Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Conti room

Zapytaj chłopaków że Szczytna oni wiedzą najlepiej jak (usunięte przez administratora) odpowiadają na radiu na nockach. Albo kolebe za 7 . 50 opróżnić słyszałem na radiu.

Operator volvo

Spokojnie chłopaki co niektórzy z nas piją i będą pić bo tak nauczyli rodzice i stare nawyki z komuny i jeżdżą skoro kierownik tego nie widzi i nic z tym nie robi to jest jedno pewne że z nimi pije i baluje.Wprost można powiedzieć o części pracowników to nieudacznicy życiowi i patologia pracuje,bo po tych wszystkich wpisach jak się czyta gdy była by normalna kadra kierownicza zajęła by się tymi ludźmi ale widać że są układy albo ludzi niema do pracy.Do szanownych państwa dyrektorów i kierowników niema ludzi nie zastąpionych(a na Volvo to i mapę można nauczyć jeździć).Do szanownych kolegów z firmy zastanówcie się co piszecie bo to nic dobrego i zacznijcie porządek z swoimi kierownikami i ich lubianymi donosicielami.

Ly
@Conti room

Chłopaki ze Szczytna nic nie potrafią tylko narzekać przyszli z Wielbarka i wielkie państwo choć swoją robotę potrafią wykonać.Szanowni koledzy won do Szczytna i Wielbarka

@Conti room

Za 7,50 to mogę mu się opróżnić do (usunięte przez administratora)

@104

To dawaj już niemodne się doczekac

Wozkowy

Widać jaka patologia tu pracuje

Czekam dawaj

Wąsaty czerwony kontener

Chłopaki z przyjęcia surowca robią dobrą robotę, szybka obsługa oraz uprzejmość to ich atuty. Praktycznie nigdy nie czekam w kolejce. Tak trzymać chłopaki! Pozdrawiam, szalony driver z Drewpalu.

Tir
@Wąsaty czerwony kontener

Ile płacisz za wjazd.No tylko (usunięte przez administratora)tam pracują na przyjęciu

Tir

Ciebie też

Oko w trocinie
@Tir

Niestety to prawda, za dobrze mają w tym Eggerze. Dyrektor powinien zacisnąć pasa i postawić do pionu te przyjęcie surowca

Julio

Na papierze dalej tak przekładacie ten papir cos sie zmieniło

Jdhd

Konfident z parlezy wrocil do pracy? Wie ktoś coś?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Cejrowski

Pozdrawiam wszystkie Chorągiewki z Egggera!!!!!! Środkowym palcem

Kapitan
@Cejrowski

Rozwiń swoją wypowiedz

młody

Plac drewna jak słyszałem na radio 7.50

Pracownik z recyklingu

Zostawcie Wojtka w spokoju to spoko ziomek,ewidentnie widać że ktoś się pod niego podszywa.

Wdjdjd
@Pracownik z recyklingu

Raczej na recyklingu sztywniutko, nikt by konfidenta nie bronił.

Hotelik

C.i.p.e to twojej matce powinni zaszyć żeby takie potwory się nie wylęgiwały

Lewiatan

Dziadki z placu drewna i emeryci niech się zwolnią jak nie dają rady a nie wiecznie narzekają na wszystko a jak już coś zrobią to z łaski i za karę co za (usunięte przez administratora)Leniststwo...

Operator
@Lewiatan

Te dziadki to chociaż honor mają są bardzo w porządku chłopaki a zwolnić to powinien się kierownik i jego (usunięte przez administratora)

Talib

Dojechać to możesz tam u siebie na swoim osiołku do meczetu.

Mechanik

W czym polecasz?

Koleba

Może już ciągnął dlatego poleca.

Hm

Gnoja to możesz dostać w (usunięte przez administratora) jak dalej będziesz pyskować. (usunięte przez administratora)jak muchy a to może się dla ciebie źle skończyć

Polak

Podobno polacy nie gesi swój honor maja !!!????

Operator
@Polak

(usunięte przez administratora)z egger lepsze Michelin kto mądrzejszy to odszedł sam lub go zwolnili. Haha won do Austrii i Rumuni jak Polacy mogą pracować pod Rumunskim zaborem wstyd i hańba.

Doradca

Co ty tu wypisujesz gościu ,jakie paragrafy? Jak ci nie pasuje że jest tu po nim jechane to weź go na bok i wytłumacz że na tym dziale się nie donosi ;)

Wojtek J 104

Nic mi nie zrobiom bo mam zulte papiery Nic

Zbyszek
@Wojtek J 104

To ty masz civica?

Jesiotr senior
@Zbyszek

Ma bo siedzę przez nirgo na kwarantannie a sam chodzi do pracy To jest niebespieczne

Bocian
@Jesiotr senior

Całkiem możliwe, nikt tam tego nie sprawdza a ludzie chorują

Don juan

Po co oczerniacie ludzi głupie wiersz choć zabawne czy też kto i kiedy w łapę dostaje czy też opluwanie kierowników nie ma to sensu,weźcie taczkę i na tą taczkę kierownika dyrektora czy też innego przełożonego,a jak nie możecie się pogodzić ze awansu nie dostaliście zalużcie związki zawodowe i zróbcie strajk jak ma przyjechać cała świta dostaniecie awans i ludzie podwyżki wynagrodzenia.Niewiem co o was myśleć tych piszących prawdę lub też propagandę jest jedno pewne panowie,(usunięte przez administratora)

Piotrek M
@Don juan

Idźcie na l4 polecam Po co robić

Volvo s40
@Don juan

Nawet szkoda odpowiadać na twój komentarz, jak ktoś broni konfidenta to wiadomo, że jest to on sam albo ten który dostaje od niego informacje. Mam nadzieje, że dzisiejszy dzień będzie twoim ostatnim.

Obserwator

Uważajcie co przy kim mówicie Pani "A" z papieru to tani donosiciel Zmysla i dopowiada Falszwywa baba! Pozdro mordy

Kolega
@Obserwator

Znam ja i wiem coś o tym .Najlepiej przy niej mało mowić .Najlepiej o (usunięte przez administratora) marini

Baby
@Kolega

Zróbcie coś bo mnie już wkurza dym z Egger won do Austrii truć ludzi nawet nie można spać bo z tego (usunięte przez administratora) hałas idzie

Leszek
@Obserwator

Hej, widzę że dobrze znasz Egger i wiesz co się tam dzieje. Może mi w takim razie powiesz coś o zarobkach w tej firmie? Ile dają na start i czy są jakieś premie? Można negocjować stawkę?

Lech
@Kolega

Hej czy dalej trzeba dawać w łapę gorzałę i kasę na przyjęciu surowca czy ten proceder się skończył.Jak coś dajcie znać do kogo można się zgłosić i za ile? Bo nie wiem do kogo uderzyć a sam nie chce pupy zmoczyć.

Diostawca
@Leszek

Z tego co mi wiadomo najniższa krajowa i dla tego plebs z mragowa i Szczytna dojeżdża busami bo nikt z biskupca nie chce pracowac

@Lech

Biara w łapę ale się nie dzieła

Mariusz
@P.Ł

Ryba tylko nie bierze w Polsce a co dopiero w egger biorą wszystko co się da i z czego kasę można mieć i układy z reguły biorą kasę i na dodatek obiady te ochydne sprzedają po 10zl.

Dostawca
@Mariusz

Tak czytam jak opisujecie przyjęcie surowca że w łapę biorą wszystko co się da.Tak biorą nawet sam dawałem wódkę dla tych ludzi za szybsze przyjęcie,teraz już wiem jedno dlaczego pracownicy co niektórzy odeszli z przyjęcia bo nie brali w łapę lub nie chcieli lub też się ich zwolniło .Przykro patrzeć na te towarzystwo teraz to nie jest ta załoga co zaczynała przyjmować surowiec chłopaki uśmiechnięci i życzliwi teraz to tylko jeden bałagan i telefony w rekach do tego z wielką łaską że odprawia cię a postaw się to od razu głupie komentarze.Wstyd panowie że tak postępujecie z nami dostawcami i naszymi pracownikami(kierowcami)szkoda że niema tam kierownika który by to wam skończył ale mam nadzieję że w końcu nadejdzie ten dzień i zrobią to co w Grajewie(zwolnili całe przyjęcie z dnia na dzień)tego też wam życzę za wasze (usunięte przez administratora) i opryskliwość do nas.Pamietajcie i niech wasz kierownik też pamięta że:My jesteśmy dla was a wy dla nas,bez nas nie ma was a was nie ma bez nas.Pozdrawiam jeden z pierwszych waszych dostawców.

Trzeci dostawca

Tak było, nie zmyślam

Koń
@Trzeci dostawca

Mam kolegę który tam pracuje i opowiada jak w łapę biorą i opisuje cały proceder jak to się odbywa to książkę można napisać szkoda mi go bo jest tylko zwykłym operatorem i nic odezwać się nie może bo boi się że od razu go wyrzuca na zbity pysk jak jednego chłopaka z przyjęcia.Szkoda że tego nie widzi kadra kierownicza i dyrektorzy nawet po wpisach powinni brać pod uwagę że Egger jest okradany przez własnych pracowników.No z jednej strony rozumiem ta całą sytuację jest jak w rodzinie każdy każdego oszukuje.

Karpatka
@Koń

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

Kłonica
@Dostawca

To może warto dostarczać do Grajewa skoro tam już zrobili porządek ??

Dostawca
@Kłonica

Ciekawe czy będziesz tak gadał jak wyżej się dowiedzą jak w łapę bierzecie i coraz mniej do was przywożę surowca bo nie mogę już na was patrzeć.

@Dostawca

Tomek sam brałeś i się nie dzieliles z kolegami

@104

Czemu chłopaka opluwacie skoro sami nie jesteście w porządku. Zawsze lojalny i zawsze uczciwy szkoda mi go za takie opluwanie zwłaszcza że znam go i jego rodzinę od ponad 30 lat. Wstyd mam nadzieję że to zgłosi na policję dla jego dobrego imienia

Grajewo city hooligans
@Dostawca

No i już nam się nie podobasz.

Ten wiersz to powinieneś napisać w dla Piotra K. z placu drewna

Krystyna

Jak wygląda staż w Eggerze - polecacie, jest płatny? Czy można wiele się nauczyć? ;) Jak do stażystów podchodzą inni pracownicy? Jakie zadania dostaje się do wykonywania?

@Krystyna

Polecamy hale 118 tam przyjmują kobiety

Superwomen
@P.Ł

Nie polecam pracy w Egger najniższa krajowa święta,soboty,niedzielę w pracy za te pieniądze można znaleźć pracę na 8godzin i 5dni w tygodniu szału niema do tego obiady po których biegunka jest co rusz.

Grzesiek

Czy to prawda że.w Egger jest segregacja sanitarna?

Kolega
@Grzesiek

Tak taka ze jak mówisz to co myślisz to od razu jesteś spłukany(usunięte przez administratora)

@Grzesiek

Tak to prawda.

Ukasz

Cześć. Mam pytanie o wydziale TK jak tam się pracuje jake są stawki wynagrodzenie .

Dundersztyc

Co za firma hahaha dla ludzi którzy pracują od maja tamtego roku wypłacają covidowe,a tym co później zaczęli już nie :) (usunięte przez administratora) totalne, nie pozdrawiam

Ukasz
@Dundersztyc

W innych firmach nie płaca

P. ł

Ciekawy jestem kiedy zostanie zwolniony Piotr W za lanie wody na podłogę za nie znanie się na wadze za podpierdzielanie za psucie wszystkiego za spanie i nic nie robienie .Ale potrzebny jest donosiciel !!!!!!

RBSDMM PRACOWNICY
@P. ł

Czemu chłopaka się czepiacie bardzo w porządku chłopak wszyscy się czepiają operatorów a najwięksi donosiciele pracują na przyjeciu surowca tylko nagrywają i donoszą dla kierownika. Chłopak robi to niech robi a jak się nie podoba praca z nim to się zwolnijcie każdy chce pracować i żyć po zatym ryba psuje się od głowy skoro kierownik taki jest i pozwala na takie coś to już wasz problem i proponuję nie pasuje to zwolnic się proszę w okolicy są firmy gdzie was zatrudnia a nie opluwajcie i brudow ze swojego działu nie wynoście bo to wstyd żeby (usunięte przez administratora)w swoje gniazdo wstyd panowie a jeszcze gorszy wstyd i brak honoru być kierownikiem na takim dziale bo ja jako kierownik zwolnił bym was wszystkich lub sam odszedł na miejscu kierownika który ma choć trochę honoru

Olaboga
@RBSDMM PRACOWNICY

Rozgonić to towarzystwo źle tam ludziom z oczu patrzy.

Operator recykling
@P. ł

Z Panem Piotrem praca to czysta przyjemność nie trzeba chłopakowi nic mówić robota jest zrobiona. Nie to co pewien Pan z Dzwierzut ze zmiany C wiecznie coś mu nie pasuje wiecznie brak czasu a jak już coś robił to z łaski

Szlachta
@P. ł

Dajcie już spokój z tym pisaniem jak kogoś nie lubicie to powiedzcie w twarz prosto a nie wymyślacie to co na język zlapiecie ludzie ogarnijcie się nie tedy droga hahaha żal mi was!!!

@Operator recykling

Spanie i nic nie robienie tylko kapciuszki na nóżki i filmiki jak wołasz Volvo to radio się zepsuło i nic nie słuchać niech inni robio ja mam płacone za kapowanie

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań