Media Expert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media Expert

Anna Nowy wpis

Media Expert jesteście świetni.Jestem bardzo zadowolona z zakupu u Was telefonu Realme c55. Profesjonalna pomoc w wyborze telefonu, świetna i miła obsługa.Pani bardzo mi pomogła,poświęciła dużo czasu spełniając moją prośbę. Bardzo polecam ten sklep i serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników.

Złoto Nowy wpis

Złoto nie praca!

Srebrna Nowy wpis
@Złoto

Serio? Śmiejesz się, czy serio warto tam pójść. Widziałem na ich stronie, że ciągle otwierają coś nowego, to chyba mają mocną pozycję. Dzisiaj warto związać się z takimi firmami.

Elżbieta

Świetny sklep, bardzo miła obsługa

Bożena
@Elżbieta

Jesteś częstym klientem? Fajnie że piszesz o obsłudze, bo domniemuję że są zgraną ekipą i dobrze się dogadują, no chyba że to tylko pozory i mili są wyłącznie dla klientów...

Michu93
@Bożena

Też coś dorzucę. nie kupuję tam za często, ale myśląc o świętach od razu miałem skojarzenie z Media Expert. I nie zawiodłem się. Wesołych świąt wszystkim!

pietrek
@Bożena

Rzeczywiście bardzo dobra i merytoryczna obsługa i doradctwo.Jestem z Drawska Pom i choć nam sklep na miejscu to elektrozakupy robię w Złocieńcu.W Drawsku Pom załoga beznadziejna Ja rozumiem że jest rynek pracownika lecz pomyślcie o jakiś konkretnych rozmowach dyscyplinujących wobec tych dwóch młodych wiecznie nachuczonych chłopaków.Przemyślcie to bo szkoda sklepu w tak dobrej obecnie lokalizacji

Jolanta
@pietrek

Cenna informacja :) Jestem przed rozmową kwalifikacyjną więc fajnie wiedzieć że zespół jest dobrze szkolony i sympatyczny. A jest Pan w stanie określić mniej więcej przedział wiekowy obsługi w Złocieńcu?

Olaf Nowy wpis
@Jolanta

co to za różnica. Widać, że dobrze im ze sobą i to najważniesze

Karol

Hej macie zniżki pracownicze na elektronikę ? Jakie są benefity ?

Marian
@Karol

Jasne, wszyscy jesteśmy obkupieni w ME:)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Expert? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Marlena

Wspaniały sklep i rewelacyjna obsługa. Jesteśmy zachwyceni kompetencjami i uprzejmością Pani Małgorzaty. Zakupy w tym sklepie to przyjemność ????Dziękujemy

Kamila
@Marlena

Dziękujemy!

Konrad

Dzisiaj robiłem zakupy w owym sklepie. Miałem wrażenie że na tak duży sklep obsługuje tylko jedna osoba a mianowicie chodzi o Panią (W blond włosach, imienia niestety nie pamiętam) która zaraz przy wejściu po lewej stronie obsluguje. Reszta pracowników nie kwapi się do obsługi a szczególnie pan o imieniu Maciej.

Bronisław
@Konrad

Jesteś klientem firmy i Twoja wypowiedź jest istotna, ale jak sam pewnie zauważyłeś forum Gowork.pl jest portalem dla pracowników zatrudnionych w firmie. Dłuższy czas minął od ostatnich wypowiedzi na temat pracodawcy. Podzielcie się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie, w jakich przedziałach oscyluje wynagrodzenie, można liczyć na jakieś benefity? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę?

Justyna

Jaka atmosfera panuje w Media Expert? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy ułatwiają prace w zespole? Jak oceniacie pracodawcę pod względem udzielanych wam dodatków? Zachęcam pracowników firmy do aktywności na forum. Każda wypowiedź, może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników forum.

Magda

Witam,ostatni raz robiłam zakupy w tym sklepie,który gromadzi sprzedawców bez aparycji jak i niemiłych,nie bardzo poinformowanych o tym co sprzedają, otóż Pan z plakietką "Uczę się" przestrzegam imię chyba Sylwester,hasło "uczę się" nijak pasowało do kompetencji sprzedawcy,strasznie nieprzyjemny,arogancki akurat tego nauka idzie mu dobrze,aż strach pomyśleć co będzie jak się już nauczy,poza tym brak aparycji u niego,jak i chyba jakaś poważna choroba skóry,spowodowało to,że uciekłam do innego sprzedającego,obsługa fatalna,zatrudniają już chyba meneli.

Łukasz
@Magda

Wystawianie opinii osobie z "plakietką Uczę się" w stylu "nie bardzo poinformowany co sprzedaje" jest nie na miejscu gdyż jak sama plakietka informuje pracownik jest na etapie uczenia się i ma prawo nie wiedzieć wszystkiego,

Justyna

Wiadomo coś o nowych miejscach pracy w firmie Media Expert w Złocenicach? A może pracujesz obecnie w tej firmie, napisz jak wyglądają sprawy dodatków pracowniczych i benefitów oraz wspomnij o atmosferze pracy u tego pracodawcy. Każdy nowy komentarz będzie dla nas niezwykle cenny.

Łukasz
@Justyna

MZ

Fachowe doradztwo polecam kontakt z Panem Rafałem

M.J.

wystawiam najgorsza opinie jak tylko jest mozliwa i przestrzegam przed zakupami w tym psełdosklepie , Wczoraj miałem zrobić zakup na większą ilość Agd-rtv , ale oczywiście dwie PANIE nie potrafiły wypisać rat obcokrajowcom . Po zapytaniu o mój produkt , który był zamówiony odpowiedziała zaraz , w tym momencie zrezygnowałem z dalszych zakupów i wraz z Żoną pojechaliśmy do Kalisza POM. i tam w MY- Center obsługa była wręcz o 100% lepsza .. Przestrzegam przed zakupami , .. A ich naciąganie na ubezpieczenia to złamanie warunków Praw konsumentach... Jak nie kupisz ubezpieczenia to nie dostaniesz Produktu ... Porażka

Renata

Ten sklep na Włókienniczej to jest żenada.Obsługa?Niestety panie nigdy nie mają czasu za kazdym razem odsyłają mnie do panów na drugim końcu sklepu.Kierownika wiecznie nie ma,nie ma więc możliwości porozmawiać o konkretach i ewentualnych negocjacjach ceny.Z mężem zaczęliśmy robić zakupy w Neonecie,tam czujemy się jak mile widziani goście a nie jakbyśmy przeszkadzali w rozmowie.

Maciej
@Renata

A mnie tam panie bardzo milo potraktowaly. Fachowe doradzwo szczegolnie jedenj Pani, jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Złocieniec

• Jak się pracuje w Media Expert?

Zobacz opinie na temat firmy Media Expert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Expert?

Media Expert