Opinie o Gold Solution Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gold Solution Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gold Solution Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Solution Group Sp. z o.o. w Wrocław

Malwinka

A mi i rozmowa i oglzenie pasuje i tryb prascy też, jak się komus nie podoba to po co tam idzie. Ja zamierzam zostać

brot
@Malwinka

Kaśka, sama pisałaś ten post? Autoreklama - żałosne!!!

Mela

Co Ty piszesz za farmazony. Sprawdz firme od poczatku ten sam adres,l stare kawalki zeby ludziom z mozgu papke zrobic ZA tani chwyt może w hyli przejdzie... Pozdrowienia z CHIN bambusie

ASA

Jakoś w Jeleniej Górze nie ma problemów ani z kasą, ani z ludzmi. A szef ok, trochę dużo tych szkoleń jednak pracę polecam ludziom co lubiom kontakt z innymi.

jelenia
@ASA

Co ty opowiadasz? Byłem w Jeleniej na rozmowie, później przyszedłem na szkolenie i nikt tam nie pracuje! dlatego nie ma problemów ani z kasą ani z ludźmi :) ostatnio byłem w firmie obok coś kupić i biuro już było zlikwidowane :)

BMW 6cabrio pod firma

Fajny nick tylko szef ma lepsze auto:BMW B6 cabrio Alpina a nie m5 takich nie produkują. Ale wie ten kto tu pracuje a nie szkaluje bez sensu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gold Solution Group Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

zadowolony_20

To prawda szkolenia w firmie profesjonalne, zwłaszcza prowadzone przez Prezesa, zawsze po nim zawijam sztukę, ale patrząc na ilość negatywów to czy dlatego, że rozpoczęło pracę w naszej firmie tylu dilerów z konkrencyjnej firmy ROBOT Polska??? buhhaaha

Dorcia

Ja jakośskonczyłam okres próbny po miesiącu, i mam umowę o pracę jak to można wytłumaczyć patrząc na nieprawdziwe obelgi???

rocki
@Dorcia

Co za bzdury piszesz. W tej firmie nia ma takich umów. Więc nie ściemnaj!!!!

rocki
@Dorcia

Bzdury piszesz. Tam nie umów o pracę!!!

mucia

Oj kolega od krzyków to chyba z jakiegoś wiecu się urwał, to nie w tej firmie pracy szukac trzeba tylko w Warszawie przy strajkach-tylko tam też za darmo ...

Makarena

A ja polecem firme każdemu. Po zwolnieniu starego specjalisty do rekrutacji mi przypadł awans. A więc będą same zmiany-tylko na lepsze :) Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątków

wulgarnie

jestem po szkoleniu i pelen podziwu, Pan Patryk świetny prowadzący, miełem okazję również szefa poznać młody kulturalny gość. Nie wiem czemu niby firma niewypłacalna skoro pod budynkiem firmy 2 nowe lexusy, E klasa, Sportage cruze i 2 BMW 3? Jak tak wygląda bieda to wolę być biedny :)))

fredo

jakiś ty glupi jest, jak ci nie pasuje i wolisz siedziec na bezrobociu to po co chodzisz na romowy i zajmujesz miejsce na szkoleniu. Wogóle po co sie tu wyżalasz nieudaczniku.

Menia

Marina a czy to prawda co piszą, ze tak źle w firmie? Bo sama nie wiem, będąc na szkoleniu sami super ludzi i nie wydaje mi się żeby wszystkoo na pokaz było. Narazie jest bardzo dobrze

marco polo

Jak prezesa stać na BMW to znaczy, że kasa jest. A z tego co widziałem to pod firmą same grube fury. Czyli co wszyscy oszuści?? Proszę Cię może ty po prostu mu zazdrościsz??

mentor z bajki

A napisze, że w firmie szkolił mnie jakiś łysy typ Łukasz gość dramat kompletny, zero zaufania a do tego gadać nawet nie potrafił, choć przyznam że firma wporządku i trochę ludzi pracuje. Czy kasy nie ma to tego po parkingu akurat nie widać było

Znajomy

Z tego co wiem, dwóch przedstawicieli straciło pracę bo się nie rozliczyli z gotówki pobranej od klienta z firmą, jeden nawet pocisnął auto służbowe, z którego też się nie chciał rozliczyć. Z pewnością będą chcieli przyjąć do pracy kogoś na ich miejsce. Więc można spróbować. A oddział obsługi klienta znajduje się przy Żmigrodzkiej. Ja pracuje i polecam. Pieniądz na czas, atmosfera super no i dużo imprez i wyjazdów. Chociaż cienkim bolkom będzie się pewnie nie podobało... ;)

Mr_Entuzjasto
@Znajomy

Bardzo dobra firma. Praca w dziale reklamy terenowej dla mnie nowe wyzwanie ale na takich warunkach warto było spróbować, choć przyznam, że na początku miałem obawy czy dam sobie radę? Naprawdę super szkolenie i przygotowanie, super miła atmosfera tu pozdrowienia dla(usunięte przez administratora)! Prezes firmy porządny gość potrafi pomóc w każdej sytuacji, jak i cała kadra zarządzająca, (usunięte przez administratora)Ogólnie polecam i warto spróbować bo warunki pracy i pieniądze inny wymiar. To moje skromne zdanie ;)

a@@

a gdzie spółka GSG w ogóle sie znajduję, macie fajne opinie, może bym podjechała z CV

Jacek

Pracowałem 2 lata w GSG we wrocławiu, nie żałuję tego że z nimi współpracowałem! to były 2 lata po których została masa wspomnień z imprez firmowych ! Były prowadzone świetne szkolenia które bardzo pomogły mi w rozwoju własnej firmy. Mimo że już nie pracuję dla nich to polecam, teraz prowadzę tylko własną firmę ale praca w GSG była super! Zapraszam WAS !

Pracuję w GSG już 9 miesięcy, zawsze chciałam znaleźć taką pracę żeby się nie przejmować, czy starczy mi pieniędzy do końca miesiąca. W GSG znalazłam to czego szukałam ! teraz nigdy mi już nie brakuje pieniędzy i jest świetna atmosfera w biurze ! co bardzo ułatwia pracę. Pozdrawiam i zapraszam ! : )

Mateusz

Jestem dealerem we Wrocławiu 9 miesięcy i naprawdę jest super ! dobre zarobki uzależnione od mojego wkładu pracy, świetna atmosfera i wspaniali współpracownicy ! Polecam każdemu naprawdę warto !!!!

Bartek

Jako doświadczony dealer znalazłem tam swój azyl ! Pracuję dla nich już naprawdę długo i nie mam na co narzekać, jest dużo pracy i zarabiam naprawdę łanie. Bardzo miła atmosfera aż się chce pracować. Jeśli chodzi o wypłacalność to wszelkie opinie są bezpodstawne ! Wszystko jest ok ! Polecam !

Norbi

Pracuję w tej firmie i jest naprawdę super ! Dobre wynagrodzenie i przyjemne godziny pracy, a co najważniejsze to świetna atmosfera !! Polecam każdemu, wszystko jest na czas i zgodnie z ustaleniami. Powodzenia !!

Samanta_Fox

bigel - jako doświadczony pracownik proponuję abyś rozpoczął od umowy cywilno-prawnej, jak wdrożysz się w firmę, nabierzesz doświadczenia sam zdecydujesz czy czasem nie warto przejść na działalność. Wszyscy najlepsi sobie je pootwierali bo przy dużych dochodach to najlepsza forma rozliczenia z fiskusem. Jeśli zostałeś zakwalifikowany do szkolenia, to jedyna rzecz w Twojej gestii abyś chciał się nauczyć. Reszta to rola trenerów, którzy są dobrze opłacani i zarząd firmy dba aby każdy rekrut był super przygotowany. A więc doświadczenie nie jest porzebne. POWODZENIA

Adriano

Cześć, spokojnie dasz sobie radę. Praca bardzo przyjemna i dobrze płatna. Uważaj tylko na szkoleniu bo osoba prowadząca ocenia i nie mówi, jest to dalszy etap rekrutacji. Tak z dnia na dzień będzie coraz mniej osób, bo zostaną tylko te spełniające kryteria stawiane przez firmę. Druga sprawa umowa jest, samemu się wybiera jaka, czy zlecenie czy firma, ale obowiązku nie ma z firmą. Ją mają Przedstawiciele zarabiający dobre pieniądze dziesięciokrotność średniej krajowej. No ale nie ma co pisać. Generalnie ja POLECAM bo w niej pracuję i jestem zadowolony. Zresztą jak Cie przyjmą to się poznamy. Pozdrawiam I Powodzonka ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Solution Group Sp. z o.o. - Wrocław

Gold Solution Group Sp. z o.o.