Opinie o Volvo Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Volvo Polska, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Volvo Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volvo Polska w Wrocław

Adolf

Nowe stare metody dyrektora Roberta g zastraszania pracowników za wzięcie urlopu na żądanie w długi weekend(piątek) nie możesz mieć własnych planów firma jest najważniejsza życie prywatne jest na drugim planie ????????????

wojtas

na jakie zarobki moze liczyc wózkowy w volvo?

Kadet
Klient

Czy są przyjęcia na produkcję w Volvo? Jakie warunki płacowe są oferowane na początek? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Jak kadra zarządzająca, czy jest możliwy awans?

Eee eeeej oooopppppp

Panowie chodźcie pchniemy auto :D praca jest spoko, jest wesoło... I do tyłu, trzy cztery, eejjjjjjjjj ooooop :D

Wiecie może, czy w Volvo Polska szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Telefon do volvo jest ogólno dostępny,zadzwon to sie dowiesz to nie takie trudne.

Kadet

@Kadet

Nie ma przyjęć,pracownikow jest za duzo,a od nowego roku likwidują jeszcze podwozia(przenosza je do Szwecji)

Ja
@Pepe

Czy osobą, które miały umowę na czas określony przedłużają umowy?

@Ja

Nie przedłużają

@Kadet

Przyjmują,przez agencje ale jak narazie widze to sami Ukraińcy,Polacy za taką stawke nie chcą pracować,przynajmniej ci z jakimkolwiek doświadczeniem.

Fajna firma!

Pracowałam w kilki różnych korporacjach i dopiero w Volvo pracuję od dłuższego czasu (ponad 2 lata), mając wrażenie, że w końcu znalazłam miejsce dla siebie. Zahaczyłam w Volvo o dwa różne działy, w jednym mniej mi się podobało, drugi uznaję za najlepszy czas w mojej zawodowej karierze. W moim drugim dziale mam świetny management, bardzo obiektywnie traktujący wszystkich pracowników, a także ciekawe projekty i fajny zespół. Do tego dochodzą szkolenia, w których zawsze można wziąć udział w firmie i na które menadżerowie chętnie zapisują pracowników, elastyczny czas pracy, a także liczne bonusy i premie, których Volvo nie szczędzi pracownikom. To, co szczególnie podoba mi się w tej firmie, to fakt, że łato tu awansować. Nikt nie pyta, jak długo pracujesz w Volvo, liczą się tylko twoje umiejętności, gdy ubiegasz się o awans. To była dla mnie nowość, bo marzyłam o awansie w poprzedniej firmie, ale dowiedziałam się tam, że zmiana stanowiska nie jest możliwa, bo nie przepracowałam tam 2 lat, co jest wymagane przy jakiejkolwiek zmianie. W Volvo ludzie ambitni są chętnie witani i nikt nie trzyma ich na siłę na starych stanowiskach, co ja osobiście bardzo lubię w tej firmie, bo już raz szybko awansowałam i mam nadzieję na kolejny szybki awans :)

Kindrus Nowy wpis
@Fajna firma!

Co ty piszesz? I gdzie pracujesz, no chyba że po znajomości bo na produkcji jest całkiem inne życie i awansy dostają ci którzy mają plecy i (usunięte przez administratora) Ludzie którzy naprawdę pracują są tylko robolami od brudnej roboty.

@Fajna firma!

To zapraszamy na produkcje zabaczysz jak jest fajnie.

Eee eeeej oooopppppp

@Eee eeeej oooopppppp

Noo pchacie auto jak konie,tylko marchewki wam jeszcze brakuje,żenada

logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Wrocław
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
Simconn Sp. z o.o. sp.k.
(1 opinia)
logo firmy Aparatowy
Zakłady Chemiczne “ZŁOTNIKI” Spółka Akcyjna
(14 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w Volvo Polska są szkolenia zewnętrzne?

Dave
@Pytanie

Coś więcej? O jakie stanowisko chodzi?

Nie ma

Zdesperowana

Ktoś moze orientuje sie czy są jakieś zamówienia na turystyki bo ja nie moge uzyskać żadnych informacji dluzej juz chyba nie wytrzymam na dziale na ktorym jestem

wojtas

na jakie zarobki moze liczyc wózkowy w volvo?

Mirosław
@wojtas

Jesteś zainteresowany aplikacją na stanowisko pracownika magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe? Niestety nie znam obecnych stawek wynagrodzenia, ale praca na tym stanowisku wiąże się z gotowością do pracy zmianowej i wymagane są uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych. Gdybyś zdecydował się na podjęcie zatrudnienia przybliż na forum warunki wynagrodzenia i atmosferę w pracy.

hhr

na studenckie zarobki

Jatoja

Na dzien dobry nie dostaniesz wiecej niz 3300 brutto

Przemysław
@Jatoja

Jak na początkowe wynagrodzenie to nie wygląda to najgorzej. Wiesz może, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia można liczyć również na pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Jest szereg benefitów, których obecność w danym zakładzie pracy jest atrakcyjne, więc chciałbym wiedzieć, jak wygląda to w przypadku firmy Volvo Polska.

Ja
@Jatoja

Słabo

Weronika
@Ja

Słabo, czyli nie ma w ogóle dodatkowych benefitów, czy nie są Twoim zdaniem atrakcyjne? A wie ktoś, jak przedstawia się wynagrodzenie na innych stanowiskach w Volvo Polska? Dzięki za informacje.

wizard
@Mirosław

Pracownik magazynowy 16 lat w Volvo - 3800 brutto.

Kamil
@wizard

A orientujecie się może, czy w Volvo Polska zatrudniają bez doświadczenia? Daj znać.

Alek
@wizard

Szok, własnie dostałem się do pracy, w magazynie stawkę na start mam 3500 brutto, za mieś + 200 zł jak otrzymam uprawnienia UDT w następnym miesiącu. Generalnie praca się zapowiada spoko.

miguel
@wojtas

w tamtym roku jak bylem w styczniu to Pani mowila o kwocie (usunięte przez administratora), ale mam znajomego ktory pracuje tam niedlugi czas, nie chciał powiedziec dokladnej sumy ale jak go przycisnalem to mowił ze wiecej niz (usunięte przez administratora)nie dostaje ;/

Luzak
@Alek

A ja pracuję sobie na luzie w Niemczech blisko granicy jako spawacz i właśnie dzisiaj dostałem tylko tyle co dostawałem pracując w volvo 2300. Tylko z tą różnicą że tutaj płacą w ojro i tyle w temacie

stannn
@Alek

brzmisz jakby ci dali 35 000 a nie 3500 .. i bedziesz (usunięte przez administratora)... jak gummiś dla pana ...

Teresa
@stannn

Widzisz chyba, że Alek się cieszył dwa lata temu? Wtedy 3500 nawet brutto to było coś.

Adolf

Slzwara
@Adolf

Dzisiaj znowu widziałem tych przygłupów z G na czele na linii. Wyraz twarzy wprost pokazuje iloraz inteligencji tych ludzi.

abc

W pełni się zgadzam z Wanessą, dodam tylko, że druga zmiana to jakaś porażka, żeby kończyła się o 22,20, nikogo nie obchodzi jak pracownicy mają wrócić do domu.......gdzie są związki zawodowe !!!!!! pracownicy nie są winni temu ,że jest epidemia to dlaczego mają ponosić tego koszty i kończyć zmianę o 22,20 -może ktoś z dyrekcji zajmie się tą sprawą jeśli związki zawodowe nic nie mogą zrobić !!!!!

@abc

Ciesz się że Masz gdzie wracać po takim wolnym czasie. A jak coś komuś nie pasuję to bramka działa w obie strony.

duzy9
@maly8

Robisz dobry PR firmie, nie ma co . Ostrożnie z słowami bo już ludzie na Cb źle patrzą.. wiadomo kto Ty ;)

@abc

A należysz do związków jeśli nie to nie oczerniają

Marian

Należysz do związków?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Volvo Polska?

@Pytanie

Styl? Chyba jego brak, ty jesteś tylko zasobem ludzkim i numerem ewidencyjnym.

Bylypracownik

Stalinowski

Teresa

Jest na stronie Volvo parę ofert pracy, m.in. dla pracownika magazynu https://pracujwvolvo.pl/pracownik-magazynu Obiecują szkolenia, oczekują uprawnień UDT. Chciałam zapytać o te nadgodziny. Co znaczy "praca w godzinach nadliczbowych przebiega w oparciu o zasady sformułowane w porozumieniu z pracownikami"? Ludzie mogą decydować, co i ile chcą w zamian za nadgodziny?

Czy w firmie Volvo Polska są regularne szkolenia pracownicze?

WTH?
Kandydat

Dlaczego non stop widzę te same ogłoszenia na stanowiska biurowe w Volvo? Czy zatrudniacie kogokolwiek, czy to swoisty, dziwny marketing? Co się dzieje w tej firmie?

Lukasz
Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki może liczyć doświadczony spawacz w Volvo Wrocław? Mam niemałe doświadczenie w branży automotive , spawalem podłogi autobusowe w MAN Starachowice obecnie pracuję w mniejszej firmie spawając elementy dla np.MAN, Scania itp... planuję przeprowadzkę do Wrocławia i ogólnie zastanawiam się czy jest sens skladania cv. Pozdrawiam

Spawacz
@Lukasz

Nie ma pracy nawet dla obecnie zatrudnionych spawaczy bo turystyczne się nie sprzedają.

Kandydat

W przypadku braku przejścia do kolejnego etapu rekrutacji firma Volvo obiecuje przekazanie mailowo informacji kandydatowi, a tego nie robi. Jaki jest sens takiego działania?

Wanessa

Firma Volvo sprawia wrażenie poukładanej a to pozory ,wszystko pięknie jest przedstawiane na rozmowach wstępnych ,na produkcji bardzo szybko ta opinia przestaje być prawdziwa .Kadra tzw.,,białych " kierownicy i liderzy to wyścig szczurów ,jeden drugiemu podkłada świnie ,skarżą na siebie ,ludzi traktują jak swoją wlasnosc .Kierownicy ,kiedy pracownik ma jakiś problem potrafią powiedzieć to się zwolnij ,czy nikt was tu nie trzyma .W dobie koronawirusa zrobili pracę 2 zmianowa w celu zmniejszenia zagęszczenia ludzi na stanowiskach pracy a szkolenia BHP robią w ciasnych salkach i po 20 kilka osób .Zapewnienie bezpieczeństwa przez firmę to tylko obłuda .

@Wanessa

Jak komuś nie pasuje to nikt nikogo tu nie trzyma. Tyle w temacie. Może trzepać worki po cemęcie na budowie, prawie robota jak w biurze - papierkowa.

abc
@maly8

maly8- dlaczego jesteś taki chamski ?- ciekawe czy w fabrykach VOLVO w innych krajach też jest takie podejście do zwykłych pracowników jak twoje czyli : jak się nie podoba to się zwolnij, tu nie są Chiny czy Korea gdzie pracownicy nie mają nic do powiedzenia..............

@abc

Ja w tej firmie pracuję już kupę lat, praktycznie od początku i widzę jacy ludzie przychodzą i co potrafią. Niestety jest dużo takich ludków ze tylko czekają na kolejne dzwonki syreny i ślizgają się cały dzień. Nie powiem bo jest dużo takich ze swoje zrobi i pomoże też tym słabszym, ale ich można na palcach ręki wyliczyć. Prawda też jest taka że firma w latach 90tych była całkiem inna niż w tych czasach i niema oczym tu dyskutować, ale to juz są takie prawa rynku i ciągły wyścig z konkurencją. Pozdrawiam

@maly8

A ty co takiego potrafisz? Tylko chlapacze na wyspie, a jak przycisneles to przepuklina wyszła, peszek

Piotr O.
@maly8

Pewnie pracowales na VC ? A teraz masz ochronke i wiadomo kierownictwo z vc ktore teraz siedzi na górze w biurze chroni przez tyle lat takich jak ty. Wiec nie dziwi mnie twoje (usunięte przez administratora) i brak szacunku dla innych. Na magazynie centralnym tez sa tacy co im plecy chronia menadzerowie a sa liderami lub koordynatorami a pracownikow traktuja jak niewolnikow Dobrze ze stamtad odszedlem ,nie polecam tej firmy i nie idzcie na centralny bo tam jedna wielka klitka nie do ruszenia.

Co jaki okres czasu w Volvo Polska można ubiegać się o podwyżkę?

@Pytanie

Jak nie dasz wypowiedzenia na stół to Ci nikt żadnej sensownej podwyżki nie da :)

Ktos

Wczoraj rozmawialem z kolegą ktory sie tam przyjął to dostal 5300 brutto na początek... Ciekawe. Takie pieniadze na poczatek tam daja?

Kindrus
@Ktos

Czy to stanowisko kierownicze???

elektro
@Kindrus

durnie, tyle dostanie elektromonter diagnosta lub monter z wielkim stażem

P

Niestety nie wspominam dobrze mojej pracy w tej firmie. Wypowiadam się o jednym dziale w IT. Jak na każdym kroku nie będziesz spędzał każdego wolnego czasu z tymi ludźmi, to Lider zacznie gnoić. Odeszłam, a gnojona została inna osoba. Czysta korporacja z korporacyjnymi zachowaniami. Bardzo się cieszę, że moja przygoda z nimi się już zakończyła.

Jasia
@P

Też przez to przeszłam

lolo
@P

pierwsze słysze o takich zachowaniach w V. lider do wymiany!

S
@lolo

Bo ludzie nie powiedzą tego na forum, bo wolą mieć ciepłą, bezpieczną posadę.

pytanko ?

Czy ktoś wie dlaczego nie mamy wolnego za Święto 15 sierpnia, zgodnie z przepisami należy się dzień wolny....

@pytanko ?

Zapytaj się lidera.

lolo
@Robert

na employee center jest kalendarz wszystkich biznesów. Group IT miało np. wolne 12 czerwca.

Zostaw merytoryczną opinię o Volvo Polska - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Volvo Polska