Opinie o First Class Financial Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy First Class Financial Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w First Class Financial Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o First Class Financial Group w Warszawa

swith

konkretni ludzie, podoba mi sie

w trakcie rozmów

Bardzo piękne biuro. Sprzedaż produktów finansowych i innych. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, drugie zresztą też.... Da się odczuć pozytywną atmosferę, po II spotkaniach mogę powiedzieć, że ludzie, którzy tam pracują są bardzo przyjaźnie nastawienie, gdyby tak nie było, to tamci chyba by z innymi nie wytrzymali -stąd ten wniosek. Produktów dużo, ale klienta trzeba pozyskać samemu. Później są już różne możliwości, moim zdaniem mają ciekawe pomysły i wyróżniają się na rynku. Praca dla osób, które chcą dużo zarabiać, ale nie "na już", bo na początku podobno ciężko.

PRACOWNIK :)

FCFG TO MODEL TRADYCYJNEJ, SPRAWDZONEJ SPRZEDAŻY + INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA FCFG DAJE DUZE MOŻLIWOŚCI OSOBOM, KTÓRE CHCĄ SIĘ ROZWIJAC W SPRZEDAŻY, ZARZĄDZANIU, CHCĄ DUŻO ZARABIAC FCFG TO CIEKAWE SZKOLENIA, WARSZTATY, KONFERENCJE, SEMINARIA TO MOZLIWOSCI DLA LUDZI AKTYWNYCH CHCACYCH COŚ W ŻYCIU OSIĄGNĄC I DUZO ZAROBIC TUTAJ JEST DOSTEP DO NARZEDZI, KÓRYCH INNE FIRMY NA RYNKU NIE POSIADAJĄ TUTAJ TRZEBA MIEC CHĘCI - WSPARCIE I ZAPLECZE JEST NA NAJLEPSZYM POZIOMIE POZNAŁEM JUŻ WIELE MODELI - TEN ŁĄCZY WSZYSTKO CO NAJLEPSZE - SPRAWDZONE I DOBRE ROZWIĄZANIA BĘDĄC KILKA LAT W BRANŻY CIESZĘ SIĘ, ŻE TRAFIŁEM NA TAKĄ FIRMĘ - TUTAJ WARTO DAWAC Z SIEBIE NAWET 200%, PÓŹNIEJ WSZYSTKO I TAK PROCENTUJE

ton

każdy czuje sie lepiej w innej technologii. EFG jedzie caly czas na seminariach, a prawda jest taka, ze do kazdego z takim seminarium uderzyc nie mozna. w FCFG jest o tyle dobra syutacja, ze sprzedaz jest wielokanalowa. daja mozliwosci wsparcia, uczestnictwa w konferenjach, ale nie odstapili od sprzedazy w starym wydaniu. i to jest fajne -daje mozliwosci dotarcia tak naprawde do kazdego. FCFG jest elastyczne, jesli chodzi o klienta i o pracownika -osoba współpracujaca tez ma szereg mozliwosci dzialania.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie First Class Financial Group na stanowisko Operator maszyn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
cyryl

EFG płaci marną prowizję, a sama technologia konferencji i MLM to już nie nowość. Robiło to i robi już wiele firm dystrybuujących produkty finansowe zachowując prowizję. Więc sensu nie widzę. Pracowałem w MLM. W tym roku słabiej w MLM i przerzuciłem się na starą technologię, działa. Może juz jest przesyt tych mega-doradców i meta-sposobów.

....

Słuchajcie, pracuje pare lat w branży i znam to środowsko... Poza tym dowiedziałem sie pare rzeczy o firmie i bylem na rozmowie w tym tygodniu. A więc: 1.Negatywne opinie są zamieszczane przez osoby, które rozpoczęły współprace i z jakiś względów im się nie powiodło. No cóż – nie każdy to każdej pracy się nadaje, jak komuś nie wyszło raczej trzeba wejrzeć w siebie niż oczerniać osobę, która dała możliwości na zrobienie w życiu czegoś ciekawego. 2.Jest to firma, która daje niewyobrażalne możliwości jeśli chodzi o serwis dla klienta – co bardzo udogadnia pracę doradcy. Jeśli chodzi o sam serwis nie znam firmy, która miałaby cos lepszego do zaoferowania. Również cały wachlarz produktowy budzi uznanie, na pewno nie ma tu tak zwanej bieganiny za klientem i wciskania polis… Oferta jest tak duża, że można ze spokojnym duchem iść do klienta i dobrać mu optymalne produkty od inwestycji wszelakiego rodzaju w szerorakie produkty do kredytów włącznie. Bez sensu pisać o wszystkim, co oferują, bo nie o to tu chodzi. 3.Możliwości rozwoju i zarobienia interesujących pieniędzy na każdym stanowisku. Nawe tak zwany zwykły telemarketer może zbić kokosy jak uczciwie pracuje, a nie siedzi na fejsie. 4.Organizują fajne spotkania dla klientów i pracowników. Możliwość poszerzania wiedzy na konferencjach, meetingach i innych spotkaniach jest na pewno dużym plusem tej firmy. Poza tym bardzo dobra atmosfera. Daję cenę bardzo dobrą i zaczynam budowę swojego zespołu. I niech mnie nikt nie zaprasza na żaden MLM. Pozdrawiam 

byłem wczoraj na rozmowie

Byłem wczoraj na rozmowie. Trudno było trafić, bo biuro mają na prywatnym osiedlu, ale jak już dojechałem, to całkiem fajnie to wygląda. Podoba mi się, że są takie duże możliwości rozwoju i bardzo szeroka oferta dla klientów - więc nie ma biegania i wciskania, tylko te produkty można fajnie dobrać do potrzeb klienta. Czekam na telefon w przyszłym tygodniu, trzymajcie kciuki :)

jak dla mnie mega klimatyczne miejsce do rozwoju biznesu. świetni ludzie, dobrze rozegrana strategia, każdy wie co ma robić i dzięki temu zarabia fajne pieniądze. wyjazdy, konferencje, super narzędzia do pracy, serwis dla klientów, wsparcie i bardzo dobre szkolenia. jak ktoś chce się rozwijać to POLECAM to miejsce

Branża finansowa. Sprzedaż polis ubezpieczeniowych.

Nie wierzę, że ktoś się utrzymał w tej firmie 9 miesięcy. Jeśli tak naprawdę jest i jesteś doradcą a nie pracownikiem administracji to gratuluje wytrwałości i współczuje faktu bycia masochistą. FCFG ma swoje plusy przemiłe i prześliczne dziewczyny z Hr-u i recepcji. I to wszystko :) (usunięte przez administratora) Rotacja pracowników jest makabryczna. Jak piszesz drogi pracowniku o zarobkach 15-20k to ładny jednorazowy strzał zaliczyłeś mi też się trafiło jak majętnym znajomym sprzedałem aegony prestiże. Chciałbym Wam polecić tą firmę i ułatwić pracę dziewczyną z HR ale niestety nie mogę bo było by to kłamstwo. Rada dla poszukujących pracy w tej branży. Nie jest ważna firma w jakiej pracujecie(usunięte przez administratora) Ważne jest to jakiego macie managera/kierownika A przede wszystkim jakimi chcecie byc doradcami

Pracuję w tej firmie w sprzedaży

Pracuje w tej firmie już 9 miesiąc, 1. Nie, nie łapiemy każdego - jeśli masz doświadczenie a nie dostałeś się, przykro mi, widać czegoś zabrakło - doświadczenie to nie wszystko. 2. Nie pracujemy w oparciu o system MLM i nie mamy zamiaru. 3. Idź do EFG Jeśli chcesz naciągać rodzinę i znajomych na jakieś produkty, tak tam to właśnie wygląda, i faktycznie dostajesz wtedy prowizję. 4. U nas nikt nie karze zapraszać swojej rodziny czy jej sprzedawać czegokolwiek, jeśli masz natomiast jakieś kontakty biznesowe, sam decydujesz czy chcesz coś z nimi zrobić to Twoja baza, nikomu jej nie dajesz. 5. Atmosfera super - ludzie aktualnie pracujący są ze sobą zżyci i pomocni wzajemnie. 6. Ogromna oferta produktowa - nie tylko Aegona 7. Fajne biuro 8. Owszem prezes ma swoją wizję... co z niej wyjdzie Bóg jeden wie.. ale lepiej że ją ma niżby miał jej nie mieć. 9. Praca w oparciu o działalność gospodarczą (nie bójcie się działalności- zakłada się ją w 24 godziny, a potem wam księgowy wszystko ogarnia i tyle) 10. praca z założenia od 9-17 - ale przez to że jesteś na działalności sam decydujesz kiedy pracujesz a kiedy nie. 11. jest to sprzedaż nie jest łatwo... ja się angażuję na 120% zarabiam między 15-20 tyś miesięcznie... ale dzwonię i spotykam się z klientami, a nie siedzę na facebo-ku z kawką w dłoni. 12. Na początek jest szkolenie podstawowe dla nowych osób, potem licencja KNF, potem szkolenia sprzedażowe, pierwsze X spotkań z managerem, a dopiero potem samemu. 13. Ktoś napisał że firma jest nowa - tak jest, przez to dla nowych osób jest mega potencjał do rozwoju. 14 nie ma wyścigu szczurów i nikt nie będzie chciał zająć Twojego miejsca. 15 to nie jest korpo 16. Na forum zawsze będą podzielone opinie... połowa z osób które się tutaj wypowiadały to osoby z poza firmy, skąd to wiem? ano stąd że przez tę firmę jeszcze się nawet tyle osób nie przewinęło. 17. Co do zarzutu że pozytywne komentarze piszą sami pracownicy... powiem Wam tak... nie mamy kiedy tego robić :P bo za chrzzaniamy żeby pozyskać Klientów, jak zauważyliście pozytywne komentarze są od osób które nie pracują... zapytacie dlaczego? z Prostej przyczyny, my ich przeszkoliliśmy, nauczyliśmy produktów, rozwiązań, technik sprzedażowych...a oni przechodzą na swoje - niestety, ale życzę Wam powodzenia.

orange

czsec wal smialo ja mam spotkanie w czwartek 2 maja nie mogie sie doczekac ile mozna siedziec na bezrobociu czas ruszyc cztery litery i zarabiac kokosy !!!!!!! ponoc nauczo tam jak klientom sprzedawac te produkty egonoskie, majstrem od tego jest ponoc sam prezes nie mogie sie doczekac szkolen

przed rozmową

Witam, jestem właśnie na parkingu przed Firmą nie wiem jak się do nich dostać. Pomocy!!!

bezrobotny

witam szukam pracy w finansach co prawda nie mam doswiadczenia w tej branzy czy warto sprobowac tutaj?

od kiedy pracuje w FCFG jestem najszczesliwszym czlowiekiem na Ziemi :) super praca, extra spotkania na ktore jezdze z managerem, podpisujemy wniosek za wnioskiem - wysoka gama produktow, fajne biuro i atmosfera w firmie :) i fajna kase mozna zaribic, w zyciu nie zmienie :)

boom

Pracowałem w First Class Financial Group i mogę Wam powiedzieć, że jest to rzetelna, dobra firma. Zrezygnowałem, bo poświęciłem się swojej działalności, a trudno mi było łączyć dwa biznesy jednocześnie. Dają wsparcie, dają narzędzia, dają szkolenia - i nie tylko te podstawowe. Więc możliwości rozwoju jak najbardziej są. Jest też możliwość zarobienia dużych pieniędzy, ale trzeba się ostro napracować -rynek nie jest łatwy. Gdybym miał wracać do tej branży to na pewno do tej firmy, piramidy finansowe na pewno nie są niczym dobrym.

MG

podoba mi sie ta firma, nie wyobrazam sobie pracy nigdzie indziej. mega atmosfera mega ludzie mega biuro i mega oferta produktowa. jak sie ktos nie spelnia, niech idzie kopac dolki za 800zł, ja wybralem biznes, z ktorego jestem zadowolony i ciesze sie ze wlasnie tutaj.

gregorgi

Nikt tu nie daje nikomu kasy. Ani EFG ani FCFG i K2 też nie dawało. W każdej z tych firm trzeba sobie samemu na wszystko zapracować. First Class FG daje solidne prowizje, fajne biuro, gdzie az milo przyprowadzic klienta i wsparcie - jesli ktos jest poczatkujacy nigdzie indziej nie znajdzie lepszych szkolen. Poza tym atmosfera jest normalna, bez szumu wielkiej korporacji, ludzie nie wydzieraja sobie z gardel kontaktów i jak na ta branze, póki co, są tam jeszcze uczciwi ludzie.

nie chce

bylam w tym tygodniu na spotkaniu rekrutacyjnym i nie jest to firma w ktorej chce pracowac

party boy

Witam ja sam zaczalem tam prace. Jest super zarobki mogą być ogromne. Mój menadżer chodzi ze mną na spotkania i walimy wnioch za wniochem. Dzięki temu kasa leci a sami możemy ostro pobalować. Także polcam. Bardzo łatwa kasa i dużo cZasu na imprezki. Zparaszam jest suoer. elo

Zostaw merytoryczną opinię o First Class Financial Group - Warszawa

First Class Financial Group
2.1/5 Na podstawie 465 ocen.

First Class Financial Group