Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Pracownica

Nie mogę sama nigdzie tego zgłosić dlatego piszę przez portal bo inaczej mogłabym mieć poważne konsekwencje. Większość z nich jest tz. świętymi krowami którym wszystko wolno, praktycznie nikt ich nie może nadzorować i nakazywać bo są pod opieką głównego dyrektora, Ostatni ich rekord to prawie 300h w miesiącu z czego większość to przechodzą albo siedzą paląc papierosy z głównym dyrektorem a jak zwracałam uwagę to dyrektor techniczny cały czas ich kryje i olewa sprawę. W tej firmie powinna być naprawdę kontrola czasu pracy zewnętrznych pracowników ale z innego oddziału Eggera bo ostatnio coraz więcej takich machlojek wychodzi.

Irena
@Pracownica

A czy jest szansa zgłoszenia takich nieprawidłowości, nieodpowiedniego zachowania do HR? Nawet anonimowo? Mam na myśli jakąś skrzynkę na kartki z uwagami, czy mail właśnie do hr, gdzie można wysłać tego typu uwagi?

Barbi
@Irena

Co chodzi o zgłoszenia do HR., to i tak nic nie da, sprawa zostaje zamieciona pod dywan, tyle, że się rozgadasz, nagadasz i wszystko z chwilą ucichnie. Tam jest Łańcuszek powiązany z ludźmi którzy dowodzą, a HR. To tyle, a może aż TYLE!!!! szkoda ze tak się dzieję w Firmie Egger.

Za kogo musi nas mieć kierownictwo skoro chcą nas karmić takim czymś? Rozumiem, że obiady darmowe blablabla ale są jakieś granice, takie jedzenie nie należy się nawet skazańcom. Dostają taki obiad czuje się jakby na mnie pluli i to dosłownie. Dla (usunięte przez administratora)bym tego nie dał bo weterynarz drogi.

Jha

Kolego, nie mów że ci nie smakuje fioletowy kurczak? A może woda z makaronem jest zła? Czas na sanepid

@Jha

Kto wam gotuje te obiady? To jest jakiś katering czy stołówka zakładowa? Zaciekawił mnie ten kurczak - to jakiś orientalny przepis?

Przemek Łopatka

Nie jest tak źle jak wszyscy piszom. Kierownik wet chip daniel w to fajny chłopak, podwyszki i premie som. Obiady tez som jakie som ale lepsze od guwna, nie to co w domu hleb z cukrem. Cały dział jest super od kierownikuw po pracownikuw oprócz Rafała W z ostrzalni bo to konfident i podbiera mi robotę a od zawsze wiadomo ze tu kto wiencej donosi ten sukcesy odnosi.

Przemek Łopatka
@Przemek Łopatka

Jeszcze chciałem dodać ze tak płacom ze na urlop poleciałem do Albanii a nie nad polskie morze jak ludzie z pomarolu

Kierownik
@Przemek Łopatka

Nikt cię siłą tam nie trzyma. Jak chcesz to się zwolnij i zrób miejsce innym chętnym

Szymon Recykling
@Przemek Łopatka

Halo halo, nie zapominajcie ze jeszcze ja jestem w grze, jest nas trzech

Przemas duże Ł
@Kierownik

Pszeciez muwie ze mi sie podoba Ja bym życie za egger oddal

Piotr Momot
@Przemek Łopatka

PSZEMEK To tobie na słuchawki najebali?

@Przemek Łopatka

Może opowiesz o Pani o której tak miałeś dużo do powiedzenia co? Tak łatwo żucaleś słowa bez pokrycia co? Powiem Ci tyle klapcichu kiedyś się spotkamy I sobie wyjaśnimy parę rzeczy.

@

Możesz rozwinąć ten temat o jakiej pani mówisz Pracownik

Operator 104

Bardzo dobrze, ktoś musi mu w końcu (usunięte przez administratora) żeby zaczął zachowywać się jak człowiek a nie zwykłe bydlę. Cały dział ma z tym człowiekiem same problemy i nic do niego nie dociera. Rafał W w przeciwieństwie do niego nie robi ludziom pod górę i nie melduje wszystkiego dla kierownika. Szpadel do wyjebania.

Operator 104

Najgorsze, że każdy z góry wie co ten człowiek wyprawia i nikt z tym nic nie zrobi.

Zwykły Heniek robol
@Operator 104

Potwierdzam, pracuje w eggerze trochę ponad trzy miesiące i nie miałem żadnego problemu z Rafałem a wręcz przeciwnie, pomocny chłopak. Nie słyszałem też żeby ktoś mówił coś złego o nim, za to o Panu Przemku Ł. nie usłyszałem ani jednej dobrej rzeczy tylko same wyzwiska.

OperatorKlucza19
@Zwykły Heniek robol

Szkoda ze wszyscy piszą anonimowo albo podszywają się pod kogoś bo wątpię ze operator ze 104 podpisał by się akurat tak........ co nie zmieni faktu ze sama prawda jest wyrzygana w tych postach..... pracownik Przemysław ł. Ma stanowisko jak każdy a po ludziach rozpowiada ze się "koordynatorem" a co do czeto to zwykły lizodup i pod.pier.dalacz bez jakiegokolwiek pojęcia o pracy...... kłótnia z ludźmi niczego nie osiągnie

JanuszPieta
@Przemek Łopatka

Tak jest, zgadzam się ze wszystkim co jest tu napisane, gość jedyne co potrafi dobrze zrobić to (usunięte przez administratora) z ucha, nie potrzebujemy tu takich ludzi

Robert Kur.wica
@Piotr Momot

Tak jemu i bardzo dobrze Za jego zachowanie i podejście do ludzi powinien (usunięte przez administratora) Gość nie potrzebny do niczego w tej firmie bo nie robi nic poza sztucznym zamieszaniem i donoszeniem na ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy co się dzieje na poszczególnej hali Gdzie pojawia się ten typ to tylko błyska flesz i z daleka słychać tatuś to tatus tamto, z takim powołaniem powinien pracować w straży miejskiej

Grzmiący KIJ
@Przemek Łopatka

Każdy wie ,że Łopata to zwykła (usunięte przez administratora) wszystkich o wszystko. Nazywa się "koordynatorem " A tak naprawdę to jest największy pajac w firmie, każdy (usunięte przez administratora) się śmieje z niego :D Przychodzi (usunięte przez administratora) do pracy czy na kacu wyglądając jak (usunięte przez administratora) i dziwi mnie to ,że nikt go jeszcze nie sprzedał za to ;/ (usunięte przez administratora)

Bobek
@Przemek Łopatka

To zwykły kondon, sprzedawczyk i alkoholik zresztą też, jak już ktoś wyżej wspomniał nie raz i nie dwa jebało wóda z tej paskudnej mordy, gość ewidentnie minął się z powołaniem, ma się za (usunięte przez administratora) wie kogo a nawet pisać po polsku nie potrafi, szpadel won z eggera

Maryla Rodowicz

Chłop żyje nadzieja ze wskoczy gdzieś wyżej ale po jego szkole to może skoczyć jedynie z mostu baran jeden. Jako kierowca volvo nie mam z nim za dużo styczności ale te kilka razy wystarczyło żeby wyciągnąć wnioski ze jest głupi jak ten co go trzyma w tej robocie. Chamski, uciążliwy i żyje w swoim małym świecie oszukując sam siebie ze ja w tej firmie kimś a jest zwykłym szarym burakiem bez żadnych kwalifikacji. Ludzie opowiadali jak na początku był w delegacji tak klepał Niemca w kask ze nie dało się po nim wyprać prześcieradła

Krzysztof Krawczyk
@Przemek Łopatka

Panowie spokojnie po co tyle złości, z nie oficjalnych źródeł wiem że Łopatką interesuje się NASA podobno jego radary mają dwa razy większa wydajność od dotychczasowych. Podobno od pierwszego grudnia zwalnia miejsce.

Mezo
@Krzysztof Krawczyk

Trzymam kciuki za to i pewnie nie tylko ja Żeby dało się zebrać podpisana petycje o (usunięte przez administratora) łopatki z roboty to pewnie 99,9% osób by to podpisało Nie szanuje ludzi to ludzie nie będą szanować go a nawet jakby szanował to i tak(usunięte przez administratora)

Chce tą prace
@Przemek Łopatka

Staram się o przyjęcie do eggera i czytając wszystkie wpisy stwierdzam, że chce pracować z tymi ludźmi i razem ze wszystkimi ( wyczuwam zgranie ) (usunięte przez administratora), naprawdę podoba mi się ta rodzinna atmosfera i nienawiść do policji. Proszę przyjmijcie mnie, Karol ze Szczytna.

Aaaaa
@Przemek Łopatka

Najpierw naucz się pisać analfabeto. Będziesz żygał tym konfidentem oraz innymi kłamstwami. Sam donosisz i wszyscy dobrze to wiedzą.

Bonzo
@Kierownik

Ale napisałeś ,słoma z butów wystaje

Ukasz
@Przemek Łopatka

Mam pytanie egger Biskupiec czy oddzwaniaja po rozmowie kwalifikacyjnej bez względu jaką decyzja podjęta ???

Klient
@Przemek Łopatka

Przemek L. To gnida i pasorzyt który włazi wszystkim w (usunięte przez administratora) Nawet brata (usunięte przez administratora)z roboty.

Randall
@Przemek Łopatka

Zainwestuj w korepetycje z języka polskiego i słownik

OviFifiRifi
@Przemek Łopatka

Przemek chyba niektórzy za mocno wzieli do siebie ostatnie zdanie.

@Przemek Łopatka

Czy mógłby ktoś obudzić pana Piotra w by wywiuzl kolejne bo tylko śpi i filmy oglonda

Przemek wet chip
@Przemek Łopatka

Pikne czasy jusz minely. Obiady dalej som ale już gorsze od (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) odchodzi a ja zostane bez konkurencji (usunięte przez administratora) nie ma i ja sukcesuw za donoszenie jusz nie odnosze Jedyne co teraz odnosze to pojemniki po obiadach bo mnie ganiajom jak praktykanta Nie polecam firmy To jusz jest koniec Niech zyje wolna Polska Precz z (usunięte przez administratora)

Jeh

Mam nadzieje, że ktoś w końcu odpowie za te obiady.

Atelier
@Jeh

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Polak

Witam, czy aktualnie firma Egger w Biskupcu przykmujeludzi do pracy? Czy wynagrodzenia są satysfakcjonujące? Jaka jest atmosfera w pracy?

I co z tymi wolnymi piątkami beda czy przestuj nam dadzą?

@Gość

Podobno przestój ma byc a jak się nic nie poprawi to od nowego roku piątki wolne

Sławomir
@Marek

Kiedy planowany jest przestój? A za piątki w przyszłym roku będą płacić czy odpowiednio obniżą kasę? Wiadomo coś?

Czy są dojazdy z Mrągowa do tej firmy?

Jak jest z pakietem medycznym w Egger Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tak, nawet sąsiadów

Niezdecydowany

Czy warto zatrudnic sie na stanowisko operatora na dziale KT? Czy jest duza rotacja?

Dobry kolega

Pracownicy tej firmy myślą że przez donoszenie do kierowników zrobią wielką karierę, spróbujcie może tego dokonac w inny sposób np.ciężką pracą, bo nie wiem czy wiecie ale te sprzedawanie prędzej czy później wyjdzie na jaw i nie będziecie mieli dobrej opinii pośród kolegów, a wydaje mi się że to jet najważniejsze. Pozdrawiam cały Wet chip i więcej rozsądku chłopaki :)

@Dobry kolega

Weź Ty się nie zesraj w majtki zaraz z tego bólu (usunięte przez administratora) nie masz gdzie wylewać tych żalów na kolegów, nie masz cywilnej odwagi aby to załatwić na forum swojego otoczenia? Wygląda, że jesteś coś tam winny, a szukasz problemów u innych, zepnij poślady, klepnij się w pierś, napraw relację z kolegami i problemy znikną

Operator volvo

Nic w tej naszej firmie się nie zmienia prócz ludzi którzy przychodzą i odchodzą.

@Operator volvo

Jak się nic nie zmienia? Firma cały czas inwestuje, otwarty pododdział, niedługo kolejny, ja widzę ciągle zmiany, chyba że masz na myśli narzekaczy, ich nie brakuje. To jest forum, które ma pomóc innym w podjęciu decyzji, a od cholery tu narzekaczy i takich niewdzięcznych ludzi co by chcieli być prezesami od razu, ponad 500 ludzi pracuje w tej firmie, nie da się żeby wszyscy byli normalni, życie.

Byłem, zobaczyłem, odszedłem, nie wróciłbym.

Superwomen

I dobrze zrobiłeś to samo zrobiłam i nie zaluje

Kiero
@Superwomen

Byłem tam na papierze jakaś trudna sprawa kobity tam zachowuja sie jakby to było ich i myśla ze wyzej podskoczą ale to tylko ich chore złudne myślenie . Pozdrawiam i śle całusy

@Kiero

Znowu nic nie robio czy Volvo może kolejne wywiesc

Ppp
@104

Nic nowego niektórzy przychodzą chyba za kare hi hi

Grażyna
@Ppp

O co dokładnie chodzi? Tutaj jakieś wewnętrzne śmieszki, a człowiek chciałby się konkretów dowiedzieć. Dobrze rozumiem że wiele osób przychodzi do pracy i nie pracuje? Co w takim razie na to szefostwo?

Fbi
@Grażyna

A co cię to obchodzi w imieniu całego eggera gon się i idź szczaww zrywać

Julia
@Fbi

Ale po co pisać takie obraźliwe teksty? Nie można tego normalnie napisać?

Szkoła podstawowa nr 2
@Julia

Dziś po godzinie 14 pracownik firmy egger koło szkoły nr 2 jechał jak wariat i ztrabil mnie pamiętaj że wiem że pracujesz na przyjęciu i jeździsz audi na mrągowskich numerach,na drugi raz puknij się w głowę tam chodzą dzieci do szkoły i z szkoły,pewnie masz też rodzinę to pomysl o nich i o sobie kiedy potracisz takie dziecko lub komuś innemu zrobisz krzywdę.Zawsze cię to samo może spotkać.

@Szkoła podstawowa nr 2

Ale czemu tak na Ciebie zareagował tak właściwie? I skoro serio tak szybko jeździ to raczej od razu powinno się to w firmie zgłosić?

Kierowca Audi
@Szkoła podstawowa nr 2

DROGA Pani Julio. Po pierwsze proszę zastraszanie zostawić dla siebie i swoich znajomych, niestety ja nim nigdy nie będę. Po drugie proszę przypomnieć sobie manewr włączania do ruchu (z podporządkowanej), ewentualnie cofnąć się na kurs, wykupić dodatkowe godziny doszkalające. Mam nadzieję, że nie jechał z Panią żaden pasażer z przodu, bo ubezpieczenie raczej nie pokryłoby szkód oraz obrażeń, których dokonałaby Pani swoim wymuszeniem. Po trzecie czy metaliczny dźwięk większego silnika mówi o stylu i umiejętnościach kierowcy ? Bo wydaje mi się, że "jak wariat" to się obudził mój refleks ku zapobiegnięciu kolizji, w której miałem pierwszeństwo. Po czwarte i ostatnie. Skoro zostałem już zestalkowany i wie Pani o mnie wszystko, proszę nie wypisywać pierdół na forum firmy, bo to jej nie dotyczy. Pozdrawiam wszystkie Minionki ~Kierowca z przyjęcia

Dalej ja
@Kierowca Audi

Ps. Do szkoły od wjazdu pod jeden z tych bloków jest minimum 100m a droga hamowania przy 50kmh znacznie krótsza szczególnie po serwisie hamulców.

Co do pytań przyszłych kandydatów czy warto pracować w tej firmie to jednoznacznie odpowiem, że tak. Firma jest z górnej półki, ciężko znaleźć drugą taką z takim podejściem i socjalem. Jak pojawią się ciekawe ogłoszenia to nawet się nie zastanawiaj i działaj, firma daje zarobić i rozwinąć sie tym, którzy tego chcą.

Sławomir

Zainteresowałeś mnie tym socjalem. Powiesz jakie są dodatki? Np. prywatna opieka lekarska albo bony na świeta?

@Sławomir

Premie na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia, paczki dla dzieci na dzień dziecka i w Grudniu właśnie, obiady codziennie oraz owoce, kawa i herbata, na dobrych warunkach prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe. Dobrej jakości ubiór roboczy, a także w razie konieczności dodatkowe doposażenie, oczywiście pranie tych ubrań itd. Firma dba o jakość i swoich ludzi, jeżeli oni dbają o dobry wizerunek firmy to jest to praca na lata.

Iwona

Czyli pewnego rodzaju symbioza, no tak powinno być. ;) To ta wzajemna dbałość pewnie odbija się na wynagrodzeniu, prawda? Jak często można tutaj dostać jakąś podwyżkę, bo widziałam że podobno są?

@Iwona

Co roku są podwyżki, w tym roku całkiem spora, ale i inflacja jest duża więc zarząd widać ma rękę na pulsie.

Emma

A ja prowadzę restaurację i katering. Do kogo zgłosić się z ofertą?

Iwona

A można wiedzieć o ile w stosunku do inflacji? Bo ciekawa jestem jak bardzo o to wyrównanie w takim razie dbają. A ludzie indywidualnie też przychodzą może po te podwyżki czy raczej nie bardzo?

Prasa

Rafał Cz. Gdzie masz kitę?

Ile jest zmian w Egger Polska Sp. z o.o.?

Wszystko zależy na jakim dziale pracujesz, są nawet zmiany nocne, są dwie zmiany, a i jest także tak, że pracujesz tylko w dzień. Zależy wszystko od obowiązków i tak jak napisałem to gdzie pracujesz, fabryka chodzi 24/7 nie licząc przestojów.

Wet chip

Dobrze że jeden konfident odszedł

Twój stary

Bo tak

Plac

My tez go tu nie chcemy

Kalafior
@Wet chip

Kto opuścił ten piękny zaklad ?

Wet chip
@Kalafior

Nie opuścił, przenieśli na inny dział informatyka

Konfident
@Wet chip

Konfidenci to. Pracują na ostrzalni i wypisują tu te głupoty ale wszyscy będą wyłapani i mordy będą obite.

Brajan
@Konfident

Ojjjj będą obiteee jedne wyjście za kolowrtokiem się spotkać

Volvo jedzi senebogen gniecie idzie pawel tepe dziecie Wlaczy gryzliego Przyjaciela swojego jedynego Bo przecpal każdego innego realistycznego Zostały koleby do wywiezienia pozniej materiał do przerobienia Począwszy od kreski narkotycznego brzemienia Wycpa towar z całego biskupca zostanie mu tylko mała obstrukcja Ciągnie tak mocno aż puchnie caly Tylko czekać jak pękną mu gały

Bylt
@104

Widzę że nic w tej firmie się nie zmieniło nic tylko opluwanie się skoro takie poezję piszecie podpiszcie się lub idźcie i w twarz powiedzcie.Pozatym chyba macie szatnie żeby się przebrać a nie pradowac po mieście w ubraniach roboczych mam wrażenie że zarabiacie tyle że nie stać jest was na ubranie tylko jak z PGR jak gumaki dostali to i w nich spali.Szanowni państwo wstyd.

Ndhsk
@Bylt

Właśnie dlatego taki gamoń napisze tutaj bo normalnie dostał by liścia i nakrył się kaskiem

F
@104

Namierzanie IP na GoWork przez administratorów serwisu W celu jego identyfikacji potrzebna będzie dokładna data i godzina połączenia internetowego, podczas której dodano konkretny komentarz. Na podstawie tych danych dostawca internetu będzie mógł przedstawić policji lub prokuraturze abonamenta i jego adres.

@F

Administrator GoWork.pl pomoże sprawdzić IP na kilka sposobów. Już przy samym blokowaniu konkretnego konta, które dotychczas publikowało fałszywe treści administrator będzie miał dostęp do danych, które mogą wskazać IP. Warto wiedzieć, że większość administratorów portali ma również dostęp do szczegółowych statystyk, gdzie znajdują się informacje o odnotowanym ruchu, logowaniach, czy publikacjach. Z tego typu zestawień również bez problemu można zdobyć dane pomagające namierzyć IP komentującego hejtera. Ponadto administrator może pomóc sprawdzić także IP samego połączenia, z którego zamieszczono konkretne publikacje. Oznacza to, że właściciel serwisu GoWork.pl jest w stanie wesprzeć policje i prokuraturę w dotarciu do każdej osoby zamieszczającej treści na portalu.

Klint istłód
@F

Po IP to mogą sobie dochodzić, czasem jeden blok ma jedno IP albo całą wioska lub jedna osoba zmienne IP także powodzenia.

Łukasz

Panowie wiadomo co ostatnio na nocy działo się na 104 podobno mysz utknęła w przewodzie olejowym.????

Jssh
@Łukasz

Dobrze, że odpowiednia osoba miała dyżur nocny to usterka została szybko usunięta

@Jssh

Znowu nocka spała nic nie zrobione co za zmianą

Rudy
@104

No przecież od tego jesteśmy żeby nic nie robić. Nie rozumiem cię

P.l

Z placu drewna też sprzedają i awasy dostają

@P.l

Trzeba dobrze pod.pierda.lac to się jest tym liderem i się nic nie robi łudzę mają zapuerd.alac . Eggert to nie żwirownia ty można wszystko prócz pracy

@P.l

Ale to tylko kilku pod.pier.dala ,próbują zabłysnąć

@P.l

Czemu w nocy nie można wezwać Volvo do koleby aaaaaaa bo spał operator i nie wolno go budzić

pracowity Herman

Czy firma przyjmuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnosci?

Bob
@pracowity Herman

Tam tylko ludzie niepełnosprawni umysłowo pracuja

Mirek
@Bob

Zwłaszcza na recyklingu ;)

Jdhajdnd
@Mirek

Z recyklingu już jakiś czas temu zostali przeniesieni ludzie z niepełnosprawnością.

Piotr wielki

Przemuś nie daj się trzymam za ciebie kciuki tylko nie zapomnij że jesteś jeden a ich wielu którym krzywdę zrobiłem.Powodzenie i nie daj się tak obsmarowywac.

@pracowity Herman

Tak, jeśli to upośledzenie umysłowe to nawet lepiej jak masz. Napewno trafisz na wet chips bo tam to jeden z warunków zatrudnienia.

@pracowity Herman

Tu co drugi jest niepelnosprawny

Bartek

Nie pozdrawiam Arka Ch konfidenta jest bardziej tępy niż noże od hombaka po 12 godzinach pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań