Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Rozwijamy się

Connectmedica to z pewnością firma dla osób, które lubią wyzwania i to nie tylko w sensie biznesowym. Zespół składa się z ludzi, którzy w wolnym czasie, realizują swoje pasje, a wielu z nas lubi przede wszystkim aktywny wypoczynek. Jak dotąd nie wszyscy jeszcze mieli okazję spróbować swoich sił w kajakarstwie. Przyznajemy jednak, że kajaki "chodziły" za nami już dość długo. W końcu udało nam się zrealizować także i ten plan. W zeszły poniedziałek wybraliśmy się na dwudniowy wyjazd integracyjny do Bobrowego Dworu w Szelkowie. Postanowiliśmy skorzystać najpierw z walorów rzeki Orzyc i podszlifować swoje wioślarskie umiejętności, a potem - jak na wyjazd integracyjny przystało - zorganizowaliśmy wieczorną imprezę z grillem, karaoke oraz tańcami. Jeśli Ty też chcesz brać udział w naszych zespołowych wypadach, zachęcamy Cię do uczestnictwa w procesie rekrutacji. Do zobaczenia na pokładzie!

Roman
@Rozwijamy się

Fajnie wygląda to, że pracodawca dba o integrację pomiędzy kadrą pracowniczą. Mógłbyś napisać, jak często organizowane są takie wypady integracyjne? Zastanawia mnie, czy godziny, które przeznaczono na integracje, trzeba w późniejszym okresie odrobić np. zostając dłużej w pracy? Odpowiedz, abym mógł dowiedzieć się, jak to wygląda.

agaa
@Roman

connect odpowiada na wpisy connecta absurd

no co Ty agaa
@agaa

To nie CM, jak twierdzisz, tylko moderator GoWork próbuje podtrzymać dyskusje i ewentualnie wyhaczyć słabe punkty, o których mogliby napisać pracownicy. Przejrzyj sobie wcześniejsze wpisy albo fora innych firm. Łatwo zauważyć ten styl komunikacji i cel

s.
@Rozwijamy się

Napiszę coś, czego jakoś jeszcze nikt tu nie napisał: było serio fajnie. Macie rację, firmę tworzą ludzie i łatwo to było wyczuć na wyjezdzie. Dziękuję ekipo!

Marzena
@s.

Jak sądzę - jesteś zadowolony z ostatniego wyjazdu, a to oczywiście bardzo dobrze. Mnie jednak interesowałyby jeszcze warunki zatrudnienia, na jakie może liczyć nowy pracownik w Connectmedica. Wiesz może, czy pierwsza podpisywana tam umowa, jest już umową o pracę na czas nieokreślony, czy jest zgoła inaczej?

qwerty
@Marzena

To ja może odpowiem zbiorczo na pytania, które się tu pojawiły. Co do wyjazdu integracyjnego nikt nie musiał go odpracowywać (serio znacie takie przypadki?). Osoby, które z różnych względów nie uczestniczyły w wydarzeniu w normalnym trybie przyszły do pracy lub mogły skorzystać z urlopu. Co do warunków zatrudnienia w firmie: są one jak najbardziej zgodne z kodeksem pracy. Pracownik otrzymuje najpierw umowę na okres próbny. To standardowe 3 miesiące. Potem jest umowa na czas określony, a kolejna umowa jest już na czas nieokreślony. Szczegółowe zasady współpracy ustalamy indywidualnie z każdym pracowników, ale tak to u nas przeważnie wygląda.

Damian

Co to znaczy wg Was język nienawiści? Wskażcie miejsce w którym w poniższych komentarzach jest nienawiść i dyskryminacja? Ludzie opisują faktyczną sytuacje w firmie, ktora nie zapewnia podstawowych benefitów i świadczeń (opieka medyczna), tylko na wybranych stanowiskach jest oferowana Umowa o Pracę a permanentne rekrutacje to nie efekt wzrostu firmy tylko ciągłej rotacji pracowników. I dlaczego ukrywanie fakt, że Wasza firma jest firmą rodzinną? Informacja o tym powinna być publiczna. Nie każdy chce pracować w firmie, w której decydujący glos w wielu kwestiach ma mama Prezesa. A nie wspomina się o tym na rozmowach rekrutacyjnych.

Robert
@Damian

Dokładnie. Sama prawda, która nazywana jest przez firmę i szefostwo "językiem nienawiści". Gdzie ten język nienawiści? Tak jak napisałeś - firma w której w wielu codziennych sprawach decydujący głos ma Mama prezesa, przed którą większość trzęsie portkami. Nie można się jej sprzeciwić, lepiej wysłuchać i zagryźć zęby. Śmieszne warunki zatrudnienia, brak jakichkolwiek benefitów (no chyba że dopłata do Multisport - naprawdę?). A to wszystko nazywane "językiem nienawiści". Serio?

daddy cool
@Robert

prawda, przez panią matkę i jej terror kilka osób się zwolniło.

@daddy cool

Czesc, super ze to piszecie. To jest dokładnie to o czym piszemy:, małostkowy, emocjonalny język nienawiści. Bo ile trzeba mieć lat aby wpisać ‚ panią Matkę”? Czytając te ogólniki można rzecz ze każda firma jest zła, lokalizacja jest zła (mordor), płace są złe, wszystko złe. Słuchajcie, my naprawdę was rozumiemy, ze naprawdę nienawidzicie i z wielka pasja - Szacunek - non stop negatywnie na tej grupie piszecie. Nam to nawet imponuje. Ale albo firmy nie znacie, albo się pożegnaliśmy lata lata temu dzisiaj krzywdzicie tym naprawdę fantastycznych ludzi. Jeszcze raz, naprawdę ta firma to świetni ludzie. Jesteśmy z nich dumni i pracujemy dużo aby czuli się niezależni i odpowiedzialni za swoje sukcesy i porażki. A to daje mnóstwo satysfakcji i rozwoju. Staramy się aby nasza oferta była bardzo dobra na rynku. Przekładamy większe wynagrodzenie nad benefity, ponieważ wierzymy, ze wy sami lepiej wykorzystacie pieniądze, niż firma, która zdecyduje za was. 5 lat temu 100 procent naszych klientow było z polski. Dzisiaj to już mniej niż 40 procent. Rozwijamy się miedzynarodowo i jest to wielkie wyzwanie dla każdej takiej firmy jak nasza. Chcemy zbudować firme, która będzie uznana na świecie. Do tego potrzebujemy pozytywnych, profesjonalnych ludzi, dla których najważniejsza jest ich zawodowa praca a nie kamyczek pod poduszka. Czy chcesz pracować z ludźmi którym przeszkadza każdy kamyczek? Chyba nie. Chcesz robić miedzynarodowe ciekawe projekty? Pracować w ambitnym zespole? Sprawdź nasze rekrutacje i poznaj nas bezpośrednio! :)

lol

Szukam pracy i czytam na go worku o agencjach marketingowych i musze przyznac ze to chyba najbardziej hejtowana branza.. Nie ma roznicy czy polska czy miedzynarodowa firma. Wielki czy maly brand Wszedzie podobne zarzuty. Jestem freelancerem i dobija mnie to uganianie się za zleceniami i brak płynności finansowej.

niekoniecznie
@lol

Tu nie jest jeszcze tak źle. Zajrzyj do branży produkcyjnej. Tam to się dzieje

w szoku

nie pisze zazwyczaj komentarzy, ale czytam opinie w internecie. w tym przypadku postanowilam sie wypowiedzieć bo czytając ten profil można nabrać wielu wątpliwości. Firma nie jest idealna ale daje duza odpowiedzialności swoim pracownikom, w odróżnieniu od uporządkowanej korporacji ma się tu realny wpływ na obszar za który się odpowiada, wielu managerow jest bardzo wartosciowych i takie uproszczenia sa po prostu nieobiektywne i obrazaja ludzi którzy ta firm tworza. Niewiele polskich firm realizuje w skali globalnej projekty dla korporacji międzynarodowych i pozwala ludziom dzialac bez stosu procedur.

@w szoku
@w szoku

Dzięki Ci bracie/siostro za tę opinię, bo czasem można odnieść wrażenie, że niektórzy siedzą w pracy za karę albo są przetrzymywani siłą. I chyba wszyscy dorośli wiedzą, że firmy idealne nie istnieją (na szczęście). Zgadzam się. Do CM można trafić, gdy się chce trzymać z daleka od korpo albo gdy się chce trafić do niej trochę później, jak człowiek już nabierze ogłady, doświadczenia i backgroundu. Cieszę się, że nie tylko ja tu zaglądam tuż przed północą, bo zaczynałem się już o siebie martwić ;)

ITgoHome

Nie pracuję tu już, ale wspominam dobrze. Miałem super zespół i bardzo dużo się nauczyłem. Fajne doświadczenie, nie tylko na start

Wdzięczna

Żałuję, że nie sprawdziłam opinii o firmie przed przyjęciem propozycji pracy. Z przykrością stwierdzam, że to wszystko prawda.

krzysztof

Sama prawda, ale i tak zostanie ona zaszufladkowana jako "język nienawiści" wylewający się przez jakieś anonimowe boty... Kiedy ta firma się obudzi?

spoza
@krzysztof

To nie jest jedyna firma, która boryka się z problemem szykan czy personalnych oskarżeń na GoWorku. Uwierzcie mi, że wysyp takich postów, często zbiega się z ofertą, która wpływa od portalu na słono płatną moderację opinii. Jako przedsiębiorca (sporo mniejszy od CM i bez globalnego zasięgu) zastanawiam się czasem, co by było, gdyby podobny portal założyli Wasi szefowie(byli, obecni, przyszli). Ciekawe co można by było przeczytać o Was :)

Statystyka
@spoza

Byłem ostatnio na spotkaniu w firmie rodzinnej (nigdzie nie było to napisane ; ) ). Piękna siedziba, robi wrażenie. Szef szuka rozwiązania, jak sobie poradzić z odpływem pracowników (jestem specjalistą m.in. od HR). Na spotkaniu usłyszałem, że Polsce i Europie przydałby się drugi Donald Trump, że w Chinach to jest prawdziwa kultura pracy, a w Polsce to ludzie nie mają pojęcia co to jest lojalność wobec szefa. Najwspanialsze było to, że narzędzia jakich oczekiwał ode mnie właściciel, to nie rozwiązania, które pozytywnie wzmocniłby zespół, zbudowały kulturę organizacji itp. Szef szukał zgodnych z prawem rozwiązań typu: jak podzielić wypłatę pracownika, aby dostawał część i na tę drugą część pracował kolejny miesiąc, a w następnym na kolejną ratę wypłaty i tak w kółko. Uważał, że w ten sposób pracownicy nie odchodziliby mu z pracy i w końcu by im zależało. Jednym słowem: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

@krzysztof

Obiektywnie to jest język nienawiści i ten post nadal po tygodniu pozostaje na stronie. Tymczasem nasze spokojne odpowiedzi są kasowane. Pewnie tez także zostanie. Obiektywnie korelacja między odrzuceniem usług moderacji tego portalu a pojawieniem się tego zjadliwego postu który nie ma nic z rzeczywistością. To jest wymuszenie i to odbywa się przez wasza firme gowork na masowa skale. Uważam, iż czytelnicy musza zrozumieć skąd bierze się ten hej. Nie musicie nas nawoływać g00w00rk do obudzenia się. Nie zwolnimy ludzi po piszecie o nich anonimowo ‚psychopaci czy masakra’. To co robimy, to staramy się tworzyć w Connectmedica świetna kulturę pracy oparta na dialogu i stałym dialogu. Każdy z naszych pracowników zgłasza anonimowa opinie o swoich przełożonych (bezpośrednio i pośrednio) co stanowi realny i bardzo ważny dla nas punkt dialogu. Dlatego tez, do nas pracownicy wracają - co nas bardzo cieszy. Drogi g0work. Prosimy. Odpiscie. Nie kupimy waszych usług moderacji. To jest nie etyczne.

@Pomocny. Dlaczego kłamiesz i jaki masz w tym interes ? 70% rotacji - wyssane z palca. Brak umów o pracę - ciekawe, wiele osób pracuje na taką formę. Umowy śmieciowe - czyli co umowy zlecenia dla studentów, tak są. HR po prostu nie ma - też ciekawe, od kliku lat jest osoba dedykowana do HR. Nie rozumiem dlaczego piszesz takie brednie. Albo mylisz firmy albo robisz to celowo.

daddy cool
@pracownik

Pracowalem w CM kilka lat temu i wtedy były umowy smieciowe i mobbing. Taka prawda. Na sam widok Mordoru robi mi się niedobrze, gdy przejeżdżam czasem.

@daddy cool

To niesamowite, jak wiele osób chce się dzielić tu swoją mocno nieaktualną wiedzą o firmie. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają

Jaka umowa obowiązuje w Connectmedica podczas okresu próbnego?

CM

Właściwa odpowiedź na to pytanie brzmi: wszystkie : ) Zatrudniamy pracowników na umowy cywilnoprawne, B2B, a także umowy o pracę. Co więcej, zaraz po okresie próbnym można podpisać z nami umowę o pracę na czas nieokreślony. Wszystko zależy od preferencji pracownika, naszych wspólnych ustaleń, zadań i projektów, przy których pracuje dana osoba. Zapraszamy!

Pomocny

Moja opinia na stronie, została umieszczona z perspektywy byłego pracownika, który doskonale wie co się dzieje w firmie. To, ze prezes próbuje tą sytuację przekręcić wogole mnie nie dziwi. Nigdy nie potrafił zauważyć winy w swoim stylu zarządzania firmą.

Piast
@Pomocny

Ja zaś umieściłem tu kilka tygodni temu opinię z perspektywy pracownika, który wcale nie narzeka, nie czuje się sfrustrowany i lubi swoją robotę. To uznano, że nie jest prawdziwa, że pisał ją HR albo sam szef. Więc jaki jest w ogóle sens tego portalu skoro nie można wyrazić w ogóle swojego zdania? Tylko negatywy są prawdziwe?

Za Piastem
@Piast

mam podobne przemyślenia co Piast. Jak zwykle bad news is good news. Strasznie to smutne

Ja.kub
@Pomocny

U nas, na profilu firmy z branży IT podobne sytuacje. Ktoś wrzuca teksty, które wyglądają, jakby faktycznie były z "wnętrza" organizacji, a opierają się na kompletnych bzdurach lub danych sprzed kilku lat. Jestem b. daleki od teorii spiskowych, ale albo się komuś nudzi albo coś go uwiera albo już sam nie wiem o co c`mon

Przemysław
@Ja.kub

Pamiętajcie, że każdy może mieć nieco inne zdanie na temat danego miejsca pracy. Mimo wszystko chciałbym skorzystać z Waszych doświadczeń. Moglibyście napisać, czy praca w tej firmie jest dobrym miejscem dla osób, które cenią sobie rozwój zawodowy?

na plus
@Przemysław

Ja myślę, że o firmie, atmosferze pracy, możliwości rozwoju świadczy to, że pracownicy, którzy odeszli jakiś czas temu ( z różnych przyczyn), wracają. Rozeznali się na rynku, nabyli doświadczenia, poznali nowych ludzi i ....uznali, że wszędzie dobrze, ale w Connectmedica najlepiej. I z największą przyjemnością napiszę, że zdarza się to dość często.

Pomocny

Brawo! Nareszcie ktoś to napisał. Wstyd dla hejterow. Trzymajcie się w CM. Robicie świetna robotę. (usunięte przez administratora)

Szwed

G0work wam pewnie to zaraz wykasuje! Nie pozwoli wam pisać prawdy. Lepiej obsmarować językiem nienawiści(usunięte przez administratora) U nas w Szwecji nie do pomyślenia.(usunięte przez administratora)

ło ja cie
@Szwed

To jest jakaś masakra. Ja rozumiem, że gospodarz/właściciel portalu dyktuje zasady, ale nie rozumiem, dlaczego jednym pozwala ubliżać, wytykać palcami, a na zwrócenie uwagi kasuje posty, jak leci. Nieładnie

pracodawca

Niestety ale u mnie jest to samo. Konsekwentnie, po każdej odmowie płacenia za tzw możliwość moderacji wpisów, fala hejtu się nasila. Nie płaciłem i nie będę płacił i konsekwencje swojej decyzji też ponoszę. Brawo Connectmedica !!! Wiem co robicie i podziwiam.

come on

Ludzie, przecież gowoooork na pewno ma wykupiony pakiet moderacji postów w goooowork więc ten post zaraz zniknie. Też z tym walczyłem, ale to nie ma sensu. Sami wylali szambo na ulice a teraz każą mieszkańcom ulicy płacić za jej posprzątanie. Dla mnie to kryminał i dziwie się, że jeszcze nikt nie dobrał im się do skóry. Trzymajcie się proponuje róbcie swoje.

@come on

Szefostwo firmy próbuję wszelkimi dostępnymi spodobami przekonać czytelników portalu Gowork, że komentarze piszą boty albo pracownicy Go Worka. Te osoby raczej nie posiadałyby wiedzy na temat aktualnej sytuacji w firmie, warunków zatrudnienia, rotacji pracowników czy składu Zarządu Firmy. Oj nie ładnie robić z czytelników idiotów. PS PS. A Go Work nie bierze opłat za moderację portalu tylko za usuwanie nieprzychylnych komentarzy, za co Wy zresztą płacicie.

@Damian

Damian, to jest własnie problem tych wpisów. Osoby, które je piszą nie mają zielonego pojęcia co się dzieje w firmie. Jak widzę że jest 70% rotacji a padam ze śmiechu. Nie warto komentować. My robimy swoje

@Damian

Cześć Damian Dziękuję za kolejny głos rozmowie o języku nienawiści i fake news promowanym na gow00rk, a także metodach wymuszenia na firmach opłat za usługi ochrony przed "hejtem", generowanym przez tą samą "ochroniarską" firmę. Oto więc fakty: * Nie płacimy za moderacje ani żadne inne usługi gow00rk. * Odpowiadamy na tym forum wprost i konkretnie. Przykro mi, jeżeli odniosłeś wrażenie, ze potraktowaliśmy Cie jak idiotę. Nie mieliśmy takiego zamiaru. Przepraszamy. * Opisywaliśmy metodę szczucia na gow0rk wielokrotnie. Go WorC korzysta z informacji publicznych dodając język nienawiści. Taki sam język czytelnicy znajdą na innych forach np. Netguru. * Staramy się walczyć z językiem nienawiści i dyskryminacji. Nie uważamy tego za idiotyczne. Uważamy, iż jest to duży problem w Polsce negatywnie odbijający się na wszystkich polach życia. Polityka tego portalu wspiera język nienawiści na każdym kroku, od braku aktywnej moderacji poprzez farmę trolli i wreszcie absurdalne metody zgłoszeń hejtu i dyskryminacji. Damian, bardzo dziękujemy Ci jeszcze raz za czas i zaangażowanie na tym forum. Nie zarabiajmy na krzywdzie innych - nie promujmy języka nienawiści i fake news.

CM

Witam serdecznie Jezeli własnie odwiedzasz stronę gowork aby dowiedziec się więcej o Connectmedica mamy złą wiadomość. Odmówiliśmy gowork zapłacenia za usługę moderacji postów i od paru tygodni zalewa to forum język nienawiści i dyskryminacji wspierany przez gowork. Niestety, nie możemy nic na to poradzić. Polecamy za to: * zobacz co robimy na stronach http://connectmedica.com oraz https://gethighp.com * sprawdz jak rozwijamy się u obecnych pracowników * spotkaj się z osobą która prowadzi rekrutację - swoim potencjalnym przełożonym * dołącz do zespołu który z sukcesem dostarcza usługi już w 40 krajach Pozdrowienia i udanego dnia !

trzymam kciuki
@CM

To jest niesamowite. Też widzę, że pojawiają się tu komentarze poruszające jedną I tę samą historię. W dodatku w jednym czasie, ale pod różnymi nickami. Nie wyglada to wiarygodnie. GoWork co Wy na to? Za Connectmedica trzymam kciuki!

waszyngton

Atmosfera pracy średnia pomimo fajnych ludzi. Zależy od działu. Duże wymagania, mało rąk do pracy i co chwilę coraz mniej... z początku nie wierzy się w opinie w internecie (bo to pewnie zwolnieni lub frustraci) ale z czasem dużo rzeczy zaczyna mieć sens. Nie wiem czy polecam, cieszę się że to już nie moja sprawa

mam już swoje za uszami :)

W Connect Medica byłem na rozmowie kwalifikacyjnej - sales, mam nadzieję, że mój komentarz wniesie dużo osobom, które planują tam aplikować. O tym, jaka jest firma decyduje Prezes - firma to jego wizja. W związku z tym Connect Medica to nie jest firma typowo IT, z pragmatycznym i rzeczowym stylem zarządzania, mająca roadmap, scrum, itp. Connect Medica przypomina bardziej agencję reklamową i jeżeli ktoś rozumie różnicę, to zrozumie też skąd negatywne komentarze: - firma skierowana na usługę nie soft, - soft nie musi być idealny, oby usługę udało się upchać, - działa w dzikim tempie - agencje tak pracują, - duża rotacja wynika ze zmienności zarówno celów jak i oczekiwań, a przede wszystkim z intensywności pracy - na Gowork jest dużo opinii osób rozczarowanych, wpis HR o niedopasowaniu właśnie z tego wynika, aplikując do firmy IT masz nadzieję na pracę w firmie IT. Moje zdanie jest neutralne - polecam i nie polecam.

w końcu_ktos_to_napisal
@mam już swoje za uszami :)

Super, dzięki za taki komentarz. Zdałem sobie sprawę, jak ważne jest mieć podobne cele i wizje, jak firma, w której pracujesz lub chcesz pracować. Czasem firma nie pasuje do nas, a czasem my do niej i nie ma w tym nic złego. Powodzenia!

CM
@mam już swoje za uszami :)

Bardzo fajny komentarz. Super dziekujemy za niego bo daje szanse kilka rzeczy wyjaśnić ale tez w przyszłości naprawić. Kilka informacji od nas. Connectmedica to firma oferująca produkt Highp. Obsługujemy w 40 krajach platformę Highp która stworzyliśmy. Connectmedica to nie software house ani body leasing. To firma produktu - platformy Highp która budujemy, sprzedajemy, obsługujemy. Connectmedica to nie agencja. Byliśmy agencja 10 lat temu. Stad wywodzimy nasze doswiadczenie w branży. Czy w szalonym tempie pedzimy? Mysle ze tak. Nie ma co ukrywać. I dużym wyzwaniem jest balansowanie pomiędzy rosnącym potrzebami. Czy zmieniamy cele. Nie od 4 lat. Cel jest ten sam i niezmienny, choć z rożnej perspektywy może to wyglądać różnie. Napewno byliśmy jeszcze 3 lata temu w mocnym procesie transformacji. Jeżeli możemy wiec doradzić: - jeżeli lubisz ‚pozytywny kreatywny chaos’ w agencji reklamowej i wieczna walkę na briefy, tego nie znajdziesz w Connectmedica Stawiamy na dopieszczanie procesów zarządzania projektami. - jeżeli chcesz robić reklamy telewizyjne, miliony emailingow promocyjnych, czy kolejne strony internetowe albo wymyślne aplikacje mobilne, tego także nie znajdziesz tego u nas. - jeżeli chcesz sprzedawać non stop kreatywne usługi agencyjne, projekty ulotek, tego także nie będziesz miał okazji zrobić u nas. - w zespole it będziesz rozwijać produkt. Nowe funkcje, nowe pomysły, nowe zastosowania. I nie braknie wyzwań, bo mamy odwagę przekopać od zera kod aby zrobić duży krok do przodu. Poprostu - nie będziesz się u nas ścigać z innymi agencjami. Nie musisz. Mamy Highp. Co natomiast będziesz mógł: - realizować spotkani biznesowe w całej Europie z global managerami oraz product managerami w krajach Europy zachodniej firm farmaceutycznych. - realizować projekty praktycznie na całym świecie. Aż obrzydza Ci się loty. Chicago, Monachium, Dubaj, Barcelona. - będziesz pod stresem jeżeli nie masz doświadczenia w farmie lub z zagranicznym kliencie, to normalne, bo projekty nie są ani łatwe ani proste, klienci nie są mali, a język na codzień to angielski. Plus jest taki ze będziesz się rozwijać i rozszerzać perspektywy zawodowe, kontakty, wiedzę. Z czasem zarabiać coraz więcej. Mam nadzieje, ze to trochę pomogło nas zrozumieć, bez idealizowania, przedstawiając w miarę obiektywnie jak jest. Każda opinie warto wziąć pod uwagę i poprawić działanie. Także wielkie podziękowania.

Wujek dobra rada
@CM

Hej, CM aż miło obserwować, że z hejtu, który tu czasem Was zalewał może się urodzić coś dobrego. Pojawiają się teraz rzeczowe komentarze osób, z których widać, że można wyciągnąć wnioski i czegoś realnie się dowiedzieć (np. ten powyżej od mam już swoje za uszami :) ), a po drugie dobrze jest obserwować, że chętnie podejmujecie dyskusje i cenicie sobie opinie innych (nie zawsze pochlebną). Ja to kupuję. Serio. Rozsądnym komentującym - dzięki za informacje

mam swoje za uszami :)
@CM

Cieszę się, że mogłem pomóc, może nie firmie ale kandydatom. Pisząc agencja marketingowa, miałem dokładnie na myśli to, skąd się wywodzicie - 10 lat temu byliście agencją, poszliście w soft ale delikatnie ujmując "kreatywny" bałagan pozostał - mam tutaj na myśli głównego dowodzącego. I to widać. Ważna rzecz - produkt nie jest dla farmacji!!! Jest to produkt wspomagający działy sales, aftersales, PR i marketing - czyli pracuje się z tymi działami. Rzeczą pochodną pracy z tymi działami, wymagają od pracującego w Connect Medica właśnie charakteru sprzedawcy w agencji marketingowej - jeżeli ktoś sprzedający z zasady soft/solutions/itp. trafi do Connect Medica to wróżę nie więcej niż 6 miesięcy. Nie ogarnie :)

to się chwali
@mam swoje za uszami :)

Są jeszcze rozsądni internauci na tym świecie z racjonalnym podejściem do świata. Dzięki Ci za ten wątek!

Aga_ta

Rok 2019 będzie w Connectmedica okresem dynamicznego rozwoju. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez pracy zespołu w poprzednich latach, a szczególnie w 2018 roku. Zresztą już dziś ponad połowa zawieranych przez nas kontraktów to kontrakty zagraniczne. W nowym roku jeszcze mocniej koncentrujemy się na sprzedaży w Europie Zachodniej, a szczególnie w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Na liście naszych celów są również rynki bliskowschodnie i rozwijające się (szczególnie Tajlandia!). Jednak największe wyzwanie to dla nas rynek amerykański. Plan ambitny, ale absolutnie w zasięgu Connectmedica. Jesteśmy już po spotkaniach w USA, gdzie rozmawialiśmy z centralami największych firm farmaceutycznych. Po co to piszemy? Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że tak ambitnego planu nie zrealizujemy bez naszego niezwykłego zespołu, ale także nowych osób, którym planujemy go wzmocnić. Czekamy na osoby gotowe na międzynarodowe wyzwania i pracę z ambitnymi projektami. Czekamy na Ciebie :)

globalny
@Aga_ta

Świetnie, trzymam kciuki i mam nadzieję że gdzieś, kiedyś się spotkamy na świecie

Tomasz
@Aga_ta

Ambitnie! Wszystkiego dobrego :)

@Aga_ta

Wysyłałam do Was CV. Czekam na odpowiedź :)

Witold
@Weronika

Na jakie stanowisko aplikowałaś do pracy w firmie Connectmedica? Widzę, że obecnie firma poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk. Wśród nich jest stanowisko account managera, czy sales managera. Może na któreś z nich aplikowałaś? Widzę również, że są możliwości odbycia stażu bądź praktyk, dlatego to również ważna informacja dla studentów chcących rozwijać się w tym kierunku.

@Witold

Szukam wyzwań z zakresu digital marketingu. Kończę właśnie studia, przyglądam się, jak firma konsekwentnie pracuje nad swoim wizerunkiem i pozycją w branży. Oczywiście zrobiłam mały research wśród znajomych i słyszałam, że wiele można się tu nauczyć. Stąd pomysł, aby zaaplikować do Cennectmedica :)

@Weronika

PS. chętnie podzielę się wrażeniami, jak już będę "wewnątrz" :)

była stażystka
@Weronika

Polecam CM nie tylko na staż. Tu zaczynałam swoją drogę zawodową i do dziś wspominam, choć było to kilka lat temu. Sporo się nauczyłam

Kibic
@Aga_ta

Trzymam kciuki za Wasze projekty. Mam nadzieję, że sierpniu możecie już śmiało stwierdzić, że to jest dooobry rok :)

agaa

w końcu ktoś napisał kilka słów prawdy

Byłem tu niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Szedłem trochę przerażony, po lekturze niektórych opinii z GoWorka. Wyobrażałem sobie chyba najgorsze scenariusze. Okazało się, że normalni ludzie, normalna firma i po raz kolejny przekonałem się, że najlepiej przekonać się samemu, a nie polegać na opiniach z netu. Polecam podejście zdroworozsądkowe

Też Piotr
@Piotr

Trudno Ci chłopie odmówić racji. Też zawsze polecam przekonać się samemu

marzenaa

firma zaprasza na spotkania rekrutacyjne, ale z kim? z hr który praktycznie nie istnieje, bo jest tam niedoświadoczona pani? bez zartow !

Po drugiej stronie
@marzenaa

no nieee. Serio? Zaglądam na fora dot. wielu firm i śledzę z zawodowego obowiązku, to jak firmy pracują na swoją markę m.in na GW. Razi mnie to, że po pierwsze większość komentujących w sieci stać tylko na negatywne opinie (a zdarza się, że potrafię je zweryfikować jako "druga strona" i już nie wygląda to, tak jak prezentuje sprawę kandydat/pracownik). Druga rzecz to personalne przytyki, takie jak tu: niedoświadczony, niegodny Hr-owiec, by mnie wybitnego specjalistę przyjąć. Trzecia rzecz: warto się zastanowić, czy firmie jest rzeczywiście po drodze z osobami, które prezentują taką postawę życiową. Dobra rada dla wszystkich: aby przekonać się, jaka jest firma, jak się w niej pracuje, pytajcie nie tylko w sieci. Nie bójcie się zadawać takich pytań na rozmowach kwalifikacyjnych, choćby najmniej doświadczonym HR-owcom. Powodzenia wszystkim naprawdę zainteresowanym pracą i rozwojem kandydatom (nie tylko do tej firmy)

już prawie w CM
@Po drugiej stronie

Dziękuję, skorzystam. Wiem, że będzie dobrze : )

@marzenaa

Cześć Marzena Super fajnie ze napisałaś opinie. To warto skomentować bo wiele osób uwaza, ze o zatrudnieniu decyduje HR. Kluczowym spotkaniem rekrutacyjnym, w zależności od pozycji, jest Twój przełożony w CM. W odróżnieniu od ‚wielkich korporacji’ - w skrócie - w kilkuetapowym procesie rekrutacji nasz HR organizuje proces. Jeżeli wiec masz ustawione pierwsze spotkanie - świetnie. Dowiesz się więcej o firmie, zobaczysz biuro. Jeżeli chcesz kontynuować, spotkasz się ze swoim potencjalnym przełożonym aby sprawdzić jak się dogadujecie. Jeżeli wszystko zagra, swietnie, pozostaje rozmowa o finansach z CFO. A to już sama przyjemność. Powodzenia!

Wujek dobra rada
@CM

Domagamy się więcej takich praktycznych informacji ze środka organizacji. Człowiek od razu wie, czego się może spodziewać na spotkaniu/niach. Podrzucam pomysł: a gdyby np. na Waszej stronie www kandydat mógł zostawić dane kontaktowe, a w zamian mógł dostać taki właśnie zestaw praktycznych informacji? : ) Będę pierwszy do ich pobrania i przestestowania w praktyce!

wewnętrzny głos rozsądku

Firma idealna? Nie istnieje. Zawsze można coś ulepszyć i udoskonalić. Czujecie niedosyt w zakresie szkoleń, zawsze można porozmawiać, zgłosić potrzebę, podyskutować o współfinansowaniu. Uważacie, że sprzęt, na którym pracujecie nie spełnia Waszych oczekiwań? Zgłaszacie sprawę do helpdesku, partiami sprzęt jest wymieniany. Jak już tak głośno, publicznie opiniujemy firmę, w której pracujemy, warto zaznaczyć, że część z tych ocen oparta jest na wiedzy sprzed jakiś 2 lat, a w tym czasie spooro dobrego się w firmie wydarzyło (choć pewnie jeszcze wiele można poprawić). Szkoda, że jak ktoś próbuje coś pozytywnego napisać od razu określa się go jako trola. Pamiętajcie, że nie każdy ma takie zdanie, jak osoby, które najgłośniej tu słychać. Choć oczywiście mają do takich ocen pełne prawo. Podobnie jak ja do swojej.

rosia
@wewnętrzny głos rozsądku

bzdury bzdury bzdury. firma w której jakikolwiek sprzeciw wobec szefostwu równa się albo ostracyzmowi, albo awanturą od wiadomo kogo

@rosia

Dziekuje za generalna uwaga. W CM panuje zasada, iz w przypadku problemow, nalezy szybko i bezposrednio przedyskutowac problem z przelozonym, lub bezposrednio porozmawiac z jedna z trzech osob zarzadzajacych spolka. Prosze wziac pod uwage, ze w przypadku gdy osoba zostaje zwolniona przez przelozonego, w okresie wypowiedzenia zwalniana jest takze z obowiazkow prowadzenia projektow i przekazania ich innej osobie. Zawsze dbamy o dobre zakonczenie projektow oraz wspolpracy. Swiat przeciez jest maly. Chcialbym jednak czytelnikow uwrazliwic na taka brutalna opinie na gowork. Widzimy w ostatnich tygodniach wysyp tego typu ogolnych opinii na temat innych firm i mamy znowu podejrzenia, iz jest to praca "zatrudnionych hejterow" pobudzajacych ruch na stronach gowork. Jest nam trudno uwierzyc, iz taka opinia odnosi sie do konkretnej sytuacji w CM. Staramy sie aby firma miala jak najbardziej otwarta kulture pracy i dobra atmosfere, dbamy o to aby nie zabraklo miejsca na usmiech i odrobine dystansu, co przeklada sie na jakosc naszych projektow. Zapraszamy serdecznie na spotkania rekrutacyjne,

o tempora, o mores
@rosia

Zmartwiło mnie, to co piszesz. Faktycznie zastanawiam się, czy chcę pracować z ludzmi, którzy na hasło w stylu: "szanuję opinie o firmie, które się tu pojawiają, ale ja mam inną i również mam do niej prawo", ktoś (mój potencjalny kolega z pracy?) piekli się: "bzdury, bzdury, bzdury".

Hania

Firma i szefostwo żyje w swoim świecie nie mającym nic wspólnego z tym realnym. Kolejny miesiąc, kolejna fala odejść osób. Tych kluczowych, jak i szeregowych pracowników. Szefostwo dalej bedzie fałszować rzeczywistość. Może czas się obudzić?

Czy aby napewno?
@Hania

Fala odejść? Nie pomyliłaś forum przypadkiem?

Hania
@Czy aby napewno?

Nie zmuszaj mnie do wymieniania wszystkich osób które odeszły w ostatnich na przyklad 3 miesiacach

@Hania

Hej Pozwolisz, ze podziele sie swoim "insightem" bo to ciekawy watek i troche demonizowany. Mamy kilka rodzajow rotacji w firmie. Maja ona inny charakter niz piszesz, mniej demoniczny i emocjonalny. Bardzo duzo osob u nas pracuje jak na warunki Warszawskie dlugo, zwlaszcza, ze jestesmy nadal dosc mala organizacja 60 osob - mocno patrzaca na swoja efektywnosc. Dzisiaj mamy 4 rodzaje odejsc w firmie: * pomylilem prace, wyobrazalem sobie ja inaczej, nie spodziewalem sie ze to jest tak na serio, nie radze sobie z zarzadzaniem, mam inne kwalifikacje - to sa osoby ktore przenosza swoje doswiadczenia np. lokalnych agencji i nagle wpadaja w projekty miedzynarodowe. Z roznych powod nie odnajduja sie lub im to nie pasuje. Najczesciej taka osoba jest z nami od 3-6 miesiecy. * potrzebuje przerwy - te osoby robia sobie break. Niektore osoby na pare miesiecy, niektore nie wracaja. Ale wiele tez osob wraca do nas i jestesmy z tego bardzo dumni. Takie osoby sa z nami od 1-5 lat. * doszedlem do sciany, chce sprobowac czegos nowego - najczesciej ide do korporacji. Wspieramy osoby ktore chca taka decyzje podjac i jak mozemy pomagamy. To dla organizacji oraz dla nich samych wazny element rozwoju. Takie osoby sa z nami od 1-2 lat * nie spelnilem warunkow umowy - zostalem zwolniony lub nie przedluzono mi umowy, nie awansowalem. To niespelnienie warunkow to decyzja bezposredniego przelozonego (mityczny szefostwo nie miesza sie w to) - lub wynika z niedowiezionych miekkich lub twardych KPI ktore niektore dzialy maja - np. sprzedaz. Tak naprawde sytuacja dla obu stron jest jasna najczesciej na 3-4 tygodni wczesniej. Taka osoba jest z nami od 3-12 miesiecy. Jak widac, najwieksza rotacja jest u osob w pierwszym roku. To zreszta potwierdza trendy oraz widac coraz czesciej na CV nas wszystkich. Albo jestesmy w firmie 3-6 miesiecy albo 2-4 lata. W Warszawie, w odroznieniu od USA czy Niemiec - nie ma tradycji rozwoju zawodowego w firmach przez 10-20 lat i rozwijania sie wraz z organizacja. To poprostu nasza rzeczywistosc, w ktorej osoby rozwijaja sie probujac zmian. Rozumiemy to i wspieramy. Liczymy ze takie partnerskie podejscie dziala zarowno dobrze pracownikom, jak i dlugoterminowym celom firmy. To co robimy wiec aby nie stac w miejscu, to wlasnie rozmawiac, sluchac racjonalnego feedbacku - wewnatrz i zewnatrz firmy - rozwijac swoje umiejetnosci menadzerskie i popelniac najmniej bledow komunikacyjnych wewnatrz organizacji.

kandydat
@CM

Dzięki za ten głos. Brzmi jak uczciwe i szczere podejście do tematu

kandydat
@kandydat

PS. Jeszcze tak na marginesie dopowiem, że kandydaci do pracy (nie tylko do Waszej firmy) wpisy na GoWorku dzielą przez pół i mają świadomość, że negatywy pisze się o wiele łatwiej, a pozytywne opinie to nie zawsze wpisy HRowców. Miłego dnia!

CM to rozwój

Jak ktoś już wcześniej wspomniał, mocno ostatnio rozjechaliśmy się po świecie, żeby realizować projekty dla naszych klientów. W tym tygodniu odwiedziliśmy Danię (początek dobrze zapowiadającego się projektu :) ) Część zespołu jest teraz w San Antonio w Texasie, gdzie wdrażamy realizację dla jednej z największych firm farmaceutycznych. Nic więc dziwnego, że stale poszukujemy nowych, zdolnych kadr. Chociaż potrzebujemy specjalistów z różnych dziedzin, mają oni kilka wspólnych cech. To zamiłowanie do nowych technologii, chęć rozwoju globalnego, biegły język angielski i gotowość do stałego poszerzania kompetencji. Odnajdujesz się w tej charakterystyce? Aplikuj!

Anna S.
@CM to rozwój

Zazdroszczę Wam rozmachu :)

Nick_odem
@Anna S.

Niedługo startujemy z nowymi projektami, także nie ma co zazdrościć, ale już teraz przyjąć nasze zaproszenie do współpracy

David

W Connectmedica nie zwalniamy tempa. Kolejny sezon branżowych wydarzeń i spotkań z nowymi klientami nasz zespół rozpocznie w Mediolanie, Chicago, Berlinie i Glasgow. Zanim jednak w czerwcu znów rozjedziemy się po świecie, zadbaliśmy o podniesienie swoich kwalifikacji i odświeżenie umiejętności. Większość z nas na co dzień wykorzystuje do pracy zaawanasowane narzędzia, które pozwalają dostarczać odbiorcom skuteczne rozwiązania m.in. z zakresu Customer Experience. Za to w środę dla odmiany każdy z nas ćwiczył się w jednym z podstawowych narzędzi MsOffice - Excelu. Przygotowując szkolenie pamiętaliśmy o tych, którzy w pracy nie potrzebują tabel przestawnych, zaawansowanych formuł i makr. Dla tej grupy osób program obejmował podstawowy zakres umiejetności ????

@David

Oj GoWorku, mała errata. Zwiedziony ilością uśmiechniętych buziek na tej stronie w ocenach poszczególnych wpisów, zapomniałem, że jest problem z emotikonkami na tej stronie. Zamiast ???? miało być : ) Korzystając z okazji pozdrawiam stale głodną wiedzy ekipę CM!

@David

Czytając Twój wpis, można odnieść wrażenie, że firma Connectmedica dba o rozwój zawodowy zatrudnionych osób. Organizacja szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zachęcą na pewno osoby, które chcą się rozwijać. Zastanawia mnie jednak, czy pracodawca potrafi docenić zaangażowanych pracowników, oferując im awans na wyższe stanowiska? Mógłbyś odnieść się do tego pytania?

@Damian

Dziękuję za to pytanie i cieszę się, że odniosłeś pozytywne wrażenia z mojej wypowiedzi. Jest dokładnie tak jak mówisz; rozwój i ustawiczne kształcenie naszego zespołu to atuty Connectmedica. Doceniamy też to, że przyciągamy osoby, dla których to także kluczowe kwestie. Działamy w dynamicznej branży, więc szkolenia są pewnie nieuniknione, ale o wiele milej jest, gdy wynika to z wewnętrznej potrzeby i zaangażowania zespołu. Dokładnie tak to działa u nas. Co do awansów: traktujemy je jako naturalną drogę rozwoju naszych pracowników.

MagicChristian
@David

Proszę o jakie kolwiek przykłady szkoleń czy kursów, były dwa, z podstaw excela oraz asertywności, brak jakiegokolwiek rozwoju specialistycznego.

zainteresowany pracą

Nie doszedłem dalej niż do 3 strony z komentarzami.... Zainteresowany jestem pracą w tej firmie, na LinkedIn faktycznie widać wiele ludzi ex-pracowników, staż pracowników Connectmedica to rzadko więcej niż 1-1,5 roku, w większości ludzie z juniorskim doświadczeniem. Proszę o rzetelne opinie w sprawie pracy na stanowisku sales - proszę dział HR Connectmedica czy jakikolwiek od PR-u o nie wpisywanie psalmów pochwalnych.

Trollolollolol
@zainteresowany pracą

Wyciągnij wnioski po tym co widzisz :) Twoje przekonanie o juniorach jest właściwe ;) Tutaj nic się nie zmienia, juniorzy i stazyści :D

MagicChristian
@zainteresowany pracą

Jeśli chcesz korzystać z usług, które mają wiele błędów i braków oraz samemu radzić sobie ze wszystkim, śmiało aplikuj, tylko upewnij się, że oferta ma aktualne dane ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connectmedica