Opinie o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz w Warszawa

Cyc

Nie lubię czytać głupot. Praca jak praca. Przyszedłem do firmy z kilkoma nowymi osobami i tworzymy zespół. Chłopaki starają się i robota idzie. Trochę biuro dziwne bo nie lubią magazynierów i nawet cześć nie powiedzą ☹️ Kierownik jest ok i główny magazynier też. Paweł i Hubert wspierają młodych i mam nadzieję na dłuższą współpracę

@Cyc

Potwierdzam

Bart

Praca na magazynie ciężka ale chłopaki ok Przyjęli kilku nowych i szukają kolejnych. Mnie zwolnili bo chciałem godnej pensji i ulgi dla młodych do 26 lat. Szef trochę dziwny ale mi powiedział, że kierownik nie widzi możliwości współpracy. Stary magazynier to Hubert co pracuje pół roku a pozostali to po kilka dni. Czy to nie dziwne???

@Bart

Chyba jednak trzeba sprostować, Paw ponad rok, Mar ponad 15 lat, Rob ponad 14 lat, Hub ponad rok. Z tego co zawsze było to szef zatrudnia osoby na które stać więc skoro pracowałeś to dostałeś ile chciałeś (jak dla ciebie godną pensje)

Zuzanna

@Maki rozumiem, że odpowiada Ci atmosfera w pracy w firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz. Czy coś jeszcze wpływa na Twoją pozytywną ocenę? Podzielisz się tym z nami? I bardziej rozwinięta opinia, tym bardziej może ona pomóc zainteresowanym pracą użytkownikom.

@Zuzanna

Ogólnie za przepracowany czas otrzymuję odpowiednie do wykonywanej pracy wynagrodzenie Naprawdę szanuję to co robię od kilku lat i zostają za to wynagradzany

Czy Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz ma ściśle ustalone godziny pracy?

Bibi

Zależy na jakim stanowisku - każdy dział ma inne godziny pracy .

Stary

Tak, ale są zmiany w niektórych działach

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Spoko

Ogólnie jest Ok, pozytywna atmosfera i zarobki

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do pracy biurowej? Na co zwrócić uwagę? Czy teraz firma rekrutuje?

Odpowiedz 2
@Ania

Najlepiej to dokładnie okresl godziny pracy i jaką wartość zarobków masz wpisana w umowie i kiedy tą umowę otrzymasz.

Czym Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz zachęcają? Jakie mają dodatki?

Hmm zachęcają luźna atmosfera pracy, brak dress codu. I to by było na tyle. Co do dodatków to woda z kranu do herbaty i kawy (własnej) i cukier

Robcio

Jest ok

Kazimierz
@Robcio

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w Hexon II, jednak Twoja opinia jest bardzo krótka. Może powiesz coś więcej, co konkretnie podoba Ci się w firmie? Jesteś zadowolony z pensji, atmosfery w grupie, dodatków pozapłacowych? Czy może chodzi o coś jeszcze innego? Napisz koniecznie, jestem ciekaw co jesteś w stanie powiedzieć na ten temat.

Pablo

Jako Dostawca mam same pozytywne opinie od pracowników. Raczej wszyscy zadowoleni skoro większość pracuje wiele lat.

MAKO

WSZYSTKIM SZCZERZE POLECAM, SUPER ATMOSFERA, ZAROBKI OK

Edzia

Super firma, fajny klimat. Pracowałam wiele lat i nie mam zastrzeżeń. Wiadomo kto umieszcza negatywne opinie, ale to norma. Szkoda POLECAM!!!

Oleksy

To , że komuś nie odpowiada praca w firmie to zupełnie normalne. pewne jest to, że mają opinię bardzo dobrą.

Piter

Bardzo fajny pracodawca, polecam

Magda

Człowieku, co Ty piszesz, ludzie sa zadowoleni z pracy, a Ty chyba jesteś jedną z tych osób które się nie nadawały i Im Szef podziękował. Lepiej wracaj z Wioski z której przyjechałeś/aś. Po co takie złośliwości po straconej pracy, idź na bezrobocie to nie będzie nadgodzin, a kasa za darmo.

Życiowy
@Magda

Coś masz do ludzi z wioski ? Ciekawe skąd Wy pochodzicie ? Bo nie z Warszawy.. widać jaki poziom w tej firmie się prezentuje skoro czepiacie się wsi.. prawda jest taka że ma nic być umów na najniższa krajowa i co wtedy szefuńcio pocznie ? Chyba odetnie dojacie do WC i każe iść gdzie indziej korzystać z toalety... Ludzie opanujcie się! Ten człowiek i ta firma to nie jedyny pracodawca na świecie ! Nie jesteście zwierzętami w Afryce by robić na swojego pana ! Współczuję tym co jeszcze pracują....

Mario
@Magda

Magda popieram w 100%, a inni niech czytają ze zrozumieniem.

stary kolerzka
@Mario

MAriusz, Monika, Magda - nie wierze ze to wy pisaliscie hahaha nikt normalny na opiniach swojego pracodawcy nie podpisuje się swoimi danymi by kazdy mogl miec do nich jakies ale :P takze jak was spotkam to sie z was posmieje :P

stary kolerzka
@Mario

i chyba teraz wiadomo kto pisze komenatrze przychylne na swoj temat ;p

@Magda

Popieram Magda, dobrze napisane. Nikt chyba ich tam nie trzyma na siłę. Po co pracować, po co wzwymyślac kogoś. Jak sie nie chce pracować to nie trzeba

zzzzzzz
@Nowy

nauczcie się czytać ze zrozumieniem, a właściwie niech sie nauczy czytac JEDNA OSOBA która piesza te wszystkie super komentarze. STały zespół sie wykrusza coraz szybciej bo nikt nie docenia tego co robia! lepiej nowym wiecej dac pensji niz starym ktorzy robi po kilka lat!!! pozdro!

@Magda

To nie pracuj i nie pisz głupot. Ponad połowa zespołu pracuje powyżej 5 lat. Pozdrowienia w nowej firmie. Pracuje krótko, ale wszyscy są jakoś zmotywowani.

Były
@Nowy

jakoś bo trzeba mieć kasę by mieć co do garnka włożyć. zacznijcie ludzie w siebie wierzyć i szukać innej pracy...

Monia

Fajna Firma i bardzo fajni ludzie ja tworzą. Polecam. Pracuję w biurze wiele lat i oczywiście zdarzają się osoby które się nie nadają i tworzą negatywny stosunek do pracy, ale to raczej rzadkość. POLECAM :)

Martyna

Witam, jakie są benefity pozapłacowe , bony na święta, premie roczne ? Czy kogoś firma szuka na działu finansowego lub na specjalistę ds transportu? Jakieś widełki odnośnie zarobkow ?

Herkules
@Martyna

Z racji tego, że to firma prywatna - nie ma żądnych benefitów. Kiedy pracowałem premia roczna była raz po 100zł dla każdego, któregoś razu też była ale tylko dla osób pracujących w biurze - pracownicy fizyczni są pomijani. Dział finansowy to szefostwo a księgowość jest z zewnątrz. przyjęcia są zazwyczaj do Biura Obsługi Klienta, Magazynu , na Kierowcę i na Handlowca. Co do zarobków.. Handlowcy -wiadomo zarabiają tyle co firmy kupią- jakąś prowizję z tego. Co do reszty stanowisk.. Wszyscy inni zarabiają mniej więcej tyle samo ale to nie kokosy :P Nie ma rozróżnienia czy Pracownik fizyczny czy osoba z Biura. Niestety., bo w innych firmach Ci fizyczni zarabiają więcej bo to od nich zależy czy firma zarobi czy nie. Tutaj jest inaczej. Nadgodziny płatne ale nie 100%. Rozwoju zawodowego raczej nie ma. Jeśli szukasz pracy by pracować w kameralnym gronie gdzie wszyscy ze sobą mają kontakt raczej przyjacielski i cały czas jesteś w miejscu bez awansu to tu to znajdziesz, jeśli liczysz na rozwój zawodowy itp to nie tędy droga :) Dobra miejsce by zacząć pierwszą pracę. Pozdrawiam

@Martyna

Benefity są. Na chwile obecną poszukiwany jest pracownik BOK i Kierowca.

@Martyna

Praca kierowcy to w tej firmie TO G..............NO!PO TRZECH MIESIACACH TRUP.POLECAM GLOBAL EXPRESS 3000 NA REKE.

@Kierownik

FAJNA FIRMA FAJNI LUDZIE WSZYSCY ZYJA TU W OBLUDZIE.

@RAFAELLO

Słabiutko kolego :)

@RAFAELLO

Miłej pracy Rafaello ;) kimkolwiek jesteś. Każdy ma wybór iść na gorsze warunki. Nikt nikogo nie trzyma na siłę.

@Kierownik

czy ja wiem czy na gorsze... jesli ludzie pracujący wiecej niz 5 lat zarabiaja tyle samo co pracownik ktory dopiero zaczyna prace to jest to niesprawiedliwe. oczywiscie jesli zarabia sie 3 tys a zaczznal ktos od 23oo to jest roznica, ale nie bądźmy glupi, jak ktos nowy ma 3 tys a ktos po kilku latach tez tyle to soryy gdzie jest szacunek dla pracownika ktora juz zna sie na rzeczy?? kolega rafaello ma racje .

Maki
@123456

Wtrącę się. Pytanie czy to samo stanowisko. Jeśli tak to zgodnie z kp wynagrodzenie musi być takie samo. Chyba słusznie. Fajnie, że ktoś pracuje długo tzn że są dobre warunki. Szacun

Heniek
@Maki

Jeśli już powołujemy się na kp to czytaj Maki dokladnie...radze przeczytać obowiązujący z tego roku kp gdzie mowa jest o wynagrodzeniu za kwalifikacje do wykonywania danej pracy i stanowiska. A jeśli ktoś nowy i pracuje z mniejszym tempem pracy i większości nie wie to proste że się zarabia mniej , a ten starszy więcej. Chyba że tutaj jest jakaś inna PLANETA

Grzegorz

Praca ok, kasa na czas i zarobki jak na kierowce ok. Normalne godziny pracy. Najlepsza praca w jakiej pracowałem a zespół super.

Maki

Fajna FIRMA i cały zespół

@Maki

Fajna firma, fajni ludzie, wszyscy zyja tu w obludzie .

Zuzanna

@Nowy, rozumiem, że Twoim zdaniem firma Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz jest dobrym pracodawcą. Co poza dostatecznie długim stażem pracy, jakim pochwalić się może ponad połowa zespołu, co jeszcze przemawia za tym, że ludzie dobrze się czują w tej firmie i są, jak to ładnie ująłeś zmotywowani? A czy aktualnie firma prowadzi jakąś rekrutację?

Disgusting
@Zuzanna

Jest jedną opinia niepisana o każdej pracy : do trzech lat gdy pracujesz bez Dobrej podwyżki - czas na zmianę pracy, gdy pracujesz 7 to musisz zmienić pracę bo się cofasz i nie rozwijasz. Jeśli w tej firmie tak szybko zmienia się kadra pracowników to odpowiedź sama się nasuwa.. ci którzy długo pracują to ze względu na przyjaźnie między sobą a nie z szefostwem... Telefony na prywatne numery to chyba przesada ...w ciągu pracy jak i po.

@Zuzanna

No to chyba nie dotyczy tej firmy. Rotacja niewielka. Zawsze jest tzw ogon który zawsze rotuje ze względu na różne przyczyny, prywatne, miejsce zamieszkania, rodzina, zdrowie, itp.. Czepić się można wszystkiego.

Opek

Polecam jako Dostawca. Dział Handlowy super, mega stabliny i rozwojowy zespół. Obsługuję ich kilka lat i nigdy nie słyszałem złego słowa

Zostaw merytoryczną opinię o Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz - Warszawa

• Jak się pracuje w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hexon II Jarosław Pielak-Tralewicz