Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

Stary CS

Firma jest dobra na pierwsze miesiące pracy w zawodzie, można nauczyć się podstaw, ale gdy ktoś jest doświadczonym pracownikiem będzie tylko i wyłącznie sfrustrowany. Pracownicy są najlepszym elementem tej firmy, ale samymi kontaktami w pracy człowiek nie żyje. Dużym minusem jest wieczny chaos i przyjmowanie projektów na których nie ma zasobów, a czasami i umiejętności. Minusem są osoby na stanowiskach menadżerskich/dyrektorski - to bardzo sympatyczne osoby, ale nie zawsze umiejące zarządzać swoimi zespołami, co później prowadzi do niezadowolenia obu stron. Szef całej firmy o wielkich ambicjach, ale nigdy nie okazuje większego zainteresowania swoimi pracownikami - wiem, że nie musi, ale takie smaczki naprawdę pomagają w budowaniu relacji i zaangażowania pracownika.

Roman

Pawel, wiesz- nie zgadzam sie z Toba. Zle sie czujesz, dzwonisz do ludzi i mowisz co i jak. A ty chcesz zeby szef biura spytal sie czy nie masz goraczki ;) ? To sa profesjonalisci. Bezduszna Barbara ;)

@Roman

Natomiast ja niezgadzam się z Tobą :) W każdej innej firmie, w której zdażyło mi się pracować, pierwszym odruchem przełożonych jest zapewnienie pracownika, że powinien spokojnie wracać do zdrowia i nie martwić się pracą. Oczywiście w każdej firmie, w której zarządzanie projektami i zasobami działa jak należy. Bo jeśli jeden członek zespołu zachoruje/weźmie urlop i to spowoduje fuckup projektu to znaczy, że coś chyba jest nie tak. W ConnectMedicie był (i jak sądzę po komentarzach wciąż jest) bardzo duży problem z zarządzaniem zadaniami. Działo się to wszystko w myśl zasady 'bierzemy wszystko, potem będziemy się martwić kto i jak'. No ale jakoś się chyba kręci :)

pytacz

Czy firma CM przestała w końcu usuwać negatywne komentarze ze swojego profilu tutaj?

odpowiadacz
@pytacz

niestety nie...

Kjanos

"No ja się nie dziwię, że trzeba mieć doświadczenie na stanowisko PHP developer. Connectmedica to porządna firma i zatrudniają ludzi , którzy jakieś pojęcie mają" LeL . W calej firmie poznalem ledwie kilka osób w IT które miały pojęcie (osoby mlode stazem ktore nie uciekaja po pierwszym miesiacu bo nie chca sobie CV popsuc) reszta ma poziom juniora w normalnej firmie. Kto ma pojecie czympredzej ucieka do innych firm . Do tego najbardziej decyzyjne osoby w IT to te z najwiekszym stazem a nie umiejetnosciami... a jak pisalem ci z umiejetnosciami szybko uciekaja. Polaczcie fakty i zgadnijcie, jak wyglada IT pod takim nadzorem. Do tego rekami nogami i czym mam podpisuje sie pod opinia obserwator. Nie wiem jak wygladaja inne dzialy ale IT dla juniora moze byc ok, oferuje lekki (bo niewymagajacy) start w branże. Dla osob ambitnych ta firma to strata czasu. Na plus musze jednak napisac, ze milo wspominam ludzi z CM i ogolnie atmosfere w pracy (w IT przynajmniej). W zadnej korpo w ktorej pracowalem wczesniej ani w obecnej nie ma tak luznej atmosfery w IT jak w Connectmedica.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

Sławek Chomik

Zastanawiam się ile odwagi potrzeba aby kogoś obsmarować w sieci. Anonimowo. W żadnej firmie, w której pracowałem nie było idealnie ale nigdy nie pozwoliłem sobie na nikczemną, personalną krytykę zza węgła. Wypełnia to kryteria naruszenia dóbr osobistych. I w imię czego? Bo drogi się rozeszły? Zło wraca do ludzi i mam nadzieję, że w tym przypadku sprawiedliwie obdzieli 'rzetelnego' obserwatora i interpretatora. Shame on you! Sławek Chomik

Katcaster

Jestem lekarzem i zwracam się z zapytaniem czy firma ma zapotrzebowanie na współpracownika lekarskiego w charakterze np redaktora medycznego? Pozdrawiam K.Z

@Katcaster

@Katcaster - Obecnie nie poszukujemy Redaktora Medycznego. Nasze aktualne rekrutacje są dostępnę na stronie firmy Connectmedica w zakładce kariera.

HR Connectmedica

kinko: Prześlij nam swoje CV za pomocą formularza z ogłoszenia. W naszym zespole developerów mamy także programistki. Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne z naszym IT Directorem.

Connectmedica

Kika, dziękujemy za opinię. Liczymy na nieco większą kreatywność przy kolejnym wpisie. Nicki sie zmianią, ale arugmenty wciąż te same. Puliczność czeka, nie zawiedź nas... Dasz radę... Pozdrawiamy.

HR Connectmedica

Jeżeli dołączysz do działu New Business będziesz mógł uczestniczyć w cyklicznych szkoleniach Akademii Sprzedaży prowadzonych przez naszego zaprzyjaźnionego Coacha, a także w wielu innych szkoleniach z zakresu sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich. Odnośnie widełek to jest to kwestia ustalana indywidualnie. Kwestia finansów jest zazwyczaj wstępnie poruszana przy pierwszym kontakcie telefonicznym z kandydatem (jeszcze przed spotkaniem), właśnie żeby uniknąć rozminięcia oczekiwań z obu stron. Nie ma potrzeby brania dnia wolnego od pracy. Wystarczy wygospodarować sobie godzinę na spotkanie z nami. Staramy się ustalać spotkanie z kandydatem w dogodnym terminie dla obu stron. Zapraszam do aplikowania poprzez zakładkę kariera na naszej stronie www.

HR Connectmedica

Global New Business Executive jest nowym stanowiskiem w Connectmedica. Firma inwestuje w rozwój sprzedaży swoich produktów na rynkach zagranicznych, stąd potrzeba zatrudnienia osoby na to stanowisko. Zarobki są ustalane indywidualnie i są uzależnione od doświadczenia kandydata. Zachęcamy do aplikowania poprzez formularz w ogłoszeniu wysyłając swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim. Aktualne oferty pracy można znaleźć w zakładce kariera na stronie firmy lub na Facebookowym fanpage.

i jeszcze

I życzliwa rada: ośmieszanie byłych pracowników bardziej działa na szkodę firmy, niż krytyczne opinie.

kolejna taka opinia

Niestety, to prawda, nie tylko w dziale IT. Dla juniora super, można się na początek sporo nauczyć. Problem zaczyna się, kiedy ktoś chce się rozwijać, dostać podwyżkę, cokolwiek poza robieniem tego, do czego na początku przyszedł. No i minus za formę zatrudnienia: firma, która zajmuje się zdrowiem, szczególnie powinna zapewnić swoim pracownikom opiekę zdrowotną. (usunięte przez administratora)

Wstyd nam za te bzdury które wypisujesz K***l. Powodzenia w opluwaniu kolejnego pracodawcy. Frustrat z Ciebie przepotworny. Wiem ze to boli jak Ci ktos podziekuje w firmie, ale badz mezczyzna i przyjmij to z godnascia.

Pracowałem w tej firmie blisko 3 lata w dziale IT, wszystko było super dopóki nie zatrudniono nowego dyrektora, który nie bardzo wie co robi ... jeśli już coś robi. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z programowaniem i aplikujesz na stanowisko juniora to jak najbardziej polecam (3/4 działu IT to obecnie juniorzy i praktykanci), jeśli jednak masz już roczne lub kilku letnie doświadczenie przejdź obok. (usunięte przez administratora)

Aga2

Hej Przygladam sie co tutaj wypisujesz - czyli jak - swietni ludzie, super atmosfera, pomocji, bezinteresowni a z drugiej strony byle do piatku? awansy granicza z cudem, ale sa obecne non stop w firmie dla osob ktore sa zaangazowane w firmie. Wyglada ze firma poprostu jest poukladana tylko Tobie sie nie powiodlo. Sluchaj, uszy do gory, znajdz swoja nowa droge ! Bycie w connectmedica to niesamowita przygoda, rewelacyjni ludzie i naprawde jak masz szczescie to trafisz do niesamowitych projektow. Ale fakt, nie wszystko i nie dla kazdego, no ale coz - ces't la vie

Aga2

Firmy pomylily. Heiters gonna heit, patatos gonna patate. Stare odgrzewane jakies brednie wypisujesz coraz pod nowymi nickami. Zalosc.

Grafik

Ciekawa prac z super osobami. Polecam, szczególnie w dziale kreacji. Praca na pewno nie dla wszystkich.

Smile sake

Najlepsze jest to, ze zaden inny pracodawca na goworku nie ma tylu zlych komentarzy i u zadnego innego nie toczy sie taka goraca dyskusja. Cos chyba jest na rzeczy. Nawet hejtersom nie chcialoby sie klepac tylu komentarzy od ponad kilku lat gdyby to byly zale jedynie kilku pracownikow(usunięte przez administratora) Skoro ludzie caly czas odchodza w hurtowych ilosciach to argument, ze byli kiepscy i ich zwolniono albo swiadczy o tym, ze osoba odpowiedzialna za rekrutacje kompletnie nie zna sie na swojej pracy albo te osoby nie wytrzymuja zlej atmosfery w biurze. (usunięte przez administratora) pracuje sie w niej dobrze osobom ktore trzymaja sie blisko z ceo i z zarzadzajacym a reszta zwalnia sie po pewnym czasie bo dusi sie w atmosferze ktora blokuje ich kreatywnosc.

do ciekawskiego

Ja także przestrzegam innych. Odejście było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Krótkodystansowo może i warto, ale to nie jest firma, która daje możliwości rozwoju, słucha pracowników i docenia sukcesy. A szkoda. Może jeśli ktoś chce przesiedzieć 8 h, czerpiąc satysfakcję z samego faktu pracy w agencji, to się odnajdzie. Jeśli ktoś chce więcej - nie polecam.

Ciekawszy

Kolego, nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. Nie jest Igorem, ale zakładam ze Ciebie i tak nie przekonam. Obecnie pracuje w Connectmedica i sobie po prostu ta prace chwale, ludzie są na prawdę super. Projekty jedne ciekawsze inne mniej - normalne. Zachecam kazdego, niech przyjdzie i sam sie przekona. Na prawdę nie wiem w czym masz problem. Dla mnie wyjścia są dwa, albo tu nadal pracujesz, ale skoro pracujesz to chyba nie jest tak złe jak sugerujesz. Albo odszedlesz albo zostałeś zwolniony i jakoś Cię uwiera to ze już nie pracujesz w Connectmedica. Jeżeli chodzi o odejścia ludzi to ja nawet nie wiem czy same odeszły, czy zostały zwolnione. Kompletnie mnie to nie interesuje. Z mojego bliskiego otoczenia odeszły 3 osoby - dwie z nich zmieniły plany zawodowe, odeszły z agencji a jedna dostała lepsza ofertę. na ich miejsce już są nowe osoby, równie fajne. Ale wiesz jak jest, kto by tu czego dobrego o Connectmedica nie napisał to i tak haters gonna hate. Ja sie wyłączam z tej dyskusji, swoje zdanie wyraziłem, życząc Ci sukcesów zawodowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connectmedica