logo MediaExpert

MediaExpert

Złotów

Opinie o MediaExpert

nimmi 2011-02-01 12:13:33
i tak nie dostanie się tam pracy bez znajomości więc nie warto próbować
St0ne 2011-03-28 20:23:00
Do mnie zadzwonili z oferty na informatyka a dokładnie administratora ale chyba okazałem się za drogi - bo bez wyjazdu powiedziałem ile chce zarobić i nastała cisza :-P Jak ktoś myśli, że zatrudni admina za 2 tys. na rękę to powinien zbadać się w tamtejszym zakładzie.
woźny 2011-09-09 19:43:11
Ale dzisiaj się działo w Centrali, sekretarki krzyczały, jedna przez drugą, że aż miło było posłuchać.............................. :-)
johnny 2012-12-15 19:14:45
Bzdura!!!Nikogo tam kompletnie nie znalem a zostalem tam zatrudniony
gacuś 2013-05-31 22:59:17
Chyba sobie kpisz?
Awans? Po co Ci? Jak i tak zarobisz stówę więcej.
Firmo Terg S.A gratuluję wam[usunięte przez moderatora]
Człowiek wie jak nakłonić wieloletniego pracownika do odejścia do konkurencji.
Dziękuję właśnie jemu za to że tak postąpił ,otworzył mi oczy że można pracować bez chorych zarządzeń i beznadziejnych zmian cen , beznadziejnych nocnych wyprzedaży i jeszcze lepszych promocji.
Obiecuję wam że pracując u konkurencji będę walczył z wami z uśmiechem na buzi:D i do ostatniego dnia mojego życia.
Jestem waszym wdzięcznym wrogiem nr.1
Dziękuję za 6 letnią wiedzę którą u was nabyłem , świetnie sprawdza się do walki z Wami jako konkurencją.
Pozdrawiam kierownika z woj.łódzkiego.
J 2013-06-09 10:07:05
A jakie stanowisko Cię interesuje , bo inaczej zarabia sprzedawca a diametralnie inne są zarobki dyrektora regionu :)
dobry duch 2013-06-10 22:17:14
Portal wstrzelił się w dobry czas i powstał dla dwóch celów:

1. Wylanie łez niezadowolonych którzy myślą że świecą gdy plują w sieci w kolejnej firmie również sobie poplują i połechtają rządzę władzy w necie z ręką w majtusiach, najważniejsze aby dowalić za wszystkie czasy.
2. Wyciąganie informacji przez konkurencje co jest udowodnione.
mietek 2014-02-04 14:39:42
Mi się pracowało bardzo dobrze. Na stanowisku programisty/informatyka - Bardzo fajny zgrany zespół profesjonalni specjaliści z bardzo dużą wiedzą - dużo się tam nauczyłem. Płacą też nieźle jak na pilskie.
: 2014-03-29 22:11:26
Ja się dostałam bez znajomości i zwolniłam z własnej nieprzymuszonej woli:)
miska 2014-07-15 19:42:15
Witam!
CZego wy sie spodziewacie po takiej firmie skoro oni nawet klientow nie szanuja i maja w dupie
Dmx 2014-09-12 11:31:48
Witam. Terg przejął teraz Domex, a wraz z Domexem przejął pracowników. Może mi ktoś napisać jak się pracuje w Tergu? Jakie zarobki? W Domexie był0 1350zł na rękę plus premie. Z tym, że premie potrafił wynosić nawet po 1400zł na rękę przy dobrym obrocie. Jak jest w Tergu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Dmx 2014-09-13 10:44:20
Dzięki za info. Jestem dobrej myśli w takim razie. Aczkolwiek Domex też zbierał różne nagrody jako Pracodawca Roku itp. ale mobbing czasem się zdarzał. Zależało jakiego kto miał RKSa. Pozdrawiam.
telefan 2014-09-19 09:05:59
Fundusz Inwentaryacyjny w Media. Jesli w okresie zatrudnienia były zmiany kadrowe i nie podpisywaliście w tym dniu nowej umowy o wspólnej odpowiedzialności materialnej (zmiana udziału procentowego w odpowiedzialności), pracodawca nie może was obciazyc za braki inwentaryzacyjne. Okres przedawnienia mija po 3 latach od zwolnienia. Zainteresowanych zapraszam na telefan@vp.pl
Bumcyk 2015-02-11 02:07:21
Ostatnio na święta i okres początku stycznia MediaExpert zabłysnęło powalającą kampanią reklamową dosłownie wszędzie :) Ludziom się to mocno przejadło, ale w głowie zapadła melodia, marka i o to chodzi w kreowaniu wizerunku. Jeżeli na przyszłość będą jakieś atrakcyjne oferty to jest spora szansa, że się tam ktoś zachęcony wcześniej reklamą zgłosi.
as 2016-02-05 12:37:38
czy wie ktoś może jak nazywa się dyrektor regionalny na województwo łódzkie?
All Star 2016-02-05 22:09:08
Ja wiem jak się nazywa ,tylko zastanawiam się po co Ci ta wiedza...
All Star 2016-02-05 22:13:31
A poza tym kilkaset osób z województwa łódzkiego i innych wie jak się nazywa. Czy cos im to zmienia w pracy? Nie sądzę, żeby nazwisko miało tu znaczenie ...
otto 2016-09-27 15:22:17
Media expert jest zupełnie fajne. Daję im dużą okejkę.
marcin 2016-09-27 15:25:47
A za co dokładnie ta okejka @otto możesz dokładniej? Bo w moim mieście jest teraz ogłoszenie na sprzedawcę i zastanawiam sie czy warto sie w to pakować. Niby jest umowa o prace ale co z cała reszta? Moze tu możesz powiedzieć cos więcej nt. warunków?
Zostaw swoją opinię o MediaExpert - Złotów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert