Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

hehehehe

Jak wam się praca nie podoba to się zwolnijcie ciągle tylko biadolicie

Biało czerwony

Witam mam ochotę podzielić się opinią na temat tej fabryki a konkretnie działu Plac drewna bardzo polecam tam prace Kierownik w porządku nie słuchajcie innych bo głupoty opowiadają operatorzy volvo tak samo jak przyjęcia surowca dają z siebie 120% chłopy są porządku atmosfera tez jest elegancka powinni dostawać więcej bo nie są doceniani.Tyle w temacie Narazie.

Operator volvo
@Biało czerwony

Nie bądź śmieszny kierownik to (usunięte przez administratora) który jest wykształcony a bluzga jak z pod celi, a przyjęcie surowca w porządku chłopaki tylko ze biorą w łapę i nie dzieła się z operatorami

Biało czerwony
@Operator volvo

@Operator volvo jak ci się nie podoba to droga wolna nikt cię tu na siłę nie trzyma a wszyscy i tak wiedzą kim jesteś. Za takie siedzenie na (usunięte przez administratora) i na nockach spanie nikt ci tyle nie zapłaci. Kierownik już dawno powinien cię wywalić. Pozdrawiam cieplutko.

Boss

Jestem byłym pracownikiem odszedłem bo stwierdziłem że nie dlamnie taka praca, jak czytam to co wypisujecie na siebie teraz to patologia pegerowska, jecie razem, śmiejecie się a tu proszę po za plecemi obrabianie pupy, jest to nie fer wobec siebie dla tego proponuję wam spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie czy jestem w porządku w 90% jestem pewien że nikt tego nie zrobi lub powiedzieć drugiemu człowiekowi co się o nim myśli a nie wypisywać takie zeczy szkodzicie sami sobie oraz na dobre imię którego firma traci lub też już niema. Pozdrawiam

Szakal

Jake jest wynagrodzenie u etektrykow?

Korzeń
@Szakal

Elektryzujące

kilerów2
@Szakal

piorunujące ????

jak wygląda wypłata wczasów pod gruszą? Są wypłacane na konto? i czy przed urlopem czy po ??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Brak szacunku dla pracowników wymagania z kosmosu karzą dźwigać na Scheling płytę 5200x38 groba waga koło 300 kg gdy odmówisz to awantura . Jaka płaca taka praca później się dziwią że każdy ma (usunięte przez administratora)

a ja powiem

pajacu to była karkówka wieprzowa. I tak znając temat wypowiadasz się. A gdzie wiedza na miedzy. Pytanie retoryczne - sprawdź w internecie

Padalec

Od tych obiadów juz zwidy mam. Przesada, wszystko surowe

Faja
@Padalec

Co kierownikom boicie się poskarżyć żeby coś z tym zrobili czy to jest pisane prze pracowników biura siejaca propagandę ze obiady są beeeeeee....

Obiadożerca
@Faja

Miękka faja jesteś, jak myślisz że twoi kierownicy nie narzekają na obiady.

Pracownik już nie ????
@Faja

A tylko się poskarż to dyscyplinarkę dostaniesz pozdrawiam tych co garba się już tam dorobili

Pan czajnik z obiektu 104 oczy ma dookoła słychać lubi zbierać 8 ośmio godzinne informacje na każdy temat i na pewnych ludzi poczym gdy kończy się dzień info leci dalej . A później sami wiecie kto donosi ten sukcesy odnosi. Lepiej dla was mniej gadacie tym lepiej dla was. A są też wyjątki w postaci osób lubiący rozdawać info na każdego karma wróci do was prędzej czy później

Starszy czajnikowy

Podobno maja mu kupic czajnik na bluetooth zeby z ostrzalni przy komputerze mógł sobie telefonem czajnik włączyć wode zaparzyć

Kierowca Miotły

Piotrek M ty się tym nie chwal bo każdy widzi jak jeździsz swoją pandą po mieście, takich chory jesteś a piwo w parku możesz pić. Widzisz kogoś znajomego to się chowasz albo łapiesz kule w rękę (takie do podpierania się) a w nocy pijany kopałem automat z piłką na 1 maja.

Obserwator
@Kierowca Miotły

Potwierdzam, mnie jak spotkał to zaczal iść na rękach i krzyczał ze z bolu nie może ustać na noge

Przemek łet czip

Pan Andrzej to idealny kandydat na wyższe stanowisko, sumienny, rzetelny, punktualny i pracowity. Nie rozumiem skąd tak głupie wpisy na temat tak wspaniałego człowieka i pracownika jakim jest Pan Andrzej. Warto dodać, że za kadencji Pana Andrzeja nastąpiły duże zmiany, cały dział wyglada jak dom dziecka, nikt w nim nie chce być ale każdy musi, pomijając to jest porządek jak nigdy, fantastyczna atmosfera między pracownikami, jedni są mniej lubiani, inni bardziej ale tam już musi być. Bardzo polecam Pana Andrzeja i chętnie bym go zobaczył na stanowisku kierownika działu.

Ostry jak miód

Panie Gołota, takie wpisy są nie na miejscu.

Ratatata
@Kierowca Miotły

Michalak niech się chowa bo wie za co nie potrafi szanować ludzi to poszanuja go po swojemu niech najlepiej się wyprowadzi kierownik w (usunięte przez administratora)Pozdrowienia

Łopata

I to jaki

Przemek Ze 104

Nie smakowały obiady to proszę załatwiłem nowe. Dewolaj i shabowy na zmiane ale PSZEMEK i tak zawsze najgorszy ale jusz się trochę zmienilem jak widać a bendzie tylko lepiej. Jeszcze trochę angielskiego się naucze i bende kierownikiem zobaczycie

Bartek
@Przemek Ze 104

Póki co dostaniesz degradacje ze starszego operatora na zwykłego operatora.

Łasuch
@Przemek Ze 104

Najgorsza to jest ta rybka Ogólnie spoko

Konsument
@Przemek Ze 104

Panie Przemku, chciałbym zwrócić uwagę, że obiady znowu zaczynają wyglądać i smakować jak kocia karma. Proszę o interwencje. Pozdrawiam i życzę udanego dnia, Zygmunt z rodziną.

Bodzio
@Konsument

Proponuję pobrać próbkę obiadu i do sanepidu zawieść i wtedy okaże się czym panią Ania karmi pracowników.

Zygmunt z rodziną
@Konsument

Panie Przemku podziałało, dziękujemy.

Zzzzz
@Zygmunt z rodziną

Podaj chociaż inicjały o jakiego Przemka chodzi.

Więzień
@Przemek Ze 104

Przemek proszę Cię zrób coś z tym

Prezes

Co z podwyżkami ktoś je widział.

4x4

Weźcie się (usunięte przez administratora) za te obiady bo mięso jest aż fioletowe, skąd w ogóle takie wziąć? Ze śmietnika? Rozumiem, że są darmowe ale jakaś tolerancja musi być a nie rzucane ochłapy jak dla psów. Zupka chińska lepiej smakuje i nie spędza się po niej połowy dnia (usunięte przez administratora) na sedesie.

@4x4

Jest takie coś jak aparat w telefonie i można zrobić zdjęcia obiadów a także zgłosić do sanepidu i poprosić byłych pracowników o opinię

pekinka
@Ania

Ja jestem bylym pracownikiem dajcie dowody zalatwie wam pomoc.

Konduktor PKP

Jaka wypłata Wypłaty nie ma Pieniądze w eggerze To zwykła ściema Dostajesz żarcie Dostajesz banany Więc zamknij mordę Ty dzbanie jeb*ny Chcesz tu pracować? To pomyśl sto razy Bo ładne są tylko na Ich stronie obrazy Rozmowa jest miła Lecz nie da się zmylić To jak wiezienie Gdzie musisz się schylić Lecz mogę się mylić Z każdej strony leci kurz Powiedz, że chcesz urlop To przyłożą do gardła Ci nóż Przyszedłeś z cv? To uciekaj już Bo do zatrudnienia tuż tuż. Pracuje tu ciężko I mocne żałuje Kierownicy dla ludzi To zwykle zbóje :) Przyszedłem z nadzieją Na lepsze życie A zaczęło się tylko cpanie i picie Jak wam powiem to nie uwierzycie Przychodzisz trzeźwy To nici z roboty Pier*olnij setkę bo będą kłopoty Wypiłeś dwa piwa To rusz do roboty Nie umiesz nic robić? Witamy w zespole Siadaj do sprzętu Ja Cię przeszkole Bierzesz ten kubek Nalewasz do kreski Nie patrz na kolor Denaturat zawsze jest niebieski Jesteś trzeźwy? To nie kieruj volvo Bo tylko pijanym Kierować tu wolno Raz hydrant, raz ściana No trudno taka zmiana Osiem godzin zleciało Jutro dwanaście Dopiero będzie się działo Weź wódkę i ogórki Wtedy już z górki

Kolega z volvo

Czy pan Piotr k. Który zawsze ma najwiecej do powiedzenia nie widzi jak jego pracownicy na nocnych zmianach jeżdżą pijani, czekam do pierwszego wypadku, pozdrawiam.

Tytan intelektu
@Kolega z volvo

Siłą rzeczy nie widzi gdyż nie pracuje na nockach ;-)

Operator
@Tytan intelektu

Jak to sie mowi ryba psuje sie od glowy.

Operator
@Kolega z volvo

Wszyscy wiedzą że się piję a w poniedziałki przychodzi na kacu oczywiście nie wszyscy operatorzy ale taka jest prawda, zamiast jeździć rowerem i kilometry bić (Piotr K. Kierownik) powinien wziąść alkomat i co róż wyrywkowo przebadać pracowników wszystkich

Vol
@Operator

Człowieku zmień lekarza pierwszego kontaktu na psychiatrę. Widocznie masz za sobą problemy z nadużywaniem alkocholu, a ciebie może sprawdzić pod kątem używania środków psychotropowych.

Oprator
@Vol

Pracuje od początku tam i widzę co się dzieje nie odzywam się bo zaraz mnie zwolnią.

olo
@Oprator

Wódka rozwiązuje języki nawet tym , którzy nabrali wody w usta.

Ppiotr
@Kolega z volvo

Ja proponuję alkomat ale chyba to urządzenie jest bardzo trudne w obsludze dla kierownikow

@Kolega z volvo

A no ba Piotr jest na mądrzejszy przecież sam królik się go boi a Piotruś Pan zapomniał jak drzewo kradł

NickJegger

Dobrze że się zwolniłem :)....

Tymi pomyjami to karm Ovidia a nie nas ściero twoje żarło ląduje do sanepidu ????

Taison

To dawaj za garaże

Robert Ku.wicAa

Nie pracuje tu ale jak widzę po opini to same dobre chłopy tu pracują Nie wiem kto to daniel ale (usunięte przez administratora).aBo dostał w czosnek Podobno na post formingu niezłe (usunięte przez administratora)robią Ale pozdrówli dla tych mordeczek Pozdro z fartem

Tadzio kierowca

Weźcie tym wózkowym zróbcie chociaż toitoia w magazynie bo chlopaki chodzą i leją pod murkiem. My mamy toaletę w miejscu gdzie nas ładują i w budce u dziewczyn na parkingu, a oni na zewnatrz szczą?!

Święty mikolaj

Wie ktoś coś o sytuacji na wigilii między Danielem W. a Bartkiem C.? Podobno ktoś dostał w puzon i do tej pory odbija mu się barszcz aż się ulewa.

Marcin ze 104
@Święty mikolaj

Podobno trafił go jak Gołota za najlepszych lat. Pozdrawiam z nocnej zmiany.

Lewy sierpowy

Bartek ty głupot nie pisz bo każdy muwi ze to ty dostałeś w czosnek kto był ten wie

Jurgen

Ja tam za łet czip zycie oddam chociaz jest tu paru takich co nie powinno sie ufać PDW

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań