Favore.pl

Wrocław

Opinie o Favore.pl

Modlińska

Pracowałam w Favore przez rok i... to w jakimś sensie był stracony czas. Teraz w firmie pracuje zaledwie kilka osób, w tym założyciele. Reszta to darmowi studenci. To niesamowite, że portal, który opiera się na kopiowaniu zleceń z innych serwisów z ogłoszeniami, przetrwał tyle lat, skoro mało kto w ogóle wchodzi na Favore (liczby nie kłamią, co naprawdę łatwo to sprawdzić). Nic dziwnego, że ludzie albo nie znają tego portalu, albo nie chcą mieć z nim nic wspólnego. Moim zdaniem to nie skandalicznie niskie zarobki są problemem, ale fakt, że portal jest martwy od środka. Favore nie ma przyszłości i nie spełnia swojej roli, jest po prostu bezużyteczny.

anonymous

Dobra praca dla studentów. Spokojna, godziny pracy elastyczne, możliwość dogadania się jeśli chodzi o rodzaj etatu. Można zdobyć podstawową wiedzę z marketingu jeśli ktoś zamierza się w tej dziedzinie rozwijać. Dobra firma na początek ale na rozwój i wyższe zarobki nie ma co liczyć. Minus za umowę zlecenie . Popracowałabym nad zarządzaniem i przepływem informacji w firmie oraz wypłacaniem wynagrodzenia w konkretnym terminie. Tak to ogólnie polecam.

mała

Ja też poszłam tam najpierw na 2 miesięczny staż z niewielkim kieszonkowym, ale po stażu zatrudnili mnie z całkiem niezłym wynagrodzeniem i elastycznymi godzinami na um. zlecenie, bo jeszcze kończyłam studia. Po obronie normalnie zatrudnili na umowę o pracę

anonymous
@mała 21.11.2016 12:16

serio? wszyscy pracują tam na umowie zlecenie :)

miętowy

kradną oferty z oferii:)

Nick

Favore.pl wysyła SPAM do osób, które nie mają tam konta. Żałosna firma.

XY

Np. że będzie można dostać pracę na stałe :)

kacper

a czego się spodziewałeś?

xxx

Dobrze wspominam swoją współpracę z firmą favore.pl. Ludzie sympatyczni, szefowa Klara również bardzo w porządku. Jedyny problem to fakt, że głównie przyjmują studentów na bezpłatne bądź płatne staże, ciężko o stałe zatrudnienie.

Zostaw opinię o Favore.pl - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Favore.pl