Opinie o Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele w Warszawa

Zlobkowicz

Drodzy rodzicie, poproszę o opinie o żłobku przy ul Izbickiej

@Zlobkowicz

Szczerze polecam. Byliśmy bardzo zadowoleni z tej placówki. Pani kierownik (Katarzyna) przecudowna osoba. Wszystkie Ciocie bardzo ciepłe i pełne miłości do dzieci. Niestety :) nasze dziecko od września tego roku przeszło do przedszkola.

Joanna

Stanowczo idradzam. Ciocie słabo angażują się w pomoc przy adaptacji, ciągle dzwonią i każą zabierać płacące dzieci, nie potrafią niczym zantersowac. Dzieci nie chodzą na spacery siedzą w małej sali. Ogólnie mamy bardzo złe doświadczenia, niestety nie chce mówić o tym na forum. Chce jedynie przestrzec wszystkich rodziców.

Krzysztof
@Joanna

Nasze dziecko przeszło adaptację i Ciocie były bardzo zaangażowane. Kiedy wymagała tego sytuacja to oczywiście dzwoniły, ale traktuję to na plus. Puki co szczerze polecam placówkę Maleństwo i Przyjaciele.

@Krzysztof

Niestety mam inne doświadczenia. W naszym przypadku nie było żadnego zaangażowania ze strony cioci z grypy mojego dziecko. Ja szczerze nie polecam placówki i każdemu będę odradzać.

Zatroskanamama

@Zatroskanamama

Moje dziecko uczęszczało tam w zeszłym roku i byłam bardzo zadowolona. Pani kierowniczka bardzo sympatyczna i można się z nią dogadać w każdym temacie.

@Mama

A dostaliście się tam od ręki czy była jakas kolejka dzieciaków do przyjęcia?

@Joanna

Dostaliśmy się przez system rekrutacji. Czekaliśmy w kolejce i w końcu się udało :)

Mama

Nie polecam placówki przy ulicy Terespolskiej. Słaba opieka, brak kreatywnych zajęć, dzieci nie wychodzą na zewnątrz. Ciągle telefony żeby zabrać dziecko bo płacze bo nie chce spać... Zero pomocy w adaptacji.

@Mama

Jeśli faktycznie sobie nie radzą z dzieckiem, bo płacze i proszą, żeby je do domu zabrać o jest wgl sens, żeby tu chodziło? Same mogłyby się w sumie też przyznać, że po prostu sobie nie dają z nim rady

Jagoda
@Mama

Potwierdzam, niestety mieliśmy podobnie. Byłam bardzo niezadowolona z placówki. Słyszę same niestety negatywne opinie

Aneta
@Jagoda

Można wiedzieć, co się stało? Chętnie poznam więcej opinii o tym miejscu, bo tutaj nie ma ich aż tak wiele, jak patrzę, a jak coś się dzieje to wiadomo, że człowiek chciałby wiedzieć, zanim złoży CV.

Ola
@Zuzanna

Grupy są tam małe, że chyba trzeba nie mieć kompetencji zeby we 3 nie potrafić niczym zainteresować płaczącego dziecka. Ta placówka to porażka

Aleksandra
@Mama

Naprawdę nie wiem skąd takie opinie o placówce na Terespolskiej. Moje dziecko uczęszczało tam do września tego roku i nie mogę powiedzieć złego słowa. Przez 2 lata wszystko było w porządku. Moje dziecko chętnie chodziło do żłobka. Opiekunki opiekowały się dziećmi w kreatywny sposób. Poleciłam ten żłobek mojej koleżance i jest zachwycona.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Mama dziecka

Nie polecam, ciocie robią wszystko żeby tylko oddać płaczące dziecko do domu. Brak profesjonalizmu. Nie polecam moje dziecko do tej pory jak słyszę słowo żłobek ma traumę.

Help!!!!!!?

Czy ktoś z Państwa, może się wypowiedzieć na temat placówki na Tamce? Czy również ma niepochlebne opinie rodziców? Planuje oddać tam dziecko a przez komentarze o właścicielu zaczynam sie martwic...

Wiecie, czy Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nic nie udostępnia. Jak przed świętami zeszłego roku obiecał premię świąteczną w postaci bonów do jakiejś knajpy, tak do tej pory nikt ich nie widział. Szefowie dużo obiecują, ale na tym się kończy. Wspaniali mówcy, naprawdę aż miło się słucha ich bajki :)

Zuzanna

Poważnie? A ktoś z was nie próbował się może tak ostrzej o to upomnieć? Bo ciekawa aż jestem odpowiedzi w takiej sytuacji

Justyna

Brak dofinansowań do szkoleń i studiów a płaca bardzo niska względem oczekiwań pracodawcy. Raczej taka poczekalnia pomiędzy brakiem pracy a tą docelową już firmą. Duża rotacja i częsta wymiana pracowników w placówkach świadczy sama za siebie.

Zaniepokojony rodzic

Dzień dobry, czy ktoś słyszał o wypadku dziecka, który miał miejsce w przedszkolu na Izbickiej 24B? Podobno był też tam pożar, który spowodowany był zakupioną starą kuchenką od obecnej tam kierowniczki. Dodatkowo, zostaliśmy poinformowani od jednego z pracowników, że dzieci są bardzo źle traktowane: są przekleństwa, krzyki na dzieci, poniżanie ich, łapanie za buzie i wykrzykiwanie im w twarz reprymend, zamiast kreatywnych zajęć puszczane bajki na telefonach oraz wiele innych. Czy to wszystko prawda? Czy są rodzice, którzy mogą to potwierdzić?

@Zaniepokojony rodzic

Szczerze jestem przerażona tym, co właśnie przeczytałam. Skąd dostaliście Państwo takie informacje? Naprawdę w to wierzycie?

Rodzic
@Zuzanna

Tak, sytuacja z wypadkiem dziecka jest potwierdzona. Było nawet zebranie w tej sprawie. Piecyk także został potwierdzony przez moje dziecko oraz straż pożarną. Pan Dtrektor twierdzi, że było jakieś spięcie w obwodach elektrycznych, ale żaden z rodziców nie został o tym poinformowany. Nasze dziecko opowiada także, że ciocie puszczają im Psi Patrol zamiast wyjść na powietrze, na spacer lub poprowadzić zajęcia. Mówi również, że na dzieci ciągle krzyczy i mówi brzydkie słowa jedna ciocia, ta najmłodsza. Jeden z rodziców zainicjował dzisiaj spotkanie, więc tam można porozmawiać z innymi rodzicami, których dzieci potwierdzają wszystko.

@Zuzanna

Dzień dobry, ja również potwierdzam, moje dziecko wychodząc pewnego dnia z placówki, powiedziało zadowolone, że oglądało Świnkę Peppe u cioci na telefonie. Zapytane czy jakaś ciocia krzyczy na dzieci, powiedziało, że ciocia .. krzyczy. Padło konkretne imię cioci, właśnie tej najmłodszej, której ewidentnie moje dziecko się boi. Widzę to rano, gdy zaprowadzam dziecko do placówki i wychodzi po nie TA CIOCIA, dziecko jest przerażone i zaczyna płakać.

@Mama

Pani Dziecko tak okropnie reaguje i mimo to wciąż jestem tam przyprowadzane? Bo jeśli to prawda, to ewidentnie może być coś nie tak. Może trzeba się temu głębiej przyjrzeć, chodzi mi tutaj o dobre samopoczucie Dziecka

Rodzic
@Zuzanna

Pani Zuzanno, skąd ta wiedza, że są wciąż przyprowadzane? Wiele dzieci, szczególnie tych przedszkolnych przestało uczęszczać na Izbicką. Bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas najważniejsze, a nie słowne przepychanki na forum i kopanie się z koniem na zebraniach, które do niczego nie prowadzą. Część z rodziców czeka na odpowiednie kroki ze strony placówki, ale są to raczej mżonki... Wielu rodziców już przepisało swoje dzieci do innych przedszkoli. Inni wciąż liczą, że coś się zmieni.

@Rodzic

W takim razie źle to zinterpretowałam. Dobrze, że zostałam naprostowana w takiej sytuacji. Myślę jednak, że skoro tyle osób zabrało swoje pociechy to placówka coś z tym zrobi, więc może jednak oczekiwanie pozostałych rodziców może mieć tu sens. Ciekawe ile tak naprawdę czasu musiałoby to zabrać

Rodzic dziecka

Jestem przerażona kłamstwami ,które wypisują rodzice o tym ,co niby dzieje się w żłobku na Izbickiej Maleństwo i Przyjaciele .Moje dziecko jest zadowolone, że tam chodzi, rozwija się, lubi swój żłobek.Ciocie są pełne ciepła i zaangażowanie w to co robią. Moim zdaniem bezpodstawne negatywne opinie o przedszkolu tak naprawdę odbija się na dzieciach, gdy nikt tam nie będzie chciał pracować,czego bardzo bym żałowała.

Mama dziecka
@Rodzic dziecka

Rodzic dziecka, ja na Pani miejscu byłabym zaniepokojona kłamstwami jakimi karmią Panią codziennie w tej placówce. Ja tez ufałam, że moje dziecko jest bezpieczne i dobrze się bawi, tak codziennie mi wmawiano, niestety rzeczywostosc okazała się bardzo nieprzyjemna. Pani kierownik potrafi zrobić świetny teatr, jest dobrze wyszkolona, tak jak i reszta cioci, które nie chcą powiedzieć prawdy. Mam jednak nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw.

Inny rodzic
@Rodzic dziecka

Szanowni obrońcy placówki, jak wspomnieliście, jesteście rodzicami dzieci ze żłobka, z którymi komunikacja jest dosyć znikoma. Byliśmy na zebraniu i byliśmy w szoku, jaka szopka została nam wszystkim sprzedana. To dopiero były kłamstwa. Jak można być tak nieczułym rodzicem, aby nie wierzyć dzieciom i świadkom, tylko dać wiarę nie trzymającemu się kupy scenariuszowi, który był przygotowywany przez dyrekcję kilka dni. Kłamstwa, jakimi zostaliśmy nakarmieni są poniżej krytyki. Cała wina została zrzucona ponownie na osoby najbardziej zaangażowane w sprawę, co jest standardem. Zamiatanie pod dywan problemów w Maleństwie jest faktem, o czym się przekonacie, jak wasze dzieci trochę dłużej pochodzą i zaczną Wam zdawać relacje z każdego dnia... Wówczas otworzycie oczy. Wasze wyparcie wsparcie względem tych ludzi jest dla nas całkowicie niezrozumiałe. Też jesteśmy rodzicami. Walczymy o dobro naszych dzieci. MAŁYCH DZIECI, KTÓRE SĄ NASZYMI SKARBAMI! A Wy piszecie, że jesteście zadowoleni, bo Wasze niemówiące dzieci nic Wam (jeszcze) nie mówią?!?! Szok!

Tata
@Rodzic dziecka

Dlaczego pisze Pani, że są to kłamstwa? Ma Pani jakieś dowody na to, że obserwacje rodziców, słowa dzieci i wypowiedzi świadków z personelu są kłamstwem? Nagle niemal 10 rodziców, nigdy wcześniej się nie znających i akurat w tym samym czasie pomyślało sobie "Ah, zrobię sobie awanturkę o nic"? Z tego co słyszałem to dyrekcja odegrała tam niezłą szopkę z wykorzystaniem śmiesznej socjotechniki dla naiwnych. Zakazano świadkom zdarzenia wstępu na spotkanie, wyrzucono z placówki dziecko, którego rodzice na czas wyjaśnienia sprawy poprosili o zawieszenie podejrzanych "cioć" w obowiązkach, zrobiono kozłów ofiarnych z nieobecnych, a Pani się cieszy, że gra w rytm ich muzyki? Zamiast wspierać rodziców i pokrzywdzone dzieci to Pani kibicuje osobom, które próbują się teraz za wszelką cenę wybielić? Już lepiej być neutralnym, niż rzucać tym biednym rodzicom kłody pod nogi...

Gabriela

Ciocia pisała, że brak wewnętrznych szkoleń. Czy jak znajdę sobie jakieś interesujące kursy żebym lepiej rozwijała kreatywność dzieci, to firma dopłaci? Czy może odda całość kosztów?

Polecam serdecznie pracodawcę. Wypłaty na czas, codzienne obiady dla pracowników, dobry kontakt z kierownictwem.

Czesław

Obiady są za free z socjalu, czy trzeba coś dopłacać? Napiszesz jakie jeszcze dają inne benefity? Bo mnie zainteresowałeś robotą :)

Ciocia

Pracowałam w żłobku u Pana Pawła, to niezwykłe miły człowiek, który stawia na rodzinną atmosferę zarówno w swoich placówkach, jak i w firmie. Wynagrodzenie zawsze na czas, podstawa + premia 300 zł co miesiąc, nie miałam tam nigdy nadgodzin, bez problemu można wziąć urlop lub pójść na L4, jeśli zajedzie taka potrzeba. Dodatkowo, każdy pracownik ma zapewnione wyżywienie w miejscu pracy. Materiały plastyczne itd., są zapewnione na miejscu, można prowadzić dowolne zajęcia plastyczne czy sensoryczne z maluszkami. Jedyny dla mnie minus to brak wewnętrznych szkoleń.

Ryszard

Przestrzegam przed tą firmą płacą grosze Konserwatorzy uciekają wyzysk zero zarobku ciągła rotacja

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele - Warszawa

• Jak się pracuje w Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paweł Bobrowski Maleństwo i Przyjaciele
  • Izbicka 24B