Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Hanna

@pracownik, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Aktualnie jest ona niekonkretna. Jak oceniasz Connectmedica jako pracodawcę? Na jakich warunkach jesteś zatrudniony w firmie? Jakie są pozytywy pracy w tym miejscu?

Dla mnie super

Hanna

@Dobryduszek, czy jesteś zatrudniony w Connectmedica? Może przedstawisz ze swojej perspektywy jak wygląda praca w firmie? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Jakie Twoim zdaniem są plusy pracy w Connectmedica?

Pstcholog

Rok temu. Bylas juniorem. Straciłaś prace. Widzę ze się nie poukładało od tego czasu. Obwiniasz wszystkich za swoje niepowodzenia. Może nie chodzi o connectmedica?

milaOla
@Pstcholog

@Pstcholog: byłam juniorem a to nie znaczy ze jestem gorsza od innych osób. Nie straciłam pracy odeszłam sama. Nie nie było to moim niepowodzeniem a odejście było sukcesem. Nie będę już więcej nic pisała oczerniającego mimo ze mogłabym bo nie jestem taka jak ludzie w connectmedica i szanuje innych. Wszystkim którzy chcą tam pracować życzę powodzenia ale uwierzcie mi ze i tak szybko odejdziecie jak przyszliście a ładne biuro to nie wszystko bo i tak już niszczeje przez brak wystarczającego sprzątania.

Psycholożka
@milaOla

10000000% Prawda. Wreszcie ktoś to napisał. Omijać z daleka CM!

Dobryduszek
@milaOla

Moze bylas juniorem gorszym merytorycznie i dlatego zrezygnowali z Ciebie? Nie ma przeciez gorszych i lepszych ludzi. Moze to jakis Twoj problem z samoakceptacja? Kazda firma chce miec fajnych ludzi na pokladzie ale nie kazda moze sobie pozwolic na slaby merytorycznie team. Tak czy inaczej, bardzo dobrze ze znalazlas sobie firme w ktorej Twoj poziom merytoryczny jest ok. Pamietajcie, ze to tylko praca. 10000000000% Nieprawda. Jezeli czujes ze jestes lepszy merytorycznie od innych, koniecznie przyjdz do CM.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Jerzy

Jesteście pewni,że nic pozytywnego nie można napisać?

Ken
@Jerzy

Dobra mikrofalówka

Ken
@Ken

Tak szczerze to przełożeni fatalni i osoby którą lubią dbać o prawidłowe nawilżenie pośladków przełożonego oraz klienta to największa wada. Za to CM ma jeden dość dobry plus, można poznać ludzi z wielu dziedzin jak grafików, frontów, backendów którzy odpowiadają na pytania, doradzają oraz z wieloma osobami można liczyć na późniejszą współpracę.

Dobryduszek
@Ken

Junior. Co Ty wypisujesz? Jeden dobry plus? A sa niedobre plusy? Ile Ty masz lat? Firma w ktorej mozna spotkac wielu ludzi a z drugiej strony fatalna. To co Ci ludzie tam robia? Za kare siedza? Po co takie klamstwa wypisujesz? To naprawde fajni ludzie i robia kapitalne projekty.

Oceniacz

Idealnych firm nie ma ale zawsze trzeba pracować żeby poprawić jak coś jest nie tak!

Ola

Fatalni przełożeni, chyba sami nie wiedzą co tam robią, w firmie liczy się to, żeby się podlizywać, NIKT nie dba o pracowników i ich komfort pracy, raczej dokłada się, żeby zobaczyć czy wytrzymają. Absolutnie nie polecam, stracony czas a na rozmowie obiecywano atrakcyjne i rozwijajace projekty.

Janusz

Może ktoś ma wiedzę czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

adi

Nie polecam

Kamil
@adi

Dobre pożegnanie ADI!

Igor

Niestety nie potrafimy docenić tego, że pracujemy w dobrej firmie. !!

Hanna

@Były pracownik a co Twoim potencjalni, nowi pracodawcy mówili o firmie Connectmedica? Co takiego się dzieje w firmie, o czym oni wiedzieli? @Projekt a jakie konkretnie humorki mają przełożeni? Czy jest to związane z pracą? Na jaki temat plotkują Wasi znajomi w firmie?

Projekt

Atmosfera fajna do czasu...trzeba uważać na humorki przełożonych, pomimo unikania wtedy z nimi kontaktu i tak możesz oberwac. Są lizusy które najchętniej godzinami siedzieli z przełożonym i plotkowali. Obiecują umowy smieciowe na warunkach umowy o prace a jak jest każdy wie ... Firma dobra aby zacząć swoją karierę po skończonych studiach i zdobyc doświadczenie w IT.

Groźny_jak_chihuahua

Coś się zmieniło w CM czy po staremu?

ciekawski

czy deklaracja została złożona w formie pisemnej, czy ustnej ? czy można ja gdzieś znaleźć ? większej bzdury dawno nie czytałem.

Wielbłąd
@ciekawski

Ewidentnie jakiś sympatyczny człowiek sukcesywnie oczernia swietny zespół który robi rewelacyjna robotę i efekty. Pisze o rotacji zapominając ile sam był w ostatnich 5 firmach. Ciekawe jaki ma powód? Co jeszcze wymyśli za bzdury. Słuchajcie, to jest kompletny stek bzdur i poprostu CM roi świetna robotę i komuś cholernie się to nie podoba bo jak każdy niedoceniony Polak życzy wszystkim najgorszego. Dlatego wpadajcie do nas i ogarniajcie fajne tematy. Firma nie jest idealna ale ktora jest. Plusem sa super fajne projekty i świetni klienci. Od szefów można się wiele nauczyć bo to wyjadacze choć z charakterem. Połowa ludzi z digital marketingu w Polsce wywodzi się z z tego zespołu. Dlaczego? Myśle ze wszyscy w firmie jesteśmy z tego dumni ze odchodząc od nas najlepsi trafiają do najlepszych firm farmaceutycznych.

Hanna

@Kubeczek i nie są faktycznie tymi klientami firmy Connectmedica? Możesz powiedzieć jak dokładnie są traktowani przez firmę jej pracownicy, że tak miałyby się firmy zachować?

Oceniający

Ludzie uciekają z firmy ale dziwne bo nie mają właściwie ofert pracy. Może nowi już są zatrudnieni? Szkoda, że niektórzy nie widzą siebie jak pracują, jak inni muszą za nich robić robotę! Mają natomiast sporo energii do pisania tych bzdur na forum!

Kubeczek
@Oceniający

ale właściwie za kogo Ty masz robić jakąś robotę i o co masz pretensje do ludzi którzy chcą wyrażać opinie.I ciekawe skąd nagle takie stawanie w obronie jakiejś tam firmy.Bardzo ciekawe ha ha

zadowolona_29

Fajna firma, fajne projekty i bardzo przystojny prawnik. Szkoda, że byłam tam tak krótko...

Kubek
@zadowolona_29

Zadowolona.Tak się składa,że od roku jest prawniczka a przedtem był mało przystojny gość - może coś Ci się pomyliło np firma

Hanna

@Groźny_jak_chihuahua czyli jaki konkretnie przełożeni z firmy Connectmedica mieli do Was stosunek? Dobrze, że wspominasz o atmosferze, bo również jest istotna dla poszukujących pracy. @zadowolona_29 a czemu pracowałaś tam tak krótko? Sama odeszłaś czy zostałaś zwolniona?

Hanna

@Groźny_jak_chihuahua a Ty wiesz jak było kiedyś w Connectmedica? Byłeś pracownikiem tej firmy? To może opowiesz jakie Ty mas wspomnienia z firmą? Wtedy będzie lepiej porównać zmiany jakie zaszły na przestrzeni tego okresu czasu. Czy ktoś może napisać o aktualnej sytuacji firmy?

Groźny_jak_chihuahua
@Hanna

Jak byłem to byli spoko ludzie i fajna atmosfera, a z minusów to przełożeni i ich stosunek do pracowników już bez wyszczególniania bo to żałosne oczerniać anonimowo. Dalej jest duża rotacja czy coś się zmieniło?

Hanna

@workhard z tego co pamiętam to od dawna jest to zaznaczone i co dla ciebie oznacza użytkownik zarejestrowany? Bo dla mnie jest to użytkownik, który chciał mieć konto na goworku. @Anonimtoja przypominam, że według regulaminu Twój wpis może usunąć admin, bo obraża inne osoby.

workhard

Od kiedy gowork wprowadziło, że widać czy użytkownik jest zarejestrowany czy nie od razu można się domyslić skąd pochodzą czyje komentarze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connectmedica