Opinie o Protector Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Protector Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Protector Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protector Sp. z o.o. w Wrocław

Karol Nowy wpis

Jest jakiś problem i dlatego przestaliście tu zaglądać? Firma dobrze oceniana więc to raczej nie możliwe.

Tar4 Nowy wpis
@Karol

Jak wygląda zatrudnienie osoby z grupą powyżej etatu

admin

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie protector sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

KAS Nowy wpis
@admin

Kadra się. Nie zmieniła bo nadal bazują na Dyrektorach słupach którzy zakładają firmy na siebie po to aby tylko był przepływ gotówki i niby, że wykonują sobie na wzajem usługi i wyciagaja od skarbu państwa podatek VAT. Tek działa właśnie pseudo firma ochroniarska.

Weronika Nowy wpis

@ben, jesteś pracownikiem firmy? Może rozwiniesz swoją opinię? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi i podzielenia się z innymi obecnymi na forum swoim doświadczeniem związanym z protector. Będzie to cenna wskazówka dla osób chcących złożyć swoje CV w firmie.

Weronika

@Jam-Nik a dokładniej na czym mają polegać te oszustwa firmy? Mógłbyś napisać konkretniej co zarzucasz firmie protector? Dla osób, które poszukują pracy we Wrocławiu, sytuacja którą opisujecie, może być ciągle niejasna. Wszelkie dodatkowe informacje mogą okazać się bardzo pomocne.

ben
@Weronika

moze trzeba ludzi ostrzegac przed ta frma

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Protector Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Weronika

Od dawna na forum nie pojawiały się aktualne komentarze na temat pracy w protectorze, a firma jak wynika z krs-u nadal prowadzi swoją działalność. Ostatni komentarz @Darka, dotyczył sporów na temat warunków zatrudnienia, czy aktualnie coś w związku z tym uległo zmianie?

Jam-Nik
@Weronika

Kilka obiektw we wrocku ma i oczywiście oszukuje pracowników! Aktualnie rozmawiam z grupą pracowników i bylych o składanie wniosków o ustalenie stosunku pracy.Mam nadzieję że nowy twór "Odium" zamiast service im nie pomoże!!!

Darek

Ja też pracuję w tej firmie i mam ich dość!Nie możemy zgadzać się na takie warunki zatrudnienia.Przyzwolenie to współudział!!!Chętnie przyłączę się do zbiorowego pozwu.Jest ktoś jeszcze?

"Oddelegowany na inny lepszy obiekt - kolejne kłam

5 mcy z hakiem w Firmie Protector, przyjęty przez Firmę w likwidacji( w tej chwili) RP SERVICE Sp. z o.o. - umowa zlecenie, d-ca cham, nieokrzesany, nie nadaje się do pracy z ludźmi....wypłata, a właściwie zasiłek w kopercie, między 11 a 15 dniem m-ca. Kwitowany podpisem na liście bez kwoty. Stawka 9,70/h....Dobre były jedynie godziny "służby".....i obiekt, oraz oczywiście współtowarzysze niedoli, d-ca, koordynator i reszta natychmiast do zwolnienia/wymiany, niestety - nie do ruszenia. Układy i układziki. Ządają tzw Standardów nie dając w zamian oprócz ciuchów i zasiłku oraz grafiku a także uwag nieprzyzwoitych - nic. Odradzam i ostrzegam......... a-ha, najważniejsze: płacą składki najniższe z możliwych - więc nawet mając ciągłość - zasiłku dla bezrobotnych NIE Dostaniesz !!!!

Gabryś
@"Oddelegowany na inny lepszy obiekt - kolejne kłam

Mnie też zatrudniał Protector, teraz RP SERVICE.200 h w miesiącu a składki ZUS od 500zł.Oszukują ludzi jak tylko się da.A może my pracownicy skrzykniemy się w końcu i zrobimy z tą pseudo firmą porządek?

Zostaw merytoryczną opinię o Protector Sp. z o.o. - Wrocław

Protector Sp. z o.o.