Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Manager w Connectmedica?

Connectmedica

Dziękujemy za zapytanie. Jeśli chcesz pracować jako menedżer w Connectmedica powinieneś/powinnaś wykazać się nie tylko doświadczeniem, ale przede wszystkim kompetencjami specyficznymi dla osób zarządzających. Równie ważne jest dla nas dopasowanie do zespołu. W przypadku naszej firmy niezbędna jest na pewno znajomość języków obcych, bo pracujemy z klientami na całym świecie. Podejmując decyzję o otwarciu rekrutacji na stanowisko menedżerskie, w pierwszej kolejności myślimy o rekrutacji wewnątrz naszego zespołu. Z wielką przyjemnością promujemy naszych pracowników, czasem wspierając się opiniami zewnętrznych firm – sprawdzamy wówczas, czy członkowie naszego zespołu są gotowi do podjęcia nowej roli, badamy również poziom ich kompetencji. W Connectmedica mamy przykłady szefów działów, którzy zaczynali pracę w naszej firmie jako stażyści i dziś z radością obserwujemy i wspieramy ich rozwój. Jeśli interesuje Cię praca w Connectmedica koniecznie zaglądaj do zakładki z ofertami pracy na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Co wchodzi w socjal Connectmedica?

Pytanie na pytanie

A co najchętniej byś widział/a w ramach socjalu? :)

@Pytanie na pytanie

Ja na przykład bym się chciała dowiedzieć czy w Connectmedice można liczyć na prywatną opiekę medyczną? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Czy jest on bezpłatny? W jakiej firmie obowiązuje i co wchodzi w jego skład?

Ann

O benefitach, na których szczególnie Ci zależy zawsze możesz podyskutować i ponegocjować podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Natomiast tutaj liczyć można na szkolenia lub częściowe pokrycie ich kosztów, pracę zdalną/elastyczną, spoko biuro w fajnej lokalizacji, niezłe widoki, fajną strefę socjalną. Przynajmniej to to było za moich czasów :) Powodzenia!

@Ann

O, temat szkoleń jest również ciekawy :) Fajnie móc się rozwijać pracując w firmie. Jak często są one organizowane w Connectmedice? Z jakich są obszarów? Ściśle dotyczą obejmowanego stanowiska czy są różnorodne?

B

Nic :)

@B

W tym roku realizowaliśmy cykl szkoleń dla Managerów i osób na ścieżce managerskiej - Akademia Managera, rozwijające kompetencje przywódcze i zarządcze. Managerowie i wybrani pracownicy mają również spotkania coachingowe z zewnętrznym Coachem. Realizowaliśmy również szkolenia dla sprzedawców. Dodatkowo każdy z pracowników może wnioskować o szkolenie specyficzne dla swojego stanowiska. Dotychczas większość takich zgłoszeń była rozpatrywana pozytywnie.

Iwona
@B

Nie macie żadnego socjalu, nawet Medicovera?? Dziwne.. rzadko spotykane współcześnie. A premie jakieś albo trzynaste pensje?

@Iwona

Dziękujemy za zainteresowanie rozwiązaniami, które stosujemy w Connectmedica. W firmie korzystamy z systemów premiowych, których wysokość plasuje się zdecydowanie powyżej rynkowej oferty. Premie przeznaczone są dla konkretnych zespołów w działach komercyjnych, które realizują i przekraczają określone cele. Działa także system premiowy dla pracowników, którzy w szczególny sposób przyczynili się do sukcesów firmy. Osoby, którym w danym okresie przysługuje premia, zgłaszają menedżerowie. Jeśli chodzi o benefity: temat wielokrotnie poruszaliśmy już na tym forum, a przede wszystkim w rozmowach z pracownikami Connectmedica. Każdy z nas ma inne potrzeby, życiową sytuację, plany, pasje czy dążenia. Podjęliśmy decyzję, że nie będziemy z góry decydować o benefitach, czy zakresie dodatkowych świadczeń. Za to jesteśmy otwarci na rozmowy na ten temat w każdej chwili, już od etapu rekrutacji do zespołu. Wówczas możemy odpowiedzieć na potrzeby indywidualnie i ustalić, jak i kiedy będziemy je realizować. To rozwiązanie dobrze się sprawdza w naszej codziennej praktyce. Szanujemy także to, że każda firma ma własną politykę w tym zakresie i różne doświadczenia.

zielona

Organizacja i cały system tej firmy to jest nieporozumienie. Z nia na dzień lecą głowy stażystów, pracowników. Komunikacji między szczeblami nie ma żadnej. Jesteście jak taka przystań dla ludzi z ambicjami, ale jak już minie pierwszy blask to pojawia się zgnilizna i szyderstwa. Oczywiście co kilka miesięcy trzeba skopać parę stołków, przyjąć nowych kozłów i sie cieszyć, że "biznes" się kręci. Ohyde.

Upsi

Connectmedice to firma bez obycia. Organizacja żadna, zwalnianie ludzi z dnia na dzień. Szefostwo to nawet nie śmieszny żart. Nie chcę złorzeczyć ale rozpadacie się jak domek z kart. Nie polecam tej firmy, w końcu chodzenie do cyrków jest już passe.

i tak w koło
@Upsi

Nie trzeba patrzeć w kalendarz, aby wiedzieć, że dziś koniec miesiąca...To smutne, że wszystko jest dobrze, a jak nagle Twoje plany rozmijają się z wizją firmy, w której pracujesz, to cyrk, domek z kart i śmieszny żart.

@Upsi

Zwalnianie z dnia na dzień? A za co konkretnie można zostać zwolnionym? Jakich stanowisk to przeważnie dotyczy?

Tylko spokojnie
@Edyta

Edyto tylko spokojnie :-] To nie tak jak myślisz :)

domek
@i tak w koło

Ale co ma do tego koniec miesiąca? To upoważnia nagle wszystkich menagerów do przeprowadzania czystek wśród pracowników?

so natural
@domek

Żaden dzień nie jest dobry na rozstania z pracownikami, ale takie decyzje są wpisane w cykl życia firm, projektów i (nie zawsze przyjemne) obowiązki menagerów. Tak samo jak zmiany pracy są wpisane naturalnie w aktywność pracownika na rynku pracy.

@Upsi

Dziękujemy za wyrażoną opinię. Masz do niej pełne prawo. Warto jednak, oceniając firmę, trzymać się faktów. Przestrzegamy przepisów prawa, w tym oczywiście okresów wypowiedzenia zawartych umów. W ostatnim czasie podjęliśmy decyzję o rozstaniu z dwoma pracownikami i w każdym przypadku odbyło się to z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynikającym z umowy, tj. dwa tygodnie i jeden miesiąc.Nie widzimy więc uzasadnienia dla określeń, jakie padają tu na forum i odzwierciedlenia w rzeczywistości. Korzystamy z forum GoWork, aby mówić otwarcie i w przejrzysty sposób o pracy, warunkach, wyzwaniach i projektach, jakie realizujemy w naszej firmie. Chcielibyśmy, aby właśnie do tego służyło to forum, z korzyścią dla przyszłych i obecnych pracowników Connectmedica.

Wiecie może, czy w Connectmedica szukają chętnych na staż?

szybka porada

Cześć, najlepiej śledzić stronę Connectmedica (zakładkę kariera). Są tam aktualne rekrutacje (i widzę kilka miejsc na praktyki, zależy co Cię interesuje). Zaglądaj też na profile w social mediach, tam też często firma poszukuje specjalistów. Życzę powodzenia :)

Wesołych Świąt!

Życzenia zdrowia i spokoju należą nam się tu chyba wszystkim :)

Pozdrowienia z piaskownicy

Człowiek niby dorosły, niby już pracuje, a wciąż jakby nie może się pozbyć z głowy dźwięku pewnej piosenki. Jakoś tak uporczywie wraca... Domowe przedszkole, czy słońce, czy deszcz...Przyjść może do Ciebie, jeśli tylko chcesz...

grażka, nie jesteś sama

Ogólnie CM oceniam jako negatywną jeśli chodzi o samą firmę i pozytywną jeśli o szeregowych pracowników - to co robi tą robotę to właśnie niektóre zespoły, są naprawdę zgrają świetnych ludzi i gdyby na tym poprzestać to dałbym 10/10. Niestety im wyżej w hierarchii tym gorzej, a już wgl. na czubku to szkoda pisać ;) Podsumowując tak w ładnej tabeli: + naprawdę fajni ludzie, z którymi aż chce się pracować - okropna komunikacja wewnątrz firmy, niby można rozmawiać, ale co to da skoro nikt nie słucha, a jak słucha to nic nie robi ;) - wszystko trwa bardzo długo (rekrutacja wewnętrzna to bardzo nieśmieszny żart - z 5 miesięcy na zwykły awans??) - skąpstwo jeśli chodzi o szkolenie i rozwój pracowników = aka P. Generał CEO wszystkiego was biedne, głupie myszki nauczy (a jak nie on to wy w weekend na pewno to nadrobicie, bo jak on może to wy też przecież!!!!!! :D) - jest ogromna ilość pracowników, którzy nie dostają podwyżek ani awansów, pomimo tego, że na to jak najbardziej zasługują - mobbingujący, okropnie wyrażający się do pracowników, ZASTRASZAJĄCY, niesamowicie toksyczny szef - to jest chyba najtrudniejsza część tej pracy. Jeszcze raz usłyszałbym komentarz jak sobie to firma świetnie radzi w pandemie, a podwyżek zero... Pan się weźmie i ogarnie Panie kapitalisto :))) - wisienką na torcie było pochwalenie na prywacie PRACOWNICY (tak, kobiety!!!) po czym danie autorstwa publicznie koledze szefa ;) i mówienie, że to etyczne - smutny i przykry świat w którym państwo żyją, jeśli to jest etyczne - seksizm i tyle - wywalenie stażystów w PANDEMIE, mówiąc im 1 dzień przed, że już nie mają pracy to równie nieśmieszny żart (zabawniejsze jest tylko to, że zadzwonili do nich parę dni później po odejściu pracownika, bezczelność bardzo) - jest przynajmniej jeden menadżer, którego nie polecam - słaba komunikacja, wieczne przekładanie rzeczy, ciągłe nieobecności gdy potrzeba, jak nie zajęcie życiem to pogrzeb kota ;) Jeśli ktoś potrzebuje roboty na chwilę, to polecam, ale ogólnie nie ma się po co się starać, bo hajs żadny, perspektywy też żadne. A szef bez perspektyw do zmiany. Jak macie ochotę na takie przeżycie to powodzenia! Ps: A HRowi dziękuję, nie trzeba komentować, życie jest lepsze, perspektywy obecne, ale dzięki za troskę jak zawsze :))!!!1!

grażka, nie jesteś sama pt.2
@grażka, nie jesteś sama

Ah no i bym prawie zapomniał, ale koleżanki i koledzy nie martwcie się

grażka, nie jesteś sama pt.2
@grażka, nie jesteś sama pt.2

+ są pewne gentlemen agreements, które firma raczej wykonuje niż na swoje widzimisię - czasem możesz zostać po stażu zatrudnionym na inną pozycję w firmie córce = to totalnie Twój wybór i wszyscy bardzo chcą tam iść :)) tyle, że wyborem jest albo to, albo kop więc tak średnio.

@grażka, nie jesteś sama

Sama prawda, zgadzam się 100%.

realista
@grażka, nie jesteś sama

Grażka, życie jest prostsze niż ci się wydaje. Bierzesz kasę ze skarbonki, pożyczasz od rodziców i znajomych, wynajmujesz sobie (usunięte przez administratora) biuro w topowej lokalizacji (pamiętaj musi być super bo się pracownicy obrażą). Wiesz soki, masaże, wolne piątki i tego typu gadzety. Następnie zatrudniasz pracowników, pracujecie, bawicie się w super atmosferze, Wszyscy oczywiście umowy o pracę - pamiętaj o tym. Zarabiacie kupę hajsu i przed 17 zamykacie komputery. Albo nie, inaczej przestań gadać głupoty i wydoroślej bo znając życie (usunięte przez administratora) jeszcze osiągnęłaś a chcesz innych uczyć. Twoje wpis są naprawdę żałosne i nie da sie tego czytać. Rozumiem, że ci praktyk nie przedłużono i stąd ta frustracja. Zakładam że do 30tki będziesz tutaj rzygać pod różnymi nickami bo nie tak łatwo zrozumieć że ktoś nie chce tak zajebistej osoby jak wyjątkowa TY. Oskarżasz o (usunięte przez administratora) - serio ? Byłaś świadkiem przestępstwa i tego nie zgłosiłaś na policje. Pewnie nawet nie wiesz że masz taki obowiązek ale jak prowadzić firme to wiesz.

obiektywny
@realista

Ten komentarz jest obrzydliwy, bardzo emocjonalny i raczej teraz tym bardziej nie pokazuje firmy CM w dobrym świetle.

No nareszcie!
@realista

Jak to miło, że w końcu jakiś administrator @GoWork zajrzał na stronę. Do sprzątania jest tu trochę hejterskich wpisów.

@realista

@realista odważne z Twojej strony zakładać, że nie zgłosiłam. Słyszałeś o Państwowym Inspektoracie Pracy? Jeśli nie to już niedługo się poznacie :)))

grażka, nie jesteś sama
@realista

Widzę, że komuś nerwy puściły - dzięki administracjo za czujność. Jeśli chodzi o komentarz - to nie jestem grażką. Byłym pracownikiem a i owszem, ale nie skończyło się na stażu, cokolwiek się realisto Tobie wydaje. Prawdą jest, że dużo jeszcze nie wiem, nadal wielu rzeczy się uczę, ale zainteresuję się w takim razie zgłoszeniem tego. Dziękuję za radę. :) To co wiem, to że mam dużo szerszy kręgosłup moralny i w przeciwności do Pana Realisty przynajmniej jestem w stanie usłyszeć rady i je zastosować, a jak widać w CM nadal robimy to samo badziewie, które robiliśmy. Oceny roczne mam nadzieję, że poszły dla pozostałych pracowników równie dobrze, co dla nowego Global Menadżera CS'u (wcale nie kolejny best friend CEO). Cieszę się, że pracownicy tak jak mówiliście trzymają się razem i nie dają sobie kapitaliście walić po głowie :) TFU.

Były i życzliwy

Brawo Connectmedica, komunikacyjna full profeska :)

No_stalgia

Zazdroszczę Wam. Pracy, perspektyw, doświadczeń, świetnego zespołu. Tego, że nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile wiedzy (nie tylko zawodowej) wynosicie z tej roboty. W pewnym sensie ukształtuje Was na całe życie. Dla jednych to będzie pewnie: już wiem, jak nie chcę, aby wyglądała moja kolejna praca, dla innych wręcz przeciwnie. I nie ma w tym absolutnie niczego złego. Całkiem normalna sprawa. Jesteśmy dorośli, a to jest praca. Aż praca albo tylko praca. Wszystko i wszystkich, których spotykacie na swojej drodze zawodowej, spotykamy po coś. Przekonacie się o tym jutro albo za 10 lat, ale bankowo się przekonacie. Ze mną właśnie tak było. I nawet proszę ja Was tęsknie za Connectmedica

GrażkaUnited
@No_stalgia

Droga Pani z Hr, przecież Pani wciąż w CM pracuje :)

Ruch oporu imienia grażki
@GrażkaUnited

haha to samo miałam napisać, ale po stylu wnioskując to chyba raczej CEO

No_chyba żartujesz
@No_stalgia

ej CEO/HR ale to Ty dzwonisz??

@No_chyba żartujesz

Pochlebiacie mi, ale do CEO/HR strasznie mi daleko mentalnie, kompetencjami i ambicjami. Dziwne, że każdą negatywną opinię uważacie za prawdziwą, a każdą neutralną albo sentymentalną podważacie. Smutno i straszno. Zdania nie zmieniam.

Jolanta
@No_stalgia

Po prostu za dobrze znamy zwyczaje panujące w CM, by wierzyć, że to są prawdziwe, pochlebne komentarze ;) Pzdr

@Jolanta

No wiadomo. Prosimy o nie odzywanie się pan z HR (jak wyżej), nie wierzymy w pozytywne komentarze (bankowo fałszywe). My tu siedzimy sobie tutaj i mówimy, jak bardzo nam nam źle na świecie. Rozumiem i szanuję. Zdania wciąż nie zmieniam :)

Connectmedica

Ostatnio często pytacie nas, jak radzimy sobie w okresie pandemii z organizacją pracy. Warto wiedzieć, że dla naszego wspólnego bezpieczeństwa wciąż działamy w trybie home office. To rozwiązanie nie tylko szybko i sprawnie udało nam się wdrożyć w organizacji (o czym już wspominaliśmy wcześniej), ale także uznaliśmy, że bardzo dobrze sprawdza się w codziennej pracy. Charakter naszych usług wymaga jednak od części zespołu obecności od czasu do czasu w biurze (np. w związku z nagraniem w studio). Zatroszczyliśmy się także i o nich, wprowadzając zasady bezpiecznego korzystania z biura w kontekście epidemii. Wam również życzymy zdrowia!

co za czasy
@Connectmedica

Obserwuję np. na LinkedIn i widzę, że mimo szalonych czasów wciąż aktywnie działacie. Propsy!

Obserwa_torka
@co za czasy

Są tacy co biorą z Was przykład, więc ten tego. Git :)

sąsiedzi

Kibicujemy Wam mocno

grażka

Bardzo niejasny i wątpliwy sposób zatrudniania pracowników. Wiele niedopowiedzeń i poruszania się w etycznie szarej strefie. Jednoczesne otwieranie ogromu rekrutacji na pozycje stażowe, by następnie nie zatrudniać osób i nie awansować zasłużonych pracowników. Przynajmniej jedna z menadżerek jest wyjątkowo ciężką osobą do współpracy. Jej feedback jest niemerytoryczny i atakujący przy czym sama nie stanowi wzorca do naśladowania. CEO jest toksycznym, mobingującym swoje pracownice człowiekiem, który nie potrafi przyjąć krytyki ani żadnej sugestii. Podobnie jego matka - dziwnym trafem szefowa administracji. Często zdarza się też jemu, bądź innemu wysoko postawionemu mężczyźnie podpisywać pod pracą swoich pracownic. Podejście do stażystów pozostawia wiele do życzenia - notorycznie zdarza się łamanie wcześniejszych ustaleń np. przenoszenie do innych działów, stawianie ultimatum ("jeśli nie zgodzisz się pracować w x to nie ma dla Ciebie miejsca nigdzie indziej"), mówienie na dzień przed końcem umowy, że nie będzie ona przedłużona. Ponadto pieniądze w firmie są na wszystko, ale nie na zapewnienie godziwych warunków pracy. Praca na minimalnej to jedyna perspektywa na lata, a śmieciówki to preferowana przez tę firmę forma zatrudnienia.

@grażka

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Jesteśmy przekonani, że sporo z poruszanych kwestii wyjaśnią liczby. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przyjęliśmy do naszego zespołu 11 stażystów na płatną, 3-miesięczną umowę o staż. Spośród tych 11 osób, aż 8 pozostało z nami. Wygląda na to, że mamy szczęście do uzdolnionych stażystów! Bardzo nas to cieszy. Warto zaznaczyć, że nie zakładamy z góry kontynuacji współpracy po zakończeniu umowy stażowej, ale dajemy taką możliwość wybranym osobom. Informujemy o tym już na samym początku. Cieszy nas to, że często nawet osoby, które po zakończeniu stażu nie kontynuują z nami swojej kariery, przychodzą do nas osobiście z bardzo miłym feedbackiem i informacjami, jak wiele się u nas nauczyły i jakie doświadczenia wynoszą z Connectmedica. Szanujemy także i to, że można mieć zupełnie odmienne zdanie i odczucia. Życzymy powodzenia w dalszych etapach rozwoju zawodowego.

@Connectmedica

Ta wiadomość nie odpowiada na uwagi o mobbingującym CEO i szczeblu menadżerskim, umowach śmieciowych, ani przenosinach między działami. To niestety są nadal wielkie problemy w firmie

takie życie
@grażka

Tak niestety jest @grażka - Komunikacja też jak zawsze świetna i odpowiadanie na potrzeby pracownika = czyli żadna komunikacja i jakie potrzeby???

@grażka

Raz jeszcze wielkie dzięki za podzielenie się z nami swoją opinią. Trzymamy kciuki za Twój dalszy rozwój zawodowy. Mamy nadzieję, że kolejny staż czy pracę zdobędziesz w wymarzonej firmie, która zaoferuje Ci najbardziej odpowiadające Tobie warunki. Pozdrawiamy!

@grażka

Komentarz w punkt. Widać nic w tej firmie nie zmienia się od lat. Ciężko im się odnieść do Twojej jakże prawdziwej opinii o CEO i dyrektor administracyjnej, bo jest w 100% odzwierciedlająca rzeczywistość. Dobre miejsce na start, ale po jakimś czasie radzę uciekać gdzie pieprz rośnie.

Idealnie
@Jola

Niesamowite. Można się wiele nauczyć, Pracownicy firmy przez długie lata trzymają się razem, nawet jeśli już tam nie pracują, wspominają, dyskutują. Super.

@Idealnie

Potwierdzam. Wspominają, utrzymują kontakt i cieszą się, że już nie są częścią tej toksycznej atmosfery stworzonej przez wiemy kogo :) Ludzie zawsze byli siłą tej firmy, Ci którzy cenią zdrowe środowisko pracy prędzej czy później odchodzili.

aha!
@Jola

Właśnie, to niesamowite. Ktoś ma talent do celowania w fantastycznych pracowników, którzy tworzą świetny zespół. To trzeba mieć talent. Niecodzienna sprawa, warta odnotowania!

Templariuszek

Ja nie wiem co z tym łociepleniem klimatu. Nosić te czapki zimą czy kaloryfer pod pachę brać?

Fan Flaneli
@Templariuszek

Zawsze najlepiej sprawdza się piżama z flanelki.

antyzima
@Fan Flaneli

Teraz już chyba można bez czapki :) Czapki z głów!

Connectmedica

U progu wiosny w Connectmedica czas na nowe projekty. Uruchamiamy właśnie Akademię Przywództwa. To cykl intensywnych i kompleksowych szkoleń dla naszych managerów. Całość zaprojektowaliśmy z myślą o korzyściach dla wszystkich osób w zespole. Wierzymy, że wysokie kompetencje liderów przenoszą się wprost na efektywne zarządzanie, jakość i atmosferę pracy. W Connectmedica wszystkim na tym zależy.

Wierny kibic
@Connectmedica

W takim razie: byle do wiosny! Powodzenia!

Śledziorek

Czy do pracy mozna chodzić w dresie i dziurawych butach?

Wiadomo :)
@Śledziorek

Można nawet na boso i w piżamie :) Remote working górą :)

Alfa (i oby omega)

Udało się. Wszystko zgodnie z planem. Do zobaczenia na pokładzie

bardzo dobrze
@Alfa (i oby omega)

Powodzenia :)

Rociel

Niestety fatalna rekrutacja. Brak odpowiedzi na czas, brak feedbacku, oszukiwanie co do następnych kroków.... nie mogę polecić :(

@Rociel

Dzień dobry, Dziękujemy za Pana opinię i tak jak już podkreślaliśmy w mailu, przepraszamy za opóźniony kontakt i wszelkie niedogodności. Wynikały one wyłącznie z trwającej sytuacji epidemicznej. Rozumiemy Pana stanowisko i bardzo doceniamy zaangażowanie. Cieszymy się również, że możliwość współpracy z nami była dla Pana istotna. W każdym z procesów rekrutacyjnych z szacunkiem traktujemy wszystkich kandydatów. Warto podkreślić, że stanowisko, na które Pan rekrutował ma kluczowe znaczenie dla Connectmedica, stąd też w trakcie procesu rekrutacji zdecydowaliśmy się na jego przeprofilowanie. Ma to również związek z obecną, dynamicznie zmieniającą się sytuacją rynkową. Liczymy, że Pana wysokie kompetencje pozwolą na szybkie znalezienie najlepszego dla Pana miejsca pracy.

Dorota
@Rociel

Odkąd nastąpiły zmiany (standardowo odejście świetnego HRowca) to standard w tej firmie. Kolejny przykład wypuszczenia dobrego pracownika.

@Dorota

Z paniami z HRu jest jak z lekarzem. Każdy ma swoją definicję "dobrego"/"dobrej". Więc nie generalizowałbym.

Ejże
@Dorota

Dorota, już nie przesadzajmy.

Jessica
@@Dorota

Nie ma lepszego specjalisty od HRu niż Pani Basia ???? zresztą Pani Basia jest absolutnym specjalistą w każdej dziedzinie ????????????

@Jessica
@Jessica

Serdeczne pozdrowienia :)

Donnie Brasco

Wszystko mi się tu podoba

Kolędnik

Hej! Wesołych świąt. Albo normalnych świąt. Albo spokojnych świąt. Albo rodzinnych świąt. Albo świąt we dwójkę. Albo... Niech to będą święta, o jakich od dawna marzyliście!

Truskawkowicz

Yeah, absolutely, every Day!

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.