Opinie o SALON DENIQUE w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SALON DENIQUE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SALON DENIQUE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALON DENIQUE w Wrocław

zain_te_re

majla - 2012-09-18 21:17:28 To musi być Twoja decyzja. Jak ja pamiętam to dziewczny nie nie narzekały i były zadowolone. ALe jestem zdania ze jak sie chce to sie bedzie pracować a jak nie to nie - proste jak drut:). Daj znać w końcu czy tam poszłaś czy nie.dzięki za odpowiedź, w przyszłym tygodniu jestem umówiona w salonie na rozmowę i zobaczymy, mam nadzieję że będzie OK i będę mogła faktycznie powalczyć o miejsce dla siebie tam :) mam do tego bardzo blisko do salonu wiec to też plus

benka

Twoja również mogłaby wiele sugerować, a jakoś nikt nie robi z tego wielkiego halo. Nie podobało Ci się to zmieniasz pracę i tyle, inni widać jakoś pracują dalej i kropa. Zmień płytę.

philip moris

a twoja odpowiedz to wcale nie sugeruje że jesteś związana z tym miejscem jako pewnie własciciel lub manager !!! Proszę na miłość boską! ludzie nie są głupi.. od razu się nasuwa że żadną klientką nie jesteś.

philip moris

Firma SALON DENIQUE poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

zain_te_re

Dzieki wielkie za odpowiedź:). Chyba sie jednak zdecyduje na ta pracę recepcjonistki. Zawsze jakies nowe doświadczenie i mam nadzieje ze bedzie dobrze:0 Pozdrawiam!

majla

Dziękuję raz jeszcze wobec tego, takie warunki byłyby dla mnie OK, więc będę pewnie starać się jakoś dostać do Denique :) oby się udało!

majla

Robizka - 2012-09-11 17:11:22 i takie coś by mi pasowało właśnie i nie było problemów tzn rozumiem generalnie,że poleciłabyś?Poleciłabym osobom, które chcą się rozwijać i pracować w porządnej sieciówce a nie jakimś małym salonie za rogiem. Na początku jest zawsze trudno, mniejsza kasa etc., ale jak ktoś ten etap przejdzie to potem jest już OK!

majla

znajoma z recepcji faktycznie mówiła, że na początku jest tak przeciętne, po 1200/1300 pln ale potem było lepiej, z czasem przeszła w ogóle do centrali i do dziś tam pracuje choć nie wiem za ile ale wiem że jest zadowolona, nie dopytywałam dokładnie

zain_te_re

A orientujesz sie moze jak wyglądają sprawy \\\\\\\"kadrowe\\\\\\\" na stanowisku recepcjonistki? Słyszałam tyle sprzecznych opinii ze sie gubie a mam możliwość (być może bede miała) możliwość podjęcia tam pracy własnie w tym charakterze. Co do zarobków słyszałam różnie, że na początku z 1300zł a pózniej mozna wyciagnac i z 2,5 tyś zł wiesz cos na ten temat?

majla

Robizka - 2012-09-09 10:48:14 A kojarzysz jak z wyborem salonu w którym chciałoby się pracować ? Czy to jest jakoś narzucone czy można wybrać salon?zasada była taka - jeśli jest możliwość np. w innym salonie brakuje a Tobie tamten salon odpowiada bardziej ze względu np. choćby za dojazd czy m. zamieszkania to możesz zmienić go bez problemu

Robizka

majla - możesz powiedzieć cos wiecej odnośnie tego zatrudnienia w denique, jakie są dokładniej warunki etc?

majla

to ja powiem ze nie wiem skad takie narzekanie ---- jak ja zaczynalam prace to byla umowa zlecenie na start potem umowa o prace z jasno okreslonymi zasadami co do pensji/prowizji i mysle ze naprawde dobrze jest to wszystko skonstruowane a do tego masa szkolen ...

cinka

Salony kosmetyczne na poziomie, dużo usług różnych do tego bardzo miła i profesjonalna obsluga, jak dla mnie naprawde niz dodać nic ujać!

Kolorka

Osobiście mogę polecić, bardzo dobry salon kosmetyczny, z dobrą atmosferą, wieloma usługami, polecam.

minilka

Mokia - 2012-07-28 21:07:47 Myślę, że część osób przesadza lub pisze wcale nie z własnego doświadczenia a tak tylko by pisać - imho, duża i znana sieć salonów, sporo klientów, dużo usług, wyrabiając sobie opinię można mieć naprawdę sporo stałych klientów a wtedy i lepiej się zarabia. Proste.pewnie masz racje, tak najłatwiej zawsze, ja akurat korzystałam z usług tej sieci więc znam salon denique z tej strony ale jako klientka oceniam bardzo pozytywnie

Mokia

Nikki

W Magnolii korzystałam jakiś czas temu z manicure u p. Krystyny i nie byłam nigdy z wizyty u niej zawiedziona, także myślę, że to może kwestia osoby, ale tutaj polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o SALON DENIQUE - Wrocław

SALON DENIQUE