Opinie o Gold Solution Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gold Solution Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gold Solution Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Solution Group Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Gold Solution Group Sp. z o.o.?

Marta Nowy wpis

Dalej oszukują ludzi wynajął mieszkanie i zdewastował a w dodatku uciekł jak szczur jeden wielki oszust bez wstydu

Steffan

Ogólnie w firmie panuje atmosfera. Szkoda patrzeć na tych, którym nie wyszło-bo szkolenie trzeba zaliczyć, a to nie każdemu się udaje. Cóż jak się nauczysz to przejdziesz dalej, jak nie wylewasz żale na forach-w końcu bezrobotnym wszystko wolno i mają czas. Prezes luzak-jak dla mnie firma bomba. Pozdrawiam.

Jan Maria
@Steffan

A jak z pracą w weekendy i wolnym, robią jakieś problemy? Bo różne rzeczy czytałem, wiec wolę zapytać. Obecnie jestem na szkoleniu, i jest całkiem dobrze. Choć na początku 3 osoby wyleciały, fakt jeden kompletna noga, a tych dwóch moim zdaniem też ok. Jak możesz napisz. Pozdrawiam

buli
@Jan Maria

super praca, ale te slowa chinszczyzna konkurencja i nabijanie w butelko ciagle sie pojawiaja. Praca zajebista, kasa jeszcze lepsza i 37 osob w firmie raczej za darmo nie pracuje wiec po co ta negatywna propaganda???? chyba sie komus nudzi

Przemcio19

Arek świetny człowiek jak potrzeba to pomoże a jak trzeba to zrypie, jedno jest pewne szkoli bardzo dobrze. I mimo kasy ciągle ma czas dla ludzi. Szybkiego powrotu do zdrowia Przemo!!

Marta Nowy wpis
@Przemcio19

To jeden wielki oszust wynajął mieszkanie i zdewastował a co najlepsze uciekł i nie zapłacił czynszu ani zaległości związanych z rachunkami gościu niema wstydu mam nadzieje ze to czyta i będzie miał odwagę wstawić się do sądu oszust

wawrzyniec pruski polski dziedzic Nowy wpis

przenieśli się do Warszawy szukać naiwniaków

Paulina

@Mateo, niestety nie wiem czy wynikają z tego jakiekolwiek korzyści. Dziękuję za Twoją opinię.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Gold Solution Group Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Paulina

@Mateo, jaki czas pracowałeś w Gold Solution Group Sp. z o.o.?

Mateo
@Paulina

Niedługo, ale zdążyłem zorientować się co tutaj się wyprawia. PIP już dawno powinien coś działać. Ja pewnie już nie odzyskam swoich pieniędzy, ale nie mogą ostrzec by inni nie dali się wykiwać gdziekolwiek ta firma powstanie i pod jaką nazwą - bo nazwy też zmienia. Podejrzewam, że ma z tego korzyści, zarówno za założenie jak i zmiany. Obecnie firma już nie działa- Arek Sz wszystkich zwolnił z tego co wiem. I dokładnie, wszystko można sprawdzić.

Ktoś

Pan Arek chyba szuka naiwnych, żeby pospłacać swoje długi, każdy może to sprawdzić

Mateo

Pewnie za chwilę wyskoczą obrońcy odkurzaczy ale prawda jest straszna i bardzo przykra. Prawdą jest to, że nie wypłacają wynagrodzenia, grają na czas, zmieniają numery telefonów jak i siedzibę firmy - ta na Grabiszyńskiej to już trzecia. Pan Arek Sz kłamie i naciąga ludzi, dlaczego nikt jeszcze tego nie sprawdzi? Trzeba coś z tym zrobić, tyle ludzi tam się przewinęło, masakra. W ogłoszeniach o pracę podane jest, że szukają kierowcy z obsługą klienta a tak naprawdę trzeba zaprezentować owy odkurzacz za kilka tys a najlepiej go sprzedać. Problem jest jeszcze taki, że gdy zepsuje się jakaś część od niego, nagle nie można dodzwonić się do serwisanta - o ile takowy istnieje?? Ostrzegam przed tą firmą!! Aha i najlepsze jest to, że kiedy dzwonili z ofertą pracy i pytałem o firmę, usłyszałem "polski holding" a nie gold solution!! a dlaczego? Żeby własnie nikt nie trafił na to forum i nie poczytał sobie komentarzy.

Paulina

Od ostatniej opinii minęły 4 miesiące. Coś się zmieniło od tego czasu w Gold Solution Group Sp. z o.o.?

amka

Nie wypłacają wynagrodzenia, nie rejestrują pracowników w ZUS, dymasz za darmo miesiąc i przestają odbierać telefony. OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!

NieUfna

Witam, Ogólnie robię to pierwszy raz, musiała mnie firma nie źle rozczarować. Skusiła mnie płaca jaką mi oferowano, oraz godzinami. Po nie całym miesiącu sprawdzeniu jak to działa - rozstaliśmy się z firmą. Jak na razie walczę od miesiąca aby mi wypłacili wynagrodzenie. Zlewają mnie, na stronie e-mail nie aktualny jak i telefony, które zmieniają co dwa tyg. Owszem umowa współpracy była ale umowa umową a swoje robią. Obiecują złote gruszki na drzewie..... Radzę porządnie się zastanowić 200 razy zanim się wejdzie w ten wolontariat

NieUfna
@NieUfna

Jak wspomniałam nie wypłacili mi wynagrodzenia, bo po imaginowali sobie zarzuty, które nie miały miejsca. Zatem to co na umowie jest święte po za umową zapomnij, że zostanie ci wynagrodzone. Przestrzegam przed firmą jest nie rzetelna!!!

Szukają naiwnych do sprzedawania odkurzaczy , które nazywają urządzeniem wielofunkcyjnym lub medycznym .

skory

wyzysk zero umowy wszystko na gębę szef kłamca żałosne sam sobie tu na forum cukruje nie polecam ale zawsze możecie sprawdzić przekonać się na własnej skórze a potem tu na forum łzy wylewać...towar z chin padaka a ceny z kosmosu

brock

Jesteś żałosny, nie okłamuj ludzi

B.M.W CABRIO M6

TA FIRMA TO PADŁO SZEF OSZUST NIE MA CO SIE ROZPISYWAĆ SPRÓBUJCIE SAMI DOŁĄCZYCIE DO TYCH WPISÓW ZAPEWNIAM!!!!

rozbrat
@B.M.W CABRIO M6

masz rację, mam z nimi doświadczenie, nie polecam, oszuści!!!!

gt

szczerze nie polecam

moderator

lok a Twoje posty wszystkie takie same chyba bez pracy jesteś bo czestotliwość wpisów przrażająca.

marek23

Polecam firmę! Mega klimat, super ludzie i produkty godne polecenia. Nie jesteś komunikatywny to nie praca dla Ciebie. Jednak warto spróbować i się przełamać bo pieniadz warty nauki, a i kliencie niesamowici.

Margot_12

Pracowałam i jest było bardzo dobrze. Jestem na urlopie macierzyńskim i kontakt z firmą przez cały czas, po co pisać bzdury, że firma się przenosi skoro adres ten sam i nic się nie zmienia. A już te kłamstwa o panu Arku pisać to szczyt szczytów, chyba na naprawdę z zazdrości. Szkoda że więcej takich nie wypłacalnych we Wrocławiu nie ma.

romand
@Margot_12

Pan Arek -tragedia. Nie polecam. Trzymajcie sie od niego jak najdalej, dobrze radzę.

Rzetelny

A ja tak sobie czytam i sprawdzam, coś się nie zgadza: firma od początku tą samą siedzibę ma przecież i to całkiem przyzwoitą, piękne biura, bogate sale szkoleniowe, kawka, herbatka napoje. Wszystko jest. Byłem na szkoleniu teraz egzaminy i do pracy. Jakoś nie zauważyłem problemów i na wyjazdy do klientów nie musiałem jeździć z żadnym pajacem jak też przeczytałem u góry. Polecam i szkoda mi tych co tak najężdzają!!! Miras

moro

O proszę jak konkurencja celnie atatakuje, same wpisy w tych samych dniach, wszystkie o tym samym, skoro tak kasy firma nie płaci dlaczego do sądu nie pójdziesz jeden z drugim tylko bzdety na internecie piszecie. Ja pracuje i jakoś problemów nie ma?

Rysio pysio
@moro

No tez to zauważyłem. Widać, że komuś zależy na negatywnym PR - już po nickach widać rysio z klanu, robot wielofuncyjny, librex + bmw masakra!!!! Chyba Wam ta firma strasznie rynek psuje i musi mieć dużo klientów skoro taka nienawiść :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Solution Group Sp. z o.o. - Wrocław

Gold Solution Group Sp. z o.o.