Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Ewela Nowy wpis

Jest szansa że ktoś konkretnie mi napisze, czemu firma to "przekręt"? Nie rozumiem, do myslenia może mi daje to, że nie ma tu wpisów od pracowników, ale z drugiej strony szukali kiedyś np. pracownika na stanowisko account managera.

norbzo

Proszę o kontakt osób które składały skargii na działania banków do rzecznika finansowego? Chce się dowiedzieć co rzecznik wam odpisywał i co banki zrobiły po pismach do nich od rzecznika. Mój adres email norbzo45@wp.pl

Ewa Nowy wpis
@norbzo

Ja skladałam w październiku do Rzecznika i jeszcze nie mam odpowiedzi Pozdrawiam

hejo, z tego co widzę to firma zapewnia handel online za pomocą elektronicznej platformy transakcyjnej, na forum widzę w większości opinie klientów, a ktoś z pracowników zagląda tutaj od czasu do czasu i byłby w stanie powiedzieć coś na temat pracy u nich oraz czy będą potrzebowali kogoś do działu sprzedaży? dziwi mnie to, bo znalazłam w necie jedno ogłoszenie sprzed 10 lat, od tamtej pory nie szukają? czy może nie szukają już w Polsce handlowców?

Ofiara tej firmy Nowy wpis

Oszalałeś... Czy nie dość jasno jest powiedziane, że to przekręt. Dlatego też nie ŻADNYCH informacji od pracowników... Te pieniądze nigdy nie trafiają na giełdę, są wykradane podstępem... A przed oczy człowiekowi pokazuje się demo. I tyle. Nie bądź naiwny jak ja.. Cierpię już 3 lata po tym ataku, finansowo ledwo daje sobie radę,, wszystko mi zabrali, a było tego dużo... Oczywiście przez moją naiwność... Ale wtedy nie znalazłam żadnej informacji o tym, że to może być organizacja przestępczą jak to teraz jest głośno, nawet przez policję z różnych krajów ogłaszane.... No nie gniewaj się, ale nie wchodź w to. Ucz się od innych, żeby sobie oszczędzić bólu... I żeby było jasne moja sprawa trafiła przez policję do prokuratury, ale szans na złapanie tych drażni nie ma..

@Ofiara tej firmy

Czyli według ciebie firma nawet nie zatrudnia pracowników, tak? Ale jednak wspomina, że było jakieś ogłoszenie o pracę wiele lat temu, czyli kiedyś ktoś pracował. Myślisz, że pracownicy też mogli mieć jakieś problemy?

Tak właśnie czytam wątek i widzę takie pomieszanie z poplątaniem, bo piszą i klienci i pracownicy, ale nie dowiedziałem się za dużo, chodzi tutaj o to, że zalegali Ci z wynagrodzeniem, tak? A wciąż tutaj pracujesz? Jak to tłumaczyli? Napisz coś więcej, bo nie orientuję się za bardzo w sytuacji

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Po kontakcie 790 203 424 udało się ustalić szczegóły w zakresie zwrotu wynagrodzenia. Cała zaległa kwote już udało się odzyskać, były z ta firma spore problemy, ale finalnie udało mi się odzyskać ponad 20tys zaległych srodkow.

Magda

Udało się odzyskać środki w 4 miesiące. Kontakt 571805631

Kilka miesięcy temu dostaliśmy telefon i ofertę na maila o zarabianiu na giełdzie. Tego typu sposób na zarabianie pieniędzy był nam kompletnie nie znany dlatego mieliśmy dosyć sceptyczne podejście i jak się okazało później słusznie. Postanowiliśmy spróbować i po weryfikacji naszego konta żona wpłaciła pierwsze pieniądze około 500 dolarów. Otrzymaliśmy telefon od Pana który jak się przedstawiał był podobno doradcą finansowym i stwierdził, że aby móc zacząć zarabiać "prawdziwe pieniądze" trzeba wpłacić większą sumę żeby można było włączyć auto trading który pozwoli na kilkukrotne pomnożenie zysków. Zgodziliśmy się dopłaciliśmy do naszego konta jeszcze 2000 dolarów specjalnie zaciągnęliśmy kredyt w banku... Zaczęliśmy zarabiać i po kilku dniach na nasze konto trafiła połowa środków które udało się zarobi około 20 tysięcy. Postanowiliśmy nie odpuszczać i grać dalej biorąc kolejny kredyt tylko już nie na 10 000 tylko na 50 000. Po wpłacie saldo na koncie w bardzo szybkim tempie urosło do 150 000 złotych więc chcieliśmy wypłacić zyski i tu pojawił się problem. (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Adam

Udało sie odnaleźć oszustów ? to bardzo ciekawe bo jakoś prokuratura w Polsce i w całej Europie nie może ich namierzyć ale cudownym adwokatom się udało. Jakiś paralityk chciał zrobić sobie reklamę, ale wyszło na to że to kolejny scam..

ALLA
@Adam

Pan Andrzeja to samo ja mam tylko ja dokladnd zaplaczylm 1000 zloty już mam meszonc i nic nie dostałm i zgubiłm niewem jak wycofać swiss trust . Pozdrawiam moja dmsil alapatrycja@gmail.com

Oszulana
@Adam

(usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać. Ukradli mi 8000 tys. Nie ma możliwości wypłaty od nich ze strony. Są agresywni przez telefon i jak wpłacisz pieniądze to Cie blokują.

Iwona
@Adam

Witam! Przez jaką firmę zostali Państwo (usunięte przez administratora)?

@Adam

Wasza naiwność jest porażająca, koszmar

@Adam

twoja głupota jest ogromna, nie wolno reagować na oferty telefoniczne.Ja też mam takie telefony i mówię im ,że trzeba mi wpłacić zabezpieczenie 5000 pln i już oferta wielkich zarobków uruwa się

Lolo
@kolec

Kolec czy można się z Tobą skontaktować?

Małgorzata
@kolec

Myślę, że teraz tego typu uwagi, że głupota jest ogromna, nikomu nie pomoga. Masz jakieś rozwiązanie, co w ogóle robić jak ktoś już został wprowadzony w błąd?

Andrzej Gdańsk

I ja dałem się nabrać. To są (usunięte przez administratora) Wpłaciłem prawie 14 tyś euro. Na początku było pozytywnie lecz po 2-ch tygodniach koszty zaczęły być większe niż zyski. „(usunięte przez administratora) Broniłem się lecz po 4 tygodniach postanowiłem się wycofać. Po zamknięciu transakcji moje saldo wynosi ok. 8550 euro. Złożyłem wypowiedzenie na wszystkie znane mi adresy e-mail, support Universal Markets. Niestety, nikt nie opowiadają, widać nie chcą mi nic oddać. Jeśli to możliwe Chcę dołączyć do pozwu zbiorowego.

Arkadiusz
@Andrzej Gdańsk

Jestem w podobnej sytuacji jak pan, Czy przyłączył się pan do pozwu zbiorowego? Jeżeli ta to proszę o adres strony o ile to możliwe. Pozdrawiam

@Arkadiusz

Własnie tez chciałabym dołączyć się do pozwu zbiorowego ,ale jak do tej pory nikt nie podał namiarów.

Pyska
@Andrzej Gdańsk

Jak złożył Pan wypowiedzenie napisane odręcznie na kartce i przesłal Pan zdjęcie? czy jako wiadomość na maila bez podpisu?

Arkadiusz
@Andrzej Gdańsk

Mam taką samą sytuacja jak pan ale na większą kasę ,ja zarejestrowalem sie na /mychargeback.com/ koszt tego to 30% kapitau tego co chcecie odzyskać ,Z tego 10% na otwarcie procesu, a resztę 20% płacę po przelewie na moje konto. Potrzebne przelewy i dane z dowodu osobistego . oraz rachunek z adresem zam. Rozmawiają po niemiecku i angielsku.Dzisiaj podpisałem z nimi umowę .O postępach będę informować .

Dawid

Proszę o kontakt 796 688 387

Mągda
@Arkadiusz

Bardzo Ciebie proszę, Pisz, co z tym ,,...mychargeback". Podobno pomagają. Gdy dowiedziałam się , ile chcą... zrezygnowałam. Nie mam pieniędzy. Proszę, czekam na wpisy od Ciebie. Dziękuję !.

Macias862
@Mągda

witam, te wszystkie firmy co pomagają odzyskać pieniądze to są tylko kolejni wyłudzacze!!! Każdy z nas, poszkodowanych może takie pisma jak oni pisza samemu sobie napisać. Dodatkowo chargeback działa tylko w przypadku transakcji kartą. Jeśli więc transakcje były na bitcoiny to nie da się tego odzyskać. Uważajcie na kolejne płatności, bo tracicie kolejną kasę.

Fabian
@Macias862

Jest jeszcze coś takiego jak procedura KYC AML i w ten sposób można odzyskać środki, ale niestety ludzie są nieświadomi że nawet coś takiego istnieje wiec większość osób takich które straciły mowią ,, tylko chargeback, nie ma innej opcji na odzyskanie"

bastek
@Fabian

Fabian a co to takiego ta procedura KYC AML i jak to rozpocząć?

park2245
@Macias862

Witam i potwierdzam nie dajcie się ponownie oszukać, jeśli się komuś cos udało proszę dać znać? park2245@wp.pl

park2245
@bastek

Witam udało się cos proszę o odpowiedz

Bialy752

Proszę o kontakt tel 609072889 chce więcej się dowiedzieć i tej firmie

Ziaba
@Bialy752

Po tym co tu piszemy nie ma wątpliwości chyba? Pytaj? Poszukaj w sieci , jest tego więcej ! To nie jest firma, to jest grupa przestępcza.

Ziaba
@Ziaba

W wolnej chwili podam maila. Pozdrawiam

MAREK

CZY MÓGŁBYM UPRZEJMIE PROSIĆ O KONTAKT-691925432

Paulina
@Andrzej Gdańsk

Witam, również chce się dołączyć do pozwu zbiorowego. Zostałam oszukana na pod koniec listopada 2020r. Mogę prosić o jakieś informacje jak się dołączyć do tego pozwu?

Tadeusz
@Paulina

Proszę o numer telefonu, skontaktuje sie z Pania

Magda
@Arkadiusz

Panie Andrzeju, nie pisze pan , czy coś zdziałali. Odzyskał pan pieniądze ?. Dużo sobie życzą za usługę , ale może warto ?. Będę wdzięczna za wiadomość. Pozdrawiam. Magda z Ełku.

Paulina
@Tadeusz

798346861 proszę napisać smsa bo obecnie nie ma mnie w domu i później odzwonie

Zawiedziona
@Andrzej Gdańsk

Ja też dalam się nabrać. Pieniadze za pośrednictwem alpsmarkets trafiły do Coinipop. Nawiązałam emailowy kontakt z Coinipop ponieważ znajduje się w Estonii. Niestety nieskutecznie. Jedyne co widzę to operacje z wykorzystaniem moich środków pieniężnych. Zadzwoniłam do prawnika ( niby specjalisty w tym temacie), stwierdził iż być może uda mu się odzyskać pieniadze ale to będzie kosztowało parę tysięcy i oczywiście poinformował że jest to międzynarodowa grupa przestępcza. Po tym stwierdzeniu odniosłam wrażenie że sam w tym siedzi. W sumie wydaje mi się że pozew zbiorowy tu nie pomoże. Mam wrażenie że to jest bardzo daleko posunięte przedsiewziecie w które uwikłane jest mnóstwo osób. Nie mam pomysłu też co możnaby z tym zrobić :(

Zawiedziona
@Andrzej Gdańsk

Wydaje mi się więc że Alpsmarkets wykorzystuje tą platformę Coinipop do obrotu wszystkimi środkami. Poprzez email z domeną com i anydesk zalogowali mnie do tej platformy. Aby sprawdzić transakcje trzeba zalogować się na Coinipop poprzez własny email z domeną gmail.com. Brakuje jeszcze hasła którego nie znamy ale to nie jest problem, można ustalić nowe. Polecam każdemu kto przelał pieniądze za pośrednictwem alpsmarkets. Strona jest anglojęzyczna.

@Andrzej Gdańsk

jestes nieprawdopodobnie głupi, jak można tak wpłacać

@Andrzej Gdańsk

głupota twoja jest gigantyczna, jak można wpłacać , kiedy oni nie maja nawet siedziby w Polsce

@Andrzej Gdańsk

czy mogę prosić o kontakt do Pana ? również jestem poszkodowana

@Andrzej Gdańsk

Wiecie moze jak usunac konto? Mi nie chca go usunac chociaz obiecali, ale wczesniej jspróbuja mnie do tego przekonac. Niestety koles twierdził ze mam podac swoje dane aby moc swobodnie usunac konto, powiedziałam ze nie podam swoich prawdziwych tylko wymysle a on ma usunac konto. Powiedział, ze w takim przypadku nie moze tego zrobic. Prosze o pomoc nim zaczna liczyc mi za ta platforme chociaz została zalozona przypadkowo, pomyliłam strony było już dosc pozno, a teraz mnie mecza.

Pina
@Ania

Pani Aniu jak niby maja Pani cokolwiek naliczyć jak to wszystko(usunięte przez administratora) i banda(usunięte przez administratora). Takie coś chwile jest później zamykają działalność.

Kamila z Warszawy
@Andrzej Gdańsk

Identyczną mam sytuację równieź chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego gdy będzie taka moźliwość. Tel 605356151

Paweł Pudzian
@Andrzej Gdańsk

Tak chce dołączyć do zbiorowego pozwu

@Andrzej Gdańsk

nic nie pomoże, straciłeś, bądź mądry na przyszłośc

Tomasz Gdańsk
@Andrzej Gdańsk

Witaj jak możesz to napisz do mnie tomasz.czerniawski1980@gmail.com ja wpłaciłem ponad 14 tys USD i nie mogę odzyskać tego

Jaro
@Andrzej Gdańsk

Witam serdecznie jestem w podobnej sytuacji jak moge dołączyć do pozwu

Kolejny madry
@Andrzej Gdańsk

Witam.jprosze o kontakt na adres email osoby poszkodowane przez złodziei Viamarketsgo. Czy ktoś korzystał z pomocy prawnej? ewaz26@interia.eu Pozdrawiam.

Sonia
@Andrzej Gdańsk

Też jestem zainteresowana zbiorowym pozwem jeśli będzie nas więcej będziemy silniejsi

@Andrzej Gdańsk

nie wolno nic wpłacać jeżeli firma nie ma biura w Polsce, ogarnijcie sie ludzie

@Arkadiusz

nic ci nie da pozew zbiorowy, nie wolno nic wpłacać,jeśli firma nie ma biura w Polsce, głupota twoja jest ogromna

@Andrzej Gdańsk

O j ty głupiutki jak but.Jaki pozew zbiorowy? Na jaki adres?

@Arkadiusz

Oj głupiutki ty , to (usunięte przez administratora) , podszywają sie pod daną firmę. Ja to badam od roku.To są te same osoby.Oni każdego dnia inaczej sie nazywają i w innej firmie pracują.Zobaczcie z jakich mejli piszą

Witold
@kolec

No dobra, nawet jak się podszywają to chyba można to zgłosić do odpowiednich organów i zrobią z tym porządek. Nawet jak sam to badasz to myślisz że coś osiągniesz?

@Andrzej Gdańsk

za głupotę płaci się, niestety, po pieniądzach

AV

Naciągacze korzystają z komputerów i telefonów. Nie wierzę, że nie można dojść do naciągacza po adresie IP lub po namierzeniu telefonu. Policja rozkłada ręce, pewnie im się nie chce. Skoro organa ścigania mają związane ręce i umarzają sprawy to może dobry haker by się przydał.

@AV

po adresie IP nie namierzy sie ich, bo piszą z przeglądarki TOR, a ona jest anonimowa

Izabela
@kolec

No i że niby nie da się tego w żaden sposób obejść?

Patka

Viamarkets go firma (usunięte przez administratora) niby zarabiasz krocie a z wypłatą środków już problem najpierw prowadzi Cię analityk finansowy Paweł Landowski który namawia na wplatę środków wpłaciłam mu 1000zł później niby pokazuje program który zarabia łączy się za pomocą programu Anydesk dzięki któremu łącząc się z nimi starują na Twoim komputerze niby pokazując żeby było nam łatwiej. Później informują Cię że zarobiłeś wielką kwotę. Niby w programie widac saldo w euro ale to tylko pic. Nie mogłam wypłacić 30 tys z 45 które zarobiłam u nich bo 5% dla nich 19% podatek. Wieczorem przyszedl mi sms z mojego banku że zrobiłam przelew na 900 zł czego nie zrobilam ja, musisłam dzwonić do banku gdzie poszedł przelew i do swojego żeby go cofnąć ponieważ jest to wyłudzenie z kradzieżą na szczęście bank cofnął przelew. Później odzywa się Pani po głosie poznać że z Japonii ledwo mówi po polsku p.Anna Kwiatkowska że trzeba certyfikat mieć czyli albo wpłacić 10tys i dostać zwrot ( w co wątpiłam) albo czekać w kolejce do 3 tyg bo dluga lista jest. Jak powiedzialam jej że zostałam poinformowana przez bank o firmach (usunięte przez administratora) wyłudzających pieniądze na krypotowaluty i zapytałam z jakiej firmy jest to rozłączyła się. I cisza do tej pory. Sprawę zgłosiłam na policję. Wszystkie ich ślady o które prosił p.Landowski żeby usunąć na szczęście nie zrobilam tego i wszystkie dane przekazałam policji. COINCHER EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-105 WARSZAWA TWARDA 18 74 8931 0003 0737 1077 2000 0001 Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie to ich dane w razie gdyby ktoś chciał sprawdzić. To są (usunięte przez administratora) I dzwonią niby z numeru komórkowych lub domowe na 22 warszawskie lecz nie mozna do nich oddzonić bo niema takiego numeru. Uważajcie. Ja straciłam 1000zł ale ktoś z was może więcej..

annatrusk84@gmail.com
@Patka

Ja też zostałam (usunięte przez administratora) przez swissmarketfx i jeszcze do mnie dzwonią i mi grożą że mam im zapłacić 2500 euro

Waldi
@Patka

Dzwonią do mnie od kilku miesięcy. Rozmawiam, przeciągam rozmowę, że niby nie rozumiem... zbywam ich, a to mam problem z łączem itp. Dzięki temu wiem, że tracąc na mnie czas -(usunięte przez administratora) Dzisiaj kolejny telefon - tym razem miła pani ze wschodnim akcentem. Chyba ją zdenerwowałem... rozłączyła się i powiedział na "do widzenia", że podepnie mnie pod automat telefoniczny. Tłumaczyłem jej, że jej firma jest w wykazie Komisji Nadzoru Finansowego jako (usunięte przez administratora) więc ciężko mi powierzyć takiemu partnerowi jakiekolwiek pieniądze. Ponadto Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi przeciwko nim śledztwo. a ona swoje. Zrezygnowała po 30 min rozmowy. :)

krys.szot@interia.pl
@annatrusk84@gmail.com

Proszę o kontakt mam taki sam problem

Maria
@Patka

Analityk o tym samym imieniu i nazwisku (z ukraińskim akcentem) pracuje też w Bitcenter. Schemat działania: wplata na inwestycję 1000zł plus konieczność zainstalowania Anydesk.

Alicja
@Patka

A pani koncu wróczyli bo to samo ja mam problem.prosze my. A emil wyslać. alapatrycja@gmil. com

Tak ja też

Ja też1000 zl swis trust

MY tez oszukaly
@Patka

Ja też 1000 zl to samo ja Anydesk. I to swiss trust naziwa sama niewem co robić .

@annatrusk84@gmail.com

kolejny naiwniak, dlaczego nie skorzystacie z renomowanych firm , np. : xtb.pl, jest giełdzie w warszawie, ma adres, nr telefonu, a wy pchacie sie jak ćmy do swiatła

My zostaliśmy (usunięte przez administratora) na 15 tysięcy, Najpierw zaczęło się od niskiej wpłaty 500zł, powiedzieli nam, że za tak małe pieniądze nie można nic zarobić i wygenerować praktycznie żadnych zysków no więc doinwestowaliśmy jeszcze dwa tysiące. Po wykonaniu kilku transakcji na koncie "zyski" podwoiły się. Pieniądze zostały nam wypłacone więc myśleliśmy, że są rzetelni. Z tego powodu wpłaciliśmy 15 tysięcy i nagle zaczęły się problemy. Okazało się, że z dalej wygenerowanych "zysków" nie da się wypłacić pieniędzy z konta. Zaproponowali nam dpołatę 10 tysięc żebyśmy mogli odzyskać środki nie zgodziliśmy się. Sprawa trafiła do prokuratury i do innych organów ścigania tego typu przestępców, a także do amerykańskiej firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem pieniędzy przez banki od takich (usunięte przez administratora) i pieniądze wróciły na konto. Całą sprawą zajął się Pan, który zajmuje się takimi przestępstwami, a to telefon do niego 794777028.

@Paweł

Nam tez odzyskali 11 tysicy dzekjemy i mozemy polecic bardzo! przynajmniej kredyt juz splacony

@Karolina

U nas również super robota!!!

Marian
@Paweł

oj Panie Mikołaju, jak jest Pan w stanie potwierdzić, że prokuratura pomogła Panu odzyskać komuś pieniądze jak przez 3 lata ponad 40 000 spraw została umorzona i nadal są umarzane? Radze nagrywać wszelkie rozmowy z Panem Mikołajem bo takich bzdur dawno nie słyszałem.

@Paweł

Pan Mikołaj to kawał (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie podpisuje umów, chciał mnie naciągnąć na koszta za jakieś pseudopisma. Policja umorzyła postępowanie a on chce jeszcze raz złożyć za chyba 500 zl nie pamietam juz pismo do prokuratury. Nie dajcie sie oszukać, to jakiś łeb który zeruje na osobach poszkodowanych. Jego bardaszana spółka istnieje od lutego, więc ten człowiek ma tak duże pojęcie jak (usunięte przez administratora) o szacunku. Pozdrawiam cieplutko i nie dajmy się zastraszyć tym (usunięte przez administratora)

Mikołaj
@Paweł

nic nie odzyskują, oszusci pobierają kase i zostawiają sprawe, nie polecam tylko stracicie dodatkowo kase

@Paweł

jak mona być tak naiwny, koszmar

Dodzi

Witam zostałam (usunięte przez administratora) przez firmę FWI SOLUTION Czy jest może jakaś osoba która została jeszcze przez tą firmę (usunięte przez administratora) zaczęło się to tak że zadzwonił do mnie pan pociąg 250 USD i potem zaproponował mi kontrakt z teslą wpłaciłam 3000 euro później wpłaciłam jeszcze 3500 zł jak się logowałam na stronie giełdy zyski były i to niemałe co do czego po dwóch tygodniach doszło do wypłaty i oczywiście wypłata wpłynęła na dany kantor w którym miałam otworzone konto Później przyszedł mail że muszę zapłacić 1900 USB żeby odblokować środki w wysokości danej która zarobiłam zadzwoniłam do tego kantoru Krypto kantoru i pani mi powiedziała że zostałam (usunięte przez administratora) i za te pieniądze wcale nie wpłynęły nie zostały wstrzymane i że ona zablokuje mi to konto konto w Krypto kantorze jest zablokowany pan dalej utrzymuje ze mną kontakt i twierdzi że te pieniądze są zablokowane i muszę wpłacić w 1900 USB żeby odblokować Tą sumę którą zrobiłam na giełdzie Czyli jestem w pracy na w tym momencie prawie 20.000 zł zarobku nie ma i pieniędzy które wzięłam w kredyt też nie ma proszę jeżeli ktoś został (usunięte przez administratora) przez tą firmę niech się ze mną skontaktuje

Pina
@Dodzi

Zgłoś sprawę na policję, do banku, zablokuj karty, zmień dowód. Możesz zadzwoń do kancelarii, która zajmuje się takimi sprawami krypto i tam Ci doradza co i jak. Na policji może akurat prowadzą jakieś postępowanie przeciwko tej firmie. Proszę być dobrej nadziei, mam nadzieje, że tych sk****ow spotka kiedyś kara.

@Dodzi

(usunięte przez administratora)w Niemczech właśnie rozkręca się kampania przeciwko tej firmie, ale kiedy ja w to wchodziłam, jeszcze nie było tyle informacji. Straciłam bardzo, bardzo dużo i prawie wszystko to kredyty, bo tak zastraszili i zmanipulowali(usunięte przez administratora) Zgłosiłam na policję w Niemczech i ci. Coś tam robią, ale raczej nie dają szans.. A co najgorsze, jesz że raz pomyślałam, że moja intuicja mnie nie zawodzi i skoro na koncie mam prawie 900 000 dolarów to zaryzykuje a nuż się uda... Ależ skąd, okazało się, że to znowu za mało, trzeba wpłacić 20% podatek, a jak już ten zapłacisz to ubezpieczenie, a jak to to wymyślają jeszcze i jeszcze... Nie plac nic z nimi więcej nie gadaj... Nie wiem kto w Polsce organizuje pozew zbiorowy, ale tu w Niemczech to robią... No i jak zwykle trzeba (usunięte przez administratora) forsy zapłacić... Czy coś to da

NIKI
@Dodzi

Witam, opisany przez Panią schemat procedury jest typowy i dokładnie opracowany z wariantami. Ja miałem prawie identycznie, chociaż w innej firmie. Teraz próbują wyłudzić kolejne kwoty "w celu odblokowania" lub "kaucji zwrotnej" itp. Można chyba liczyć tylko na roszczenia grupowe. Intuicja mnie ostrzegała! Podejrzewam, że ze względu na wspólną cechę traderów - wschodni akcent - jest to zorganizowana potężna grupa pod ochroną konkretnego państwa ze wschodu - ostatnio "modnego". Dlatego byłoby najlepiej aby dochodzenie było prowadzone poprzez międzynarodowe organa ścigania.

Aneta
@Dodzi

Nie ma znaczenia firma. Jeżeli tu dotarłaś to tak jak my jesteś w czarnej ...... Ukraińskie (usunięte przez administratora) działają pod różnymi firmami. Przeczytaj nasze wszystkie wpisy. Zasada działania jest dokładnie ta sama, program który widziałaś to lipa. itd. Zostałaś jak my (usunięte przez administratora). Co ma za znaczenie nazwa pseudo firmy.

@Dodzi

Mnie też naciągneli na 25 tys zł (w przeliczeniu dolary 5800)). Jeszcze wmusili mi pożyczkę ich, na którą się nie zgodziłem w kwocie 8000 tys dol. Abyy nie stracic pieniędzy. Niby były zyski a następnie strata- a to oni tym sterowali. Teraz mam 11 tys dol i niby ich pożyczkę 8 tys. dol. teraz mnie strasza że jak nie spłacę pożyczki to mnie straszą jakimś biurem prawnym. Tragedia (usunięte przez administratora) nie dość że straciłem 25 tys zł to mnie jescze straszą i nękają. Idę z tym na Policję. Oto ich strona :fwisolutions.com

Hirek
@Marcin

Straciłeś (usunięte przez administratora) szmalu ale nie daj się naciągać dalej. To że oni wyłudzają i straszą to jest ich taktyka. Mnie też straszyli karami, komornikiem, ale to są tylko strachy. Według mnie i mojego prawnika nigdy nie wniosą żadnego roszczenia do sądu, ponieważ to są (usunięte przez administratora) Do komornika jest długa droga i można się odwołać. Mnie straszyli w kwietniu, w maju, ale od kiedy uświadomiłem im, że są złodziejami i że sprawę zgłosiłem do prokuratury gdzie zakwalifikowali jako przestępczość zorganizowana, zaprzestali nękania do tej pory. Dla spokoju zbież sobie wszelką dokumentację typu maile, przelewy, zrzuty ekranu, rozmowy telefoniczne itd. Ja wpadłem na platformie olympus.co i markets com. straciłem tylko wpisowe 2x250 USD. Na tamtych kontach urosły mi kilkutysięczne kwoty. Dziś wiem , że to są demo konta zachęcające do dalszego inwestowania. Żaden z klientorów ( jak określali ) gotówki nie otrzymał. Nie dajcie się nabierać. Na różnych platformach internetowych są ci sami naciągacze, To duża szajka. Ich zasada jest prosta: zachęcić delikwenta do inwestowania a przy okazji podłapania danych do konta i jego opróżnienie, łącznie z pożyczką. Pieniądze bezpowrotnie stracone. Pozdrawiam

@Marcin

Tez jestem przez nich (usunięte przez administratora)teraz mi mowia ze binanse zablokowal mi wyplate bo to jest(usunięte przez administratora) i ze musze na konto binansa wpalcic 30 procent wplacilam a oni dalej nje wiem juz jak mam odztskac te p8eniadze

@Dodzi

Nic się nie bój, oni się nie ujawnią, blokuj za każdym razem nr i powiedz, że byłaś na policji i zakwalifikowali tę sprawę jako przestępstwo zbiorowe... Poszukaj tu w innych postach jak dokładnie nazywa się takie przestępstwo... Nic nie płac. Poszukaj moich postów, tak wszystko opisałam

Macin
@Wiki

Z jaką firmą miała Pani do czynienia??? Czy udało się wybrnąć z tej sytuacji??? chyba mam podobną ;-(

@Marcin

Czy udało się Panu wybrnąć z sytuacji??? Mam do czynienia z firmą FWI Solutions, na początku było wszystko ok od półtora miesiąca to albo Virus corona i zmienił się analityk , póżniej wojna spadły aktywa i trzeba było wykupić ubezpieczenie za 20% ,pożniej przyznali mi kredyt który muszę spłacić żeby wypłacić środki. co robić??? gruca-m@o2.pl

Macin

Proszę o kontakt gruca-m@o2.pl

Marcin G

Witam mam podobną sytuację. Proszę o kontakt gruca-m@o2.pl

Mari
@Macin G.

Do @Marcin nie odzyskasz pieniędzy,,musisz przyjaccdo wiadomości ze juz straciłeś ta kasę i nic wiecej nie wpłacają , to wałek, mnie pare miesięcy urabiali żeby wyciągnąć jak najwiecej kasy.

Dziękuję za odpowiedz

@Mari

Ok , rozumiem i nie ma co szukać pomocy gdziekolwiek????

@Dodzi

Tak mam taką samą sytuację. Zaczeło się od kontraktu z Teslą ,póżniej BTC i inne aktywa, niespodziewanie zmiana brockera ,wojna spadek na giełdzie, wykup ubezpieczenia 20% wartości kapitału własnego, przyznany kredyt który muszę spłacić i zablokowane środki, a teraz zaczynają dzwonić i mi grozić! Proszę o kontakt gruca-m@o2.pl

@Dodzi

Mogłaby się pani ze mna skontaktować? marys077@yahoo.co.uk mnie tez ta firma (usunięte przez administratora)

@Wiki

Z jaką firmą miała Pani do czynienia???

@Dodzi

Pieniądze przepadły, to są (usunięte przez administratora) Jest tam grupa ludzi, za każdym razem podaje inne nazwisko i firmę w której niby pracuje. Zobaczyć z jakiego maila pisze, a jaki jest mail firmowy.

@Dodzi

zgroza jaki jesteś niemądry, prymitywne sztuczki, a wy dajecie sie nabierać

Oszuści giełdowi

Pracownicy brokera CBS Market pan Mateusz Langer, który się przedstawił podając się za pracownika tego brokera. Zaczął wyjaśniać jakie osiągnę zyski po wpłacie pieniędzy. Dzwonił do mnie kilka razy bym dokonał w płaty na podane konto, a zemną skontaktuje się analityk Rafał Lidzbarski i będzie prowadził zemną handel na walutach i kryptowalutach.

Damian
@Oszuści giełdowi

I co było dalej jak Pan wpłacił do nich?

Teresa
@Oszuści giełdowi

Ale w sensie coś tam poszło nie tak? Może skontaktuj się z biurem obsługi klienta aby ci wyjaśnili dlaczego dzwonią, co i jak?

@Oszuści giełdowi

Nie dajcie się, to wszystko jest oszustwo . Im chodzi,żeby przelać pieniądze na ich prywatne konto .Dlatego mówią,że pomoga aktywowac konto, bo my sobie nie poradzimy z tym

@Oszuści giełdowi

Oni piszą mejla prywatnego i twierdza,że jest to adres firmowy.Zobaczyć sobie na zakładkę 'kontakty".Jest tam adres firmowy. (usunięte przez administratora) .Nie dajcie nabierać sie

kolec1
@Oszuści giełdowi

Nie wolno wpłacać, to są oszuści. Jeżeli jeszcze coś mówi o zainstalowaniu aplikacji, to tym bardziej wiemy,że to oszust

Grażyna
@kolec1

O jaką aplikację chodzi? I co ona niby według nich ma robić, a co robi naprawdę? Orientujesz się?

@Oszuści giełdowi

Nie wolno nic wpłacać, oni chcą zęby wpłacać na konto zewnętrzne i mówią,że tak jest bez opłaty. Zobaczcie sobie z jakiego maila piszą do was,musi być firmowy, nie dajcie się nabierać, wszystko to jest bardzo prymitywne.

naiwny

Niestety tak jak wielu z Was zostałem(usunięte przez administratora) na początku roku przez CBS marekt ale tez BITCENTER, to jest ta sama grupa przestępcza. Każą ciągle coś płacić, a nic od ich, ani złotówki zwrotnej. Do ostatniego momentu byłem zapewniany, że musze inwestować, bo pula ciągle rośnie bla bla bla. I jak głupi całe oszczędności życia przelewałem cyklicznie Liczberskiemu i temu Romanowi (nie pamiętam nazwiska). Zostałem (usunięte przez administratora), bo uwierzyłem w wielką fortunę. Byłem po prostu naiwny. Sprawa jest świeża, ja zgłosiłem to do kancelarii, która się specjalizuje w ściganiu brokerów. Na ten moment udalo sie nawiazać polubownie konakt i pierwsza spłata została zaksiegowana w piatek, ale nie wierze, że się uda odzyskać całość, ale chcoiaż może jakąś część. Narazie odzyskałem kase na założenie sprawy karnej. Zostawiam numer dla chętnych, bo nic wiecej juz nie stracicie,a tylko taka droga odzyskiwania kasy Was została. 5OO 439 O95

@naiwny

jesteś tak niemądry,że brak slow, to oszuści wszyscy

Karolina N

Udało mi się odzyskać pieniążki!!! Próbujcie Państwo, bo szanse są jestem na to żywym dowodem. Liczberski obsrał zbroję. Moge podać Państwu namiary na kancelarie, która mi pomogła

karmelka
@Karolina N

Jak ci sie udało? co zrobiłeś?

Majerski

Polecam, mi też pomogli odzyskać pieniążki od brokera na ponad 200 tys.zł. Batalia 5 miesięczna, ale z sukcesem.

Grzegorz

Tez polecam

Iwona
@Majerski

Kto Panu pomógł? Proszę o namiary!

Tomek M

Firma zatrudnia specjalistów od wyciągania pieniędzy klienta. Początkowo dzwonią kilka razy dziennie, opowiadają, że pomogą w bezpiecznym inwestowaniu. Po zainwestowaniu pieniędzy następuje nieoczekiwany zwrot. Inwestycje przynoszą ogromne straty (sam straciłem bardzo dużą kwotę) i kontakt "opiekuna" urywa. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy/maile! Gdyby ktoś chciał mogę przedstawić całą historię. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą!!!! P.S. Obecnie prowadzone jest sprawa grupowa przeciwko tej firmie. Zachęcam poszkodowane do dołączenia się do grupy. Kontakt: temokm@wp.pl

dingo12315@wp.pl
@Tomek M

Mam taką samą sytuację i mam zablokowane przez nich 2100 euro,które pobrał poprzez Any Desk z mojego konta rzekomy Kamil Wojciechowski z ruskim akcentem Nikt się nie odzywa na moje e maile Chciałabym dołączyć do grupy poszkodowanych i żeby sprawa trafiła do Prokuratury Maria Hojka

irekj@o2.pl
@Tomek M

Pragnę przyłączyć się do ścigania tych (usunięte przez administratora). Jak mogę to zrobić. Do kogo się zwrócić.

kropka
@irekj@o2.pl

Widzę najświeższy post. Wczoraj zostałam zalogowana do platformy. Dziś zbieram informacje. Nic nie wpłaciłam. Mam printscreeny z polityki prywatnosci olypmusmarkets dostępne na funpagu w zakładce informacje i na ich stronie www. Posługują się ta sama dyrektywa GDPR 697/2016/EU co sieć komórkowa Play. Z tego tez mam printscreeny .Może warto by to sprawdzić?

kropka
@irekj@o2.pl

Na forexie brak możliwości utworzenia konta i wypowiadania się na ten temat osób bezpośrednio związanych ze sprawą.

BODZIO7405
@kropka

Ja się wczoraj wpuściłem w kanał. .. Chciałem wejść na inny portal kryptowalut , ale coś mnie przekierowało na tych (usunięte przez administratora) . Wtedy jeszcze nie wiedziałem , co to za ziółka Olympus Markets . Zanim dobrze poczytałem już był od nich telefon . Nę odbywa , ale forsa poszła z numeru karty . Niejaka SOFIA RUDKOWSKA pięknie mi mówiła o zyskach i co mam zrobić . Gdyby była możliwość przelania pieniędzy z karty - odzyskałbym je , a tak nie wiem jak to siĘ ODBYWA ALE PODAŁEM NR KARTY I POSZŁO 250 USD W D..Ę !!! Na koncie brak śladu po transakcji , tylko forsa znikła . Co możemy zrobić .Iść na Policję ? Zgłosić oszustwo ? .Wysyłam im maile , ale brak reakcji.!!! Żeby im pozdychało to co najbardziej kochają !!!

Kizak

Nic dodać nic ująć

Donka
@Tomek M

Proszę o kontrakt (usunięte przez administratora)

Zapytaj
@Tomek M

Czy to są negatywne opinie o UNIVERSAL MARKETS? Podaję strone: https://www.umarketspro.com/pl/Home Proszę o informacje, ponieważ mąż planuje zainwestować pieniądze. Nie jest ekonomistą ani wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie bankowości. Boję się, że źle ulokowane inwestycje z emerytury, przyniosą nam ogromne straty.

Angelika
@Zapytaj

Ja też mogę prosić o kontakt?

doroteakotowska@gmail.com
@Angelika

Również proszę o kontakt.

Jacek
@Zapytaj

Tak to ta strona - nie wpłacajcie kasy !!!

nikt
@Zapytaj

to wszystko firmy "krzak"

Janina
@Tomek M

Chcę dołączyć do prowadzonej sprawyZostałam oszukana na 4000,- Euro. jania58@wp.pl Pozdrawiam Janina Lewczuk

aga
@Janina

dzien dobry, wlasnie czytam pani opinie o jupiter markets , moj maz wlasnie tez to zrobil, wplacil na konto 500e , podal im dane itp. co mam zrobic zeby nie sciagneli zadnych pieniedzy i moze jest sposob zeby odzyskac jak sie w pore zoreientowalam? dzis dzwonili zeby jakies trachunki np za prad albo telefon im wyslac i mnie to zanieookoilo . za duzo chca danych. czy jest moze sposob jak sie w pore zorientowalismy zeby z nimi jakos zagrac zeby odzyskac 500E? maz zaraz jedzie do nanku zeby zablokowac ich konto zeby sami nie mogli nic zabrac, z gory dziekuje za odp

@Tomek M

Jeśli to chodzi o Universal Markets to ja się przyłączam.

Alicja Dehmani
@dingo12315@wp.pl

Zostałam oszukana w ten sam sposób. Pan (usunięte przez administratora)z rosyjskim akcentem bajerował mnie kilka godzin. Dałam mu dostęp do komputera a on pobrał kredyty na mnie zdalnie przez pulpit. Przelał do siebie wszystkie pieniądze na rachunek zagraniczny. Jak odzyskać pieniądze, gdzie się udać do jakiej instytucji. Policja jest bezradna chcą umorzyć śledztwo. Chce jechać do Poznania do wydziału walki z przestępczością CYBER. (usunięte przez administratora) - Proszę o pomoc.

Zapominalska
@Alicja Dehmani

W podobny sposób zostałam oszukana, chcialam zerwać umowę, ale nie odniosło skutku.Zjednoczmy się w walce.

@Alicja Dehmani

Witam, również zostałam oszukana przez tę firmę i boję się że wzieli na mnie kredyt o którym jeszcze nie wiem lub chwilówkę. Mogę prosić o jakieś informacje jak oni wzięli kredyt na Panią? Jak to wyglądało? Czy policja lub prokuratura coś działa w tym kierunku? Jest szansa pomocy?

Seba

Prosze o kontakt

Arczi
@Tomek M

Witam zostałem (usunięte przez administratora) i okradziony przez (usunięte przez administratora) z Alps Markets zaciagnieto na mnie bardzo wysoki kredyt chciałbym sie do was dołaczyć jesli jeszcze działacie

Karola
@Arczi

Proszę powiedzieć jak został, wzięty kredyt na Pana? Mi wyczyścili konta i boję się, że wezmą jeszcze kredyty.

@Tomek M

Zainwestowałem 800 zł. Obiecywali zyski .Na razie nic nie zarobiłem . Telefon milczy .

@Tomek M

CZęść , niestety ja również się wkopałam, padłam jak śliwka w kompot, coraz wiecej strat wygenerowało mi wielki kredyt, jestem na skraju załamania... a oni całkiem spokojnie dalej dzwonią i mówią, ze wszysko odzyskam jesli najpierw wpłacę im podatem od sumy , którą chcę wypłacić.... nie wyobrażąlne. nic sie nie da zrobić, Byłam na polocji, raczej rozkładają rece, ale chcę spróbowac ich dopaść.

@Tomek M

znalażłam firmę MyChargeback, mówią, ze mają mozliwości i narzędzia, żeby ich znależć i stawić przed sądem,że są firmą znaną na całym świecie i współpracująz policja 200 krajów, ale to kosztuje 8000 euro.............

@Zapytaj

jestem poszkodowana przez Status Markets, ale samemu niech mąż nie inwestuje , są doradcy, dą firmy maklerskie polskie, dostepne w googlach, maja adres i podpisuje się z nimi umowę. Z tymi tu nie, szybko przelewają, szybko znikają i tyle po naszych pieniądzach.

@Alicja Dehmani

piszę się na takie ściganie, ale mieszkam w niemczech i nie wiem, czy mogą mnie wziąść do sprawy

@Anonim

nie wiem czy pytanie do mnie, niestety , sama wzięłąm kredyt, bo miały przepaść duże pieniądze, pilicja rozkłada ręce , ze to jest sieć i trafienie za nimi jest prawie niemozliwe, choć moi podali adres na Wyspach Marsshalla. ale tam nie są ścigani. a tak właściwie wogóle nie wiadomo gdzie siedzą, moze u nas za ścianą. Odzyskanie bardzo trudne wrecz niemozliwe

@Tomek M

Mam podobną sytuację, mam problem z wypłaceniem pieniędzy

Mari

O jakiej firmie mowa?

Beata

Dzień dobry, próbowałam się do Pana dodzwonić. Mam problem taki sam, wyprowadzono mi środki. Nie wiem co mam robić. Proszę o kontakt. Tel. 661584663

CBŚ Lublin prowadzi postępowan

Witam wszystkich i chcę pocieszyć tych którzy jak ja i inni stracili pieniądze w tej firmie Olimpus Markets czy podobnych firmach iwestycyjnych oszustw i wyłudzeń pieniędzy . A mianowicie byłem dziś na przesłuchaniu w charakterze świadka (poszkowanego) na Policji a całą sprawę prowadzi CBŚ Lublin w związku z tą firmą która wyłudzają pieniądze i nabija ludzi w butelkę, Mam kontakt do policjanta który prowadzi całą sprawę wyłudźeń pieniędzy od ludzi. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam

Paula
@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

A czy istnieje jakiś cień szansy, że odzyskamy pieniądze ? Była mowa tez o Marketpluse ?

Aneta
@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

Jak można się z Panem skontaktować? mój email stajniapodzdroj@interia.pl lub tel 697096171.

WOJ
@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

Jak mozna sie skontaktowac z panem Pozdrawiam

Poszkodowana przez Finvestings
@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

Proszę podać adres e-mail. Chcę się skontaktować w sprawie wyłudzenia pieniędzy.

@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

poproszę o nr do CBŚ, mój 697981959, bo nie wiem czy tu znowu trafie i odnajde wiadomość

Maciena71mm

Mogę prosić o kontakt

wiesia638@o2.pl

@Paula

nie ma szans, trzeba było wcześniej pomyśleć

Pablo
@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

Witaj przeczytałem Twoją wiadomość i też zostałem naciągnięty przez Universal markets. Proszę napisz do mnie na maila. pawel.s2307@gmail.com. Dziękuję

agnieszka
@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

moge prosic o kontakt?? moj mail onkiklub@gmail.com. bardzo prosze

@Wiki

stracone pieniądze, nic nie pomoże CBŚ, to (usunięte przez administratora) spoza Polski działają, na waszą głupote nie ma rady

pablo8220@wp.pl
@agnieszka

Witam, tak mam numer tel. do policjanta prowadzącego postępowanie. Ale to nie tu mogę podać kontakt tel. Pisz na pocztę. Powiem tylko myślałem że już całkiem poległym w sprawie wyłudzenia przez Olimpus Markets a tu nagle po 2.5roku wezwanie na przesłuchanie w sprawie umorzonego postępowania. Masz pytania pisz na maila Pozdrawiam

Hania

Ja też dałam się nabrać. Proszę o kontakt na maila hania_malec@o2.pl

Jaro
@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

Witam jestem w indentycznej sytuacji sporo na minusie z okolic lublina prosze o kontakt przedstawię swoja historię pozdrawiam serdecznie

Sonia

Poproszę

andrzejskolim@wp.pl

Witam. Mam podobny problem. Prosiłbym o kontakt do tego policjanta. Pozdrawiam

wisnia2921@gmail.com
@CBŚ Lublin prowadzi postępowan

Proszę o telefon, wyprowadzili mi wszystkie pieniądze.

krzysztof

Ja zostałem (usunięte przez administratora) przez firme 1Market jak ktos mniiał znimi do czynienia to prosze napisac na forum. Schemat taki sam jak wszedzie. Teraz jestem na lekach i tyle.... A jeszcze ci prawnicy to naciągacze z daleka od nich nic nie zrobia tylko zglosic do prokuratury. Powinno to byc scigane przez kraje z calego swiata przecierz numery kat są to poblokowac i tyle.

Ilona
@krzysztof

Ojejku! To poważnie widzę się robi, opowiedz więcej dlaczego prawnicy mieliby się tym zając i czy zgłosiłeś to gdzieś oprócz oczywiście opinii tu?

@Ilona

Witam Panią, czy miała Pani do czyszczenia z firmą brokerską???

Izabela
@Marcin

Chyba skoro taka zainteresowana tematem to raczej na to wskazuje. A skąd to pytanie?

@Izabela

Proszę o kontakt gruca-m@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com