Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie

Opinie o Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie

habakuk 2012-10-04 11:24:13
Beznadzieja. Firma rodzinna. Doże premie we własnym gronie. Rektor, kancleż. a podobno są problemy finansowe.
NIE POLECAM
Marek Konopczyński 2013-03-12 22:25:15
Potwierdzam. Szkoda zachodu.
Pensje marne. Wymagania z kosmosu.
Jeszcze Rektor "zalicza" studentki.
Arek 2013-09-14 15:20:22
Nie polecam tej uczelni. Organizacja na bardzo słabym poziomie, zajęcia nudne, wykładowcy nie potrafią przekazać wiedzy ( oczywiście są wyjątki) a wiele wymagają. Na zajęciach jest co innego na egzaminach pytania nie związane z zajęciami ale z książkami wydanymi przez profesorów. Chodzi głównie o to zeby kupić ich książki i uczyć się z nich.
Brak kontaktów do wykładowców i możliwości umówienia się z nimi np. na wpis do karty różnic programowych. Panie w dziekanacie nawet jesli juz tam sa to czesto nie ''obsługują'' tłumacząc to tym że na drzwiach są wyszczególnione godziny ich pracy.
iii 2016-04-22 20:47:33
zwłaszcza, że mówimy typowo o Resocjalizacji.. a nie jakichś kierunkach ogólnych. Pedagogium na pewno ma lepszą ofertę niż znane państwowe uczelnie, jeśli chodzi o reso
Zostaw swoją opinię o Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie