Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Coraz lepsi

Jako Connectmedica chcemy być nie tylko rozwijającą się firmą, ale również taką, która ma ambicję, by stale się doskonalić. Wierzymy też, że podobieństwa się przyciągają, dlatego szukamy pracowników takich jak my, o zbliżonych wartościach. Cenimy szczerość i siłę feedbacku (nie hejtu!). Jednym z najważniejszych narzędzi, którym realizujemy wartości Connectmedica jest ocena przełożonych. Tak jest. Dwa razy do roku kadra zarządzająca jest oceniana przez swoich pracowników. W ten sposób doskonalimy naszą organizację, liderzy wyciągają wnioski i ulepszają swoją pracę, a pracownicy czują się ważni, docenieni i wysłuchani. Tak to właśnie działa w Connectmedica :)

ann

Ciekawa inicjatywa

@Coraz lepsi

Czas na podobne rozwiązania w innych firmach!

globalny

no ciekawe

Obecna
@globalny

Świadomy, prorozwojowy pracodawca!

Klimat_sie_ociepla
@Obecna

Masz rację, a od dwóch lat w firmie jest coraz lepiej. W sensie atmosfery, możliwości i ludzi. To widać, słychać i czuć

From Wola
@Klimat_sie_ociepla

Go Connectmedica, oby tak dalej!

Trollolollolol
@From Wola

Ale trolling :D Prawie jak w Rosji u Putina :D Tak, tak jest cudownie

MagicChristian
@Coraz lepsi

Nie, to tak nie działa, jestem pracownikiem tej firmy, a kompletnie nie czuje się ważny. Bardziej czuje się jak szary trybik machiny, który jeśli wypadnie to jest zastępowany innym.

Trollolollolol

Ale tutaj jest trolling :D My tutaj wciąż pracujemy i wybaczcie odbiorcy tej żenującej strony, że czytacie te trollingowe treści, które świadczą, że nasza firma jest zdesperowana, żeby ukryć negatywne komentarze ;( Naprawdę to jest przykre więdząc, że pracuje się w takiej firmie...

MagicChristian
@Trollolollolol

Dokładnie, wylew pozytywnych komentarzy, byle by negatywne były niżej, in minus m.in.: - pracownicy pracująna starym sprzęcie, bądź uciekają się do własnego, - albo brak licencji albo trzeba pracować na własnym sofcie, - brak kontroli w sekcji HR, - wyraźna separacja między działem IT, a biznesem, - brak szkoleń, - firma o podłożu medycznym, a brak opieki medycznej, - brak motywowania, - słaba organizacja, - braki w zasobach ludzkich, - brak wydarzeń społecznych/integracyjnych, - stare, brudne fotele, - nieakltualne oferty pracy, - praca przy starym, źle napisanym kodzie, Więcej można by wymienić, szczególnie od strony technicznej, ale szkoda nerwów, współpracownicy spoko, ale firma raczej od odhaczenia, a jeśli ktoś ambitny i dba o zdrowie to do ominięcia. P.S. tak, super, był remont, pomalowane ściany, zmieniona kuchnia, szkoda, że kompletnie nie ma inwestycji w sprzęt, który i tak by przecież został.

Dawid

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników wiosny, wiosennych remontów i ulepszania przestrzeni do pracy. Piękne i nowoczesne biuro Connectmedica od początku jest naszą dumą. Spędzamy w nim sporo czasu, przyjmujemy gości oraz klientów. Zależy nam, aby i oni i cały zespół Connectmedica czuli się tu dobrze. Ergonomia miejsca pracy i piękne wnętrza to dla nas ważne kwestie, które zawsze można doskonalić i rozwiać. Korzystając ze zbliżającej się wiosny, rozpoczęliśmy remont. Zanim jednak wzięliśmy się do projektowania i realizacji tego projektu, spytaliśmy o zdanie pracowników, jak powinno wyglądać biuro w nowej odsłonie. To u nas zupełnie naturalna kolej rzeczy.

@Dawid

Oj tak, dużo się dzieje. Biuro będzie jeszcze lepsze :)

Szczęściarze :) Pozdrawiam całą ekipę CM

Konrad
@Dawid

Ha! Zainspirowaliście mnie do działania :)

Joanna
@Konrad

Do jakich konkretnie zmian zainspirowała Ciebie działalność firmy Connectmedica? Widać, że przedsiębiorstwo liczy się ze zdaniem swoich pracowników. Być może, jesteś właścicielem firmy o podobnym profilu i Connectmedica stała się dla Ciebie inspiracją w podejmowaniu kolejnych decyzji nastawionych na dobro osób zatrudnionych w niej. Proszę, wyjaśnij użytkownikom tę kwestię.

Konrad
@Joanna

Dzięki za pytanie, przepraszam za zwłokę w odpowiedzi - umknęło mi. Uznałem, że to świetny pomysł pytać swój zespół o to, jak powinno wyglądać ich miejsce pracy, np. przy okazji remontów. Niby oczywisty kierunek, a często umyka. Zrobiliśmy sobie w tzw. międzyczasie krótkie warsztaty Design Thinking. Wyzwaniem projektowym była właśnie przyjazna przestrzeń w biurze. W efekcie pojawiło się więcej zieleni, ale też tablica, o której nikt wcześniej nie pomyślał. Nie mamy takich możliwości jak Connectmedica, żeby zorgnizować system wzajemnego oceniania w formie wewnętrznej aplikacji (ktoś wcześniej tu o tym pisał chyba), ale powiesiliśmy sobie taką tablicę analogową z magnesami. Każdy może przykleić uśmiechnięty magnesik koledze, który wyjątkowo się zasłużył w ostatnim czasie. Najbardziej doceniana osoba losuje na koniec miesiąca nagrody. Takie pomysły też mogą się rodzić, z czytania postów na GoWorku, na temat zaawansowanej technologicznie firmy. Dzięki!

Niestety w firmie panuje duża rotacja, ludzie ostatnio dochodzą falami. Zarobki na średnim poziomie. Brak jakichkolwiek benefitow z wyjątkiem Karty Multisport. Szkoda, ze nie inwestuje sie w pracowników.

Odchodza*, a nie dochodzą rzecz jasna :)

Kacper

Mam zupełnie inne zdanie. Ważnym benefitem jest dla mnie możliwość rozwoju, podróże po świecie i doświadczenie, jakie możesz tu zdobyć. CM w CV to brzmi dumnie ???? Dałeś radę tu, dasz radę wszędzie indziej

Connectmedica

Dziękujemy za opinię. Karta Multisport to oczywiście tylko jeden z benefitów, jakie czekają na naszych pracowników. Tak na marginesie, wiemy, że jest to atrakcyjny, lubiany i aktywnie wykorzystywany "dodatek". Wśród pracodawców wyróżnia nas także mocny akcent, jaki kładziemy na szkolenie naszego zespołu. Zapewniamy m.in. szkolenia dla osób, chcących rozwinąć umiejętności miękkie, sprzedażowe, albo podnieść poziom kontaktów z klientem. Obok "tradycyjnych" formatów szkoleniowych są także indywidualne szkolenia coachingowe. Wszystko to realizujemy według ustalonego planu, ale w rocznym budżecie zabezpieczamy także środki na szkolenia, które samodzielnie wskażą nasi pracownicy. Z rozmów z zespołem wiemy, że ceni sobie on taką właśnie formę wsparcia. Cieszymy się, gdy dołączają do nas osoby, którym bliski jest ten model zawodowego rozwoju.

"dochodzą falami". Myślę, że to nie błąd, bo faktycznie osoby wracają do Connectmedica, po krótkich przygodach w innych firmach. Powroty są super :).

Bogdan
@Kacper

"Dałeś radę tu, dasz radę wszędzie indziej" Zebys się nie zdziwił. Posiadanie CM w cv to przekleństwo, bardzo utrudnia dostęp do innych firm w tym samym segmencie.

@Bogdan

Jak w szkole dostałem pałę bo się nie nauczyłem to mówiłem rodzicom, że nauczycielka jest głupia....

@Bogdan

Jeszcze nie słyszałam o takim przypadku, aby jakaś firma w CV utrudniała zdobycie pracy. Ja zaś mam zupełnie inne doświadczenia. Na rozmowie usłyszałam, że mam w dokumentach samych wiodących pracodawców (CM nie była tam oczywiście jedyna)

były

Pracownicy CM (a dokładniej HR) jest zmuszona pisać, że jest super. Benefity itp... Podstawą w innych firmach jest pakiet medyczny i wiele innych :) - polecam zapoznanie się z ofertami na rynku. Rotacja była w tej firmie chyba zawsze duża, moja 2letnia przygoda pozwoliła mi poznać masę ciekawych ludzi dzięki temu. Nie jest chyba normalne w firmie to, że miesięcznie potrafi odejść do kilkunastu osób. Ale zawsze sami możecie sprawdzić :) OSOBIŚCIE NIE POLECAM CM !

Aga_ta

Wiosna to idealny czas na rozwój, szczególnie, że dbamy o to, aby kadra menedżerska stale podnosiła swoje kompetencje w zakresie zarządzania zespołem. Zaczęliśmy z przytupem, bo współpracujący z firmą coach na początku marca był z nami przez 3 dni. Ten czas poświęcił na indywidualną pracę z każdym z naszych liderów. Za to w ubiegłym tygodniu postawiliśmy na wzmocnienie komunikacji wewnętrznej. Podczas szkolenia dla menedżerów skupiliśmy się szczególnie na współpracy między działami. Dobra atmosfera, sprawny przepływ informacji, efektywne zarządzanie pracą zespołu to kluczowe elementy sukcesu naszej firmy. Każdy pracownik ma na nie wpływ i poczucie, że także od niego zależy, jak będą się one przekładały na pracę w Connectmedica. To jest w tym wszystkim najcenniejsze.

Mateusz

Ogrom komentarzy jest spowodowany tym że HR chce przysłonić komentarze nieprzychylne, czy firma pomyliła ten portal z blogiem? W obu przypadkach jest to najmniej dziwne.

ITfromWarsaw
@Mateusz

A ja nie widzę tu niczego dziwnego. Ideą GoWork jest stworzenie miejsca ludziom, którzy mają wiedzę i chcą podzielić się opinią na temat pracy, atmosfery, warunków, możliwości itp. Można pisać o swoich negatywnych i pozytywnych odczuciach (też!) i doświadczeniach, a firma ma prawo się też do nich odnieść (a obserwuję, że nie robi tego za często)

Przeczytałem tu chyba wszystko
@Mateusz

Ja z kolei szanuję firmy, które świadomie podejmują komunikację z otoczeniem. Patrzę na to w ten sposób, że skoro w zakresie employer brandingu, nie zawsze łatwego dialogu z obecnymi, byłymi i przyszłymi pracownikami firma się stara, to mam mocne podstawy, by mieć o niej dobre zdanie i traktować ich jako profesjonalistów. Takie wnioski nachodzą mnie po lekturze sporej części GoWorkowej tablicy CM

To praca dla ambitnych

W zakładce kariera na naszej stronie internetowej (https://www.connectmedica.com/kariera) znajdziecie oferty pracy szczególnie dla osób, które wspólnie z nami chcą podbijać rynek niemiecki i szwajcarski. Jeśli więc znasz biegle język niemiecki i wiesz, że dobrze czujesz się w dziale sprzedaży i/lub Client Service - nie czekaj tylko aplikuj do Connectmedica. Szukamy pasjonatów z ambicjami, którzy wiedzą, że w biznesie liczy się budowanie dobrych i trwałych relacji. Do zobaczenia w Connectmedica

@To praca dla ambitnych

Polecam szczególnie działy międzynarodowe w CS i sprzedaży. Sporo wyjazdów

MM
@pracownik

Znowu sie zespol CS I NB rozjechal po swiecie. Jedni sa w Kopenhadze, inni sa w San Antonio w USA, ktos w Singapurze. Dzieje sie.

RR
@MM

W tym tygodniu tez Moskwa.

NB
@RR

Dzisiaj Wiedeń i Monachium

@NB

Polecam prace w tym momencie. Firma ma mocny pipeline klientow zagranica i szykuje się dużo ciekawych wyjazdów. Jeżeli ktoś chce podróżować, mieć swietne spotkania z manadzerami na całym świecie to warto wystartować w CM. W odróżnieniu od innych młodych firm nie ma tutaj ściemy i rzeczywiści ludzie odnoszą sukcesy. Dużo pozytywnej energii w zespole i jasne zasady. Praca dla ludzi z doświadczeniem i ambicjami

Jola
@Praca

Podobno szukają kogoś na Brazylię i LATAM. Ja to bym poleciała sobie do Rio ;)

Byłam widziałam odeszłam

Co tu za głupoty wypisuje Pani HR. Connectmedica to najgorszy pracodawca roku 2018 wg rankingu. Szef, który myśli że żyje w USA i ktoś kupi głupie usługi Highp nazywane platformą. W dodatku szuka wykonawców jego oderwanych od rzeczywistości pomysłów i słomianego zapału. Kasa zerowa, korporacyjna atmosfera na maksa. Nie polecam. Obiektywnie fajni ludzie pracują w 20%.

StopHejt
@Byłam widziałam odeszłam

Kolejna bzdurna personalna uwaga zawodowego hejtera - tzw zaczepka która gowork będzie promować. Fakty - CM sprzedaje z sukcesem globalnie Highp oraz serwisy, konksekwentnie od 3 lata wdraża rozwiązania w 22+ krajach, stałe uczy się i udoskonala aby odnieść międzynarodowy sukces. Tyle w temacie. Ciekawe co osiągnął hejter w tym czasie? Został najlepszym pracownikiem biura hejtu?

Prawdaogowork
@StopHejt

Masz racje , zawodowy hejter. Go-wo-rk kontr atakuje? Może zaraz ranking stworzy aby jeszcze mocniej nacisnąć na to aby ludzie firmy ich usługi? Nie zdziwiłbym się.

Connectmedica

Zbliżają się Święta Bożego Narodzienia i koniec roku. Dla nas to czas na podsumowania i życzenia dla osób, które jako Connectmedica spotkaliśmy na swojej drodze. Z tej okazji wszystkim byłym, obecnym i przyszłym pracownikom, którzy zaglądają na portal GoWork, aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami i szukać informacji na temat atmosfery i jakości pracy w naszej firmie życzymy wszystkiego co najlepsze. W 2019 roku życzymy Państwu samych pogodnych myśli, ciekawych wyzwań i wiele chwil do refleksji oraz okazji do pozytywnych wniosków. Spokojnych Świąt i do zobaczenia!

Santa

Dojrzałą organizację można rozpoznać po dobrze działających, sprawdzonych procedurach, ale też po niepisanych, ale bardzo ważnych dla wszystkich jej członków zwyczajach. Tak się składa, że Connectmedica wpisuje się w ten obraz :) Jednym z kluczowych wydarzeń w firmie jest...firmowa Wigilia. Brzmi może banalnie, ale wielu członków naszego zespołu, czeka na nią przez cały rok ;) Mamy taki zwyczaj, że każdy z nas losuje osobę, którą obdaruje drobnym upominkiem. Dobrze wiemy, że lubicie niespodzianki i prezenty. My też. Cieszymy się więc na kolejne wspólne spotkanie wigilijne. To już 17 grudnia!

PanPrezesJestSuper

Sposób connecta by pozbyć się nieprzychylnych postów, zasypać tablicę swoimi postami do tego gadki o zmowie gowork co jest dosyć śmieszne. Bez podawania imienia Pan prezes nigdy nie przyjął krytyki od pracowników, w momencie kiedy była wręcz ogromna rotacja it po prostu stwierdził na connected że informatycy tak mają :P

Krytyk
@PanPrezesJestSuper

Dzieki za ten wpis. Nie wiem czy dokladnie byles na spotkaniach bo piszesz anonimowo. Rozumiem ze "nie lubisz" Igora i masz do tego prawo. Pewnie tez zdanie masz na temat kazdej osoby wyrobione i ostre. Brawo Ty. Spotkania comiesieczne Connected sluza do tego aby firma wiedziala co sie dzieje i kazdy mogl wstac i zadac pytanie. Typowy townhall meeting. Mozesz zglosic pytanie anonimowo wczesniej, lub poprostu wstac i zadac pytanie. Nie zostaniesz zgrillowany. Uzyskasz informacje czasami taka jakiej oczekujesz, a czasami taka jaka jest rzeczywistosc bez owijania w bawelne. Pisanie ze ktos nie przyjmuje krytyki jest hipokryzja. Firma dzisiaj a firma sprzed 4 lat to inna firma. Wyrazanie swobodnie opinii, bez koniecznosci bycia politycznie poprawnym, jest duzym atutem naszej atmosfery pracy. Kazdy manadzer dobrze wie, jaka jest jego rola oraz jak wazny jest wartosciowy feedback. Ludzie sa dla nas wazniejsi niz wskaznik rotacji. Czasami, poprostu nie pracuje sie efektywnie, i warto sie pozegnac. Bardzo duzo ludzi do nas wraca. W tym sensie, zmiana projektow i srodowiska pracy wsrod osob jest naturalnym procesem i nie swiadczy od razu o fatalnej np. atmosferze w danej firmie. Chcemy pracowac z ludzmi, ktorzy widza sens w produktach nad pracujemy. To wazne, bo te produkty sa nasze. Kurcze, mam wrazenie, ze ten wpis jest kolejnym przyklad jezyka nienawisci - pytanie czy zamierzonym czy nie. Wyglada jak zlepek informacji zaslyszanych od kogos. G0w0rk to swietne miejsce na pisanie personalnie o osobach i swoich prywatnych nienawistnych odczuciach - publicznie!. Personalne docinki prowokuja i napewdzaja rozmowe ludzi. Ci ktorzy maja troche oleju w glowie odpuszczaja, nienawisc i hate innych napedza do przylaczenia sie. Smieszne? Nie sadze.

PanPrezesJestSuper
@Krytyk

Bardzo ciekawe że poruszyliście temat anonimowości. Czyżby pełno pochlebnych komentarzy nie było anonimowych? Jest dużo pozytywnych komentarzy zaczynających pojawiać się od konkretnego momentu. Ale wcale nie pisze ich jedna lub dwie osoby, kto by posądził CM o coś takiego :D Co do rotacji jak zwykle, brak słów na swoją obronę tylko korpo gadki :/ A niby firma dziś i 4 lata temu to zupełnie inna firma ale pewne rzeczy się nie zmieniają.

RR
@PanPrezesJestSuper

Zeby sie bronic ktos musi chciec atakowac. I wszystko jasne.

Aga_ta

Kontynuując rozpoczęty już wyżej wątek rozwijana kompetencji pracowniców Connectmedica warto wspomnieć o szkoleniach. To w CM ważny element wsparcia zespołu. O tym jakie szkolenia będą i czego można się spodziewać dowiecie się...w kuchni :) Tam właśnie powiesiliśmy plakat z dokładnym planem rozwojowym dla naszych pracowników. Tylko w tym roku odbyły się szkolenia z efektywności zarządzania czasem, zarządzania przez cele. Kompetencje menedżerów wspieraliśmy szkoląc kadrę w zakresie rozmów oceniających, siły feedbacku oraz budowania motywacji w zespole i zarządzania zaangażowaniem pracowników. Powoli przygotowujemy już plan rozwoju pracowników Connectmedica na 2019 roku i możemy powiedzieć, że nie zabraknie ciekawych propozycji. Już to podkreślaliśmy, że rozwój i wsparcie dla pracowników są dla nas kluczowe!

@Aga_ta

Uczestniczyłam, polecam

MM
@Aga_ta

Potwierdzam ze Wojtek ma rewelacyjne szkolenia dla menadzerow w Connectmedica

Prawda o Go w o rk

Gowork nie ma czasu na monitorowania języka nienawiści. Czy sam inspiruje do nienawiści wpisując własne wpisy pytania i wymyślając od bieda-krajów itp. Czy opinie powstaja w gowork. Wszyscy maja dość szkalowania ludzi z imienia i nazwiska wyssanymi z palca oszczerstwami i językiem nienawiści aby wyciągnąć usługi od firm typu moderacja forum. Go w ork nie zarabia na wymianie opinii. Zarabia na języku nienawiści. Na język nienawiści nie reagują tygodniami a wpis o sobie kasują w pare minut. Zobaczymy czy ten wpis zniknie tak szybko jak inny bo napewno nie jest niezgodny z regulaminem

sad
@Prawda o Go w o rk

Co wy macie z tym "językiem nienawiści"? Jak się komuś coś nie podoba to już nienawiść, standard, nowomowa.

lalala
@sad

Jeśli ktoś anonimowo leci imiona i niemalże nazwiskami, rzuca oskarżenia, które mają bardzo mało wspólnego z konstruktywną krytyką, to tak, jest to "język nienawiści". W dodatku tchórzliwy.

@lalala

Nie tylko tutaj anonimowo nie wiadomo kto wypisuje brednie o firmach, widac ze moglyby pasowac do kazdej firmy, Nie zdziwilbym sie gdyby to poprostu pisali hejterzy na zlecenie. Wystarczy znalezc cokolwiek na linkedin, jakis szczegol o firmie a potem sie wyzlosliwic. Tak sie robi zasiegi na gwk.

Piotr Z.

Może to w dzisiejszych czasach nic niezwykłego, ale cenię sobie to, że w Connectmedica nie było zadęcia, czy zadzierania nosa. Od pierwszych chwil wszyscy byliśmy na "Ty". To prosty, ale skuteczny sposób na skracanie dystansu i budowanie relacji. Wspominam miło tę pracę, choć nie byłem może pracownikiem z najdłuższym stażem, nadal utrzymuję wiele CM-owych znajomości.

@Piotr Z.

tak jest, potwiedzam

@pracownik

No to fakt, firma mimo ambicji miedzynarodowych naprawde fajnie prowadzona bez nadecia i korpo. Potwierdzam

Estetka z CM

Jak nas widzą, tak nas piszą. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach doskonałym uzupełniem dobrej, kreatywnej atmosfery w pracy jest ciekawa przestrzeń. To jak wygląda nasze miejsce do pracy, jest jedną z ważniejszych składowych naszej ogólnej oceny o firmie. Śmiało można powiedzieć, że i w tym zakresie Connectmedica stanęła na wysokości zadania. Biuro w stylu skandynawskim, spodoba się nie tylko tym, którzy cenią minimalizm i prostotę. Wiemy, że nasze przestrzenie robią wrażenie również na osobach, które szukają inspirujących miejsc do zawodowych działań. Białe wnętrze, kuchnia z dużym stołem oraz taras z widokiem na słynny "Mordor" :) nadają biuru CM niesamowitego charakteru. Adres na 11. piętrze to gwarancja zapierających dech w piersiach widoków. W okresie świąt zachwyt i wizualne wrażenia mnożymy razy dwa :)

Magda
@Estetka z CM

Oj tak, biuro robi wrażenie ;)

Aga
@Magda

Potwierdzam, potwierdzam :)

@Aga

Biuro w swietnej lokalizacji na Mordorze.

Aga_ta

Dobra praca to nie tylko atmosfera, piękne wnętrza, możliwości rozwoju i kawa bez ograniczeń. Jeśli miejsce, w którym mieści się Twoje biuro nie jest dobrze skomunikowane, najzwyczajniej w świecie będziesz do pracy przychodził/przychodziła zmęczony, a potem jeszcze wizja powrotu do domu... Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie sprawny dojazd do pracy :) Jak się do nas dostać? Biuro Connectmedica mieści się niedaleko metra Wierzbno. To maksymalnie 10 minut spaceru od stacji. Bez problemu docierają do nas także popularne linie autobusowe i tramwajowe, więc zapomnijcie o długim wyczekiwaniu na przystanku (to ważne zwłaszcza zimą :)) Dla tych, którzy po pracy lubią biec jeszcze na zakupy, też coś się znajdzie. Niedaleko siedziby Connectmedica jest Galeria Mokotów. Polecam

Connectmedica rekrutuje

Nasza firma stale się rozwija. Nowe projekty, nowe realizacje i klienci. Idziemy do przodu, ale potrzebne nam Twoje wsparcie, aby zrealizować kolejne wyzwania. Jeśli czujecie, że bliskie są Wam wartości Connectmedica, jeśli uważacie, że pasujecie do naszego teamu, jeśli chcecie tworzyć i rozwijać się z nami - warto zajrzeć do zakładki kariera na naszej stronie internetowej (https://www.connectmedica.com/kariera). Złóż aplikację i spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej w biurze Connectmedica. Opowiemy Ci więcej o interesującym Cię stanowisku i możliwościach rozwoju. Przekonajmy się, co dobrego możemy zrobić razem

Aga
@Connectmedica rekrutuje

Warto podjąć wyzwanie :)

Aga_ta

Dla wszystkich osób, które biorą pod uwagę pracę w Connectmedica, mam dobrą wiadomość. Pisaliśmy już o ogólnym, rocznym kalendarzu wewnętrznych szkoleń, który wisi w naszej connectmedicowej kuchni. Wspominaliśmy tu również o szkoleniach podnoszących kompetencje w zakresie zarządzania dla naszych liderów. Czas teraz na szkolenia indywidualne. Jako firma świadomie dbająca o rozwój swoich pracowników, każdego roku w budżecie rezerwujemy pulę środków na szkolenia indywidualne. Zawsze mile widziana jest aktywna postawa naszych pracowników w zakresie poszukiwania wartościowych szkoleń, kursów i innych form kształcenia związanych z ich zawodowym obszarem. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu przełożonemu lub działowi HR, a potem z pomocą finansową Connectmedica zrealizować swój plan rozwoju zawodowego :)

Ag_ata

Cieszy mnie, że są tu również ludzie, którzy mają pozytywne zdanie o Connectmedica :) Dzięki różnorodnym, ale merytoryczym opiniom łatwiej wyrobić sobie pogląd na temat naszej firmy i podjąć decyzję o współpracy. Ktoś wcześniej wspomniał o spotkaniach Connected Academy. Dziś odbyło się jedno z nich. Jednym z tematów był nasz projekt Elocity. Mówiliśmy o idei, pomyśle i kolejnych etapach jego realizacji. To jedna z naszych realizacji, którą warto się zainteresować. Podobnie jak całym portfolio Connectmedica. Polecam z własnego doświadczenia :) Na Connected byli przedstawieni nowi pracownicy, informacja o awansie, oraz odpowiedzi na pytania pracowników m.in. o sposobie komunikacji wewnątrz firmy.

Elo
@Ag_ata

Elocity to bardzo ciekawy projekt, innowacyjny i ambitny. Fajnie, że w firmie można rozwijać się w kilku działach IT, daje to możliwość ciągłego rozwoju.

W CM cenimy feedback

Dobrze znamy i cenimy siłę feedbacku. Tę zasadę stosujemy nie tylko na linii przełożony-pracownik, ale również w odwrotnej relacji. To już tradycja w Connectmedica, że dwa razy w roku pracownicy wypełniają anonimowe ankiety, w których oceniają swoich przełożonych. Z jednej strony to okazja, by każdy z nas mógł przedstawić swój punkt widzenia, ale także sprawdzony sposób na to, by liderzy CM mogli się doskonalić. W ten sposób ulepszamy ich pracę i ich zarządcze kompetencje. Szczera informacja zwrotna od pracowników jest warta więcej niż tysiąc najlepszych szkoleń. Wie to każdy menedżer w Connectmedica.

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.