Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Brygadziści(liderzy) działu mechaników to porażka, ja rozumiem można mieć braki w wykształceniu czy umiejętnościach, ale jakieś podstawowe zasady kultury obowiązują, dać im berety z antenkami i zachowaniem przypominają ludzi z byłych PGRów. Powinny być rozmowy dyscyplinujące i ucinanie dodatków pieniężnych to może nauczyłby się jeden z drugim kultury, jak nie chcą po dobroci. Egger to im życie uratował bo gdyby nie było autobusów to nikt by nie wiedział, że mieszkają w jakiejś zapyziałej dziurze pod kamieniem. Dziwne, że kierownictwo na to pozwala może wyhodowali by w końcu jaja do podjęcia działań a nie zamiatania pod dywan sprawy. .

nick

Pewnie. Shift liderzy to chamy z parciem na szkło. Ludzie bez wykształcenia z popegierowskich rodzin. Ledwo to z czworaków wylazło...

Irena

Ej obecnie trwa rekrutacja na pozycję Elektryk – Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu. W benefitach piszą o ciągłym rozwoju osobistym. wiecie co to znaczy? Jak ten rozwój w firmie wygląda?

Aaa
@Norbi

Czyli pracujesz jako pomocnik operatora. A sami operatorzy ile zarabiają? Wiesz może?

Wiolka

Sprawdziłam sobie wolne stanowiska do firmy, chciałabym spróbować dostać się do pracy jako Specjalista Rozwoju Rynku Recyklingu. Ten wymagany angielski to musi być jakiś branżowy?

@Hej kup se klej

Ja się mogę w ogóle nie odzywać, byle by mi za to odpowiednio płacili. Mogę nawet po polsku się nie odzywać. A z tym robieniem kariery, to Ty na serio, tu się jakieś kariery robi? Bo jeśli tak, to od czego jest to uzależnione? I co z kasą jeszcze raz spytam? Bo to mnie interesuje najbardziej.

Marek Nowy wpis

nick Nowy wpis

Ferdek Nowy wpis

Podwyżka wynagrodzenia / awans, takie historie są tu możliwe? Bo jeśli tak, to co w tym pomaga? Przyglądając się propozycji dla Specjalisty Automatyka, trafiłem po prostu na zapis, o ciągłym rozwóju osobistym, nie wiedząc do końca, jak to w praktyce działa.

Elka

Dobra, ja wiem, że angielski jest ważny i od samodzielnej księgowej wymagany jest w stopniu dobrym w mowie i piśmie. Ale czy jego znajomość musi być potwierdzona papierem czy liczy się też samodzielna nauka? Brzmi dosyć interesująco ten kompleksowy program wdrożenia. Ale ile on trwa tak ogólnie?

@Elka

Cześć, nie trzeba mieć żadnych papierów odnoście języka Angielskiego, są ludzie którzy to zweryfikują. Możesz się uczyć Angielskiego na strychu, jeśli jest dobry to jest duży atut.

Maciej Nowy wpis
@Elka

Nikt nie wymaga papierów do tego najważniejsze aby umieć porozumieć się, na rozmowie może być może nie być rozmówki po angielsku. Warto spróbować nawet z łamanym angielskim to zawsze to lepsze niż nic.

Aldona

Zastanawia mnie opis stanowiska Elektryk Utrzymania Ruchu jako zapewnienie przez ofertę ciągłego rozwoju. Rozglądam się za ofertami dla męża. Rozwój to szkolenia ewentualnie kursy organizowane przez firmę? Obiady o których piszecie to dodatek dla każdego pracownika? Pomijając już resztę wpisów o ich jakości.

Aktualny pracownik działu
@Aldona

Tak są różne szkolenia itd. Każdy ma możliwość obiadu jest darmowy jedynie osoby z biura muszą dopłacać małą sumę, chodzi o podatek. Obiady nie są złe jak tutaj opisują, jest fajne menu i codziennie jest inne danie czasami dwa i jest rotacja tego co cztery tygodnie. Każdy ma inny gust i nie każdemu pasuje to co inny zje ze smakiem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Ile zarabia mechanik w Biskupcu

Aktualny pracownik działu

Źle nie mają, nikt nie powie stawki dokładnie ale w okolicach 5300-5900 na rękę może nawet trochę lepiej jak są brygadzistami Trochę nadgodzin (10-15h) i fajna kasa wpada ponad to co podałem plus są różne dodatki do tego. Dużo zależy od działu bo mechaników jest tutaj sporo i każdy ma inną kwalifikację mechanik samochodowy, mechanik utrzymania ruchu, hydraulicy, itd. Jak masz dwie ręce i myślisz co robisz to możesz dostać fajną kasę do swoich umiejętności. Gdyby było, źle to by nie było tutaj ludzi ze stażem 5-6 lat(od samego początku) i dalej trzymają się jak (usunięte przez administratora)

Konfident Andrzej

Po spożyciu obiadu w pracy niestety dostałem rozwolnienia, co było bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Jakość posiłku pozostawiała wiele do życzenia, co skutkowało moim złym samopoczuciem i koniecznością opuszczenia miejsca pracy. Mam nadzieję, że sytuacja ta nie będzie miała miejsca ponownie i zostaną podjęte odpowiednie kroki w celu zapobieżenia podobnym incydentom w przyszłości. Pozdrawiam.

Fugas

Proszę o opinię o pracy jako pomocnik na magazynie?

W ogóle żadnych wymagań nie stawiają, nawet uprawnień na wózki nie trzeba mieć? To jak w takim razie zarobki teraz wyglądają, coś więcej ponad minimalną stawkę wraz z premiami da się wyrobić?

Czyli robota na trzy zmiany. Jest jakiś dodatek za pracę w porze nocnej? I jak tu się wychodzi z wypłatą, ile płacą netto?

Mateusz

proszę mi coś powiedzieć o pracy w zakładowej straży pożarnej

A więcej szczegółów? Źle nie jest, czyli na jakie warunki można liczyć, jakie stawki i umowa? Atmosfera sama w sobie okej, praca bez nadgodzin? Jakiego doświadczenia wymagają? Nie wiem czy miałbym wystarczająco...

Mateusz

Zdarzają się jakieś akcje gaśnicze?

Specjalista ds. sprzedaży pracuje bardziej po polsku czy po angielsku? Widzę nacisk na ten język w ogłoszeniu, a przy okazji tutaj ktoś pisał o tym, że trzeba się umieć dogadać z przełożonym codziennie, dlatego zastanawiam się, czy to jest praca w przeważającej mierze po polsku czy właśnie odwrotnie. Bo ja jednak nie znam aż tak idealnie języka, żeby się odnaleźć w międzynarodowym środowisku chyba, sam nie wiem.

Jagoda

Czy ktoś tak jak ja się przyglądał temu stanowisku Specjalista ds. podatków i może miał okazję pogadać z pracodawcą o nim? Wiem, że wymagają angielskiego i piszą, że bez tego nie przyjmą. A czy papiery trzeba mieć też? Mam na myśli jakieś certyfikaty itp.

Łukasz

Podaj numer konta to ci wyśle, o 70 zł robić wpis to nie nie opłaca dupy zawracać

Witam, nie interesuje mnie opowieści HR na temat pracy w firmie. Opowie mi ktoś jak się pracuje w firmie na stanowisku pracownik magazynu surowca? Czy praca ciężka ? Jaka atmosfera? Jaki system pracy? Widzie że szukają na to stanowisko koło Warszawy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Egger Polska Sp. z o.o.?

Ghost

Jak wygląda rekrutacja w firmie. Jakie etapy trzeba przejść, jak długo trzeba czekać na decyzję o przyjęciu bądź odrzuceniu kandydata? Itd.

Nadia
@Ghost

Hej, dołączam się. Co do etapów, dajcie tez znać, kto ją prowadzi, znaczy, z kim odbywają się rozmowy rekrutacyjne? I czy rekrutacja odbywa się zdalnie czy stacjonarnie w biurze?

Ej ty polaczku!
@Nadia

Rozmowy prowadzi dział ewy, coraz (usunięte przez administratora)przyjmują żeby nim pomiatac. Specjalista się nie dostanie , niekompetentni wybieraja, bo boją się ze ktos wygryzie ich ze stolka, ta firma schodzi na(usunięte przez administratora) kolesiostwo, (usunięte przez administratora)niektórzy tam puste dzbany dawno takiego (usunięte przez administratora) A szkoda bo firma z drogi 16 prezentuje się wyśmienicie...zgnita od środka jak te jablka co daja raz w miesiącu no i obiady ukraszone robalami

Edoo
@Ej ty polaczku!

Tu niestety masz racje (przynajmniej po części). Zwalniają ludzi, którzy znają się na robocie aby zatrudnić swoich. Szkoda, bo firma dba o pracownika, rozwojowa i z perspektywami.

@Edoo

Swoich, to znaczy kogo? Możesz napisać po krótce jak dbają o swoich ludzi? Czy integracje i umilanie czasu też się do tego zalicza? :)

Wiolka

Edyta

Polskiego może nie ale jak wymagają języka angielskiego to pewnie jest on potrzebny na tym stanowisku. Wiadomo jak często używa się angielskiego? Czy na stanowisku, o które pytała koleżanka jest on wymagany bardziej w piśmie czy w rozmowie?

Odpowiadający
@Edyta

Na takie stanowisko zdecydowanie angielski komunikatywny w mowie oraz piśmie, najprawdopodobniej będzie wymagany ciągły kontakt z przełożonymi z zagranicy.

Magdalena
@Odpowiadający

Ok, a firma pomaga doszkalać umiejętności językowe?? Czy płacą za jakieś kursy językowe?? Czy to tylko w gestii pracowników i firma nie pomaga z tym angielskim?

@Odpowiadający

Czy podczas rekrutacji sprawdzany jest poziom języka czy wymagają jakiś papier albo coś w tym stylu? A inne języki też są mile widziane niż angielski?

Hej kup se klej

Zależy jak się spodobasz , papier nie wymagany tylko czy umiesz gadać , ale lepiej siedzieć cicho jak się dostaniesz bo są inni krzykacze karierowicze

@Hej kup se klej

aaa

Witam. Jak się składa u was cv drogą meilową czy osobiście? Pozdrawiam

Czy w Egger Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Irena

@Irena

Jak dobrze donosisz to i awansujesz jak nie to jesteś zdegradowany

Bożena

Na co niby donosić trzeba? Ktoś tu źle pracuje czy o co chodzi? Odnośnie tego rozwoju, to może jakieś szkolenia dla pracowników są albo coś w tym stylu? Firma organizuje takie akcje?

Norbi

Ja swoje robię nie (usunięte przez administratora) i za pierwszy miesiąc jako pomocnik operatora 4100 a w ikea lewo 3,5 po 6 latach

@Norbi

Taka kwota bez nadgodzin czy z jakąś dodatkową pracą? Możesz napisać na jakiej umowie jest okres próbny i jak długo trwa? Mąż się wybiera do pracy i chętnie poznałby wcześniej warunki

@Anna

Tutaj wynagrodzenia są sporo powyżej średniej w mieście ale dużo zależy na jaki dział trafi się. Znaczenie mają tutaj godziny nocne, niedziele itd bo są inaczej naliczane ale przeciętne wynagrodzenie to właśnie ok 4000-4500 na rękę a są działy gdzie można zarobić dużo więcej.

Te kwoty to podajesz już z tymi dodatkami za pracę w nocy i w niedzielę? Często te nocki wypadają? Jak ten system pracy wygląda?

Aaa

Szofer

Witam pracował ktoś tam jako kierowca kat ce? Jakies opinie?

Czy pracownicy w Egger Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Na pewno za tą złośliwością kryje się niezła historia. Mnie bardziej jednak interesuje czy firma daje szansę na rozwój. Są tu jakieś awanse? Można w ramach pracy odbywać jakieś ciekawe szkolenia? Dasz znać?

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań