Media Expert

Opinie o Media Expert

Chętny Nowy wpis

Fajnie, a o pracy ktoś coś wie? Ekipa jest zgrana? Myślę o złożeniu CV i chciałbym wiedzieć, co tam za ludzie są.

manfred_dm Nowy wpis
@Chętny

Bardzo zgrana. To jeden z naj plusów

Ann

Nie polecam, sklep jako sklep wszystko ok ale obsługa tragiczna. Nic nie wiedzą klient bardziej obeznany(usunięte przez administratora)Potrzebują aż 3 osób do obsługi jednej kupującej. Nie przekazują sobie informacji odnośnie tego co mówi klient po czym umowy sporządzone na sprzęt są zrobione tak jak im się chce a nie z uwagami od kupujących!!! ????

Magdalena
@Ann

To mega słabo. Ja byłabym zdenerwowana taką dezinformacją panującą w zespole. Ale może po prostu trafiłaś na nowe osoby, może praktykantów? Takim można wybaczyć.

9_nol1 Nowy wpis
@Ann

WIdać źle trafiłaś, bywa. Ja złego słowa nie powiem, b zawsze jestem obsłużony jaknajlepiej.

Elka Nowy wpis
@Magdalena

Miałam jakiś czas temu taką sytuację - obsługiwał mnie młody, wyraźnie zdenerwowany chłopak. COś tam wiedział ,ale strasznie się spinał i podszedł kierownik sali i wszystko wyjaśnił, dalej już poszło i jestem zadowolona

Aśka

Wiem, że to niepopularne i sądząc po tym forum ludzie wolą narzekać, ale ja mam inną filozofię - jak jest dobrze, to trzeba o tym mówić. A jest, bo wczoraj wieczorem zostałam super potraktowana w sklepie Media Expert w Kętrzynie. Nie dość, że pan rozbroił mnie swoją cierpliwością i uśmiechem (a uwierzcie, że gdy robię zakupy to potrafię być spięta i nerwowa, zwłaszcza przy takich na ostatnia minutę), to jeszcze pani w okienku sfinalizowała wszystko z taką pogodą ducha, że aż do teraz uśmiecham się sam do siebie. A to wszystko tuż przed zamknięciem sklepu! Rewelacja!

Rabi

Cześć. O pracy w ME nic nie wiem, ale kupowałem tam prezenty na święta. Nie ma co się rozwodzić - obsługa pierwsza klasa. Uśmiechnięci, pomocni, fachowi. Widać, że lubią to, co robią. Tak przynajmniej wyczułem. Pozdrawiam

Agnieszka
@Rabi

To super, że tak twierdzisz. Ważne, że obsługa miła. A jakie rzeczy kupiłeś? Wiadomo, że nie będę teraz robić prezentów na święta, ale może sobie zapisałabym pomysł na przyszłość, bo nigdy nie wiem co kupić.

Rabi
@Agnieszka

Sorki, że teraz, nie bywam tu za często. Wziąłem tablet graficzny, opaskę i telefon. Mineły 3 miesiące, wszystko działa jak należy

Krystyna
@Rabi

Ok a gwarancja jak?? Ciekawe czy tu problemów nie ma żadnych

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Media Expert się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Daniel

Jak tu z prowizjami za sprzedaż?

Marcin09_px
@Daniel

Dobrze. Idzie sporo wyciągnąć!

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka macie atmosferę i zarobki?

Były klient

Nie polecam .. ostatni raz robiLem tam zakupy. Kłamią jak tylko mogą po czym nie przyznają się do winy.. juz nigdy tam nie zrobię zakupów.

@Były klient

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, uwagi prosimy kierować na adres e-mail: dok@me.pl.

Jerzy

Jak Wam się pracuje w firmie Media Expert po nowym roku? Czy zgadzacie się z niektórymi opiniami poniżej? Czy ta firma oferuje pracownikowi umowę o pracę i premię za dobre wyniki? Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą. Może znacie kogoś kto tam pracował lub chciałby się podzielić opinią?

Klient

Jestem stałym klientem w tym sklepie ,niestety odkąd jest sklep , robię naprawdę często drogie zakupy ale nigdy jeszcze nie otrzymałem rabatu jako dobry klient . Zawsze mi mówią przy następnych zakupach. Kierownik obecny jest niemiły. Poprzedni potrafił rozmawiać z klientami .

23e4r

hej, ja bardzo lubię robić zakupy w media expert, mają naprawdę duży wybór produktów, jeden minus jest tak że kilkakrotnie trzeba prosić o to żeby ktoś z obsługi podszedł do Ciebie i pomógł Ci wybrać odpowiedni produkt, ale może to jest kwestia tego że zawsze jak tam jestem to mają naprawdę dużo klientów.

Ciekawe która z Was to napisała(usunięte przez administratora)....? Jak się nie nadawałyście do pracy to Was wyrzucili - trzeba było nie kryć kierownika który całymi dniami w gry grał zamiast pracować. A co do skłócenia załogi to Wy z kierownikiem do tego doprowadziłyście. Nawet nie macie pojęcia jak się cieszyliśmy że w końcu Was wyrzucili. Teraz praca jest dużo bardziej przyjemna i spokojna. Nowy kierownik, nowy RKS na których pomoc można zawsze liczyć a nie jak wcześniej zrób sobie sam załatw sobie sam. Nigdy nie grzeszyłyście rozumem i po poście który napisałyście widać że nic się nie zmieniło a podobno z wiekiem człowiek staje się mądrzejszy ale chyba nie w tym przypadku. Tu ewidentnie widać że zgłupia...łyście

Zyta

Zapowiadało się super. Moja pierwsza praca w ME i jako handlowiec. Najpierw zwolnili RKS\'a z niewiadomych powodów, a był to bardzo w porządku facet. Na jego miejsce wstawili chyba z przypadku i braku kandydata (bo inaczej nie umiem sobie tego wytłumaczyć) jakiegoś totalnego obwiesia z IQ żaby. Ten, najpierw skłócił wszystkich pracowników, bzyknął jakąś nową pracownicę, powywalał tych co mu nie pasowali i nie chcieli donosić na innych w tym i kierownika sklepu a potem wstawił do sklepu tych co mu pasowali oraz swoją kochankę. Jakiś koszmar. Kto zatrudnia na takie stanowisko takiego skończonego d.ebila - dramat. Nie da się tu pracować, to jakiś chory cyrk.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Media Expert?

Zobacz opinie na temat firmy Media Expert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Media Expert