Media-Expert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media-Expert

Gazda Nowy wpis

Uwielbiam ten sklep i jego pracowników:)

Szymon

Miałeś jakąś nieprzyjemną sytuację związaną z zakupami w Media-Expert? Staram się zrozumieć Twój wpis, jednak potrzebuję więcej szczegółów. Mógłbyś bardziej precyzyjnie wyrazić swój wpis?

Inoroz Nowy wpis
@Szymon

Ja tam nie narzekm. Wszystko cacy, sprawnie i na czas.

Sebastian Nowy wpis

Jak obecnie wyglądają warunki pracy dla kierowcy dostarczającego towar do klientów? Ile można zarobić i w jakich godzinach się jeździ?

Radi Nowy wpis
@Sebastian

Nie wiem ile dokłądnie, bo w PL o kasie się nie rozmawia, ale znajomy jest zadowolony.

Pikne święta

Dzięki chłopaki za pomoc. Sprzęt już spakowany, czeka na pierwszą gwiazdkę!

Czy po rozmowie w Media-Expert rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy macie znizki na asortyment ?

Bartas
@Kasia

Tak. Wszyscy jesteśmy "obkupieni":)

Filip.C

Ten sklep to żenada wystawiają gry których nie ma

rudy

W tym sklepie panują jakieś dziwne układy między pracownikami a szemranym kierownikiem, jedni są gnębieni ,a drudzy mają aż za nad to do pensji , brak rotacji między działami , nie ma równości w traktowaniu pracowników , kierownik który totalnie nie nadaję się na powierzone stanowisko , sam nic nie robi w kierunku ,by było dobrze ,a wymaga wyników.Stara ekipa włazi mu na głowę i miesza z błotem jak tylko się odezwie ,że mu coś nie pasuje...Jeśli czegoś nie dopilnuje i zdarzy się wypadek , każe pracownikom trzymać język za zębami, gdyż on ponosi za to odpowiedzialność. Pracownicy depczą po sobie ,nie liczy się koleżeństwo , tylko jak komuś dopiec i na swoje wyjść,totalnie brak klimatu i atmosfery. Pan M.to zwykły burak ,który nie ma godności, swojego zdania w słusznej sprawie. Nie polecam pracy w tym sklepie , wymagania Firmy są nazbyt wygórowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Media-Expert - Nowy Targ

Media-Expert