Opinie o SALON DENIQUE w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SALON DENIQUE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SALON DENIQUE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALON DENIQUE w Wrocław

WEraza

Na pewno kole 3 lat ale tak dokladnie nie pamietam

yelitsefa

No wlasnie, a jak dlugo pracowala? Na umowie o prace była ?

WEraza

Mojej znajomej qmpela pracowała... nie narzekała - byla naprawde dobrą fryzjerka i dlugi czas tam siedziala

Fjaska

Tez sie rozgladam - mam nadzieje ze po nowym roku beda szukać!

Firma SALON DENIQUE poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
morluga

Na okresie probnym masz zlecenie potem umowa o prace

Maśśśka

A co możecie więcej podpowiedzieć ?? jaka forma zatrudnienia ?

morluga

Jak masz doświadczenie to probuj imho warto

Arethaaa

Słuchajcie a w magnolii jak z salonem ? chce spróbować się tam dostac – warto ?

morluga

No tutaj popieram, akurat co do denique mam dobrą opinię, moja siostra pracowala i była bardzo zadowolona!

Sussska

Praca 12h/dzień to tak dużo? Niektórzy chcą pracować 6 i byle mieć na rachunki a inni pracują dłużej bo chcą więcej zarobić akurat to taki typ pracy że im więcej godzin się jest tym więcej klientów można obsłużyć i więcej zarobić.

Róża
@Sussska

natomiast mniej niż 180 h w miesiącu nie pracujesz, mimo że jesteś na umowę o pracę. Dla mnie osobiście bardzo ciężko jest wyrabiać 200 h miesięcznie.

Fuksia

Ja mam inne zdanie, nie wiem, może tak trafiłam, ale dogadywałam się i nie było problemu, nie każdy się do każdej pracy nadaje, ja pracuję od początku w sieciówkach i jest zawsze trochę inaczej niż w małych osiedlowych salonikach ale i też ilość klientów inna. Ja byłam zadowolona.

Weronna

ja moge polecic - salon w magnolii bdb, nie ma problemów z grafikiem, dogadaniem się z menadżerką, można sensownie zarobić przy stałych klientów + sporej ilości przechodnich jak to w galerii, liczy się w końcu ruchliwe miejsce, POLECAM

MEszka

Masz normalnie umowę o pracę po okresie próbnym, tylko pełny etat!

ARETKA

A możesz podpowiedziec jak z rozliczeniami – na czas, czy wszystko ok. czy jest umowa o pracę???

MEszka

Ja denique mogę Wam polecić jeśli chcecie pracować w sieciówce a nie lokalnym salonie. Zarobki są wyższe, ruch w salonie w dobrym centrum handlowym naprawdę spory, tutaj mogę konkretnie polecić salon w Arkadii.

monnia

hmm znam jedna osobe ktora tam pracuje juz sporo czasu i nigdy nie narzekala, pracy ma sporo ale im wiecej pracuje tym wiecej tez zarabia wiec pelna norma, widac sa rozne oczekiwania :)

ronay

ronay - 2013-05-13 19:52:09 Powiedzcie mi ile tak realnie ale realnie jest w stanie zarobić fryzjer w Denique?Ponawiam pytanie o zarobki.

ronay

zain_te_re

Tak dokładnie tak, ale jak masz sporo klientów którzy regularnie wracają no to trzeba przyznać, że naprawdę fajnie finansowo to wychodzi.

arrrletnka

A jak z rozliczeniami w sensie z systemem zarobków, pewnie podstawa+od klientów tak?

Róża
@arrrletnka

Proponują procent ale musisz pracować na swoich kosmetykach

nowy
@Róża

Sprostowanie Obecnie kosmetyki firmy:-)

Olena J.
@Róża

Już pół roku jak pracujemy na firmowych materiałach manicure.

Zostaw merytoryczną opinię o SALON DENIQUE - Wrocław

SALON DENIQUE