logo MediaExpert

MediaExpert

Złotów

Opinie o MediaExpert

nimmi 2011-02-01 12:13
i tak nie dostanie się tam pracy bez znajomości więc nie warto próbować
St0ne 2011-03-28 20:23
Do mnie zadzwonili z oferty na informatyka a dokładnie administratora ale chyba okazałem się za drogi - bo bez wyjazdu powiedziałem ile chce zarobić i nastała cisza :-P Jak ktoś myśli, że zatrudni admina za 2 tys. na rękę to powinien zbadać się w tamtejszym zakładzie.
woźny 2011-09-09 19:43
Ale dzisiaj się działo w Centrali, sekretarki krzyczały, jedna przez drugą, że aż miło było posłuchać.............................. :-)
johnny 2012-12-15 19:14
Bzdura!!!Nikogo tam kompletnie nie znalem a zostalem tam zatrudniony
gacuś 2013-05-31 22:59
Chyba sobie kpisz?
Awans? Po co Ci? Jak i tak zarobisz stówę więcej.
Firmo Terg S.A gratuluję wam[usunięte przez moderatora]
Człowiek wie jak nakłonić wieloletniego pracownika do odejścia do konkurencji.
Dziękuję właśnie jemu za to że tak postąpił ,otworzył mi oczy że można pracować bez chorych zarządzeń i beznadziejnych zmian cen , beznadziejnych nocnych wyprzedaży i jeszcze lepszych promocji.
Obiecuję wam że pracując u konkurencji będę walczył z wami z uśmiechem na buzi:D i do ostatniego dnia mojego życia.
Jestem waszym wdzięcznym wrogiem nr.1
Dziękuję za 6 letnią wiedzę którą u was nabyłem , świetnie sprawdza się do walki z Wami jako konkurencją.
Pozdrawiam kierownika z woj.łódzkiego.
J 2013-06-09 10:07
A jakie stanowisko Cię interesuje , bo inaczej zarabia sprzedawca a diametralnie inne są zarobki dyrektora regionu :)
dobry duch 2013-06-10 22:17
Portal wstrzelił się w dobry czas i powstał dla dwóch celów:

1. Wylanie łez niezadowolonych którzy myślą że świecą gdy plują w sieci w kolejnej firmie również sobie poplują i połechtają rządzę władzy w necie z ręką w majtusiach, najważniejsze aby dowalić za wszystkie czasy.
2. Wyciąganie informacji przez konkurencje co jest udowodnione.
mietek 2014-02-04 14:39
Mi się pracowało bardzo dobrze. Na stanowisku programisty/informatyka - Bardzo fajny zgrany zespół profesjonalni specjaliści z bardzo dużą wiedzą - dużo się tam nauczyłem. Płacą też nieźle jak na pilskie.
: 2014-03-29 22:11
Ja się dostałam bez znajomości i zwolniłam z własnej nieprzymuszonej woli:)
miska 2014-07-15 19:42
Witam!
CZego wy sie spodziewacie po takiej firmie skoro oni nawet klientow nie szanuja i maja w dupie
Dmx 2014-09-12 11:31
Witam. Terg przejął teraz Domex, a wraz z Domexem przejął pracowników. Może mi ktoś napisać jak się pracuje w Tergu? Jakie zarobki? W Domexie był0 1350zł na rękę plus premie. Z tym, że premie potrafił wynosić nawet po 1400zł na rękę przy dobrym obrocie. Jak jest w Tergu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Dmx 2014-09-13 10:44
Dzięki za info. Jestem dobrej myśli w takim razie. Aczkolwiek Domex też zbierał różne nagrody jako Pracodawca Roku itp. ale mobbing czasem się zdarzał. Zależało jakiego kto miał RKSa. Pozdrawiam.
telefan 2014-09-19 09:05
Fundusz Inwentaryacyjny w Media. Jesli w okresie zatrudnienia były zmiany kadrowe i nie podpisywaliście w tym dniu nowej umowy o wspólnej odpowiedzialności materialnej (zmiana udziału procentowego w odpowiedzialności), pracodawca nie może was obciazyc za braki inwentaryzacyjne. Okres przedawnienia mija po 3 latach od zwolnienia. Zainteresowanych zapraszam na telefan@vp.pl
Bumcyk 2015-02-11 02:07
Ostatnio na święta i okres początku stycznia MediaExpert zabłysnęło powalającą kampanią reklamową dosłownie wszędzie :) Ludziom się to mocno przejadło, ale w głowie zapadła melodia, marka i o to chodzi w kreowaniu wizerunku. Jeżeli na przyszłość będą jakieś atrakcyjne oferty to jest spora szansa, że się tam ktoś zachęcony wcześniej reklamą zgłosi.
as 2016-02-05 12:37
czy wie ktoś może jak nazywa się dyrektor regionalny na województwo łódzkie?
All Star 2016-02-05 22:09
Ja wiem jak się nazywa ,tylko zastanawiam się po co Ci ta wiedza...
All Star 2016-02-05 22:13
A poza tym kilkaset osób z województwa łódzkiego i innych wie jak się nazywa. Czy cos im to zmienia w pracy? Nie sądzę, żeby nazwisko miało tu znaczenie ...
otto 2016-09-27 15:22
Media expert jest zupełnie fajne. Daję im dużą okejkę.
marcin 2016-09-27 15:25
A za co dokładnie ta okejka @otto możesz dokładniej? Bo w moim mieście jest teraz ogłoszenie na sprzedawcę i zastanawiam sie czy warto sie w to pakować. Niby jest umowa o prace ale co z cała reszta? Moze tu możesz powiedzieć cos więcej nt. warunków?
Przemo! 2016-12-11 20:19
Elo elo 3 2 zero!!!
Jak tam z planami na grudzień? Wiecie jak zrobić plan na TZy? Tak jak my rok temu w grudniu to zrobiliśmy :)
Słuchajcie, pod koniec miesiąca sprzedajecie tyle TZ ile Wam do planu brakuje. My w Bochni nabiliśmy lodówkę i TV Sharpa.
Nie bójcie nic, bo jest zgoda ASM'a na to. Nam Agnieszka nawet podała dane firmy swojego męża, na którego to nabiliśmy. A po nowym roku np 2 czy 3 stycznia wszystko zwracacie :)
Oczywiście przez ten czas sprzęt cały czas był u nas na magyznie, a plan zrobiony :)
JurekPL 2016-12-19 20:31
Ameryka!!!
Każdy tak robi ;-)
iwona,biernaciak@gmail.com 2017-01-21 22:01
Dzień dobry.
Chciałam złożyć zażalenie do Dyrekcji Firmy MEDIA EKSPERT .
Od 3 miesięcy mój syn pracuje w Waszej Firmie był na rozmowach kwalifikacyjnych i przeszedł pomyślnie . Otrzymał informacje , że ma się zgłosić do pracy pamiętam jak bardzo się cieszył jak dostał tą pracę i jak mu zależało na tej pracy ,bo w końcu robi to co lubi. Firma znajduje się w Solcu Kujawskim od chwili , gdy pojawił się Regionalny , który stosuje mobbing na pracownikach , a szczególności upatrzył sobie mojego syna ,który niema odwagi by mu się przeciwstawić on ani nikt inny z pośród załogi. Jak można traktować w taki sposób pracowników to jest nie do pomyślenia ,że podchodzi do pracownika i gdy kończy mu się umowa to informuje złośliwie cytuję "nie myśl sobie , że będziesz miał przedłużoną umowę" Zaczęło się regularnie od chwili kiedy dowiedział się ,że syn ma komornika bo nie udało mu się spłacić rat wcześniej zaciągniętych ,ale w końcu dostał pracę i będzie mógł spłacić dług zaciągnięty bo ma pracę . Jak można z dyskryminować kogoś kto czegoś nie spłacił tylko dlatego , że tacy ludzie zwalniają z tego powodu .Proszę szanowną Dyrekcje o przyjrzenie się Panu Regionalnemu i nie skreślać ludzi bo mają coś do spłacenia nie on pierwszy inie ostatni .Jestem bardzo zmartwiona z tego powodu bo już nie będzie robił to co lubi i kocha przez kokoś takiego który nie powinien pracować na takim stanowisku które zajmuje jak nie szanuje ludzi .
oky 2017-03-05 10:13
jako sama praca nie najgorsza, jeśli ktoś pracował w branży to wie doskonale że słupki są ważne i na ich podstawie zależy twoje być czy nie być.... ale nie zmienia to faktu że dobrze sprzedając można spokojnie wyrobić średnią krajową (dużo zależy od lokalizacji sklepu)
Joanna 2017-04-04 10:48
@oky rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w MediaExpert. Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Kierowca 2017-07-20 21:07
Ile zarabiają kierowcy kat .C w Złotowie bo cały czas szukają a chętnych niema.

Zostaw swoją opinię o MediaExpert - Złotów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert