłam do MediaExpert na Olsztyńskiej w Toruniu. Pan na dziale bardzo miły, potrafił doradzić. Kupiłam pralkę inną niż zamierzałam i bardzo się cieszę. Żałuję, że nie pamiętam imienia wysokiego Pana z broda, bo bardzo mi pomógł. Jeśli Pan to czyta to dziękuję i mam nadzieję, że już załatali wam dziurę w dachu przez którą wpadały płatki śniegu ????

Egsy

Ludzie są... dziwni, serio, ostatnio babka reklamowa zmywarkę, bo zamówiła srebrną, a dostała fioletową, a folię ochronną kto zdejmie?:)

Joanna
@Egsy

A to jesteś pracownikiem? Pełno tu opinii klientów a mało pracowników. Chciałam dopytać o to czy zatrudniają na część etatu? Jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin?

Egsy
@Joanna

Etat. Pracuję, tak i serio - ludzie potrafią być (usunięte przez administratora)... roszczeniowi, (usunięte przez administratora), niekulturalni... na szczęście są też spoko klienci, którzy szanują sprzedawców

Kieras Nowy wpis
@Joanna

Albo umowa na cały etat, albo czasem zlecenie, ale to głownie w gorących okresach okołoświątecznych.

Grażyna Nowy wpis
@Kieras

no i właśnie jakie by były warunki na takim zleceniu? mam teraz na myśli jakieś premie, to gorzej by się wypadło z tym niż na uop czy tak samo? czyli na dłużej np., na rok na zlecenie to nie ma co liczyć, żeby sobie dorabiać?

Nie polecam tego sklepu

Masakra z tym sklepem zakupiliśmy lodówkę samsung w poniedziałek przywieziono ją w środę był obity bok Pan który ją przywiózł zabrał ją i powiedział że lodówka przyjedzie za tydzień no i zostaliśmy bez lodówki a sklep olał nas i kazał czekać Toruń ul Lelewela.

@Nie polecam tego sklepu

No w sumie słabo to wyszło, dobrze że nie zostawił was z nią i nie kazał na własną rękę reklamować czy coś. Ale co, spodziewacie się, że jakąś lodówkę zastępczą powinni przywieźć czy jak?

Erazm_z
@Grażyna

miałem podobną sytuację - dostawca nie uważał, ale szybko rozwiązaliśmy sprawę. Pracownicy ME stanęli na wysokości zadania.

@Erazm_z

Czyli w ile dni udało się u Ciebie to ogarnąć? Teraz się zastanawiam czy ten kierowca podnosi jakąś odpowiedzialność materialną za to czy to w koszty jakieś wrzucają u siebie?

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Raz

Dobra robota. Narzekają lenie i tych nie słuchajcie. Kto chce pracować pracuje i zarabia. Proste

@Raz

A jak rzetelna praca przekłada się na aktualne zarobki tutaj?

Elek93
@Grażyna

Media Expert ma opinię elektromarketu, który płaci najlepiej. I tak jest. Przekonaj się sama.

@Elek93

O dzięki o tej opinii to nie wiedziałam, a ma jeszcze jakieś inne cechy wyróżniające ich od tych innych?

A.

Ja jestem że sklepu w Bielsku Białej. Zarobki na pok około 2800-3200, a na sali sprzedaży 2800 do nawet 6 tys. Wszystko zależy od samego siebie. Atmosfera w sklepie jest zmienna.. Zależy od napinki ASM. ogólnie ok Pozdrawiam

Luzak
@A.

Czy doradca klienta u was na sklepie musi pracować też na magazynie jeśli jest ich dwóch. Tzn dwóch magazynierow

Alicja
@Luzak

Postawione przez Ciebie pytanie jest już naprawdę bardzo konkretne. Trzymam kciuki za to, by użytkownik @A. zechciał Ci na nie w sposób merytoryczny odpowiedzieć. Po Twoim wpisie można wywnioskować, iż nie jesteś jeszcze pracownikiem MediaExpert, tylko na razie szukasz informacji o tym pracodawcy. A może już wysłałeś tam swoje CV?

Maciek
@Alicja

Zastanawiam się dlaczego nie ma nigdzie konkretnej odpowiedzi na pytania ,czy sprzedawca w media musi wyładowywać towar na magazynie sklepu i jak to wygląda?? czyżby to taka tajemnica czy tak ciężki ciężki temat ??hehe

Kot
@Maciek

Robi się wszystko, po przez ścieranie kurzy, sprzątanie sali sprzedaży, czyszczenia (usunięte przez administratora), podłóg, socjala, przyjmowania dostaw, wykładania towarów. Ciągła zmiana ekspozycji (to już jest jakaś masakra nawiasem mówiąc). Roznoszenie cen, cenóweczek i wywieszek z promocjami. Robi się tyle kilometrów przy tym że szok. W między czasie sprzedajesz towar, można by tak to ująć bo towar tu to jest ostatnią rzeczą którą powinno się sprzedać a wcześniej gonisz ubezpieczenie, komplementarkę, zakup na raty, psp itp. Gołego obrotu nie wolno robić bo jesteś złym pracownikiem a przecież nie jesteś podawaczem towaru tylko doradcą, ale opłacanym jako podawacz towaru. Jest strasznie duża presja na parametry, jak nie wyrabiasz to dowidzenia. Ogólne podejście firmy do pracownika jest skandaliczne bo ciągle mało i mało i mało.

Olek
@A.

Właśnie jestem ciekawy jak atmosfera w salonach między ludźmi czy jest "rodzinna" czy raczej przeciwnie? bo słyszałem opinie że jest egoizm,rywalizacja i nie ciekawie ogólnie ...ile w tym prawdy? może ktoś się wypowie z góry dziękuje za odpowiedź.

Gruby Benek
@Luzak

W przypadku gdy na sklepie nie ma etatu magazyniera, najczęściej jest ustalany grafik dla pracowników, którzy będą przyjmować i zabezpieczać towary a potem rozłożyć na półkach. Poza grubym sprzętem praca lekka i przyjemna.

Gruby Benek
@Olek

Bardzo dużo zależy od pracowników. Pracowałem na dwóch sklepach i była zawsze atmosfera przyjaźni. Wypracowane takie reguły które nie pozwalały na oszukiwanie więc i problemów nie było. Zdarzały się przypadki gdzie pracownik nieumyślnie podkradł sprzedaż innemu pracownikowi ale wtedy ew. premię przypisywano zgodnie z tym jak pierwotnie powinno być.

@Maciek

Doradcy pracują przy dostawie tak jak magazynier

Olek
@A.

Zgadza się można zarobić fajnie ale nie pisz głupot że to zależy od doradcy bo ja sam zarabiałem fajne pieniądze i znam się doskonale na sprzedaży ale odkąd otworzyły się nowe salony obok nas nie mamy już takiej siły przebicia.Jeśli w pobliżu nie ma konkurencji albo jest tylko jeden salon w mieście to masz eldorado ale jeśli jest kilka salonów w mieście to choć byś stawał na głowie niewiele ugrasz.

Arti
@Luzak

Hej, byłem ostatnio na wsparciu - jest u nas taka akcja "Wszystkie ręce na pokład", w grudniu. Magazynierów było dwóch, bardzo sprawnych, szybkich chłopaków, którzy mega ogarniali temat dostawy, wydania itd.

MArcin
@Arti

Po świętach zwolnili magazynierów, bo już nie potrzebne wszystkie ręce na pokładzie.

Magdalena
@MArcin

Ale tak z dnia na dzień bez uprzedzenia? Czy o tym już wcześniej byli powiadomieni pracownicy?

OrestD

Święci tureccy, trzeba to zapisać! Firma zatrudnia pomocników, którzy odciążają sprzedawców. nie wiem czy wszędzie, ale u mnie taki jest:) W końcu będę mógł poświęcić więcej czasu na sprzedaż

Klient

Kierownik z media plaza w Toruniu z działu RTV to zwykły gbur i sluzbista. Nie pierwszy raz jak coś kupuje to jest nadąsany i zachowuje się jak by wszyskie rozumy pozjadał (Nie chodzi o sprzedaż)Jakoś inni potrafią być mili,usmiechnieci i "normalni"

Klientka
@Klient

Zdecydowanie nie mogę się zgodzić! Niejednokrotnie dokonywałam zakupow w tym sklepie również na dziale RTV w Plazie Toruń. Jesteśmy z mężem mocno wymagający, i cieszy nas kiedy spotykamy człowieka, który ma wiedzę, rozeznanie, a znajomość trendów i nowinek technologicznych nie stanowi tajemnej wiedzy ale codzienność w której porusza się z łatwością. Szanuje tez pewnosc siebie Pana Kierownika. Człowiek zna się na rzeczy, co sprawia ze Jego „pozjadane rozumy” nie rażą a wzbudzaja poczucie bezpieczeństwa dla mnie jako konsumenta. A poza tym jeszcze się taki nie narodził co By wszystkim dogodził. Panie kierowniku dziękujemy za niejedna transakcje i do zobaczenia !

Renia

Po raz kolejny przekonałam się o jakości Media Expert. Już idąc tam byłam uśmiechnięta. I wróciłam zadowolona.

Bronek

Komentarz dotyczy jednego ze sklepów w Kujawsko-Pomorskim. Praca wymagająca dużego skupienia i zaangazowania. Plany czasem nierealne, choć jest wyrozumiałość po stronie kierownictwa. Rzadko zdarzają się korekty premii (trzeba sie mocno postarać aby dostać np. plan naprawczy i uciętą premię) Płace jedne z najlepszych w branży. Atmosfera bardzo dobra i przyjacielska. Brakuje trochę szkoleń z zakresu produktów i technik sprzedaży. Niemniej jednak praca godna polecenia.

Antonno
@Bronek

Praca godna polecenia dla ludzi, którzy nie mają życia poza pracą. Dla tych, co chcą tworzyć rodzinę i być ojcem lub matką, to masakra. Zmiany po 10 godz, nagłe wezwanie do pracy na jakieś bezsensowne zebrania itd. WIele małeżeństw rozpoadło się prze Media Expert.

Paweł1987

Jak wygląda grafik w sklepach media expert? Czy pracuje się od otwarcia sklepu do zamknięcia np od 10 do 20, czy też można ułożyć elastyczny grafik, gdy ktoś jest np osobą dojeżdżającą z innej miejscowości?

@Paweł1987

Witam, godziny pracy ustalane są według grafiku. Zazwyczaj jest to 8h/ dzień. Jesteśmy otwarci na sugestie pracowników. Zachęcamy do składania aplikacji. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie kariera.mediaexpert.pl. Zapraszamy

Antonno
@MediaExpert

Jakie 8 h/dzień? zwykle jest 10 godzin

Rampampam

Szczerze powiem, że praca w handlu nie należy do najłatwiejszych, niezależnie od tego, co się sprzedaje, oferuje. Ludzie bywają przemądrzali, roszczeniowi, bezinteresownie niemili. Ale są też wspaniali - uśmiechnięci, zadowoleni, z pozytywną energią. Dla tych drugich warto. I tych staram się dostrzegać bardziej. Pracowałam kiedyś w gastronomii (usunięte przez administratora). jak tam spotykałam, w ME nie uświadczysz. Kultura na zupełnie innym levelu, czysto, pachnąco, nowocześnie. Możecie mnie minusować, ale takie mam doświadczenie.

..............................

2800-3200 CHYBA BRUTTO HA

Aleksandra
@..............................

2800 to obecnie najniższa stawka jaką można dostać więc w przypadku gdyby było to 3200 to nie widzę w tym nic śmiesznego. Poza tym we wpisach niżej przeczytałam, że można także liczyć na premie, dodatki świąteczne czy inne pieniężne nagrody więc wygląda to wtedy już na naprawdę w porządku warunki. Nie sądzisz?

Ozzy
@Aleksandra

Tak. myślę, że ME proponuje niezłe warunki, zwłaszcza w tych trudnych czasach ta stabilizacja jest tak wazna

Miras
@Ozzy

Exactly:)

MarkII
@Aleksandra

Olu, masz rację. Są DK, którzy wyciągają taką kasę, że żyją jak pączki w maśle. A z czasem jest im coraz łatwiej, bo dochodzi doświadczenie.

TenNaPoziomie

Widać, że ludzie coraz bardziej nieprzyjemni, zwłaszcza Ci co rekrutują. Jeśli zależy Wam na pracowniku, spróbujcie choć odrobinę się zaangażować w dopasowanie terminu rozmowy rekrutacyjnej! Niektórzy chcą zmienić pracę i pracują w ciągu dnia, zatem nie zawsze jest się dyspozycyjnym. Ale nie... najlepiej mieć kandydata w d*pie i powiedzieć szyderczo "Ok, trudno, dziękuję cześć" Tak jak Pani, która rekrutuje na stanowisko specjalisty planowania i transportu. Walcie się w tym chorym kraju!

Czy pracodawca MediaExpert organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

amadeusz

zapomnij :D

Baza98e

Jasne. E-learning działa jak należy

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Czego się po nas spodziewać? Otrzymasz umowę o pracę bez żadnego okresu próbnego Dostaniesz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i... do tego możesz wypracować wysoką premię, bo wiemy, że każdy z czasem chce zarobić więcej Ubezpieczymy Ciebie i Twoją rodzinę, abyś miał/a spokojną głowę Jako nasz pracownik będziesz mógł korzystać z okazji i kupować produkty z naszego elektromarketu na specjalnych warunkach Dostaniesz dodatkowy pakiet bonusów/benefitów Zorganizujemy dla Ciebie szkolenie wstępne oraz produktowe, bo najbardziej liczą się chęci

Sebek
@MediaExpert

Wszystko fajnie ale czemu o wszystkim mowa tylko nie o wypłacie. Jaka podstawa wypłaty, jaki system premiowy i od czego zależny?

tomek
@Sebek

Nie ma kawy na ławę chcesz wiedzieć to zanieś do nich CV, a nie szukasz takich informacji na forum

@tomek

Co to znaczy nie ma kawy na ławę? To jest najbardziej podstawowa informacja - ZA ILE i na jakich warunkach. Wyobraź sobie, że ktoś musi brać dzień wolnego w obecnym miejscu pracy, by iść na rozmowę i to tylko po to, by się dowiedzieć, że Cię to kompletnie nie interesuje bo płacą mniej, niż zarabiasz obecnie. Całe szczęście są już plany wprowadzenia obowiązku informacyjnego nt. wysokości wynagrodzenia przy każdej rekrutacji.

tomek
@Michał

No to nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Dramatyzujesz, wiecej wiary w siebie :)

@Sebek

Po przeszło 10latach pracy mam stanowisko specjalisty (usunięte przez administratora)więcej niż najniższa krajowa młodzi się śmieją nam w twarz

Dokładnie ja 13 lat pracuje i mam tyle samo co młodzi zastanawiam się po co mi ten specjalista zero szacunku i podziękowania za tyle lat pracy

Bażant

Czyli coś cię w tej firmie trzyma. Domyślam się co, b jednak kasa jest dobra. I ME trzyma się w tych trudnych czasach, right? :) A telefon ostatnio brałeś? Wszystkie promocje dotyczą nowych klientów, a starzy muszą walczyć o swoje...:( Wracając do Media, to powiedz szefowi co cię gryzie, wątpię żebyś cośosiagął pisząc tutaj

Pracownik ME

Po 13 latach pracy mam 2700 brutto i jestem specjalistą ds.sprzedazy zarobki są uwarunkowane ilością sprzedanych gs itp niby kasa nie jest zła ale szacunku do starszych pracowników zero młody przychodzi z ulicy i na dzień dobry ma wiecej pracuje bo lubię tą pracę i ludzi na sklepie a tych do góry szanuje tak jak oni mnie pozdrawiam

Wypłacają dodatkowe nagrody w MediaExpert?

Odp

tak, premie, dodatki świąteczne, kasę za polecenie pracownika. Idzie zdobyć coś extra

zawiedziony

Firma super. I mimo, że po 11 latach pracy postanowili się ze mną rozstać uważam, że warto spróbować swoich sił w tej korporacji. Atmosferę w pracy tworzą ludzie i to na jakich trafimy i z jakimi będziemy musieli pracować to już loteria. Przez długi czas pracy w Terg S.A. pracowałem z super ludźmi. Wiele się nauczyłem i czerpałem radość oraz satysfakcję z bycia częścią rozwijającej się firmy. Niestety niefortunnie dla mnie po zmianach personalnych wyżej moja współpraca się zakończyła. Jestem zawiedziony, że tak łatwo było komuś podjąć taką decyzję, zwłaszcza, że moje powody rozwiązania umowy o pracę podane przez przełożonego w 90% można było kwestionować. Szkoda, że zarząd w sytuacji gdzie doświadczeni pracownicy są tak istotni, nawet nie podjął próby wyjaśnienia tego z jakimi zarzutami przełożeni wyszli w stosunku do mojej osoby. Szkoda...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MediaExpert?

idenaprzerwe

Jak to wszędzie ekipe mamy podzieloną a dwie grupki, ale dogadujemy się bez problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Toruń

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MediaExpert