Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Kojarzy ktoś co to za helikopter tydzień temu latał ?

Samolot
@Anna

Telewizja latała Trwam

@Samolot

przez tydzień?

Maciek F. Pseudonim wrzód

To jakiś hymn wet chip?

Anna Klos

czemu od kilkdu dni nie ma pary wodnej?

Para wodna
@Anna Klos

Pewnie ma covida i jest na kwarantannie

Hanna B.
@Para wodna

jak ma covida to na kwarantannie?

Diostawca
@Para wodna

Ile się teraz płaci za wjazd na przyjęcie surowca i komu jak możecie dajcie znac.

Mariusz
@Diostawca

Zgłoś się do Bartka S. on ogarnie ci temat i przedstawi cennik

Zaskoczony
@Mariusz

Za co się płaci??? Napisz coś więcej

@Mariusz
@Zaskoczony

no jak za co za szybszy wiazd..sypniesz groszem albo flachę dasz to szybciej wjedziesz..zgłosisz się do Bartka on ci da swój nr tel. i wszystko prywatnie ugadasz.

Prezes
@@Mariusz

A co się stało z Tomkiem z przyjęcia surowca że go nie widac już 3 tygodnie?

Gosc
@Prezes

Zwolnili go jak psa bez podstaw zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do ludzi, nigdy słowa złego nie powiedzial choć bardzo mocno się trzymał procedur.

Zielony MAN 2 alejka
@Prezes

Za (usunięte przez administratora)

Gostek
@Gosc

Co poniedziałek przychodził (o ile przychodził ;) to aż mu się ręce trzęsły do pracy.

kierowca
@Gostek

i spokój będzie bo bimber mi się kończy a tak tylko Bartkowi będzie się dawało.

Kierowca
@kierowca

A jaka kasę bierze i bimber odemnie i dzieli się z zakupowcami to się w głowie nie mieści

Krzysiek
@Anna Klos

Maszyna sie zepsula. Ciekawe czy dyrektorowi uda sie zwalic wine za przestoj na managera mechanikow Marcina K.

Gal
@Krzysiek

A gdzie są te nasze cudowne związki zawodowe które mają nasz bronić i reprezentować.

Kurt
@Gal

a są?

@Kurt

Where

Don Juhan
@Gal

Zaje.bali pewnie jak wszystko tu.

Juri
@Anna Klos

czy jest szansa, że na weekend majowy nie będzie tego zapachu lasu?????????

Misiu

Witam. Czy jest mi w stanie ktos powiedziec na jakie wynagrodzenie mozna liczyc jako magazynier w dziale utrzymania ruchu?

Magazynier
@Misiu

Najniższa krajowa plus miska ryzu

Magik
@Magazynier

Nie przesadzaj misiu. Do miski ryżu masz jeszcze jabłko i banana.

Magic

Małpka

Bananów jak starczy

Były
@Magic

3800 netto z wliczoną premią.

Robert
@Były

A mógłbyś proszę rozróżnić jakie jest dokładnie podstawowe wynagrodzenie i wysokość premii w Eggerze? Od czego właściwie uzależniona jest premia?

Miły Pan
@Robert

Nie mogę.

Leszek
@Miły Pan

3800 to nawet brutto nie maja na magazynie. A premie masz tylko za obecnosc- nie masz L4 to masz premie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Ona

Tego Irka to bym go dopadła w jakimś ciemnym końcie cholernie mi się podoba ahh

Irek
@Ona

Chcesz to możesz dosiąść mojego ogiera, na 104 nie ma kamer.

I....k
@Irek

Jutro (usunięte przez administratora) cały recykling kozaki

A
@I....k

I co, udało się? ????

Reproduktor

Przyszedłem do pracy w Egerze w Biskupcu, do dużej europejskiej austryiackiej firmy, a na miejscu okazało sie ze to (usunięte przez administratora)! A najlepszy z tego wszystkiego jest nasz dyrektor- Ovidio Ovulari. Niech żyje nasz kieszonkowy Ceaușescu! Łubu-dubu łubu-dubu!

a co nie pasuje?

Reproduktor
@Anna

Nasz dyrektor jest mistrzem swiata w mikro-managemencie. Kontroluje wszystko i każdego. Dzwoni o każda pierdołe. Kontroluje każdy zakup, osobiście musi się zgodzić na każde zamowienie. Robi zdjęcia każdego śmiecia na hali, każdych ubrudzonych drzwi czy pobrudzonego wózka. Sam zmienia plan produkcji, receptury i mieszanki. Do tego musi wiedzieć wszystko o wszystkich. A że nikt go nie lubi, to trzyma w zakładzie swoich rumuńskich donosicieli, żeby mu donosili o tym kto i co mówi. Ma zero doświadczenia w produkcji i zarzadzaniu ludźmi, dlatego ciagle krzyczy, pogania i mobbinguje ludzi. Bezpośrednio i pośrednio na whattsupie, bez którego by wyszło jak jest cienki. Do tego ma swoje interesy i benefity. A najlepsza jest jego "relacja" z blond Anią od kantyny (jak jego żona z Rumunii nie zauważa tego romansu??)- dba o to, żeby do zakładu ona dostarczała swoje jedzenie, w cenie która się w Biskupcu płaci za obiad w steakowni. Sam kiedyś powiedział ze obiady sa dobre, a jak wam polaczki nie smakuje to wcale ich nie będzie. I do tego próbuje w jej hotelu meldować serwisantów i gości zakładu. Cienias i (usunięte przez administratora)

Krzysiek
@Reproduktor

Tak to jest jak z asystenta dyrektora dywizji robi sie dyrektora fabryki. Najwidoczniej w Rumunji nawet sekretarka moze byc dyrektorem.

Piwko
@Krzysiek

Ja kiedys myslalem ze on jest taki ambitny, dlatego tak pogania i je##e wszystkich swoich pracownikow. Ale on po prostu nie nawidzi Polakow i wszystkich poniżej siebie. Dlatego na przestoju mechanikom z austrii i rumunii sam zaciagnal wieczorem palete piwa. A swoich tylko poganial i przyjezdzal co chwila kontrolowac czy szybko robia. Pies go .......

@Reproduktor

Mobbing w eggerze to chyba taki rumunski standard bo to samo slyszalo sie o innych rumunach rzdzacych polskimi kerownikami w tej fabryce; Banciu, Daniela U czy Ovidu olari czyli ludzie ktorzy sie do pługa nadaja a nie zarzadzania innymi. i te ich metody rodem z komuny w stylu "nie podoba sie to wypier..." i to cytat z jednego z nich. Nioc z tym nikt w zarzodzie nie robi, kazdy w tej firmie wie ze dra ryje, gardza ludzmi, traktuja pracownikow jak gowno, ale tam so takie uklady ze glowa mala.. UCIEKAJCIE!!!!1

Batman

Po co mieszać żonę jego która jest niewinna. Lepiej zebrać się i zebrać ludzi których zwolnili lub się sami zwolnili bo nie mogli wytrzymać i powiadomić PIP, Sanepid, Wioś. Oni mają wiedzę duża i mogą wam pomoc bo im już na niczym nie zależy a czas żeby pogonić co niektórych kierowników i ich (usunięte przez administratora).

@Batman

W końcu ktoś może nam pomuc i pogonić tych chamskich kierowników i ich zastempcow

Lesiu
@Batman

Jestem gotowy zeznawać do PIP i sanepidu bo to co się wyprawia we firmie to prosi się o pomstę do Boga

Arek

Nalać wody do czajnika. 2. Włączyć gaz 3. Postawić czajnik na gazie. 4. Po zagotowaniu wody zalać kawę w szklance. 8 godzin zleci

Bonita

Kierownik z 104 wiadomo za co awansował chodzący dyktafon .Główka ci jeszcze spadnie pamiętaj nic nie trwa wiecznie prędzej czy później założysz komplet ciuchów takich jak my pracownicy. Bo to dzięki nam to wszystko funkcjonuje .

Operator Wiesiek

Zróbcie coś z operatorami bo tylko słonecznik i telefon (usunięte przez administratora).Gdzie ta sprawiedliwość

@Operator Wiesiek

Suwnica się zawiesi a panowie operatorzy siedzą na pupach i nic a my zaginany raz drugi trzeci a oni slonecikwszamaja co to ma być

Operator
@Jack

Było się uczyć to tez byś siedział i jadł słonecznik zamiast biegać na telefon jak prostytutka żeby potrzymać 17 w ręku :) Od tego jesteście jak (usunięte przez administratora) od srania. Operator to operator, mechanik to mechanik. Nie podoba się to na kołowrotek i z cv do Warmii, daleko nie masz.

jack
@Operator

Super wiadomość nie latasz ja (usunięte przez administratora)najwyżej sie schylasz po papier aby go posprzatać, a to ze jest tak tam jak jest to juz trudno , każdy z nas sie godził na to .. Powiedz mi jaka szkołę trzeba skończyć żeby zostać operatorem? Po prostu trzeba troche popracować przy jakiś tam maszynkach , a tak naprawdę to najważniejsze abyś szybko chwytał. i tyle bo operator to operator a tak naprawe to każdy z nas uczy sie na błędach .

@jack

Trzeba skończyć przedszkole żeby być operatorem i to dla upośledzonych dzieci a podstawówkę żeby być kierownikiem lizac d.u.pe lub robiąc l.o.d.a dla wyżej postawionych gamoni po podstawówce poza tym kto ma średnie lub wyższe wykształcenie nie wychyla się bo leci od razu za bramę bydło i cholota od pługa granatem oderwana

Piotr M

Co to znów za sex afera z z 19 20. 09.2019 podobno dobrze kotlowane było hala 118 ktoś coś

Kolega
@Piotr M

To już stara sprawa I chyba dawno się wyjaśniło.

Kolega
@Kolega

Pan Przemysław Ł. twierdzi że Panie szaleją ostro.

Ukasz
@Piotr M

Cześć mam pytanie po rozmowie kwalifikacyjnej powinni zadzwonić z decyzją jako podieli czy jak przed 2 tyg nie dzwoni czyli rekrutacja poszła negatywnie

Pan Przestój BGC

(usunięte przez administratora) Egger tv, tu pierwsza miłość i rozczarowanie! Pozdro 600

Mężczyzna

Hala118 Hej wszystkim, kilka razy przechodziłem przez hale 118, głowie przez ''papier'' i wiecie co mnie zaskoczyło ? Ze kobiety robia tak ciężką pracę. Nie oszukujmy się przyciągnięcie takiej płyty z palety która mało nie waży jest sporym wysiłkiem, często zauważyłem ze robią to same...gdzie wy mężczyźni jesteście? Albo kierownictwo? Ej zróbcie cos z tym. Jakikolwiek normy bhp zostały złamane jeśli chodzi o dopuszczalny udźwig. Zdaje mi sie ze kierownictwo ma to gdzieś, siedzą sobie w biurze i ich to nic nie obchodzi, totalna porażka, jakkolwiek poczucie męskości to u nich chyba znikło , inaczej tego nie moge określić. (usunięte przez administratora) Panowie, moge sie założyć ze nie dacie rady pracować jak te kobiety, tyle dźwigać. Szkoda mi was drogie koleżanki i to bardzo ale jak ma się takie kierownictwo to nie ma czego się dziwić . Trzymajcie się cieplutko i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia kobiet, przepraszam ze późno ale trochę zapomniałem. Adrian juz pokazałeś ze jesteś ''mężczyzna'' jak podjęłes decyzje z Robertem,( twoja najlepsza decyzja) mam cichą nadzieję ze i w tej sprawie moze nie zawiedziesz.

@Mężczyzna

oho!!! zjawił się Pan Białorycerz

@Mężczyzna

Najlepiej siedzieć i ni c nie robić!!!

Ela

Na KT jest chora atmosfera a najwieksza na papierze.

Elumia
@Ela

Firma.spoko ale ludzie jacyś tacy .....

@Elumia

Tak ale tam rządzą pracownicy a nie kierownicy

Bond
@Jocker

Tak piszecie że ze Szczytna i Wielbarka (usunięte przez administratora) przyszła a najgorsze jest to (usunięte przez administratora) z Mragowa Wielbark i Szczytno to wykfalifikowana kadra ludzi którzy znają się na swojej robocie,robią swoje więc musimy tempie (usunięte przez administratora) z Mrągowa bo to lenie śmierdzące dziewczyny z kadr trzymajcie się jesteście super a kto z Mrągowa gonić kijem niema miejsca dla nich w naszej firmie

Kowal
@Bond

Raz sierpem raz mlotem Mragowska cholote

@Elumia

ludzie prosto z pegeeru oderwani od ameryka konnego. Tez to dało sie zauwazyc ale takich tam trzeba nic nie wiedzacych wywalą ich busy pod kolowrotem a Michalak pogoni do roboty i zadowoleni.Buraki jakich mało.

buraki z pegeeru wiekszosc

Obserwator

Minęły już 2 miesiące a Pan Miki dalej nic nie potrafi. Jedyne w czym jest dobry to wynajdywanie kryjówek żeby odbebnic cały dzień jak inne kierownictwo jest w pracy, spanie w biurze też mu świetnie wychodzi i oglądanie meczu, skoków itd. Sprawa przycichla jak wszyscy myśleli i nic tempakowi nie zrobią. Ludzie z jego zmiany świetnie poradziliby sobie bez niego bo na niczym się nie zna. Zdrowie grubasa, konfidenta i pijaka który nie ma za grosz honoru sam odejść i niech nadal przynosi wstyd firmie i całemu KT.

Obserwator obserwatora
@Obserwator

A twoja postawa to przykład honorowego zachowania co? Masz coś do człowieka to sobie idź i z nim to wyjaśnij, a nie oczerniasz go w internecie z anonimowego konta bohaterze

@Obserwator

Dopóki bedzie zarzadzałapaczka ze Szczytna która przyszła z Ikei nic sie nie zmieni .Banda Nieudaczników wykorzystali moment przy otwarciu Eggr i przeszli do Biskupca jako kadra z doswiadczeniem.Swój swojego wciagnoł Adrian siostra Miki sami swoi.Wiec nic nikomu nie grozi.I ten wiesniak Michalak łysy pusty Łep kiedys o mobing ktos wytoczy mu sprawę.Oby sie doczekał własna firma mu splajtowała to teraz mysli ze Pana Boga za nogę złapał baran.

@pekinka

Tak to jest właśnie cała Prawda o Egerze gdyby nie Oni to wszystko było by (usunięte przez administratora) Michalak (usunięte przez administratora)

Przemysław Wielkie "Ł"
@Obserwator

Widze ze na KT tak samo wspaniala atmosfera jak na Conti???? Dajcie nam grubasa a go wyszkolimy????

Magik
@pekinka

Jest takie powiedzenie gdy pojawiają się wszy trzeba wytępić zanim pojawią się gnidy !!! Tak jest z wszami ze Szczytna i Wielbarka trzeba wkońcu wytępić i wszy i gnidy za duzo się panoszą (usunięte przez administratora) Wszystkich nawet larwy tłuste z kadr konopko mokot i te inne co siedzą na tych tlustych doopach i udają że pracują !!! My z Biskupca ludzie pracownicy wkońcu coś z tym zrobimy !!! To Nasze miasto a wszy szczytnoskie i wielbardzkie (usunięte przez administratora) Plus stachelek nieumiej Wooonnnnn stąd !!!!

@Magik

Co ty (usunięte przez administratora) Przez was jest chora atmosfera przez takich inteligentów jak ty (usunięte przez administratora)!!!

@Magik

Pekińska kapusta oj przesadzasz zapaz sobie meliske może się uspokoisz i nie będziesz pisała /pisał takich glupot

@Jack

Nazywam się Włodek a jak komuś pasuje to Stala ?? Hahahha bieda w firmie bieda !!!

@Magik

@magiku ty bezjajeczny patrioto Biskupiecki przecież ludzie z Biskupca protestowali, nie chcieli tu pracować, ba eggera nie chcieli a teraz Szczytno / Wielbark ci (usunięte przez administratora) przeszkadza! Ciekawe kto na początku zapierdalal żebyś mógł dziś chwalić się że to twoja robota. Kobiety z kadr cię kiedyś zatrudniły i to był błąd...

Colombo

Czyżby to Seba pisał

@Obserwator

taki z niego pan jak ze mnie zakonnica.Robercik nie dobry kierownik?przeciez z doswiadczeniem z Ikei przyszedł.Ja nie moge taki nieuk. Michalak nadrobi i bedzie ok.

Obiektywny

Chyba żartujesz kto

@Magik

tam polowa z góry nic nie umie ale wymagania są to jest ideaa Eggr niestety.

Mężczyzna

Wszystkim kobietom z egger życzę wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

elvis

witam ile na rękę ma operator I WJO na wózkach?Pozdrawiam

Ciasny Wiesiek
@elvis

Lepiej nie pytaj i z góry moge powiedzieć ze nie warto nawet cv przynosic????

Prymus
@elvis

Najniższa plus dodatki za nie chorowanie

Aloisia
@Prymus

a czy są dodatki za umiejętność jazdy rowerem?? Ja akurat nie umiem, ale się mogę nauczyć :)

Prezes
@Aloisia

Nie ma ale za to są dodadki za jazdę na nartach

Behr

wodnych?

elvis
@Prymus

Prymus ile już walczysz w Fabryce Marzeń?

Elvis

Wystarczająco dużo kolego!!!

@Elvis

to powodzenia dalej.Za 10 lat nos w piasku.

Elvis

Jak struś????????????

Krystyna

Jak wygląda proces rekrutacyjny do Egger Polska? Chciałabym wiedzieć jak się dobrze do niego przygotować. Czy jest parę etapów czy jedynie rozmowa kwalifikacyjna oraz jakie trzeba spełniać wymagania by mieć szansę na pracę w firmie? Odpowiedzcie, proszę.

Hans
@Krystyna

Podstawowa wiesza o parze wodnej

Maruda

Z kadr to są już tak tluste świnki że masakra ale nie dziwie się z darmowego wiktu slodyczy kto by się nie spasł ?? Wszyscy jesteście siebie warci pajac pajacem pajaca pogania ha ha ha gdzie nie spojrzę same tluki a na KT największe

Kowal
@Maruda

Czep się tych z mragowa brudasów a dziewczyny z kadr daj im spokuj bo są w porządku

sortowaczka

Chciałabym zmienić prace interesuje mnie stanowisko sortowania plyty .Słyszałam na kt tam jest najlzej ,Moze ktoś mi przyblizyć jak tam jest .Słyszałam ze spoko jest luz mozna posiedziec .Zalezy mi na takiej pracy

Prymus

A i na fajka latać

Aloisia

a są rowery?

Bob
@sortowaczka

Nie polecam pracy a jak chcesz żeby inni pracownicy palcami ciebie wytykali bo będziesz miała większą trochę stawkę.

Jadzia
@Bob

A na papierze czy jakoś tam jak jest ponoć ciężko

i na fajka mpżna latać

sortowavzka
@Bob

niech wytykają mam to ..... aby był luz igłowa spokojna

Kinga
@Jadzia

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Gorzej jak się przyjdzie i pracować trzeba. Sąsiad na sąsiad wilkiem patrzy i bruździ nie wiedzieć czemu .

Patron pracowitych
@Kinga

Co Ty ,....... U was luzik chce tą pracę

Łukasz K

(usunięte przez administratora)10 lat studiów i (usunięte przez administratora) za 2500 a przychodzi głąb z wulkanizacji i dostaje 3600 za bycie konfidentem.

Piotr M 104

Ja tam (usunięte przez administratora) jestem na l4

Trocina
@Łukasz K

Kurva ty o pieniądzach mówisz a ja szafki od roku nie mogę dostać

HANS
@Łukasz K

ale tylko para wodna jest tak?

HANS
@Trocina

ale tylko para wodna jest?

Hudzian
@HANS

A co innego ma być z suszarni?

Helmeth
@Hudzian

no chyba to, co jest w pozwoleniu zintegrowanym na str. 17.

Leonidas
@Helmeth

A co tam jest?

Krystyna
@Leonidas

Pracujecie w Egger, więc myślę, że na pewno będziecie w stanie mi pomóc. Ponoć firma, jako wielokrotnie nagradzany pracodawca, ogromnie ceni możliwości indywidualnego rozwoju i oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego. Czy tak to wygląda w rzeczywistości? Można się tam rozwinąć?

Technolog
@Łukasz K

Było nie pyskować I kablować jak reszta byś miał 3600. Pozdrawiam.

@Piotr M 104

I prawidlowo

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań