Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski

Opinie o Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski

Adam H. 2013-02-27 08:04:18
Mimo iż nie pracowałem zbyt długo w tej firmie zachowam ją na zawsze w mojej wdzięcznej pamięci .Szefostwo jest bardzo życzliwe i tolerancyjne .Ze zrozumieniem przyjmują problemy pracownika i miarę możliwości starają się pomagać .Atmosfera w załodze jest bardzo dobra .Wszyscy wspólnie starają się ciągnąć "wózek " do przodu .Polecam firmę SiS sp.j. zwłaszcza dla osób uczących się dopiero zawodu .Różnorodnych tematów i wyzwań nigdy nie zabraknie dla chętnej i ambitnej osoby .
Jedyna wada to godziny pracy 10.30-18.00 to niestety nieco rozbija dzień ,ale trzeba sobie z tego zdawać sprawę jak zaczyna się pracować w sklepie detalicznym .
Jędrek 2013-03-01 08:44:34
Spędziłem w tej firmie kilka lat mojego życia i mimo ,ze nasze drogi się rozeszły (otrzymałem ofertę pracy po moim kierunku studiów) zawsze chętnie odwiedzam byłych szefów .Z tego co słyszę ,a mam kontakt z byłymi kolegami to standart u tego pracodawcy .Większość byłej załogi nadal utrzymuje prywatny kontakt z właścicielami . Polecam firmę jako miejsce ,gdzie możesz dużo się nauczyć ,bez stresu realizując się w ciekawej pracy .
helmut 2016-05-20 18:53:10
ważne też jest to, że wypłata zawsze przychodzi na czas, polecam tą pracę!
Zostaw swoją opinię o Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski