Opinie o Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawa

pracownik Żerań SPC

Nowa Dyrektor Dorota to chyba kpina, nie znając się na robocie stoi przy człowieku i mówi na temat, na który nie ma bladego pojęcia! Jak ma zarządzać zakładem jak nie wie co do czego służy, co się robi na jakiej maszynie i nawet jacy pracownicy pracują albo kiedy przychodzi ktoś nowy. Jej niekompetencja jest dostrzegana przez nas wszystkich, tylko każdy bojąc się o robotę nie mówi tego głośno. Może @zarządspc @Pracodawca weźmie pod uwagę ten wpis, że ona sie nie nadaje. Tak samo jak kierownik Andrzej przez którego układanie grafików musimy robić za dwóch! Nie dość że człowiek idzie w niedziele do roboty to robić nie ma komu bo po uważaniu daje urlopy, nie liczy bedzie miał kto smażyć pączka i czy wyjdzie ustalona liczba chleba w zamówieniu. Z kim Pan Andrzej ma pogadać o bursztynkach ten ma zawsze po siebie ustawione zmiany i dni jak mu pasuje! Głupota na tym zakładzie nie zna granic! Nowa Dyrektor z Andrzejem dobrali się w korcu maku, siedzą i pierdzielą o tym jakiej to ryby jeść nie lubią zamiast sie zająć tym że wag na zakładzie brakuje, że nie ma komu ciasta kręcić bo grafik źle zrobiony. Jedyne co nowa dyrektor zauważa to że trzeba sprzątać... ale kto ma to robić, mamy odbierać chleb i nogą zamiatać? Stoją przy maszynie i pierdzielą (usunięte przez administratora) mają problemy prawdziwe, problemy zakładu pracy!

Do zarządu SPC : Pani Dorota z ZH (grafiki) jest totalnie osobą niekompetentna, zachowuję się bardzo bezczelnie nie potrafi rozmawiać z innymi ludźmi. Rozmawia przez telefon i je kanapkę co równa się, że nie można jej w ogóle zrozumieć. Odzywki do Kierowników z jej strony są na poziomie żenującym. Najważniejsze to nie jest moja opinia tylko każdego pracownika na jej temat. Informuję, jeżeli nie nastąpi poprawa to powiadomimy (wszyscy) Inspekcję Pracy o (usunięte przez administratora)stosowanym przez Dorotę Muzyczak. P.S. Ale z drugiej strony co można oczekiwać od osoby która nie ma za grosz kultury. (Sto razy lepiej można normalnie dojść do porozumienia z p. Martą M. i właśnie ta osoba powinna zajmować się sklepami a nie D.M.) Z Poważaniem, Jeszcze obecni pracownicy SPC.

@Była

Szanowna Pani, Uprzejmie informuję Panią, iż polityka personalna SPC daje wiele możliwości zgłaszania nieprawidłowości czy negatywnych zachowań w poszczególnych komórkach organizacyjnych. Zarząd Spółdzielni słucha uwag wszystkich pracowników i reaguje na nie niezależnie od wieku czy stażu pracy. Zachęcam Panią do kontaktu z Działem Personalnym. z poważaniem Dział Personalny

Zdaje sobie sprawę z tego, że w ofercie dla piekarza było napisane, że pracuje się na 3 zmiany, ale czy może tu ktoś słyszał czy nie da się jakoś elastycznie do tego dostosować? O nocki mi po prostu chodzi. ze względu na małe dzieci mam z tym problem a przyznam, że chce złożyć CV. można się tu jakoś dogadać?

Pracownik Nowy wpis

Na Żeraniu to wg uznania głównego kierownika i dyrektorki. Niektórzy tak pracują -- ale nie wszyscy mogą sobie tak wybierać. Możnaby powiedzieć że to przywilej dla tych co przytakują, zawsze się zgadzają z górą to dla nich wiatr zawsze dobrze wieje....

Anonim Nowy wpis

a przed wielkim czwartkiem jak było jeden dostał bo remonty robił a ja nie dostałem chociaż byłem i rozmawiałem to jak to jest? jedni mają a drudzy nie i tyle

nowy ale chyba na krutko

pracuje od niedawna i już mnie nosi rzeby uciec- to co tu sie wyprawia to jakieś kpiny montują ściane- rozwalają, będzie (usunięte przez administratora) kto chce urlop ten musi dobrze żyć kierownikiem - jak nie to ci nawet nie da darki jak pracujesz na tydzien przed, panisko wielkie ja sie uczyłem na piekarza, na ciastowego a nie do sprzątania- każą sprzątać jak roboty nie ma ma być podwyżka ok- ale procentowo wiec nie wiem czy nie pujde do putki bo tam dają normalnie a najlepsze z tymi zamówieniami, raz mówią robić wiecej nastawiać, brygadzista mówi ze nie a potem sie okazuje ze trzabyło o i nasza wina kto tam tym zarządza? kierowniki są mówią dobrze bo to sie słyszało a brygadzista robi swoje a i jeszcze dyrekcja to chyba nie wie co sie tam produkuje i jak bo moim zdaniem to sie nie zna na tym i głupoty wprowadza, takie rozwiazania co nie sa nikomu potrzebne tylko kupa roboty raz tak raz tak, raz sie dyrektorka drze araz idzie milutko po chlep dla prezesa żeby jej ładny dać, a przecież wszystkie mają być ładne ja nikogo nie obrażam ale niech no to tam ktoś przemysli a nie na huzia robi się tam wszystko jak to mówie i kto to zarzadza tp nie wiem

stary pracownik Nowy wpis
@nowy ale chyba na krutko

Ja powiem tak, piekarz to nie jest polonista- dajcie chłopakowi żyć, zrobił błędy ale pisze z sensem. On ma robić dobry chleb a nie pisać książki. Ja nie jestem wyrywny w pisaniu ale to co sie dzieje ostatnio to jakaś durnota. Pracuje sie (usunięte przez administratora) lat i chciałoby sie do emerytury. W tym wieku iść do innej roboty nie łatwo ale tu jest na Żeraniu co raz gorzej. Dwie dyrektorki z czego każda oderwana od świata. Co to za roboty ostatnio z tym wycinaniem dobrej linii. Na cóż to? Możeby tak pomyć te poklejone mieszalniki najpierw, ustawić maszyny ale te mechaniki to fakt, złota robota. Jak maszyna ma działać jak on chodzi po hali, maszyne obejrzy w koło i wiesza kartke awaria. Jabym był młodszy to bym na mechanika poszedł bez dwóch zdań. Maszyny konserwują jak się popsują. Nie ma że raz na tydzień przegląd czy czyste, czy działa. Nie ma osoby, która ma to robić to i nikt nie robi! jak niczyje to sie nikt nie przyznaje! Przyszedł teraz nowy kierownik od zaoopatrzenia ciekawe bo gościu z zewnątrz może troche porządku zrobi... Ale wontpie- bo jak wejdziesz między wrony zaczniesz krakać jak i ony... jak to mówią Ja zwykły szeregowy pracownik na nic nie mam wpływu i ktoś kto przyjdzie tu robić to niech wie że tak tu jest. Musisz siedzieć cicho. Nic nie mówić to jakoś się pracuje. Ta nowa dyrektor to też jakiś niewypał. Ale jak ludzie mówią jak kariere na pikniku robiła to i tak pracuje. Gadać to umie ale to na tyle, gadać o tym samym sto razy i nic z tego nie wynika. Nowy pracownik niech wie że tu wiele rzeczy po uważaniu: wolne, premie a nawet i kary! jednych karają piszą mu wnioski a inne chodzą jak chodziły mimo że naprute w pracy jak balony! Jedna Dyrektor sto razy na emeryture odchodziła a ruga chociaż przyszła to już poszła i takie to są w @Pracodawca warunki pracy. Jak nie palisz to pal bo palacze tu mają wiencej wolnego. Idą na faja ile dusza zapragnie a te co nie palą jak ja to robimy jak te jelenie. A jeszcze nie dość że pracuje sie i nie miga to jeszcze przesawiają z miejsca na miejsce a człowiek już ma swoje lata. A o kartkę z grafikiem to prawda- trza się doprosić zanim łaskawca powiesi. A co ja zycia oprócz spc nie mam? Mam i wiencej na fundusz nie pójde!

tacowidziała
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy to normalne, że w godzinach pracy pracownicy zajmują się podszczypywaniem pracownic? W zeszłym tygodniu to już zachowanie pewnych osób przeszło ludzkie pojęcie! Zastanawiam się czy zgłosić te zachowania dalej, jest nas kilka i zachowanie niektórych brygadzistów i kierowników nie jest odpowiednie. Jak zgłosze będzie wiadome że to o mnie chodzi i kolezanki a pracy potrzebuje jak każdy. Różniste teksty słyszałam od żonatych facetów albo zakładowych młodszych lovelasów - dla mnie są nieakceptowalne. Dziewczyny! Jeśli któraś z Was myśli o tym by się zatrudnić na Żeraniu to lepiej niech się zastanowi czy to warto. (usunięte przez administratora)

Widziałem w ofercie dla piekarza, że prócz tego pakietu o którym tu wspomniano, można otrzymać deputat. Jaki jest limit dobowy tak z ciekawości? czekam na jakaś dostępna ofertę, bo może będę próbować

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Cześć, właśnie wystawiona została oferta na Włochy dla piekarza. To rozwój może czy ktoś zrezygnował? Napisze mi ktoś jaka jest atmosfera na Krakowiaków? Zarobki nie ukrywam tez mnie ciekawią, bo podane są widełki od 5900 do 7200 zł. taka różnica w postaci 1300 zł to z czego wynika?

Ops

Boże to jest podane w brutto a pewnie widełki są ze względu na staż pracy na danym stanowisku oraz doświadczenie.

@Ops

a te widełki dla piekarza to w ogóle są zmienne w czasie? ktoś się o to w listopadzie pytał a mnie wyświetla się taka sama oferta ale sprzed dwóch miesięcy. nie wiecie przypadkiem jak duże są rotacje? ciekawi mnie czy na wiosnę nie będą jeszcze kogoś szukać?

kierowca

omijać szerokim łukiem prace jako kierowca nie dość że kierowcy musza układać towar sami spakować się i wyjechać w trase za 4 tysiace brak podwyżek wieczne wymówki u prywaciarzy że muszą dokładać do interesu co chwile dokładanie towaru myślenie dyrekcji to czysty żart utrzymywanie wielkiego biurowca i wycieczek, pan M.K który też uważa się za szefa wszystkich szefów pewnie do tej pory chodzi do szkoły i kanapki oddaje na przerwie traktowanie ludzi na poziomie zerowym samochody w stanie opłakanym a jak prosisz o naprawę to wieczne zwlekanie umowy o prace na pół etatu albo wcale PiP powinien się tym zainteresować.

@kierowca

Dzień dobry, Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie zatrudnia kierowców zarówno na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy jak i w formie świadczenia usługi transportowej. Spółdzielnia bezpośrednio odpowiada za kierowców u niej zatrudnionych, natomiast nie może ponosić odpowiedzialności za warunki pracy osób zatrudnionych w firmach zewnętrznych. z poważaniem Dział Personalny

Kobieta

Dzień dobry, chyba nie widzę opinii w zakresie pracy jako mechanik a dosłownie przed chwila wypatrzyłam taka ofertę w internecie od spółdzielni. Zauważalna jest w tym przypadku stawka liczona od 6,5 do 7 tys dlatego wstępnie interesuje się praca dla partnera. Proszę wiec o opinie z tego zakresu. Czy jest cos szczególnego na co powinien zwrócić uwagę? I czy warto bym podesłała mu odnośnik do oferty?

Jaga

Nawet w tym roku by tak zarobił, że w brutto? To ile tych aut musiałby naprawić by na 6500 zł na rękę wyjść? I czy mechanicy otrzymali podwyżki na przełomie roku? pewien kierowca pisał teraz niedawno, że za kółkiem niczego nie było

Jak jest z pakietem medycznym w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska? Można dołączyć rodzinę?

Klientka

Wiadomo, że łatwiej jest napisać opinię negatywną, a pozytywnej już nie bardzo. A ja bardzo bym chciała podziękować Pani ekspedientce blondynce z spc przy ulicy Popiełuszki. Odwiedzam sklep praktycznie codziennie idąc przed pracą, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zawsze mogę liczyć na pomoc przy wyborze chleba, dowiedzieć się czego powinnam skosztować. Po prostu zamienić parę miłych słów i rozpocząć miło dzień. To bardzo ważne I zachęca do powrotu!

qwerty

Widziałem w jednym zapytaniu wzmiankę o premii. Jaki jest jej rodzaj? Chodzi i wynikową? A są jeszcze świąteczne? Wracając do tego pierwszego wariantu to za jakie wyniki może być przyznawana? Na jakiej zasadzie są ustalane normy oraz w jaki sposób są pilnowane?

pracownik Żerań SPC

Nie wiem czy ta poprzednia prośba odnośnie przyjrzenia się kogo firma zatrudnia na kierownika została ostatecznie wzięta pod uwagę, ale czy może ktoś napisać o pracy na tym stanowisku? na stronie jak widać jest oferta z treści której wynika, że można zgarnąć do 6,5 tys brutto. Ten tysiąc różnicy to premia? Czy praca na tym stanowisku jest ciężka?

Nieznajomy

Bardzo proszę firmę zeby patrzyli kogo zatrudniają na stanowisko kierownika sklepu. Może i ktoś ma doświadczenie z innej firmy lecz to jak traktuje pracowników pod sobą bądź co wypisuje w dni wolne pracownika daje dużo do życzenia. Owspmarowuje tylko koordynatorom na prawo i lewo a on jest oczywiście najlepszy a sam nic nie potrafi. Pracownicy nie są o niczym informowani co powinni wiedzieć. Grafiku na następny miesiąc nie można się doprosić a jak już jest w połowie miesiąca nagle się cały zmienia a personel dowiaduje się o tym dzien przed zmianą zmiany. Pisanie w sobotę i w niedziele jak pracownik ma wolne i straszenie pracownika ze zgłosi się go do siedziby za nie wiadomo co i mówienie ze wysle się screeny wiadomości jest jak dla mnie gruba przesada.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Była ajentka

Na wstępie chciałam napisać że współczuję osobom które tam pracują i nie mają znajomości, oraz takim którzy przychodzą pracować, a nie lizać tyłek przełożonym. Niestety, firma jako pracodawca dla ajentów ma słabe warunki, miesiac szkoleń bezpłatny, kasa za prowadzenie sklepu od rana do wieczora- nieadekwatna, dodatkowo nie można sobie pozwolić na dobrego pracownika, bo Cie po prostu na niego nie stać, codzienne naloty Pani Koordynator ( ponoć już ją zdegradowali), no i oczywiście brak szacunku do innych oraz zero pomysłowości nawet żeby wprowadzić więcej produktów wegańskich. Pani koordynator M. była na tyle bezczelna że pod moją nieobecność przyjeżdżała i próbowała obgadywać mnie do MOICH pracowników- non stop wydzwaniała i wysyłala smsy do mnie- od rana do wieczora, wysyłała innych pracowników żeby mnie szpiegowali na sklepie, jeździła na Krakowiaków co drugi dzień aby na mnie skarżyć. Mimo że codziennie było mnóstwo zadowolonych klientów, bułki na czas wypieczone, zawsze świerze produkty, a sklep miał niezłe utargi. A wszystko po to, aby jej koleżanka przejęła sklep który prowadziłam:) Pewnie zastanawiacie się jak teraz ten sklep sie ma? Z opinii 4.9 spadł na 3.5, brak klientów a ajenci są zmieniani jak rękawiczki. Także spc ma to co chce. Stawia na mobing pracownikow i zatrunia na stanowisko koordynatorow którzy są niestabilni psychicznie. Radzę omijać szerokim łukiem.

ainteresowana

Na jakie wynagrodzenie miesięczne można liczyć na stanowisku kasjer sprzedawca ? Na rękę

@ainteresowana

Dzień dobry, Zapraszam Panią na rozmowę rekrutacyjną do Działu Personalnego przy ul. Krakowiaków 103. W trakcie spotkania uzyska Pani wszelkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Zachęcam Panią do przesłania CV na adres personalny@spc.pl z poważaniem Dział Personalny

Konrad
@ja

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Czy Go Work jest do załatwiania tego typu spraw? Czy ktoś, kto jest przekonany do tego, co mówi i pisze, zwraca się w ten sposób do Zarządu? Czy ktoś, kto ma chociaż odrobinę kultury osobistej, pisze na publicznym portalu o innej osobie z imienia i nazwiska, a sam się nie podpisuje? W SPC funkcjonuje wiele form zgłaszania problemów. Oczywiście wymagają odwagi, jednak dają szansę na wyjaśnienie tematu, wysłuchanie obu stron, wyciągnięcie wniosków i wprowadzenie działań naprawczych. Zamieszczona wiadomość nie świadczy o chęci rozwiązania problemu, tylko o próbie zemsty i dokuczenia innej osobie. Słyszałem wiele rozmów prowadzonych przez Panią Dorotę. Oceniam je bardzo dobrze. Na spotkaniach z Kierownikami Sklepów (było ich ostatnio kilka), pomimo konkretnego pytania o współpracę z Pracownikami Zakładu Handlu, nikt nie przekazał żadnej negatywnej informacji. Wręcz przeciwnie, było wiele bardzo pozytywnych słów. Jeżeli Pani/ Panu zależy na wyjaśnieniu i rozwiązaniu tematu, zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Z poważaniem Konrad Kowarzyk

@ja

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Dział Personalny informuje, że Zarząd SPC w sierpniu 2021 wprowadził Procedurę przeciwdziałania (usunięte przez administratora) Zgodnie z tą procedurą wszelkie zachowania o znamionach (usunięte przez administratora)o są zabronione a Spółdzielnia obowiązana jest zapobiegać tego typu zachowaniom i podejmować stosowne interwencje. Procedura przewiduje, że każdy pracownik, który uważa, że został poddany (usunięte przez administratora)ma prawo wystąpić z pisemną skargą do Prezesa Zarządu. Skarga powinna zawierać zwięzły opis stanu faktycznego, ewentualne dowody i wskazanie sprawcy (usunięte przez administratora)oraz być własnoręcznie podpisana i opatrzona datą. Skargi anonimowe będą pozostawione bez rozpatrzenia. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o złożenie skargi zgodnie z przytoczoną procedurą. Procedura oraz wzór skargi są dostępne w Dziale Personalnym lub Dziale Organizacyjnym. z poważaniem Dział Personalny

Prawda
@Konrad

Ta odpowiedź to dopiero jest impertynencja. Nie ma po co zgłaszać do spc bo tak samo ja ty mają to w nosie i nikt nic z tym nie zrobi. Dlatego ludzie wychodzą w proteście na ulicę. Dlatego piszą na forum. Bronisz siebie i swoich pracowników bo co masz innego zrobić. Pozytywne opinie ? tylko od tych co ich przekupisz wspólnymi przekrętami. Ludzie w sklepach są traktowani jak (usunięte przez administratora) przez ciebie i twoich pracowników jak i zarzad tego królestwa. P.S. celowo pominięte są wielkie litery, na nie trzeba zasłużyć.

Była
@Konrad

Panie Konradzie. Jeśli Pan tak się interesuje swoimi pracownikami (i byłymi) ,przez to jakie są atmosfery w sklepach to poproszę w końcu o kontakt . Bo żaden "nowy " pracownik nie ma szans opowiedzieć co się dzieje w sklepach. Każdy w biurze wierzy każdemu co pracuje tam tylko do emerytury.

@Była

mmk

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Panie rekrutujące bardzo uprzejme, przeprosiły za opóźnienie. Niestety warunki finansowe przy obowiązującej odpowiedzialności materialnej nie były dla mnie atrakcyjne, także stwierdziłam, że bez względu na wynik rozmowy raczej nie zdecyduję się na ofertę.

@mmk

Dzień dobry, dziękuję za opinię, ale zachęcam Panią do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym. z poważaniem Dział Personalny

Magdalena

Spc jest bardzo nie w porządku co do pracowników jednych zwalniają za kradzież ok z tym się zgadzam bo tak nie może być. A jak kierownik sklepu kradnie to przenoszą na inny sklep i degradują na stanowisko zastępcy. To jest kolesiostwo i nic więcej jeden może drugi nie i jaka karę poniesie żądna. Śmiechu warte. Trzeba powiadomić pip.

Miła
@Magdalena

Owszem tak jest, już każdy wie który kierownik jest (usunięte przez administratora) Przenoszą ją na inny sklep na stanowisku zastępcy z pensja kierownika. Jaka kara żadnej kary nie dostanie. Pip to trzeba powiadomić i to koniecznie. Dyrektor zh jak ja zostawi to jego powinny zwolnić.

Pio

(usunięte przez administratora) za 3 tygodnie pracy 800 zł obiecanki że z umową . Żadnych umów nie dają (usunięte przez administratora) młodych ludzi .

@Pio

Dzień dobry, Informuję, iż zamieszczona przez Pana/Panią informacja jest nieprawdziwa i szkalująca wizerunek SPC. W Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej nie ma zatrudnionych pracowników BEZ UMÓW O PRACĘ. Spółdzielnia nie odpowiada za zatrudnione osoby w firmach świadczących nam usługi. z poważaniem Dział Personalny

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska - Warszawa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska