Opinie o SALON DENIQUE w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SALON DENIQUE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SALON DENIQUE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALON DENIQUE w Wrocław

zain_te_re

Jest OK, ostatnio są lekkie opóźnienia, ale nawet jak kiedyś tez były to firma rozliczała się solidnie i w całości ze wszystkiego, nigdy nie było większych problemów z tym, także tutaj jest fair moim zdaniem.

arrrletnka

zain_te_re - 2013-03-01 10:09:53 tak jest taka opcja, nawet na identycznych waruynkach tylko zmieniasz salon jeśli jest stanowisko wolne :)OK dziękuję bardzo za informację :) cenne info! :) a jak z terminowością rozliczeń itd?

arrrletnka

Czy np. można się przenosić między salonami jakoś na podobnych warunkach, bo to dla mnie dość istotne??

Firma SALON DENIQUE poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
zain_te_re

arrrletnka - 2013-02-26 10:02:45 Cześć dziewczyny, szukam osób pracujących w salonie denique i opinii, chciałam spróbować na manicurzystkę znaleźć u nich pracę, może ktoś podpowie jak to wygląda od środka?Cześć, a co dokładnie chciałabyś wiedzieć? :) Bo tak to jest tego sporo :) generalnie ja złego słowa powiedzieć nie mogę, warunki są lepsze i praca pewniejsza niż w małych salonach kosmetycznych, płaca ok jeśli ma się sporo klientów stałych to naprawdę fajnie wychodzi.

była
@arrrletnka

przede wszystkim manicurzystki w tym PRESTIŻOWYM sieciowym salonie pracują na swoich własnych kosmetykach!! musisz mieć swoje lakiery, pilniczki, zmywacze po prostu wszystko. w każdym ,,osiedlowym,, saloniku nie oszczędzają aż tak na pracownikach i klientach....

zain_te_re

tamiszka - 2013-01-02 08:45:10 Dzięki wielkie, a jak długo trwa ten okres próbny w denique ?okres próbny w denique jest od 3 do 6 miesięcy, na umowie zlecenie

tamiszka

Dzięki wielkie, a jak długo trwa ten okres próbny w denique ?

zain_te_re

tamiszka - 2012-12-31 08:19:35 zain_te_re - 2012-12-29 07:13:04 tamiszka - 2012-12-27 08:23:52 zain_te_re - 2012-12-25 11:36:44 Cześć. Ja już zaczęłam :) póki co jestem zadowolona, zobaczymy jak to się z czasem ułoży, póki co jest w porządku. Co do tych szkoleń, nie wiem czemu krytykujecie, jak ktoś CHCE i POTRAFI to skorzysta ze szkoleń, taka prawda.witaj :) a możesz podpowiedzieć jak dużo i często są te szkolenia w denique?szkoelń sporo jest, są obowiązkowe ale może to i dobrze, jak ktoś chce coś z nich wynieść i się nauczyć to będzie zadowolony :)hej dzięki za odpowiedzi, w sumie to dobrze, a jak z formą zatrudnienia? jest umowa o pracę czy zlecenie??okres próbny jest na zleceniu, potem jak zostaniesz to jest zatrudnienie na pełny etat, normalna umowa o pracę

zain_te_re

tamiszka - 2012-12-27 08:23:52 zain_te_re - 2012-12-25 11:36:44 Cześć. Ja już zaczęłam :) póki co jestem zadowolona, zobaczymy jak to się z czasem ułoży, póki co jest w porządku. Co do tych szkoleń, nie wiem czemu krytykujecie, jak ktoś CHCE i POTRAFI to skorzysta ze szkoleń, taka prawda.witaj :) a możesz podpowiedzieć jak dużo i często są te szkolenia w denique?jest ich dużo i są dość często, ale dla mnie to na plus, jak ktoś chce skorzystać ze szkoleń to skorzysta i się będzie rozwijał, a jak ktoś nie chce to tylko szukać innego zajęcia

Sansa

Co do tej wyspy o której ktoś pisał to nie wiem co i jak, ale jeśli chodzi o salon w pasażu to jest w porządku, atmosfera pracy jest dobra, a jak ktoś w swoim fa (usunięte przez administratora) jest OK to można też zarobić co swoje.

była
@zain_te_re

żenada....

trolo

masa szkoleń? no prosze cie...jak byly szkolenia to trwaly 2 godz i tak na prawde sie nic z nich nie wynosilo brak słow mam nadzieje ze ten salon ta firma niedlugo padnie. Nikomu nie polecam, szczegolnie tym ktorzy chca tam pracowac

kolo

jestem za nie pracujcie w denique tam ludzi robia w kulki totalna zenada

majla

no jasne, nie ma problemu, w razie co daj znać co z tego wyszło :)

zain_te_re

majla - 2012-10-14 11:59:25 zain_te_re - 2012-10-13 11:37:30 majla - 2012-09-18 21:17:28 To musi być Twoja decyzja. Jak ja pamiętam to dziewczny nie nie narzekały i były zadowolone. ALe jestem zdania ze jak sie chce to sie bedzie pracować a jak nie to nie - proste jak drut:). Daj znać w końcu czy tam poszłaś czy nie.dzięki za odpowiedź, w przyszłym tygodniu jestem umówiona w salonie na rozmowę i zobaczymy, mam nadzieję że będzie OK i będę mogła faktycznie powalczyć o miejsce dla siebie tam :) mam do tego bardzo blisko do salonu wiec to też plusNo to jak będziesz po rozmowie to daj znać jak oceniasz i jak tam z warunkami :) jeśli chcesz, no to oby się udało.Dzięki, mam taką nadzieję. Zobaczymy, jak wrócę z rozmowy i będę wiedziała na czym stoję to dam znać.

majla

Zostaw merytoryczną opinię o SALON DENIQUE - Wrocław

SALON DENIQUE