Opinie o Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele?

Mariusz
@Ola

No to o premii i benefitach trochę już wiem. Dopytam jeszcze, jakiego rzędu to mogą być podwyżki i czy zdarzają się one jedynie, gdy się ukończy jakiś kurs, jakieś szkolenie?

Sunna

Chcę się zorientować jak wygląda sytuacja z rekrutacjami w Warszawie do "Maleństwo i Przyjaciele". Od długiego czasu widzę że są rekrutacje na Mokotów i Ursynów. I moje pytanie jest takie czy ktoś się orientuje czy ludzie są zatrudniani na zlecenie czy umowe o pracę? Czy zatrudnienie jest na umowe o pracę? Czy jest duża rotacja ludzi na stanowiskach pomocy opiekuńczej oraz opiekunów?

Pracownica
@Lidia

W żłobku kierownik danej placówki, w przedszkolu Pani Dyrektor.

Car-mom Nowy wpis

Przyszło mi pracować w tej jakże zacnej placówce na Wawrze wymienię co mnie spotkało: -obgadywanie pracowników - nastawianie pracowników przeciwko sobie - krzyki kierowniczki w stosunku do pracownika - szarpanie dziećmi - brak stałego planu dnia - adaptacja byle by szybko nie ważne że płacze dziecko - okłamywanie rodziców - podważanie kompetencji pracownika (usunięte przez administratora) - nie dostosowany plac zabaw dla tak małych dzieci - grzyb na ścianach - nie dostosowana szatnia i cała infrastruktura domu w którym się to mieściło Z moich odczuć nie warto było podejmować współpracy z tym żłobkiem nabawiłam się stanów lękowych po miesięcznej pracy w tym miejscu.

Sunna

@Sunna

Hej, super pytania. Też chętnie się dowiem. A czy jak np. w jednej placówce nie dostanę całego etatu, tylko np. pół, to jest szansa, aby drugie pół dostać w innej placówce w innej dzielnicy?? Albo czy w umowie jest jakiś wpis o pracy na wyłączność, przez co nie można dorabiać sobie gdzieś w innym miejscu?

Pracownica Nowy wpis

Z tego co wiem, nie ma ludzi na pół etatu, Premie są, ale uznaniowe. Umowa jest umową o pracę. Najlepiej zadzwonić do menagerki, której nr macie w ogłoszeniu.

Lidia Nowy wpis
@Pracownica

Ja też szukam tu pracy jako opiekunka i dopytam chętnie o tę sprawę z premią. Jak ona jest uznaniowa, to o jej przyznaniu decyduje ta managerka, czy dyrektorka placówki czy np. osoby z działu hr? Wiecie, kto uznaje, że premia się należy.

Pracownica Nowy wpis
@Lidia

W żłobku kierownik danej placówki, w przedszkolu Pani Dyrektor.

Ogólnie, nie polecam ani oddawać dziecka pod opiekę pseudo opiekunek w tym miejscu, ani zaczynać tam pracy. Dzieci są zaniedbywane, przebierane raz dziennie, ciągane za ramiona, opiekunki krzyczą, wydają rozkazy, podchodzą bardzo srogo do dzieci i ich zachowania. Obiady-makabra. Ogólnie, porcje jak dla Kota, w smaku w sumie też. Dzieci są faworyzowane, opiekunki wola siedzieć na telefonie i oglądać sobie filmiki. Jeśli chodzi o pracę to atmosfera makabryczna, opiekunki się kłócą, wyzywają, dziwne spojrzenia, wywracanie oczami, wypłata się spóźnia, premia to jest ucinana za cokolwiek, źle się spojrzysz? -50zl, źle się odezwiesz? -300, ogólnie dziwnie, bez wyjaśnień, bez podchodzenia na plus do pracownika. Zabawki połamane, zydza na wszystko, a kasę pod stołem biorą. No szczerze, to żal patrzeć a jeszcze bardziej żal tam pracować.

Mama
@Marta

O której placówce Pani pisze? Zależy mi na tym, bo dziecko akurat się wdraża w jednej z nich

Zaciekawiona

Jak Wam się obecnie pracuje w placówce Maleństwo i Przyjaciele? Czy są nadal benefity dla pracowników?

@Zaciekawiona

A czemu miałoby ich nie być? Ja właśnie się zastanawiam czy nie aplikować jako opiekunka dziecięca, bo znalazłam ofertę sprzed jakiegoś czasu. Czy może wie ktoś ile obecnie płacą, bo wtedy maksymalna pensja to 3800 brutto? Pisano o comiesięcznych premiach w kwocie 300zł, czy one zaliczają się właśnie do tych benefitów?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Witam, od 3 lat jestem pracownikiem firmy Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele. Jeśli chodzi o umowy to pierwsza miałam na 3 miesiące, potem na czas nieokreślony, teraz zmieniy się zasady podwyżek, do 3 lat jest 100zl brutto za każdy rok, po 3 latach 10% postawy potem wzrasta od 2 % do 30% co dwa. Premia jest uznaniowa, jeśli ktoś nie chodzi na zwolnienia i daje z siebie wszystko to zawsze ma pełną. Nigdy nie byłam świadkiem niestosownego zachowania do dzieci, już nie wspomnę o szarpaniu i krzykach bo to oszczerstwa, to samo tyczy się opiekunek, weźcie pod uwagę, że pracują tu same baby, więc jakieś zgrzyty zawsze będą, to nieuniknione. Kierowniczki oraz opiekunki zawsze stawiają na dobro i bezpieczeństwo dzieci.

Dobro i bezpieczeństwo dzieci oczywiście najważniejsze, dobrze, że żłobek przykłada do tego sporo uwagi. Perspektywa podwyżek też spoko. W ogłoszeniu sprzed 3 lat napisane było, że na start jest 300 zł dodatku do podstawy. W 2023 r coś się podniosło? Ile aktualnie na start?

Tu niżej już była mowa o ogłoszeniu dla Opiekunki dziecięcej i też widziałam tę ofertę. Ale ja ciekawsza jestem stanowiska w biurze np. sekretarka, praca w kadrach. Czy ktoś wie, czy są tu rekrutacje albo wakaty do obsadzenia? Czy aby pracować w biurze tez trzeba mieć doświadczenie w pracy z dziećmi, pedagogiczne doświadczenie lub wykształcenie?

Gucio

Ktoś tu pisał, jakoby odbył rozmowę o pracę. Wyraził swoją mało pochlebną opinię, nie tylko na temat samego przebiegu rekrutacji ale szerzej już o całej placówce. Niestety nie zaprezentowano żadnych argumentów na poparcie tych słów. Kto więc opisze traktowanie pracownika i panujące tu relacje, ale opierając się na swoim doświadczeniu pracy tutaj? Co do ogłoszeń, znalazłem tylko jedno z 2021 r. dla Opiekunki dziecięcej z pensją rzędu 3 200–3 800 zł brutto / mies. Ma ktoś pojęcie, ile teraz żona by tu zarobiła na całym etacie?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele w przypadku pracy jako Opiekunka Osób Starszych?

Opiekunka żłobkowa

Szukając pracy na jednym z portali odezwała się do mnie pani z tegoż żłobka, poprosiłam o rozmowę bo czytałam opinie rodzicow na temat placówki i byly niepochlebne i teraz juz wiem o co chodziło, odradzam wszystkim chętnym ,trzymajcie się jak najdalej od tej placówki . Zero.szacunku dla pracownika a co dopiero dla malutkich dzieci ,tylko ????????to się żeby zgadzało????

@Opiekunka żłobkowa

Pani po samej, w zasadzie jednej rozmowie wyciągnęła takie wnioski? Dlaczego? jaki był jej przebieg? Ona w zasadzie miała być docelowo o prace? realizowana jest przez telefon czy trzeba jednak przyjść na miejsce?

Rozglądam się za pracą jako opiekunka, pracowałam już wcześniej w żłobku. Oprócz jednej opinii z tego co czytam w wątku raczej pozytywnie klienci wyrażają się o placówce. Jest jedno ogłoszenie sprzed 2 lat, oferowano w tym czasie zarobki 3,2-3,7 tyś. Po 2 latach ile wynosi średnie wynagrodzenie? Stawki w porównaniu z innymi żłobkami przedstawiają się konkurencyjnie? Premie o których była mowa w ogłoszeniu ok 300 zł też wzrosły w jakiś sposób?

Jest na OLX ogłoszenie od Maleństwo i Przyjaciele "Opiekunka w żłobku - Warszawa Wawer" obecnie proponują 4 250 zł - 4 950 i sporo dodatków.

3000 na rękę. Na więcej nie licz

@Marta

A po jakimś czasie przepracowanym nie dają podwyżek? Ktoś pisał tu, że opiekunki przekazują krótkie informacje o dziecku, jak się miało w ciągu dnia. Takie raporty są obowiązkowe, bo wiadomo, ze oprócz rozmowy z rodzicami ważniejsze są dzieci znajdujące się w sali?

Żłobek na Rekruckiej

Szukam opinii na temat żłobka na Rekruckiej. Od września chodzi do niego moja córka. Mam wrażenie, że opiekunki nie mówią prawdy o dziecku, jakby chciały się go pozbyć z placówki. Czy ktoś z Państwa spotkał się z podobną sytuacją?

Mama
@Żłobek na Rekruckiej

Moje dziecko uczęszczało do tej placówki i byłam bardzo zadowolona. W moim przypadku jak również w innych, które zaobserwowałam opiekunki zdają krótką relację z dnia. Jeśli wszystko jest w porządku to rozmowa przebiega szybko i sprawnie. Co ma Pani na myśli pisząc, że opiekunki nie mówią całej prawdy i chcą się pozbyć dziecka z placówki???

Agojjk

Porażający brak profesjonalizmu ze strony kierowniczki kontaktowała się z pracownikami w sposób niekulturalny oraz krzyczała na dzieci oraz pracowników przepracowałam tam od sierpnia do końca sierpnia nie polecam to co się tam dzieje nadaje się do prokuratury i do państwowej inspekcji pracy nie wspominając już o tym że kierowniczka obgaduje wszystkich wokół każdą po kolei wrzucać dziećmi jak workiem kartofli byłam świadkiem jak rzuciła dziewczynką rozmawiała jej że nic się nie stało drodzy rodzice zastanówcie się gdzie puszczacie swoje dziecko bo uwierzcie mi kiedy ona mówi że wszystko było super i okej tak naprawdę nie było coś się wydarzyło

Barbara

Nadal doświadczenie na opiekunkę dziecięcą jest koniecznością? Wiadomo, ile lat trzeba mieć przepracowanych? 2 lata temu było takie ogłoszenie, to nie doprecyzowali tej kwestii. No i ciekawa jestem, w ogóle są teraz jakieś aktywne rekrutacje? Ktoś wie czy mam dzwonić?

Mmm

Witam, mogę poznać opinię na temat Żłobka na Rekruckiej?Od września syn ma zacząć "edukację" a opini brak :/

Rodzic
@Mmm

Moje dziecko chodziło do tej placówki przez 2 lata. Od września idziemy już do przedszkola. Może Pani być spokojna. Kadra jest świetna, placówka nowoczesna. Moje dziecko chodziło tam z przyjemnością.

Ja pracuję w żłobku na Samochodowej i jest w porządku. Kierowniczka jest bardzo sympatyczna a zespół jest zgrany.

Iza

A jak wyglądała Twoja rekrutacja? O co pytali? Jakieś wyższe wymagania?Powiesz w jakich godzinach pracujesz i czy masz może jakieś dyżury w tygodniu, gdzie pracuje się dłużej?

@Iza

Rozmowa jak w większości wypadków. Najpierw wysłałam CV. Opowiedziałam o swoim doświadczeniu. Wynagrodzenie jest zależne od wykształcenia oraz doświadczenia. Praca zmianowa po 8 godzin dziennie. Bardzo rzadko zostaje się dłużej w pracy np. jak koleżanki chorują. Ale za to są premie bardzo przyzwoite. Od stycznia tego roku wprowadzili dużo ciekawych dodatków dla pracowników.

Bożena

Możesz powiedzieć jakie konkretnie to są dodatki? Coś w stylu benefitów znanych z korpo? Premia zawsze jest taka sama czy od czegoś zależy?

Sylwia

Hej możesz coś więcej napisać o zarobkach i premiach ?

@Sylwia

Sylwia wszystko jest zależne od wykształcenia/doświadczenia. Zależy też na jaką placówkę trafisz. Najlepiej jak Pani od rekrutacji się z Tobą skontaktuje zapytaj się. Bo gdybań może być wiele... Premie cóż są zależne od tego czy masz urlop/L4, czy i jak angażujesz się w pracę( uznaniówka- Totalnie zależna od kierownika placówki)

Justyna

Tak z doświadczenia możesz napisać ile średnio dają tej premii? Po tym co napisałeś to ciężko odgadnąć czy chodzi o 100 czy 1000zl. Zastanawiam się też na jakieś umowie jest praca. Umowa o pracę jest możliwa?

@Justyna

Premia uznaniowa jest 0 do 300zł. Umowa o pracę, najpierw jest próbna na 3 miesiące, pozniej na rok, a potem prawdopodobnie umowa na czas nieokreślony

Aneta

I ludzie faktycznie dostają te umowy na czas nieokreślony czy to tylko na papierze funkcjonuje? Daj znać, zależy mi na stabilnej pracy. I czy są jakieś podwyżki wraz z nabieraniem doświadczenia?

Ola
@Aneta

Też jestem pracownikiem w Maleństwo i Przyjaciele. Potwierdzam, że umowy na czas nieokreślony normalnie funkcjonują w tej firmie. W moim przypadku było tak, że po 3 miesiącach od razu dostałam umowę o pracę na czas nieokreślony. Czasem jest tak, że niektórzy muszą się wykazać i ich druga umowa jest na pół roku lub nawet na rok a w konsekwencji trzecia umowa jest już na czas nieokreślony. Firma ma bardzo ciekawy system podwyższania wynagrodzenia i jest on w całej firmie taki sam. Twoja początkowa kwota na umowie będzie wynikać z wykształcenia jakie posiadasz (kierunek też ma znaczenie), oraz doświadczenia w zawodzie. Co rok są podwyżki ale jeśli dokształcisz się w między czasie to również masz wyższe wynagrodzenia. Ponadto jest sporo ciekawych dodatków: darmowe obiady, można dziecko zapisać za darmo do którejś placówki, dokładają się do szkoleń, kursów czy nawet studiów, opłacają w połowie kartę MultiSport. Na rozmowie o pracę na pewno wszystkiego się dowiesz.

Mariusz
@Ola

długi staż

Super pracodawca, ja gorąco polecam, mogę pochwalić się długim stażem w tej firmie. Wypłata na czas+premia, nie ma problemu jeśli pracownik chce wziąć urlop czy potrzebuje L4, Docenić trzeba też fakt,że pracodawca zapewnia pracownikom codziennie obiady. Miła atmosfera w firmie. Gorąco polecam

Sylwia
@długi staż

Czy premia jest stała? Jak ktoś nie bierze L4

@Sylwia

Nie. Premia jest uznaniowa musisz się wykazywać w pracy i super bo za samą obecność jest wypłata

Teresa

szarpią dziećmi i śmieją się z tych gorzej ubranych. nie płacą pracownikom za dzień próbny. nie polecam - nie wierzycie, dajcie ukrytą kamerę dziecku.

Aneta
@Teresa

Twoje dziecko ma takie doświadczenia czy jesteś pracownikiem, któremu nie zapłacili, jak w twoim komentarzu? Powiedz coś więcej o tym dniu próbnym, jak możesz. Faktycznie się pracuje czy to szkolenie jakieś? Albo spotkanie informacyjne?

Niedoszły pracownik
@Teresa

Nie zgodzę się z tym, ja byłam na dniu próbnym na Bobrowieckiej i miałam za dzień próbny zapłacone. Żadnych niepokojących zachowań opiekunek nie zauważyłam, wręcz przeciwnie bardzo ciepłe podejście do dzieci. Jeżeli chodzi o dzień próbny to weszłam na jedną z grup, obserwowałam pracę - ewentualnie pomagałam przy karmieniu, przebieraniu dzieci. Niestety nie odezwali się do mnie ponownie.

Bobrowiecka

Drodzy Rodzice ze żłobka Maleństwo i Przyjaciele przy Bobrowieckiej 1a. Jakie macie opinie o funkcjonowaniu placówki i Paniach opiekunkach tam pracujących? Jestem zainteresowana posłaniem tam dziecka, byłam na wstępnej rozmowie z Panią Natalią (kierownikiem) i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, kompetentna , przemiła osoba. O wszystkim skrupulatnie mi opowiedziała i oprowadziła mnie po placówce. Nie ukrywam, że sam żłobek zapowiada się pięknie i jestem skłonna posłać tam swoje dziecko, dlatego też chętnie poznam opinie innych rodziców.

Zadowolona mama
@Bobrowiecka

Moje dziecko uczęszcza do placówki przy Bobrowieckiej od września. Żłobek jest nowy, faktycznie z dnia na dzień wygląda coraz piękniej. Adaptacja dziecka dostosowana była indywidualnie do potrzeb. Moje dziecko zaadoptowało się o dziwo szybko. Jeżeli chodzi o opiekunki moje dziecko uczęszcza do najstarszej grupy ciocie są przecudowne- prowadzą rożne zajęcia ( sensoryka, logopedia, plastyka, zajęcia muzyczne). Dziecko z chęcią opowiada co dzisiaj robiło z ciociami. Nie było nigdy problemów z komunikacją, ciocie podpowiadają i z chęcią współpracują z rodzicami. Moje dziecko wraca się po x razy, żeby przytulić ciocie. Jeśli chodzi o wydarzenia w żłobku jestem pod wielkim wrażeniem kreatywności Pani Dyrektor( z chęcia zamieniłabym się w dziecko tam oczyszczające). Również tak jak Państwo miałam wątpliwości zapisując tam dziecko, jednak z perspektywy czasu nie zamieniłabym tego żłobka na żaden inny. Żałuję jedynie, że nasza przygoda z tym miejscem już niedługo się skończy( mogli by pomyśleć o otworzeniu choćby oddziału przedszkolnego- z chęcią byśmy zostali).

@Bobrowiecka

Potwierdzam, miejsce super. Jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania placówki, cioć. Codziennie odbieram uśmiechnięte dziecko. Dziecko z chęcią idzie do żłobka najlepszą rekomendacją dla żłobka jest wbieganie dzieci i przytulanie do cioć.

Katarzyna

Co Państwo mogą powiedzieć o placówce przy ul. Rekruckiej (przedszkole)? Córka chodzi tam od września zeszłego roku i nie jesteśmy zadowoleni. Jest bardzo duża rotacja pracowników. Ciocie w naszej grupie zmieniają się średnio co 2 miesiące.. Ciekawe z czego to wynika? pozdrawiam

Tata
@Katarzyna

Mój syn chodzi do tej placówki również od zeszłego roku i co najważniejsze bardzo lubi tam przebywać. Jak przychodzi weekend to dopytuje się kiedy pojedziemy do przedszkola. To chyba najlepszy wyznacznik zadowolenia u dziecka :) Jeśli chodzi o nauczycielki to nie mogę powiedzieć złego słowa. Mój syn je lubi i nigdy też nie słyszałem żeby kiedykolwiek coś złego na nie powiedział. Sama placówka jest bardzo nowoczesna. Nigdzie indziej nie widziałem takiego wyposażenia. Dzieciaki mogą nawet jeździć elektrycznymi samochodami. Podłogi to imitacja jezdni z pasami dla pieszych, strzałkami itp. Sam żałuję że jako dziecko nie chodziłem do takiego przedszkola :) Pisze Pani o rotacji personelu. Jeśli mam być szczery to u nas w grupie nie zauważyłem tego. Być może w Pani grupie coś się dzieje. Najlepiej będzie jak pójdzie Pani do Dyrektorki przedszkola i po prostu się zapyta z czego to wynika. Wiem, że Pani Dyrektor bodajże Wioletta jest dostępna codziennie.

Katarzyna
@Tata

Dziękuję za Pańską opinię. Oczywiście całkowicie się zgadzam - placówka jest bardzo nowoczesna i dobrze wyposażona. Córka już teraz też lubi chodzić do przedszkola. Sytuacja w grupie się ustabilizowała, ale początki były trudne (przez ciągłą rotację pracowników). Ogólnie nie ma na co narzekać, no może z wyjątkiem wysokiej ceny (jednej z wyższych w Warszawie) za posiłki tj. 22 zł za dzień. Już 2x w tym roku "szkolnym" podnoszonej. W innym przedszkolu u syna płacę 14 zł. Znajomi max 17 zł. Pewnie wynika to z faktu, że przedszkole mimo że jest bezpłatne (oprócz jedzenia) to jest jednak placówką prywatną i nie obowiązują je normy cenowe jak w innych publicznych przedszkolach. Pozdrawiam serdecznie

Wiktoria

Widziałam ich dawną ofertę internetową na posadę Opiekunki dziecięcej. I wtedy oferowali na początek 3200 - 3800 zł brutto. Ale mnie interesuje, jak obecnie wygląda kasa? Jakoś podnieśli te stawki z powodu inflacji na rynku?

Magdalena
@Wiktoria

Z ogłoszenia na (usunięte przez administratora) wynika, że obecnie proponują 4250-4950 brutto plus sporo dodatków. DODATKI DO WYNAGRODZENIA a) co 12 miesięcy podwyżka 100 zł brutto do osiągnięcia 200 zł brutto. b) dodatek do wynagrodzenia: po 3 latach +10% wynagrodzenia zasadniczego i wzrasta z każdym kolejnym rokiem o 2%, maksymalnie do 30%. c) dofinansowanie raz w roku wypoczynku pracownika: 800 zł. d) pracownikom chętnym na rozwijanie kwalifikacji firma daje możliwość dofinansowania do studiów, kursów itp. w wysokości do 50%. e) dofinansowanie do kart MultiSport w wysokości 50%. f) darmowe obiady z naszego cateringu. g) dla dzieci pracowników darmowe miejsca w naszych żłobkach i przedszkolach. Wymagania: Średnie wykształcenie, chęć do pracy z dziećmi, pozytywne nastawienie, kreatywność. Mile widziane: Doświadczenie, kurs opiekuna w żłobku lub posiadanie kwalifikacji nauczyciela/pedagoga.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele - Warszawa

• Jak się pracuje w Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele
  • Izbicka 24B