Opinie o Talk Fusion w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Talk Fusion. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Talk Fusion o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Talk Fusion w Wrocław

Karol Nowy wpis

Ile zajmuje wdrożenie do firmy i czy jest dużo do nauki?

anna1559

Oczywiście że jest możliwość awansu, lecz wszystko zależy od tego jak szybko przyswoi się materiał szkoleniowy i jak będzie się efektywnym. Na wstępie drogi do awansu otrzymuje się pozwolenie na prowadzenie video konferencji dla nowych partnerów a z czasem coraz więcej uprawnień i możliwości a co przy tym idzie, to większe zarobki, bo przecież i czasu więcej trzeba poświecić. Ja nie czuje się na razie aby dążyć do awansu, obecnie wystarcza mi to co mam, ale jak będę już odpowiednio przygotowania to będę chciała spróbować, no i oswoić się z lataniem na Florydę na firmowe spotkania "Liderów" w TalkFusion.

aschi Nowy wpis
@anna1559

Czesc Anna1559. Jesli zajmujesz sie tym jeszce daj znac prosze.

Dawid Nowy wpis

Jaki jest powód, że przestaliście pisać? Szkoda, chętni do pracy szukają info od pracowników.

Miś Nowy wpis

No nikogo nie szukają, ale to jak wiadomo też nic wielkiego nie oznacza, jest różnie w firmach takiej wielkości

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Talk Fusion? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
weronika anioł

nie rozumiem za bardzo Dzingel co mam rozumieć co masz na myśli pisząc o działalności o charakterze jakiegoś drzewka. wyjaśnij proszę cię uprzejmie swoją teorię bo brzmi to dość ciekawie muszę przyznać. jako osoba pracująca w Talk Fusion wówczas chęctnie ci odpowiem czy jesteśmy jakimś drzewkiem jak to nazywasz

Dzingel

Z tego co widać to nie jest typowa działalność tylko coś w kształcie drzewka. Jeżeli ktoś lubi bawić się w tego typu rzeczy to powinien spróbować i talk fusion we Wrocławiu. Jedno nurtujące mnie pytanie jest takie - czy jest w ogóle szansa na tym coś zarobić, a jeżeli to ile mniej więcej, żeby też wiedzieć czy to może być traktowane jako jedyna praca.

Maters

Szkoda, że w internecie panują takie stwierdzenia. Zastanawiam się czy ktoś ostatnio próbował podejmować u nich pracę i był w stanie zweryfikować chociaż część tych oskarżeń. Powiedzcie proszę jak podejść do tematu opinii z przeszłości i czy mają one rażący wpływ na teraźniejszość, bo lepiej byłoby podjąć pracę w firmie z unormowaną sytuacją.

adam

TALK FUSION to big think!! w mojej opinii jest to przede wszystkim świetny biznes, (system binarny)o którym jednak się nie rozmawia, tylko pokazuje! praca z domu, online!a cha ching to magia:) Mamy CONNECT, taki skype tylko że 100000 razy lepszy. Jest to pierwsze RTC na świecie. Poślę Ci link i będziemy rozmawiać, potrzebujesz tylko przeglądarkę! nic nie instalujesz! Chcesz się przekonać napisz na grochul16@interia.pl i zostaw kontakt do siebie, na pewno się odezwę! wszystko pokażę :) a.g.

Czy z kiepskim angielskim, jest sens?

anna1559

Na początku to właśnie jest ten minus, bo jeśli nie pracujesz to nie zarabiasz wielkich pieniędzy, ale jak już będziesz o stanowisko wyżej to spokojnie możesz jechać na urlop, bo co miesiąc pieniądze z firmy będą wpływać Ci na konto.

anna1559

Ja nie chodzę na takie spotkania, ale to zależy jak zgrana jest ekipa i czy są chętni, chyba większość woli spotkania i szkolenia online.

anna1559

Odezwał się jakiś ekspert, lecz szkoda że nie trafiłeś na swoich. Chyba masz bogate doświadczenie w marketingu szeptanym na forach bo wszystkich mierzysz swoją miarką, ale muszę cię zmartwić kolego, nie trafiłeś. Jeżeli nie interesuje cię temat to czemu zabierasz zdanie, obawiam się ze nikogo nie interesuje twoja opinia, więc zostaw miejsce ludziom którzy chcą coś się dowiedzieć, bo praca w TalkFusion jest nie dla każdego, no ale ty przecież tego nie czytałeś co pisałam wcześniej, bo gdybyś czytał to byś się nie kompromitował. Sugeruję nie oglądać reklam telewizyjnych bo chyba zaczynasz widzieć je wszędzie i już nawet zwykłej wymiany zdań nie odróżniasz od reklamy. Gratuluję błyskotliwości panie „noisuf klat” :)

noisuf klat

I to jest dopiero marketing szeptany.. ojj. nieładnie samemu pisać pytania i na nie odpowiadać.. ładną "reklamę" ktoś sobie tu robi..

anna1559

Takie spotkania najczęściej organizują "Liderzy"

anna1559

Spotkania są codziennie online na żywo w pokoju konferencyjnym w niedziele spotkania wewnętrzne, więc można porozmawiać z ludźmi na żywo. Ponadto codziennie są szkolenia, również na żywo, więc na brak kontaktu z innymi pracownikami nie ma co narzekać. Jeżeli ktoś chce, może również lecieć na Florydę i spotkać się z większą ekipą TalkFusion, ponieważ siedzibie TalkFusion również organizowane są spotkania szkoleniowe i różnego rodzaju uroczystości. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniu online jako kandydat do pracy w TalkFusion lub jako klient, to daj mi znać, wówczas umówię Cię i prześlę link do konferencji oraz dane do logowania. Napisz mi też, jakie spotkanie Cię interesuje, ponieważ są spotkania dotyczące pracy oraz spotkania dotyczące produktów i posługiwania się narzędziami TalkFusion. Udział w spotkaniu jest bez żadnych zobowiązań, wówczas będziesz mógł sam stwierdzić czy ci się podoba ta praca czy nie.

anna1559

Firma posiada siedzibę tylko na Florydzie, nie mają oddziału w Polsce.

anna1559

Hmm..., myślę że jest, lecz to daleka droga, ponieważ to nie jest firma która posiada 100 czy 200 współpracowników, oni mają tysiące ludzi na całym świecie i podejrzewam że szanse maja ci którzy są najdłużej w strukturze firmy, chociaż nie sądzę żeby ktoś kto pracuje kilka lat w TalkFusion chciałby pracować w centrali na Florydzie i zamienić stanowisko pozwalające mus się rozwijać na stanowisko z mniejszymi możliwościami. Ja myślę że jeżeli popracujesz trochę w TalkFusion i awansujesz dwukrotnie to sam stwierdzisz że tak naprawdę nie masz potrzeby pracować na Florydzie, ponieważ większe możliwości rozwoju i dochodu będziesz miał jako niezależny partner niż pracownik na stałych dochodach. Jako niezależny pracownik TalkFusion z doświadczeniem i osiągnięciami możesz w każdej chwili lecieć na Florydę tyle razy ile chcesz i zawsze być przyjęty jako niezależny biznesmen (od którego zależne jest TalkFusion) a nie jak zwykły pracownik (który to zależny jest od TalkFusion) a to znaczna różnica. W USA większość ludzi chce się rozwijać żeby być samodzielnym i niezależnym a nie pracować u kogoś. Pracując dla kogoś nigdy nie dojdziesz do niczego, dlatego w Ameryce tak trudno o dobrego fizycznego pracownika, większość dąży do tego aby być biznesmenem. To kraj wysokich aspiracji zawodowych.

anna1559

Sprostuję mój ostatni komentarz, chodzi o to że miałam na myśli tych którzy nie lubią jak Urząd Skarbowy zagląda im do portfela, więc chwalą się dochodami jedynie w granicach rozsądku. Ja obecnie oprócz TalkFusion nie mam innego dochodu, więc zbieram dokumentację i rozliczam się tak jak powinnam przy tej formie dochodu, jak narzazie nie miamlam żadnych problemów w US, ale kto wie, może za jakiś czas jakiś „uczony w mowie” wymyśli coś na TalkFusion w Polsce i obwarują to jakimiś mądrymi przepisami.

anna1559

Praca dla TalkFusion odbywa się na zasadzie partnerskiego porozumienia stron, coś podobnie jak praca na zlecenie dla firmy, lecz nie ma konkretnego pisemnej umowy. Można powiedzieć że takim kontraktem jest licencja na pakiet w której określone są warunki firmy, dopóki pracujesz dla TalkFusion obowiązują cię warunki zawarte w licencji. Tak jak wspomniałam wcześniej, firma nie zmusza Cię do pracy, to jest ogólnie przyjęte w Stanach Zjednoczonych że praca w USA odbywa się na zasadach wzajemnej współpracy a nie niewolnictwa. Można tak powiedzieć że pracownik, współpracownik, partner itp, jest na równi z pracodawcą lub może stoi nieco wyżej niż pracodawca, ponieważ firma dzięki jego pracy firma może zarabiać pieniądze a o dobrego pracownika w Stanach nie jest łatwo. Tak wiec i w TalkFusion jest podobnie, pracujesz dopóki masz ochotę i zapał, jeżeli zdecydujesz zrezygnować, to oni uszanują Twoją decyzję lecz pewnie nie chętnie, dlatego licencja będzie jeszcze ważna przez 3 miesiące od twojej rezygnacji na wypadek gdybyś jednak zechciał wrócić, lecz niestety po 3 miesiącach nie otrzymasz zwrotu zapłaty za pakiet i twoje biuro online zostanie zamknięte. Aby ponownie zacząć współpracować dla TalkFusion po czasie dłuższym niż 3 miesiące, będziesz musiał zapłacić za nową licencję i zacząć wszystko od nowa. Co do rozliczeń pomiędzy Tobą a TalkFusion, odbywa się to podobnie jak rozliczenia pomiędzy firmami. Czyli TalkFusion i Ty wystawiacie sobie dokumenty w postaci INVOICE, to taki odpowiednik faktury a wszystko dzieje się automatycznie w systemie Twojego biura online, każda przeprowadzona transakcja w obie strony jest dokumentowana. Jak otrzymujesz pieniądze na kartę to TalkFusion otrzymuje dokument potwierdzający wydatek, natomiast jak ty kupujesz pakiet lub opłatę za biuro, to automatycznie pojawia Ci się dokument potwierdzający Twój wydatek. Aby pracować dla TalkFusion, nie musisz rejestrować firmy w Polsce, w Stanach nie ma takiego wymogu, lecz rozliczenie podatku jest w twoim zakresie i to Twoja sprawa jak się rozliczasz z US. TalkFusion nie zgłasza Twoich dochodów do skarbówki w Polsce, nie maja takiego obowiązku, wiec dochód z TalkFusion doliczasz jako „inne źródło dochodu” lub dochód z poza kraju, ponieważ pieniądze nie wpływają ci na konto w Polsce w PLN, tylko na kartę kredytową którą zamawiasz w TalkFusion a pieniądze wypłacasz w bankomacie, wiec nikt tak naprawdę nie wie ile pieniędzy zarobiłeś i ile wypłaciłeś. Ogólnie rzecz biorąc, to indywidualna sprawa każdego jak się rozlicza, dlatego trudno się dowiedzieć od ludzi pracujących dla TalkFusion ile tak naprawdę zarabiają.

anna1559

Nie znam wszystkich zadań „Lidera”, lecz z tego co zdążyłam się zorientować, to na pewno mają większe uprawnienia w systemie zarządzania, pracują również w domu lecz trochę inaczej, ponieważ skupiają się na pracy z ludźmi takimi jak ja. Organizują wewnętrzne spotkania firmowe, prowadzą szkolenia i czasami podróżują zawodowo aby wspomagać pracę swojej załogi. Wiem ze też bywają w centrali firmy na szkoleniach i na różnego rodzaju uroczystościach firmowych, no i oczywiście są bliżej zarządu TalkFusion, więc wiedzą więcej i na długo wcześniej czym firma planuje zaskoczyć i jakie nowe produkty będzie wprowadzać. Ogólnie mają więcej pracy, lecz co za tym idzie nieporównywalnie większe dochody, które tu odgrywają kluczowe znaczenie, ponieważ mobilizują do pracy i uzyskania jeszcze wyższego stanowiska w firmie. Niestety więcej szczegółów nie znam i jedynie mogę się domyślać, bo skoro pracują tylko dla TalkFusion i podróżują po świecie, to musi ich na to stać, zresztą nie słyszałam o „Liderze” który narzekał by na brak pieniędzy. Więcej będę wiedziała jak może kiedyś zostanę „Liderem” :), na razie wystarczy mi to co mam, mogę poświecić sporo czasu dla dziecka i jednocześnie zarabiać pieniądze. To idealne rozwiązanie dla mnie w tej sytuacji a z czasem będzie coraz lepiej bo mój dochód pasywny co prawda pomału ale wzrasta. Nie mam zbyt wysokich aspiracji zawodowych, wiec dla mnie jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Talk Fusion - Wrocław

Talk Fusion