Opinie o ILSP International Language School of Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILSP International Language School of Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ILSP International Language School of Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILSP International Language School of Poland w Warszawa

Marzenka

A skad masz takie informacje ?

oburzony
@Marzenka

nie zrozumialas z kontekstu ze to osoba poszkodowana moze byc ktorej nie placi oszust?> podszywasz sie pod kogos zeby sprawdzac informacje dla tego oszusta czy co?

on

przez przypadek widzialem ich strone na instagramie. Porazka. zadnych zdjec ze szkoly tylko garstka przypadkowych osob i ktos reklamuje jakis kubek. o co chodzi...!? omijajcie te pseudo szkole.szkoda czasu i pieniedzy skoro jest tyle innych sprawdzonych w miescie szkol.

Marzena

Może tv powinna się za to zabrać, niezły reportaż mógłby z tego być.

elo

skorot ak, jest i gdzies to ktos z was czyli pracownikow zglosi to pewnie ktos sie tym zainteresuje ale jak nic z tym nie robicie to wasza sprawa

Nauczyciel

Na rozmowie bardzo przyjemna i swobodna atmosfera, elastyczni co do umawiania się na rozmowę, rzetelny kontakt z biura, nie wiedziałam jak trafić i bez problemu Pani z biura poinstruowała mnie telefonicznie.

Standardowe, Pytania o doświadczenie, dlaczego ta szkoła, cześć rozmowy w języku angielskim, pytania o oczekiwania finansowe.Miłe, że wyczerpująco opisują obowiązki i szczegóły pracy.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Karolcia

Nie wiem, o jakiej zmianie siedziby mówisz? Była i nadal jest na Bagateli. Przeprowadzki też nie było. Coś kiepsko jesteś poinformowany @piotrek. Skąd czerpiesz te swoje opowieści?

Karolcia

Ale tak jest w każdej pracy. Co Ci jednak po pracy, w której nie masz regularnie płaconego wynagrodzenia? Bo szkoła nie ma płynności finansowej? Szef zaś opowiada Ci coś innego a Ty czekasz ponad miesiąc na kasę.

Fraud

(usunięte przez administratora) Warto przeczytać, nim zacznie się aplikować do ILSP. To mówi sporo.

Marzena

Pracuję od kilku miesiący, a wypłate na czas dostałam dwa razy. Zdarzało się, że była wypłacana w ratach. Nie polecam!

zosia

jestem bardzo zadowolona z pracy w ILSP. z powodów osobistych musze zrezygnować z pracy, ale bardzo polecam firmę. teraz kilku osob szukają - proponuję wysłać CV po prostu

@kalaj proponuję poprostu wyslać CV

Ewelina

Proponują spoko warunki,na pełny etat, to z 40h tygodniowo oferują pracę 30h, 10 jest na przygotowanie do zajęć itp, ale pensja jak za pełny etat. Zważywszy na to, że tylko w szkole państwowej jest mniej godzin zajęć, to i tak super,bo w ILSP większa pensja no i nie ma dyżurów, rad pedagogicznych i zajęć pozalekcyjnych co daje więcej pracy niż etat.

sl

Teraz na FB ogłaszają nabór, jak ktoś jest zainteresowany to chyba lepiej się przekonać samemu co proponują .

Daga

Dla mnie jasno stawiają sprawę i proponują uczciwe stawki od razu na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystko było powiedziane za ile godzin, jaki czas trwania co do minuty. Z polecenia słyszałam, że fajny zespół i uczciwie się rozliczają, więc masz bardzo odmienne zdanie od większości tego co można usłyszeć o nich. Teraz chyba mają kolejny oddział gdzieś w centrum i zatrudniają do pracy. Bardzo otwarta i profesjonalna Pani dyrektor, przynajmniej takie jest pierwsze wrażenie. Na wejście każdy pracownik uśmiechnięty to chyba znaczy że nie mają tam źle. W ogóle tam chyba nie mają takich zajęć 45 minut... Być może jeżeli pracowałeś/pracowałaś u nich to może nie zrozumiałaś czegoś w umowie lub jeje w ogóle nie czytałaś jak 80% ludzi bo widać , że masz bardzo słaby polski...

Fałszywa opinia, pracuję tam od początku roku i nie ma tam jednostki zajęć 60 minut.Nie wierzę więc że ktoś coś takiego Ci powiedział,z z moich obserwacji wypłaty na czas, dyrektor wręcz biega za nauczycielami, aby na czas rozliczyli godziny. Jak dotąd polecam.

Amman

Pracowałem na zlecenie - opóźnień w wypłacie nie było. Początkowo dostałem stawkę jaką zaproponowałem. Po pewnym czasie aneksowaliśmy umowę i stawka została mi obniżona. Zrezygnowałem ze względu na nową umowę (nie pasował mi w niej jeden zapis) i nawał pracy w innym miejscu. Poziom nauki - przyzwoity. Nie wiem, jak jest teraz.

Serdecznie nie polecam! W pracy na pół etatu wymagają więcej niż na cały, ogromny problem z wypłatami, które i tak są małe. Nie wiesz za co jesteś odpowiedzialny w pracy i jakie są obowiązki, bo masz robić wszystko. Są niesłowni i niekompetentni. Z właścicielem nie ma dyskusji albo robisz co każe ale wypad. Nie polecam.

Mala mi
@Gość

Nie zatrudniaja w tej szkole na 1/2 etatu tylko na pelen etat lub zlecenie zatem ta opinia musi byc falszywa

Misiek
@Gość

Podzielam tę opinię.

Angela
@Mala mi

A skad ty wiesz czy zatrudniają na 1/2 czy nie. Jesli nie ma dostepu do umow to na jakiej podstawie nazywasz wypowiedz "fałszywa"?

tymek

ILSP szuka teraz asystenta na pół etatu do pracy biurowej - można znaleźc ich na gumtree i olx. kojarzycie jak warunki pracy? z zajec jezykowych bylem zaodowolony

Mała mi

Alinko Jeśli tak bardzo szukasz pracy to prześlij im CV i dodatkowo opisz w emailu swoją nadzwyczajna zdolność do nauczania mysle ze każdy pracodawca jeśli pracownik jest tego wart podwyższy wynagrodzenie po okresie próbnym Pozdrawiam

karczoch

jeśli jesteś taki obcykany z tych wszystkich języków to może po prostu zacznij uczyć na własną rękę jeśli nie możesz ciągle znaleźć pracy w ILSP. Myślę , że przynajmniej finansowo wyjdziesz na tym dużo lepiej bo z tego co się orientuje to w ILSP wcale nie można liczyć na jakieś wielkie kokosy... niestety

Zajecia

Na ich stronie mozna poczytac jakie sa Jezyki, ale glownie angielski zawsze mozna wyslac cv i sie przekonac

Mirka

Poziom nauki jest wysoki. Dodatkowo porzeczkę podnosi fakt, że studenci są z róznych krajów i trzeba sie z nimi jakos porozumieć. Tak jak pisałam powyżej pieniądze zawsze dostaję na czas. Za opóźnienia w płatnościach pensji pracodawce może zapłacić karę, więc powinno być to przestrzegane we wszystkich firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o ILSP International Language School of Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w ILSP International Language School of Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ILSP International Language School of Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILSP International Language School of Poland?

Kandydaci do pracy w ILSP International Language School of Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILSP International Language School of Poland
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • ul. Staromiejska 6 lok. 10D
    40-013 Warszawa