Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

xyz

no po analizie powiedzieli ze jest szansa na odzyskanie całości w tamtym tyg podpisałem umowę zobaczymy czy im sie uda:)

xyz

ja powierzyłem sprawę firmie zajmującej się ściąganiem długów

@xyz

no i masz szanse odzyskac kase?

realista

ja wiem z jeszcze bardziej wiarygodnego źródla niż Bzzz że titanic tonie, ostatni gasi światło telefony nie działają ze względu na zmianę adresu ? ciekawe, biorąc pod uwagę że tel. komórkowy działa wszędzie, to gdzie ta nowa siedziba w Bieszczadach że nie ma zasięgu ? pisanie pozytywne ? jak dotąd na tym forum ŻADNE pisanie pozytywne się nie sprawdziło, zawsze było to tylko "zaklinanie deszczu" rację od samego początku mieli ci co wprost pisali do czego to zmierza

@realista

zlozyliscie pozwy do sadu?

są naiwni?

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

a

cięcia kosztów są dlatego zmiana siedziby na coś tańszego

@a

Zmiana siedziby bo nieopłacony wynajem, chyba oczywiste.

prawdziwy ja

Uwaga nowy bajkopisarz Bzzz: "czekajcie aż zmienią siedzibę" - chyba sprzedają co mają i przepisują na "słupy". Następna siedziba będzie w okolicy śmietnika lub najbliższego mostu, a "Inwestor" w tej bajce to jest ktoś kto kupuje siedzibę.

nastepca brzechwy,tuwima

@prawdziwy ja

Twoje domysły mnie nie obchodzą. Ciekawe tylko dlaczego tak bardzo negujesz wszystkie pozytywne wpisy. Ja mam informacje z wiarygodnego źródła, a twoje skąd pochodzą? Przysnilo ci się, czy jesteś jednym z pracowników z którymi firma zakończyła współpracę. Pisz sobie dalej te dyrdymały, niedługo się okaże kto miał rację

sawa
@Bzzz

Skoro masz takie pewne źródło to może powiedz gdzie są pieniądze, które miały byc juz dawno wypłacone?

@sawa

czy to wiarygodne źródło to może to samo, które odwleka termin udzielenia jakiejkolwiek informacji ze środy na piątek a z piątku na środę i tak już ponad miesiąc??? Ludzie to samo było w alfie, uspokajali a od razu zabezpieczali swój majątek. A i owszem formalności trwają, zanim się przepisze majątek i firmy na kogoś innego trzeba papierowo to ogarnąć. Mówisz inwestor, czy ktoś chociaż dał Wam informację kto jest owym wybawcą??? Nie wiesz kto nim jest bo po prostu go nie ma, a naiwni czekają i mają nadzieję-idealnie z punktu widzenia właścicieli. ŻAL

taki sobie
@xx

ZGADZA SIE ,A JAK MYSLISZ DLACZEGO OSOBY PROWADZACE PRZEDSTAWICIELSTWA NIC NIE ROBIA W TYM KIERUNKU ABY ODZYSKAC KASE

@Bzzz

Bzzz znowu używa konkretów pisząc że "niedługo" - to znaczy kiedy? Może podaj dokładną datę bo już nie mogę się doczekać na zaległą kasę. 7post wisi kasę, kombinuje i mydli ludziom oczy, więc co mam pisać pozytywnie.

henio
@sawa

raczej wzbraniam się od wpisów, nie chce brać udziału w dyskusji w której widzę ze więcej szarpaniny niż konkretów, ale w tym przypadku zmieniłem zdanie, dlaczego?? ktoś kto posługujący się nickiem bzzz uważa że jest bardzo dobrze zorientowany, a może jest?? To może łaskawie wpłynie na osoby zarządzające tym interesem ( a może sam na siebie??) żeby coś w końcu zrobiły w kierunku uregulowania należności. Rozgłaszanie bredni o nieuczciwych przedstawicielach oraz pracownikach jest mydleniem oczy i grą na zwłokę. Czy są jakieś ruchy prawne w kierunku tych przedstawicieli czy pracowników, nie, to są zwykłe pomówienia nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Tak samo się ma z propozycją zejścia o 40% z faktur. Ludzie podatki zapłacili od 100 %. teraz się mają zgodzić na 60 % z faktury, a jak się na nich firma wypnie to należy wiedzieć że roszczenie także będzie w wysokości 60% pierwotnej faktury ( bo się zgodzili na ugodę). Chory pomysł nie poparty wiarygodnymi rozmowami pomiędzy zainteresowanymi.Żaden z Panów prezesów nie ma cywilnej odwagi zorganizować spotkania z ludźmi który są winni ogromne pieniądze i przekonać ich w rozmowie wprost do swojego pomysłu. Panowie oszukaliście ludzi którzy wam zaufali ( przedstawiciele , pracownicy oraz kontrahenci), to nie jest piaskownica że ktoś komuś zabrał zabawkę i jest awantura. Wyjdźcie w końcu do ludzi twarzą w twarz z propozycją. Nie robicie tego bo być może nastąpić natychmiastowa weryfikacja waszych obietnic. Szczerze współczuje tym co jeszcze wierzą w te piano bicie które ma na celu jak najdłuższą zwłokę. Żeby jak najmniej ludzi skierowało swoje roszczenia na drogę prawną.

lee

(usunięte przez administratora) jak chcecie to potwierdzić to dzwońcie do wawy ale na tel prv bo służbowych już nie ma :((

@lee

Nie pisz czlowieku bzdur. Po co te intrygi? Chyba lo to żeby przestraszyć ludzi. Nikt się nigdzie nie pakuje, a tel. stacjonarny nie działa, bo zmieniają siedzibę. Inwestor jest, trzeba tylko dopełnić formalności a to niestety trochę trwa.

jasne
@Bzzz

Skoro jest inwestor to kiedy będą pieniądze? Dlaczego wszyscy pracownicy na tzw kierowniczych stanowiskach twierdza ,że to ściema, kasa miała być w zeszłym tygodniu teraz w tym itd. Czyżby inwestor też tak kręcił, że da dziś a może jutro albo lepiej w przyszłym tygodniu. Wydaje mi się że bez sądów tu się nie obejdzie

xx1
@Bzzz

w 7post nigdy nie było tel stacjonarnego, przekierowania były na komórki więc nie opowiadaj bajek, przynajmniej nie tym co wiedzą jak to wyglądało od środka.

realista

nie pomogło zrzeczenie się 40% :-( to może zrzeknijcie się 80% ? albo 95% , może symboliczną złotówkę niech każdemu zapłaci ? przecież te cwaniaki was robią w konia i tyle, opowieści dziwnej treści, a sprawa jest banalne , macie podpisane umowy, 7POST z tych umów się nie wywiązał koniec kropka, sprawa nadaje się do sądu

@realista

kim ty jestes bo raczej przedstawicielstwa nie prowadziles

@luki

Realista to wywalony z 7postu dyrektorek

@Bzzz

a czym sie zajmowal bo jednego znalem moze to ten sam

przewoźnik

Jeżeli jest tak informacja żeby się zrzec tych 40% to trzeba tak zrobić, nie bądźmy pazerni, lepszy wróbel w garści...

dup...

Jeżeli wszyscy nie zrzekną się 40% wynagrodzeń, to kasy nie będzie. Taki warunek postawił ten inwestor. A z tego co wiem większość chce całość więc tzw inwestor nie przelał pieniędzy dla 7post, a co za tym idzie oni też nikomu nie zapłacili i w najbliższym czasie nie zapłacą

co ty gadasz firma niedlugo wznawia dzialalnosc i wyplaci zalegla kase.nie siej paniki

@0101

0101 to nowy bajkopisarz na forum. Opowiedz bajkę kiedy będzie zaległa kasa zapłacona? Tylko daj więcej konkretu a nie pisz, że "niedługo" - tzn. kiedy?

@0101

to byla bajka na dobranoc?

...

no i jak zawsze na obietnicy się skończyło:)

Michał Wrocław

Jeśli chodzi o oddział Wrocław, pełna dokumentacja opisanych deliwerów oraz dokumentów kp została odesłana do Warszawy.

:))

To nie zabawa dla każdego.

:))

To taka zabawa, nazywa się czytanie ze zrozumieniem:))

hk
@:))

wroclaw

hk

to gdzie byli tacy fachowcy?

awa

Czy jest tu ktoś wiarygodny, kto dostał jakieś pieniądze bo to dziwne, że jedni niby dostali a inni nie?

Co z pracownikami magazynu? Wysłałem "przedsądowe wezwanie do zapłaty" z potwierdzeniem odbioru. To było dobre 3 tygodnie temu. Brak potwierdzenia odbioru i brak zwrotu, tak jakbym nic nigdy nie wysłał. (usunięte przez administratora)

@18

Jeśli jesteś pracownikiem to sprawę od razu trzeba pchać do Sądu Pracy. Wypełniasz tylko formularz i nic nie płacisz w sądzie. A trzeba się spieszyć.

tsa
@prawdziwy ja

Dlaczego trzeba się spieszyć?

@tsa

Jak nie zależy komuś na odzyskaniu własnych pieniędzy to niech się nie spieszy.

Ja już cześć dostałem za grudzień,w przyszłym tygodniu tak jak kolega napisał ma być wyrównanie i start od marca---a widzisz tu kolego coś o pobraniach???

lok
@ja

Kolego a za listopad macie wypłacone??

@ja

(usunięte przez administratora) nie kasa, kto dostaje kasę w niedzielę? Znowu sieją zamęt, że coś płacą. Żadnej kasy nie ma.

iu

prawdziwy ja tzn kto?

@iu

Nie bądź taki ciekawy. Używałem nicku "ja" jako pierwszy, ale widzę, że co chwila ktoś sobie przywłaszcza i pisze pod tym nickiem, więc piszę pod "prawdziwy ja".

:))

Zapewne nie. Ten z Wrocławia prowadzi oddział to nie pisałby o pobraniach tylko o pieniądzach dla przewoźników.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)