Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

nemezis

Osoby które obsmarowują pracowników ,wet chip ,logiardu ,kierowników i mechaników,podające się pod różnymi nikami ,to Dawid.K i Paweł.Ch dział recykling

Tpa

Istna (usunięte przez administratora) z PGR oderwana granatem

Dobre

Haha udowodnij ????‍♂️????????‍♂️

P.ch

Wyzywam to twoją matkę pijaczkę jak prosi o 2zl pod żabką

Krysia
@nemezis

Ja bym na policję szybciutko zadzwonił, przecież tak nie może być i czym prędzej do pl okułatuły sprawę zgłosił

Kali

Wiadomo kto tam pracuje i jacy ludzie skoro razem jemy i śmiejemy się a później wypisujemy takie zeczy to trzeba się zastanowić kim my jesteśmy bo jak na razie to egger jest tragedia acz kolwiek praca z tymi ludźmi to komedia.

Hehe
@nemezis

Siedziałem w zakładzie karnym z jednym z tych Panów myślę że za takie obelgi nie uzasadnione ktoś poniesie konsekwencje.

Mechanik
@nemezis

Klama ty (usunięte przez administratora) chłopakom nie obrabiaj bo każdy na firmie wie ze to ty chodzisz i (usunięte przez administratora) głupoty jak upośledzony ale miejsce urodzenia zobowiązuje, mam nadzieje ze zostajesz przekopany pod brama tak jak słyszałem ze ma byc Może ktoś ci w końcu naprostuje ten garb na ryju bo wyglądasz jak wielbłąd. Pisarz się znalazł, wifi u prezydenta orżyn złapał

Haha
@Hehe

Widzę że dalej to samo jedna wielką komedia jest w tej firmie

Killer
@nemezis

Pracuje z wami od początku powstania firmy i jak czytam czy też patrzę jak co niektórzy pracują, donoszą itp. Mam ochotę zrobić zbiórkę kasy i wynająć chłopaków z poza województwa niech przyjada zrobią robotę i może w końcu się skończy to koleżeństwo i (usunięte przez administratora) i będzie spokuj no i niebedziemy się opluwac czy też prac brudów ze swoich działów.

Llllllllll
@nemezis

Aleksander się udzielił, imię jak ukraiński (usunięte przez administratora) nosem obrazy może malować. Dwie lewe ręce do roboty a najwiecej do powiedzenia ma kiep

Klos
@nemezis

Oleg, kiedyś mój pies się tak nazywał

Bator
@Llllllllll

Od Ukraińców proszę się odczepić Oni w przeciwieństwie do niego wykonują swoją prace.

Qwerty
@Klos

To ten co jak pali na deszczu to mu fajka nie moknie bo jest pod dachem?

Tadeusz Rydzyk
@Qwerty

Jakiś czas temu pisali na swojego kolegę, później na kierowników, następnie na mechanika... Chyba tam jest problem z dojrzałością emocjonalną niektórych pracowników bo znam tam też dobrych dojrzałych ludzi. Może być tak że komuś tatuś do wanny wchodził i z obawy nie rozmawia wprost z ludźmi tylko anonimowo pisze na forum. Nie bójcie się się ludzie z 102 i 104 jesteśmy z wami. Nie musicie więcej dołować innych za swoje traumy. Od tego typu problemów są specjaliści.

Junak

Będziecie mieć wszyscy traumę jak Olek dzisiaj pojedzie pod sklep (usunięte przez administratora)rowerem z pracy (widziałem jak wyrzucał przez siatkę i jego ojciec pakował szybko do kadeta) wypije z ojcem mamrota i włączy się agresja bossa orżyn

Tadeusz Rydzyk
@Junak

Upss Panowie... widzę że trafiłem w czuły punkt, zabolało. Przepraszam, zupełnie niezamierzona złośliwość z mojej strony. Wsparcie dla Wet Chips!

K
@Tadeusz Rydzyk

W czuły punkt to umiem trafić twojej żonie, zapytaj ;)

Klon

Hahaha Paweł Homo hahahah. kierowca Volvo co nas wtedy przyłapał jak sie całowaliśmy na nocce mówił że nikomu nie powie po tym jak mu dałeś wiadro z miedzią... widocznie jedno to za mało. Co teraz zrobimy? oni wszyscy wszystko już wiedzą.....

Kalafior

Na wet chip podobno można zrobić kurs fotografa i dostać nowego iPhona 13 za(usunięte przez administratora)

Brokuł
@Kalafior

Podobno tak a żeby byc mechanikiem i to nawet na wyższym stanowisku musisz potrafić chodzić i wymyślać bajki żeby przydziobac a z twoje główne zadanie to drapanie się po nosie

Tato
@Kalafior

Każdy koordynator na wet chipie jest po takim kursie

Co za obrzydliwe jezdzenie. Wiecznie przesolone ziemniaki i mięso. Śmierdzące surówki. Pojemniki jakby nie myte, żółte. Otwierasz i bucha w ciebie smród. Sanepid powinien się wziąć za hotelik. Może by się układziki skończyły.

Hotelik

Nie pasuje nie jedz w nie jednej polskiej rodzinie by zesmakiem zjedli taki obiad, więc nie marudź.

Inny
@Hotelik

Nie sądze że ze smakiem.. daleko temu czemuś od rzeczy smacznych i porządanych. Powinniście zrobić ankietę wtedy może by do was dotarło że pracownicy to ludzie a nie bydło, które będzie się cieszyć ze wszystkiego co dostanie

Hotelik

Nie pasuje nie jedz.Jak masz jakieś dowody jest od tego sanepid i prokuratura.Nie oczerniają nas i nasza szefowa bo myślę (usunięte przez administratora)

Przemek Łet czip

Dlaczego zamiast 10 pieroguw teraz dajom 7? Czy firma opuscila cenę czy jest to jawne (usunięte przez administratora) w biały dzień?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Czy jest możliwość pracy w Egger Polska Sp. z o.o. na część etatu?

byly pracownik

nie nie ma takiej mozliwosci. Praca na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym. co drugi wekend wolny a pracujaca po 12 godz

Helmuth jr.
@byly pracownik

no a dzień biomasy - wtedy wolne?

Froniu rpk

Tak, jako kostka do kibla

Zbyszko

Czy to jest Egger standard, że na watpliwosci pracowników co do jakość obiadow, nasal dyrektor techniczny OO odpowiada, ze jak się nie ppdoba, to obiadów w ogóle nie będzie? A teraz po angielsku, może ktoś z zarzadu przeczyta: Is it Egger standard, that after questioning quality of food delivered to the factory, technical director replay, that if you do not like them as they are, i can cancel all of it?

jaga
@Zbyszko

mozesz podac jakis namiar do ciebie? chce pogadac o tej pracy

Słoneczko
@Zbyszko

mi smakują. Ludziom się w d......ch przewraca, nie dość, że dostają pod mordę, to jeszcze narzekają

Manuella Kublitch
@Zbyszko

ja mam restaurację. Domowo i niedrogo. do kogo złożyć ofertę na pyszne obiady??

Zbyszko spod...
@Słoneczko

Jak ci smakowal wczoraj pulpet w sosie na makaronie z kapusta? A niedogotowane kartofle w zupie? Obiady w robocie fajna sprawa, ale nie o 5-6zl wiecej niz na zwyklej stolowce. Czy to nie marnowanie pieniedzy pana Eggera? I dlaczego dyrektor tak osobiscie broni tych obiadow? Moze czas na zmiany? And in english about lunch in Egger How was yesterday pulpet in grey sauce with small pasta and cabbage? And what about semi raw potatoes in a soup? Its good to have a lunch at work, but why they cost 5-6 zl more than in normal canteen? Isn't it waste of mr Egger money? And why our director is so passionate protecting this topic? Maybe its time for change?

Zbyszko spod...
@Manuella Kublitch

Oferte skladaj chyba do kadr. Ale pewnie tak jak inne, wyladuja na polce: "smietnik". Tylko obiady od pani Anny sa dopuszczalne. Inne sa "nierodzinne", a Egger to rodzinna firma.

Manuella Kublitch
@Zbyszko spod...

Ja mam w ofercie obiady z całego świata. Każdy będzie zadowolony.

Alicja Miś
@Zbyszko spod...

Jeśli właściciel firmy to czyta, to ja mam pytanie o te zapachy uciążliwe i "tylko parę wodną". To tak już na zawsze będzie?

Nigel Jegus
@Zbyszko spod...

co powoduje, że każdy powtarza, że emitowana jest tylko para wodna?

@Zbyszko

Jak dla mnie to nie musi byc tych obiadow. Moze raz czy dwa razy w tygodniu obiad jest zjadliwy. Nacodzień to pomyje dla wiejskiego kundla. Nie jem zakladowych obiadow, bo szkoda mi czasu spedzonego pozniej w toalecie.

Michael Jajo
@Zbyszko spod...

Macie swoją kuchnię? http://gazetaolsztynska.pl/613952,Wielka-fabryka-od-kuchni.html

Igor Melnyk

to powiedz to szefowi. Przecież wszystkim zależy na tym, żeby było ok.

Słoneczko

Nie żadna Ania. Postój przy garach po pracy, idź na zakupy, skomponuj pomysły, to docenisz może. Do obiadów wróciłam po przerwie i uważam, że są ok. Bez przesady. Ja doceniam to co mam, ziemniaki w tamtej zupie owszem pamiętam były twardawe, ale czasem, jak dodasz wszystkie składniki razem, to ziemniak i tak będzie twardy, kapuśniaki, szczawiowe, zakwaszane, tak maja, poza tym kolejeczka przed dostawa papu sama mówi za siebie, więc jakiś hejt w necie o niczym nie świadczy. Polecam catering dietetyczny, też dowożą pod nos, nie musisz jeść w firmie, nie ma przymusu.

Aga
@Słoneczko

można poznać menu - to co było w tym tygodniu i ile miało kalorii ?

Hans Muller

Każdy może mieć inny gust. Co Panu nie smakuje?

Rokita
@Aga

też bym chętnie się z tym menu zapoznała.

Basia
@Słoneczko

Drogie Słoneczko - dlaczego tak zawzięcie bronisz obiadków? Czyzby pod nickiem Słoneczko skrywała się niejaka rezolutna Ania?

Hans
@Basia

ile kosztuje jeden obiad?

byly pracownik
@Hans Muller

wiekszosc tych obiadow cateringowych a ponadtto albo mielony albo klops albo mielony z indyczego miesa swiezynka i tak wkoło to samo mielonym mozna zabic .Ktos nie umie zrobic kotleta prostego jak mielony poprostu

@Hans

30 zl

Jin
@Zbyszko

Bo to prawda,zdążają się przypadki niedogotowanych mięs czy też zupy,wszystko jest ignorowane ponieważ firma dostarczająca Atelier Biskupice ma swoją wtyke w EGGER.

Oj widzę że nic się nie zmieniło.. Pracowałem tam przez 2 lata i jedyne co mi po tej robocie pozostało to niesmak. Jedzenie, które bałbym się psu dać, ludzie którzy nie mają o niczym pojęcia a szczekają najgłośniej. Trzeba się moi drodzy najpierw zastanowić co się mówi albo chociaż mieć jakieś dowody na winę jednego lub drugiego. Nie pozdrawiam chłopaków z recyklingu - koła wiecznej adoracji bo odkąd tam nie pracuje a będzie już ze 2 lata nic się nie zmieniło

Nie trzeba pracować, żeby wiedzieć. Ludzi na mieście czasami się spotyka. Po samych wpisach tutaj też widać, że dalej niezłe cyrki tam macie :) Ale widzę męska duma urażona. Pozdrawiam

Zygmunt Froszko

Jak to jest z wczasami pod gruszą, benefitami dla dzieci i dodatkami premiowymi? Może ktoś się wypowiedzieć?

Łemek

Kto dzisiaj pełni dyżur nocny na wet chipsie ?

@Łemek

To nie portal społecznościowy i takie opinie poinny być usuwane. Wygląda na to, że są zamieszczane w sposób zorganizowany, w jakimś celu - aby ponieść ocenę pracodawcy. To nie jest opinia o pracodawcy

Wozkowy

Nie pracowałeś tam to się nie odzywaj bo to wstyd na wózkach jeździć za najniższa krajowa mi na obiecywali i co dostałem kopa bo się zwolniłem i wróciłem do poprzedniego pracodawcy gdzie po odliczeniu dojazdów do Olsztyna mam więcej. Firma (usunięte przez administratora) obiecują a g..... No dają jedyne co dobre to socjal w tej firmie.

Szymon

Bo taka jest prawda

To ten młody co 3/4 zmiany siedzi na palarni i wiecznie prowadzi dyskusje???

Paweł mechanik

Przepraszam za kolegę

Patryk
@Andrzej

a ty chyma musisz siedzieć razem z nim skoro to wiesz...

Kierowca

Witam Czy ktoś może podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy na stanowisku kierowca?(c+e)?

John Rambo

Ktoś wie coś więcej na temat romansów w pracy i o kim plotki chodzą? Pytam tak z ostrożności...

Rudy

Proszę usunąć tego indyka z menu

Pit
@Rudy

Jak ci nie pasuje to nie jedz bo w innych firmach nie dostają obiadów.Jak nie pasuje to się zwolnij

Ela

Robita 1 listopada czy nie

NickJeger
@Ela

Kto normalny robi pierwszego listopada w tym dniu odwiedzamy groby

Oczko

Jak Piter z papiru dalej pracuje jako kiero

Byłem, zobczyłem, odszedłem, nie wróciłbym.

Były pracownik 2

Czemu usuwacie i cenzurę wprowadzacie skoro firma żadzi obywatel Rumunii

Lika

Czy to prawda ,że te sex afery to nie ściema tylko prawda i nie tylko u pracowników niższych sfer. Tam wyżej też jest ciekawie. Ludzie gadają niestety a żony się powoli dowiadują noo jak i niektórzy mężowie.

Miś pigi
@Lika

Nooo dokładnie ktoś mądrze napisał. (usunięte przez administratora) Wstyd a potem zadymy są. My już wiemy o których jest mowa. Chłopaki wyżej! W końcu się wyda. (usunięte przez administratora) To tylko kwestia czasu. Powodzenia Panie.....

Gruby
@Miś pigi

A ktoś coś? Jakieś konkrety?

Obiektywny

Kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie. Zastanawiam się skąd wy ludzie macie tyle czasu na wymyślanie jakiś beznadziejnych wierszyków. Nie lubisz chłopaka to nie zwracaj na niego uwagi. Co niektórym życzę więcej odwagi w rzeczywistości a mniej hojrakowania w internecie ???? Pytanie co ty sobą reprezentujesz wstawiając takie rzeczy do neta. Rodzina pewnie dumna

Twój ojciec kret
@Obiektywny

(usunięte przez administratora) Chcesz odwagi to się ustawimy w wybranym miejscu i wtedy będziesz będziesz miał odwagę jak będziesz ciągany mordą po asfalcie kiepie. Faramazonie zakuty będziesz pisał o rodzinie? Zapytaj konfidenta czy rodzina dumna jak stary w pomarolu status konfidenta a syn w eggerze.

Leszcz
@Obiektywny

Napisz tylko na jakim dziale robisz to przyjdę i pogadamy

@Leszcz

Hala 104

Przeciw 60
@104

To jak jesteś ze 104 to nawet nie masz prawa głosu

Naturlich
@Przeciw 60

Nie oceniajmy wszystko po tym na jakiej hali robią, nie każdy ze 104 to gumowy młotek.

Prywatny murzyn.
@Naturlich

Większość z 104 to gumowe trzonki ????

Pozytyw
@Prywatny murzyn.

Poco to pisać opluwac się na wzajem, przecież wiadomo że egger to wielka korporacja która żadzi się swoim prawem i nikt tego nie zmieni, nie pasuje zwolnij się i nie oczernaj innych rynek pracy jest tak duży i duże zapotrzebowanie na kadrę wykfalifikowana ze nawet w tych pustych głowach niemacie pojwcia no chyba że nie macie żadnej innej perspektywy jak praca w egger bo jesteście po gimnazjum lub też po szkole podstawowej a to widać o 22 w żabce na rodzie bo i nawet przebrać się nie potraficie w cywilne ubrania więc zastanówmy się kogo egger przyjmuje i co sobą reprezentujecie

@Obiektywny

Znowu najlepsza zmiana nic nie robiąca

NickJegger

Dalej pracujeciew soboty i niedziele po 12

Operator
@NickJegger

Tak jesteśmy prywatnymi (usunięte przez administratora) jak się postawisz lub zaczniesz mówić to co myślisz to wylatujesz na zbity pysk

Może i śmieszne tylko widzę z jaką (usunięte przez administratora)pracuje są tu tylko wyzwiska, przychodzenie na kacu albo i sobie pociągnąć piwko w pracy, pograć na telefonie czy też oglądanie filmów oraz sex afery w zakładzie i rozbijanie rodzin przez pracowników poza zakładem pracy bzykanie mężów sióstr czy też żon braci.Wstyd z takimi ludźmi pracować.

Kim

Co taki mądry skoro 15 obracasz

Sławomir
@104

Serio takie zachowania w pracy? Jeszcze rozumiem pykanie na telefonie ale alkohol to już raczej podpada pod dyscyplinarkę. Nikt nie sprawdza trzeźwości pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań