Opinie o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz w Warszawa

Obcy

Znajmoy pracuje kilka lat i jest zadowolony. Próbowałem się wbić, ale jak dowiedzieli się, że się znamy to na to samo stanowsko nie przyjeli.

PSZ

Pracuje w Firmie kilkanaście miesięcy i jestem raczej jedną z młodszych stażem pracownikiem. Wszędzie dobrze gdzie nas niema. Kasa jest na czas i to najważniejsze. Ludziom pracować się nie chce i to jest powód złych opinii. Pracowałem w Korporacji i małych Firmach, ale tu jest uczciwie i nie żyję z miesiąca na miesiąc.

Łukasz

Tak Eurooffice to znak handlowy HEXON II. Naprawdę Firma jest OK. Polak jak to Polak, nie napisze nic dobrego, ale spójrz się źle to napluje Ci w twarz za nic.

Lukasz

FIRMA OK, KASA OK I NA CZAS. KAŻDY KTO PRACUJE I ROBI SWOJE MA DOBRZE. WIDZĘ, ŻE OPINIE ZŁE NA TEMAT TEJ FIRMY TO WYŁĄCZNIE LUDZIE KTÓRZY MAJĄ PROBLEM ZE SOBA I ZWALAŁY PRACE NA INNYCH JAK I NA MNIE. ROBIĘ SWOJE, KASE DOSTAJĘ NA CZAS, JEŚLI POTRZEBA ZALICZKI TO DOSTAJĘ.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
super ziom

ta firma to jedna wielka pomylka a ten laskawca zwany szefem i jefo ojciec ktorzy mysla ze sa panami swiata to juz kompletne dno stary to analfabeta i przyglup ktory ma sie za najmadrzejszego na swiecie i ludzi traktuje jak smieci i tylko wszystkich pogania a ten smieszny szef mysli ze nie wiadomo kim jest i o wszystko trzeba sie chodzic prosic bo wielki laskawca albo zapomnial zaplacic albo kiedy sa wyplaty wyjechal na tygodniowy urlop i zdziwiony ze ludzie maja oplaty do 10 i nie maja odlozonych pieniedzy na nie na jakim swiecie Ci polmozgi zyja kazdy ich obowiazek w stosunku do pracownika jest wykonywany z wielka laska a ty masz murzynie pracowac ile mozesz i najlepiej nic nie mow o pieniadzach bo to temat tabu nadgodziny za darmo wszystko masz robic gratis zadnej motywacji tylko wrzask na magazynie wieska analfabety ktory skonczyl 2 klasy podstawowki i jest bogiem smiech z tych ludzi ale to wszystko sie odwroci kiedys i zeby ich tak ludzie szmacili szczerze im tego zycze nie pozdrawiam i madrym ludziom szczerze odradzam prace w tej firmie ja zmarnowalem pare lat u tego laskawcy ludzie nie popelnijcie mojego bledy odradzam w 100%

Praca oki, nie ma nic do dodania oprócz kasy na czas jak na obecny rynek pracy!

michal

Praca przyjemna, pracuje 9 lat i rozwijamy się. Praca stała bez żadnych ukrytych ważnych szczegółów. Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma więc oczywiście napisać źle można o każdym. Co ważne, pensja dobra i na czas. Ekipa stała i zgrana. Można się przyczepić do polityki firmy a el nie Mi to oceniać.

gosc

zgadzam się w 100%~~~~~~~~~~~~

1922marian

Magda nie bądź taki (usunięte przez administratora)!!! Prawda jest taka że facet(? ) jest (usunięte przez administratora) dla swoich dobroczyńców którymi są jego pracownicy. Powinien ich co rano w (usunięte przez administratora) całować i prosić o wyrozumiałość za swój wredny charakter. Nie wiem jak można być taką rurą dla ludzi dzięki którym ma chleb.Wstydź się (usunięte przez administratora)

W SUMIE MOGE SIE PODAC ZA KAZDA OSOBE ABY SKOMENTOWAC TEGO PANA,A SKORO KTOS TAM PRACOWAL WIE JAK BYLO I SIEDZIAL W TYM...NIE PISZE TEGO TAK OD CO TYLKO ABY INNY POZNALI PRAWDE JAK JEST I UWAZALI NA NIE KOMPETENTYNYCH PRACOWCOW...WYSTARCZY ZROBIC ANONIMOWA ANKIETE WSROD PRACOWNIKOW,NAGRAC NA DYKTAFON SLOWA SZEFA KTORE MOWIL I KTORE ZROBIL.(usunięte przez administratora)

taaa

ŻAL MI TYCH LUDZI KTORZY ZA WSZELKA CENE SIEDZA W PRACY KTORA ICH MORLANIE WYKANCZA BO GODZA SIE NA PONIZANIE PRZEZ NIBY WIELKIEGO SZEFA. SMUTNE ZE OSZUKUJA SAMEGO SIEBIE... (usunięte przez administratora)

Michal

PRACA JEST OK, ZAROBKI NA CZAS A FIRMA SIĘ ROZWIJA.

Paranoid

Paranoid to nie taaaa i nie jest kobietą. Nieudacznikiem? Możliwe skoro nie pracuje już w tej firmie... :) Niesamowite jest to jak zaciekle (usunięte przez administratora) walczy o dobrą opinię. No ale może i ma rację?

Magda

Mam wrażenie, że nick Paranoid i Taaaa to ten sam nieudacznik. Po co się kobieto znęcasz nad człowiekiem, który robi fajny biznes i szanuje ludzi. Nie wyszło Tobie to chyba jest jasne, że jesteś do niczego, gdy ludzie pracują latami i zarabają fajne pieniądze.

taaa

Magda - 2012-12-05 09:54:53 Każdy z reguły kto pisze źle, jest człowiekiem który szuka dziury w całym. Prawda jest taka, że jest to jeden z lepszych biuroserwisów w Warszawie i okolicach, Właściciel sam doszedł do wyników ciężką pracą. Osób które pracują powyżej 5-10 lat jest więcej niż 50% w to chyba o czymś świadczy. Wszystkie nieroby niech wracają skąd przyjechały za tzw. pracą.nieroby...ja pracę w nadgodzinach się płaci to raz a dwa trzeba się szanować ;] po prostu!

TAAAA

HEHE ZNIKOMA ROTACJA LUDZIEEEEEEEEEEEE NIE KLAMCIE PROSZE

TAAAA

TAK CIEKAWA JESTEM CZY OSZUKUJAC PRACOWANIKA NA ROZMOWIE WSTEPNEJ TO DOBRZE SWIADCZY O PRACODAWCY.NIE PLACAC NA NADGODZINY I WYMAGAJAC I PLACAC NA CZAS I LASKAWIE OZNAJMIAJAC ZE ZAPOMNIAL TO JEST WPORZADKU

s
@TAAAA

Znikoma????to gdzie ty pracujesz???

PRACUJĘ W FIRMIE PONAD 8 LAT I JEST OK. ROTACJA LUDZI JEST ZNIKOMA, A BIURZE I WŚRÓD HANDLOWCÓW PRAKTYCZNIE W OGÓLE. ATMOSFERA JEST REWELACYJNA, WŁAŚCICIEL MŁODY I Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY. NIE MA PROBLEMÓW Z WYNAGRODZENIEM, KTÓRE JEST NA DOŚĆ DOBRYM POZIOMIE NA WARSZAWĘ.

Magda

Paranoid

Niestety nie mogę zgodzić się z tym co napisał? ee napisała? (nie wnikam bo to pewnie \"skomplikowane\") bronisława_65... Przedsiębiorstwo posiada pozytywną opinię? heh ciekawe, pracując tam nie widziałem zadowolonego pracownika. Straszne wykorzystywanie pracownika przez PANA. Zarobki dla niewymagających będą pewnie ok, oczywiście mowa o pieniądzach które dostaniemy do ręki bo ta najniższa krajowa na umowie... sami wiecie jaka jest. Problemy z wzięciem dnia wolnego bo te przecież są niepotrzebne... PAN do pracownika nie ma żadnego szacunku bo to szaraki, a on jest PANEM i to jest byznes Szkoda mi tylko ludzi marnujących się w tej firmie Był bym zapomniał, PAN na rozmowie kwalifikacyjnej wydawał się świetnym pracodawcą, pozytywnym człowiekiem. Wystarczyło kilka dni i okazało się, że widocznie minął się z powołaniem aktorskim. Odradzam pracę u PANA i ojca PANA z resztą też PANA High Five!

Zostaw merytoryczną opinię o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz - Warszawa

• Jak się pracuje w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz