Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Hanna

@Robot a wiesz, że oczernianie to łamanie regulaminu? Regulamin masz tutaj: http://www.gowork.pl/regulamin i powinieneś się z nim zapoznać zanim napiszesz coś na forum. Taki wpis jak Twój administrator forum na prawo usunąć.

Janek

Ależ Ty musisz mieć smutne życie. Wróć do podstawówki i naucz się składnie pisać, człowieczku.

1gwiazdka
@Janek

Myslalem ze projekty beda prostsze. Mialo byc lekko, myslalem ze nic nie robia specjalnego. Projekty sa wymagajace. Jak ktos nie ma motywacji i zaciecia to nie polecam.

NIE POLECAM

Zabawne jak HR pisze z byłymi pracownikami.

Śmieszne
@NIE POLECAM

Zabawne, jak byli pracownicy nie mają życia i wchodzą non stop na stronę z komentarzami o byłej firmie.

Hanna

@NIE POLECAM a możesz powiedzieć coś więcej? Dlaczego śmiejesz się z opinii @Kosztek? Ty jesteś tym sfrustrowanym gościem, którego opisuje? użytkownicy są ciekawi powodu Twojej reakcji.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
NIE POLECAM

HAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH DOBRE!

Kosztek

Connectmedica to normalna firma, w której pracują fajni ludzie. Wystarczy, że trafi się jeden sfrustrowany gość i wszystko sie wykłada! Sami sobie to robimy.

Hanna

@Karina a powiesz coś więcej o pracy w Connectmedica? Dlaczego podoba Ci się praca i dobrze Ci się w niej pracuje? Czy jest to związane z atmosferą? Czy może chodzi o jakieś dodatkowe benefity? Na jakim stanowisku dobrze Ci się pracuje? Czy jest to któreś z tych (https://www.connectmedica.com/kariera)? Jeżeli tak to opowiesz o pracy na takim stanowisku? Wszystko jest bardzo ciekawe i przydatne.

Karina

Connectmedica dla mnie jest również fajną firmą i dobrze się pracuje.

bardzopolecamuciekacodhejtu

Igor Gnot to fajny czlowiek. Naprawde warto go poznac i porozmawiac. Facet generuje swietne pomysly i firma ma sie coraz lepiej. Mozna zaklinac rzeczywistosc ale fakt - firma przez rok jest juz na 20 rynkach. Mozna oczywiscie byc hejterem i zarzucac mu wiele zlych cech, ale komu sie dzisiaj nie zarzuca. Samiec alpha ? Wymagajacy ? Tracacy cierpliwosc. Mysle, ze gorsza opinie wypisuja o sobie Ci animowi ludzie. Z tego co wiem Igor wogole ma to gdzies i wogole tego nie chce nawet sluchac.

niepolecam

To HR teraz ma problemy z rekrutacją, biedne dziewczyny...

Lustro

Poziom tych wszystkich komentarzy najlepiej oddają ostatnie, poruszające jakieś prywatne kwestie, czy ktoś zmienił imię, czy nie, czy nazwisko, a jeśli tak to dlaczego... Zacznijcie żyć swoim życiem. A co do Connectmedica- nie jest idealna, jak żadna firma, ale zdecydowanie nie jest tak źle, jak wszyscy to tutaj przedstawiają. Przyzwoite pieniądze, brak korporacyjnej atmosfery, niesamowici ludzie. Oczywiście, projekty mogłyby być ciekawsze na dłuższą metę, a kilka rzeczy mogłoby być poprawionych, ale summa summarum nie ma tragedii.

niu

Serio?? To nie ma jak to być dumnym ze swoich działań.

Jest Ok - kolega z IT
@niu

Podobno takie pogłoski chodzą po firmie. Ja pracuje w zespole IT już dłuższy czas, mam lepsze i gorsze momenty jak w każdej pracy ale jak się robi swoje dobrze to jest Ok:) projekty mogłyby być fajniejsze ale to już zależy od sprzedaży. Polecam firmę, a wiadomo ze komentarze będą różne i u każdego pracodawcy w opiniach tak jest :)

Koncept

Szukając pracy zrobiłem rozeznanie i Connectmedica całkiem nieźle wypada jako pracodawca , dziwią mnie te wypowiedzi?

ciekawe
@Koncept

powiedz coś więcej, bo z tego co widzę na gowork ta firma ma najwięcej negatywnych komentarzy i tylko wokół niej jest wzburzenie takie. Co masz na myśli? Zarobki? Opinie chyba nie?

Konrad

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

kot
@Konrad

Tak, jesteśmy pewni, ja jestem pewny

@Konrad

Można. Super ludzie - mówię o pracownikach (usunięte przez administratora)

Kot
@fajniludzie

Nie lubisz właściela firmy, a to na niego pracujesz.

@Kot

już nie długo :)

@fajniludzie

*Niedługo. Może to i lepiej, że ludzie, którzy mają problem z podstawą polskiej gramatyki uciekają z firmy ;)

Dobra rada
@Śmiechnasali

Ostrzegam przed ośmieszaniem hejterow. Zaorany hejter najczęściej uderza z podwójną siłą.

@Śmiechnasali

typowe dla firmy plucie jadem, cieszę, się że już NIEDŁUGO. Uważajcie, firma hejtuje każdego kto odchodz.. słabe

Dobra rada
@fajniludzie

No i proszę. Mówiłem, to nie słuchali :). Dopiero sie zacznie ...

@fajniludzie

Jakie hejtowanie? Po prostu naucz się pisać po polski i zaakceptuj, że masz z tym problem.

ta firma to dno
@Śmiechnasali

widzę, że wszyscy z CM mają problem z polskim :) -"po polski", Śmiechnasali może powinieneś/powinnaś być następny /a ?

@ta firma to dno

Chciałem Wam dzieci dać szansę na wykazanie się. Nie zawiedliście ;) Brawo! A teraz zacznijcie żyć swoim życiem i wyjdźcie ze świata wirtualnego. Ewentualnie zapraszam na Wołoską i pokażcie jaja i powiedzcie to wszystko w oczy, zamiast uciekać jak szczury i potem pieprzyć w internecie ;)

pozdrawiam
@Śmiechnasali

Typowe prężenie klaty przez domniemanego samca alfa. Świetny pokaz siły i mądrości

obudź sie Connectmedico
@Śmiechnasali

i kto to mówi. Ktoś kto pod wpływem frustracji i niepowodzeń smaruje nieprzyjemne maile do pracowników siedząc na przeciwko nich? Albo ktoś kto lustruje maile pracowników bez ich wiedzy i je komentuje w dobrej wierze aby doradzić co można komunikacyjnie ulepszyć, serio??

Zapraszam klientów i pracowników do mnie.
@obudź sie Connectmedico

Ja już jednego klienta przejąłem! Więc wszystko do czasu, ludzie nie są głupi, chyba, ktoś nie nadąża nad tym co się dzieje w jego firmie i tyle.

@Zapraszam klientów i pracowników do mnie.

Sporo się w takim razie wyjaśniło jeżeli chodzi o negatywne komentarze. Witam konkurencje na profilu CM.

kolega

Pracowałem z Wami, więc kolegę :D

Leon

Dużo zależy od nas samych. Ja jestem zadowolony z pracy i tyle!

byłakiedyś
@Leon

Jak pracujesz w HR w danej firmie, to musisz być zadowolona i pisać te komentarze, powodzenia!

teżkiedyśbyłem
@byłakiedyś

Chyba większość pozytywnych komentarzy jest od HR, ale w sumie co innego mogą zrobić na poprawę wizerunku, w końcu nabranie szacunku dla pracowników jest za trudne.

tu
@teżkiedyśbyłem

Uciekną im wszyscy zaraz to będą mieli miejsce biurowe na wynajem. To straszne jak naciągają ludzi na praktyki/staż/ pracę. Marnowanie czasu, nie firma.

byłypracwoniktegocyrku
@tu

Co to się dzieje? Wiedziałam, że jak odejdę to będzie źle, ale że jest aż tak źle.... To tylko wiem, że to była dobra decyzja. Brawo ja !

teżkiedyśbyłem
@byłypracwoniktegocyrku

Brawo Ty, ja i reszta xd nabiorą następnych na nieużywane piłkarzyki, konsole w studiu gdzie nigdy nikt nie grał i inne bzdury.

IT
@byłakiedyś

Nie, nie pracuje w HR. Pracuje w it.

Biedna firma
@IT

Do czasu :>

adi

Ehh jakie to śmieszne, ze wszystkie negatywne opinie zawierają masę argumentów a te pozytywne to po prostu teksty w stylu "jest dobrze i już" Racja zabawne :)

ni

Nie polecam firmy, praktyki 3 miesiące, po 3 miesiącach przedłużanie praktyki na kolejne 3 miesiące... Dobrze mieć pracownika za darmo, ale to świadczy o tym tylko, że pracodawcy nie stać na zatrudnianie nowych osób. Nie polecam.

byłypracownik

Nie wiem jak było w innych działach Oceniający oraz w jakim pracujesz/pracowałeś ale to chyba rzadkość aby ktoś robił za kogoś robotę, każdy ma przydzielone swoje zadania i obowiązki, firma nie jest tak mega drastycznie zła, są tam naprawdę fajni ludzie i na start nie jest taka zła firma, za to pracując tam ciężko zapamiętać chociaż kogoś imię, ludzie tak często się zmieniają że nie wiesz czy koło Ciebie przechodzi klient czy pracownik a firma liczy około 60 osób, (usunięte przez administratora) Ta firma mogła by być naprawdę fajna, tylko musiało by się zmienić podejście zarządu i liderów, same pretensje (usunięte przez administratora)że pracownicy nie wierzą w ideę firmy nie wystarczy.

byłypracownik

haha chyba przyjdź, zobacz to się przekonasz, szybko uciekniesz jak inni :P

@byłypracownik

ja nie zamierzam, ale każdy robi co chce w życiu. skoro gdzieindziej komuś jest lepiej. mnie jest dobrze tutaj.

@pracownik

Jak by nie patrzeć na ilość osób które pracują przynajmniej półtora roku (usunięte przez administratora) to jest raptem kilka osób.

przyjdź, zobacz to się przekonasz. dla mnie bardzo ciekawa firma. pracujesz to awansujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connectmedica