Wrocław

Opinie o DHL

Świstak

Cześć. Jakiej pensji można się spodziewać przy kategorii O*? Gwiazdka coś znaczy?

Joanna

Obecnie DHL poszukuje kandydatów do pracy jako Magazynier we Wrocławiu. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Czego mogą oczekiwać osoby aplikujące na tą ofertę pracy?

PracownikWS
@zniesmaczona 11.09.2017 13:36
Musisz znać język ukrainski, bo tam tylko się tym językim posługują-mimo ,z mieszkamy w Polsce-jawna dyskryminacja Polaków...

Zgadzam się w 100%tach, pracuje tam 7dmy dzień przez tyle dni użeram się z ukraińcami którzy są w tej pracy nie tykalni polskiego oni nie panimaju ani rozumiet. odprawy do pracy tez po ukrainsku do tego koordynatorzy wchodza im w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szukam innej pracy bo to jest przesada

Pracownik dhl
@PracownikWS 14.09.2017 00:17

Ludzie, czemu opowiadacie takie bzdury? Prawdą jest, że na magazynie jest dużo Ukraińców, ale dyskryminacja języka? Serio? Pracuje w dhl jako magazynier od ponad roku, na obu zmianach. Nigdy się nie spotkałem z odprawa po Ukrainsku, zgaduje, że żaden z koordynatorów nawet nie zna rosyjskiego. Częściej spotykam się że stwierdzeniem, że praca ma być wykonana, i koordynatora nie obchodzi, że ktoś nie pojemaju. Oczywiście podejście zależy od każdego z koordynatorów, bo każdy z nich podchodzi do ludzi nieco inaczej.

hgffhjkkgff

Jak wygląda praca na stanowisku kasjer? Jakie są godziny pracy i czy praca na tym stanowisku jest tylko od poniedziałku do piątku?

@hgffhjkkgff 31.10.2017 19:15
Jak wygląda praca na stanowisku kasjer? Jakie są godziny pracy i czy praca na tym stanowisku jest tylko od poniedziałku do piąt...

Płacą 2000 netto. Praca na dwie zmiany.

@hgffhjkkgff 31.10.2017 19:15

Dodam, że pracownicy z Ukrainy zarabiają dużo, dużo więcej na magazynie. Wmawia się ludziom, że oni ciężej pracują a pracowników z Polski ciśnie się tak, że czasem ma się wszystkiego dość.

Joanna

@PracownikWS rozumiem, że Polacy mają uczyć się języka ukraińskiego? Czy jest to narzucone przez pracodawcę? To Ukraińcy przyjeżdżając do Polski zazwyczaj uczą się języka polskiego. Oczywiście czasami ciężko im to idzie i trudno ich zrozumieć.

zniesmaczona

DHL we Wrocławiu-praca w magazynie-dyskryminuje język polski, posługuje się językiem ukraińskim-nie rozumiem tego,przecież jesteśmy w Polsce.To ,że ukraińcy są przyjmowani , niech oni się nauczą naszego języka, a nie my Polacy mamy się do nich dostosować.

Joanna

@DHL aktualnie firma DHL poszukuje na stanowisko ANALITYK FINANSOWY. W ofercie napisali, że zapewniają stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji, pożyczki dla pracowników), troskę o Twoje zdrowie (ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach, bezpłatne szczepienia przeciw grypie). Czy jesteś zainteresowany taką ofertą?

Zmoor

Ciekaw jestem jak wyglada praca na magazynie na Bierutowskiej rozladunek zaladunek paczek i ile płaca za miesiac? Czy to kolejna firma co gnoi pracownika?szybciej wiecej i jeszcze traktuje jak białego murzyna? Prosze o opinie kogos kto tam pracuje lub pracował.

Klijent

Nie polecam nikomu tej firmy. Kurierzy rzekomo dostarczają paczki a awizują je ze nit nie odebrał, natomiast w centrali na bierutowskiej nie szanują klienta i nie maja zamiaru nawet podjąć sie wydania paczki tłumacząc się tym ze jutro zostanie dostarczona ponownie....Jedna wielka gównia....na firma. Nigdy więcej.

DHL

A DHL naprawde szuka Koordynator ds. Transportu Kurierskiego czy tylko tak sobie daje ogłoszenia dla bazy teleadresowej bo w przeciągu miesiąca drugi raz ukazuje się ogłoszenie

Dhl
@DHL 07.07.2017 21:03

W tej chwili już chyba 3 albo 4 Najwyraźniej daje ogłoszenia dla bazy teleadresowej

O jakie kwoty chodzi? Kategoria zaszeregowania płacowego: M

Pracownik dhl
@DHL 29.05.2017 18:05
O jakie kwoty chodzi? Kategoria zaszeregowania płacowego: M

Kategoria zaszeregowania M oznacza około 3500 zł brutto + premia uznaniowa + premia regulaminowa. Na "rękę" powinno wyjść około 3000 zł przy pełnym etacie.

rasja

w ochronie w dhl na psim polu pracują ochraniarze bardzo opryskliwi powinni ich wymienić zwlaszcza jeden z takimi glupimi oczami:) starego dziada

luna

Hej czy to prawda ze DHL otwiera centrum finansowo ksiegowe we Wroclawiu? Wiadomo kiedy?

er

@brave wiesz taka jest prawda ze na każdym stanowisku maja rozne zarobki wiec musisz doprecyzować o prace na jakim Ci chodzi i będzie można cos ustalic

nie chciało mi sie pisac to skopiowalem

- na jakim stanowisku zostałeś przyjęty na takim zostaniesz (brak awansów stanowiskowych) - podwyżki w kwietniu równe 5% podstawy (tylko raz w roku - chyba, że masz układy i troszczysz się tylko o własny tyłek i liżesz przełożonym 4 litery to przełożony po cichaczu załatwi Ci podwyżkę 300 zł brutto - tylko nikomu nie mów na takiej zasadzie) - jedno może dwa szkolenia przez cały okres trwania umowy, reszta to samokształcenie się poprzez skype - konferencje, ewentualnie przeczytasz sobie pliczek pdf i takie to szkolenia - marne pieniądze (wg mnie lepiej robić, a zarobić; niż nic nie robić i nic z tego nie mieć) co to za robota gdzie idziesz się przespać? posiedzieć sobie? równie dobrze mógłbym w innej robocie być i mieć z tego jeszcze raz takie pieniądze co tu w DHL S.C. - Wy w tej Warszawie to i tak macie dobre stawki, nie zależnie od stanowiska bo się zbulwersowaliście, ale spójrzcie na inne regiony gdzie zarabiają 1700 zł na rączkę bo wokoło nie ma pracy to siedzą tu - są równi i równiejsi - jeden na drugiego kabluje do przełożonych, żadnego zaufania - przełożeni nie muszą kontroli robić na magazynach bo wszystko wiedzą to po jakiego ch** będą się fatygować i przyjeżdżać - brygadziści kierownicy menagerowie mogą Was oczerniać przed swoimi przełożonymi i Wy w ich oczach jak wychodzicie? hmm... daje dużo do myślenia - chociaż miałbyś dobry pomysł co do ułatwienia pracy to nie przejdzie albo przełożony sam zgłosi to do swojego przełożonego i jeszcze dostanie pochwałę, a co za tym idzie podwyżkę, a Wy jesteście dalej w czarnej 4 litery - po 3-4 latach pracy może zarobisz te 2000-2070 zł na rękę na miesiąc jako robol (nie licząc tych co liżą tyłek, ewentualni koledzy 2400-2700zł tacy mają, troszkę różnica - tak jak pisałem wcześniej są równi i równiejsi) - jako TL 3600 zł na rękę - nie wspomnę o kierowniku regionalnym, który ma ponad dychę na miesiąc, jego zastępca od 5530 - 7780 zł na m-sc - a ludzie odchodzą bo nerwowo nie wytrzymują, bądź także szukają innej lepiej płatnej roboty - supply chain to po prostu tam nie robi się nic kompletnie: dostawa przyjeżdża - ładujecie max 2h a dalej co ? kłaść się i spać do tej 6 - pograć w ciula przez 1h i do domu spadać, ewentualnie vana przeliczyć max 8 minut w 2 osoby i co dalej robić, dajmy na to że wszyscy ph zjadą na łeb na szyję w jednym czasie i po 2h nie ma się już co robić tylko się siedzi w innych wypadkach leci się do domu a 4 czy tam 8h i tak jest w listę wpisane - burdel bałagan w tej firmie jest i tyle - nie ma kto tego kontrolować

Zyzio

premię? 12 % od wyników indywidualnych i firmy

Zyzio

Praca w DHL taka sobie jeśli o kurierke chodzi, dawniej można było więcej zarobić niż dotychczas, Pracowałem także na magazynie w DHL S.C. początkowe wynagrodzenie sięgało 1500zł/ m-sc na rękę, oczywiście agencyjne, po roku umowa o pracę na 2 lata. Co roku w kwietniu-maju śmieszna podwyżka w granicach 20-80zł zależnie wyników. Po trzech latach pracy w tej firmie osiągnąłem coś niecoś ponad 1850 zł/m-sc. Ale, że byłem ledwo co po szkole to chciałem nabrać doświadczenia i to się bardziej liczyło niż kasa, lecz wszystko drożeje z dużym impetem, a zarobki stoją w miejscu. Kierownik regionalny zarabia tu coś niecoś koło 8 tys, zł plus premie i inne świadczenia, czyli lekko ponad tą dyszke ma za siedzenie przy biurku i klepanie często nie potrzebnych e-maili do całego projektu oraz ewentualne kursy do stolicy od czasu do czasu oczywiście służbówką i za to też ma zapłacone.

Kurier

Jestem obecnie kurierem we Wrocławiu i moge się zgodzić z częścią opinii. Pracownicy operacyjni magazynu i kurierów wydają się kompetentni, ale dział rozliczeń to katastrofa. Opinia o "gimnazjalistach" to raczej stan umysłu a nie wiek czy doświadczenie, bo pracują tam też starsi ... Można by przytoczyć wiele opowieści o "wydajnej pracy" tych ludzi, ale kablowanie na fajce szefowi istnieje chyba w każdej firmie. DHL płaci mniej niż w Biedronce, czego dowodem może być pazerność jednego z szefów który w pogoni za 500+ spodziewa się chyba 7 dzieciaka ... Pozdrawiam

Maruda

Pracowałam w DHL Wrocław ponad rok w biurze. Po czasie tam spędzonym, mogę stwierdzić, że praca w tym miejscu jest strata czasu dla człowieka który ceni swój czas i rozwój. Ludzie którzy tam pracują na kierowniczych lub nadzorujących stanowiskach, są skrajnie niekompetentni, dostali te stanowiska gdyż pracuja tam już naście lat i mają tak zlasowany mózg, że dostali awans. Praca nie jest dla ludzi z życiem rodzinnym gdyz większość załogi biurowej to ludzie na poziomie intelektualnym gimnazjalistów , spędzający wolny czas na piciu i paleniu zioła w swoim gronie. Na magazynie zatrudniani sa ludzie z przeszłością kryminalną, którzy po wszczęciu bójki na oczach przełożonego, dalej pracują. Jeśli jesteś gotowa/ wy przyłączyć się do życia i pracy w towarzystwie gimnazjallistów, serdecznie polecam !

dge

panie i panowie, nie bede sie dlugo rozpisywal, nie wiem jakie macie przejscia z dhlem na granicznej czy gdzies tam ale to co piszecie jest chore, ja pracuje w dhlu na bierutowskiej, atmosfera jest bardzo wporzadku, koordynatorzy ok i kierownik waldek tez spoko. jak sie robi swoje to nikt cie nie traktuje jak smiecia, przynajmniej tutaj tak jest. z czystym sumieniem moge polecic ta prace

telewizor
@dge 05.05.2015 23:33

Potwierdzam miałem okazje pracować na bierutowskiej, Waldek faktycznie ok

kandydat

jak wygląda sytuacja na stanowisku specjalista ds. handlowych? jaka podstawa? Jakie premie? plany realne? z góry dzięki za info. pozdr.

czopik

Mnie ta firma zainteresowała z powodu ich współpracy z absolwentami studiów. DHL oferuje absolwentom rozpoczynającym pracę różne możliwości uczestnictwa w interesujących przedsięwzięciach i wyzwaniach. Uczestniczą podobno w programach tj. Aiesec internships , Supply chain czy DHL Grow. Kształcą sobie nową młodą kadrę

Ja

Usługi DHLu były wynajmowane przez firmę TJX, stąd nazwa pracodawcy DHL. Dhlu na Granicznej już nie ma. Firma TJX wybudowała swój magazyn na Psim Polu - polecam opinie o tej firmie - z tego, co widziałam jest już 53 "wspaniałych" komentarzy.

Taka mała ciekawostka,jak to jest możliwe ze zwalniają ludzi,a Ty dostałaś propozycje pracy jak nie ma naboru???;)Powiedz kto Ci dał taka propozycje??;)A tak na marginesie dziewczyno to co jest napisane o tym pracodawcy to w 100 procentach rzeczywistość,z którą się zmierzysz jeśli podejmiesz tą śmieszną prace.Nie rozumiem ludzi którzy mimo wszystko sami na własną prośbę zatrudniają się tam gdzie jest mobbing,brak szacunku,nie ma możliwości wyrażania własnego zdania,bo przecież jesteś tylko zwykłym szarym polaczkiem.Posrana polityka tej firmy zaczynając od Angoli kończąc na naszym pożal się boże dc menagerze panu M......:D Wystrzegajcie się idiotów,którzy sądzą że miano menagera pozwala na wszystko TO NIE PRAWDA!!!

heh...

Jeżeli masz odrobine honoru to nie idz tam do pracy... Beda Cie mieszczac z blotem, obrazac na forum a Ty bedziesz jak smiec, ktorym mozna pomiatac.

nastka

Otrzymałam propozycję pracy w tej firmie.Jakie są naprawdę zarobki??????????????????????

Witam. tak jak mowicie wszystko sie zgadza. Powiem tak ludzie z ktorymi robilem wporzadku i tesknie troszke za nimi.[usunięte przez moderatora] nazatrudniali,naobiecywali i zwalniaja.[usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] Najgrosza firma ze wszystkich w jakich robilem Nie polecam!!!!

szczera

Witam, az strach pomyslec ale w tej firmie naprawde dzieja sie takie rzeczy o ktorych juz pisano.Rodzinna atmosfera ......... fakt znacie to przyslowie z rodzina lepiej na zdjeciu ...........strzal w 10-tke. Mało tego powinna sie tym zajac jakas instytucja moze PIP bo o mobingu mozna smialo napisac. Osoby na stanowiskach "menager" - smiech na sali a przynajmniej czesc z tych osob ktora nawet nie zna sie na podstawowych swiadczeniach pracownika. Zastraszanie oczywiscie ale bez swiadkow, a tak zwana "kanapka" czyli troche ci poslodze ale opr.. tez zgarniesz to juz norma. Piszecie, ze na poczatku atmosfera jest ok a po dluzszym czasie zaczynacie dostrzegac rzeczy dziejace sie na hali , nie trzeba dlugo czekac tylko dostrzec wlasnie ta kanpke ktora juz na dzien dobry nam serwuja. Nie dajcie sie oszukac! Kasa fakt nie jest strasznie mala i to trzeba przyznac ale pomyslcie ile trzeba sie nameczyc psychicznie. Tendencja polakow - dam sie gnoic bo mi placa ludzie zacznijmy cos z tym robic zacznijmy sie szanowac!!! Jak w kazdym wiekszym zakladzie pracy duza czesc zalogi to matki corki synowie kuzyni przyjaciele koledzy i to wlasnie na ta czesc trzeba najbardziej uwarzac sa to tak zwane krety powiedz cos w ich towarzystwie co ci sie nie podoba a dlugo nie trzeba czekac na rezultaty. Oszustwa i tylko oszustwa tego nauczysz sie tam w pierwszej kolejnosci. Chesz cos im udowodnic BUHAHA wez tu sie bron czlowieku jak oni stoja za soba murem zaparci. Tak wiec zeby sie uwolnic od tego syfu sa dwa wyjscia byc zwolnionym lub samemu odejsc i tym ktorych bylo na to stac gratuluje a myslami jestem z tymi ktorych uprzedzono. Nie pracuje tam juz od dluzszego czasu ale sledze rzeczy dziejace sie w tym zakladzie. Coz moge wiecej dodac a moglabym jeszcze duzo ale szkoda mi czasu i nerwow, trzymajcie sie i nie dajcie ponizac a i jeszcze cos zawsze jest warto rozgladnac sie za czyms innym - tak na wszelki wypadek ;)

gaduła

A jakie są zarobki ?

Ja również zgadzam się z tymi opiniami,pracowałam w DHL-u 8 miesięcy ani razu nie byłam na zwolnieniu,nie brałam urlopu na żądanie,sami mnie wysyłali na urlop wypoczynkowy i to 3 razy. Atmosfera wcale nie była rodzinna a jeśli chodzi o awans to oczywiście członkowie rodziny,przerzucali mnie z działu na dział żeby w końcu obwieścić mi że jednak nie przedłużą mi umowy ponieważ nie wyrabiam normy w dodatku bardzo\\\\\\\"chorej\\\\\\\". Nie żałuję że mnie zwolnili a z tego co wiem to mają prawdopodobnie przenieść się gdzieś na Bielany.

Ja również zgadzam się z tymi opiniami,pracowałam w DHL-u 8 miesięcy ani razu nie byłam na zwolnieniu,nie brałam urlopu na żądanie,sami mnie wysyłali na urlop wypoczynkowy i to 3 razy. Atmosfera wcale nie była rodzinna a jeśli chodzi o awans to oczywiście członkowie rodziny,przerzucali mnie z działu na dział żeby w końcu obwieścić mi że jednak nie przedłużą mi umowy ponieważ nie wyrabiam normy w dodatku bardzo\"chorej\". Nie żałuję że mnie zwolnili a z tego co wiem to mają prawdopodobnie przenieść się gdzieś na Bielany.

anty-dhl

Zgadzam sie z powyzszymi opiniami. Dodam tez, ze nie wolno chorowac i isc na zwolnienie lekarskie tylko trzeba brac urlop :) Bo w przypadku zwolnienia lekarskiego pracownik jest brany do "kanciapy" na rozmowe dlaczego sie choruje, na co i oczywiscie jak to zle wyglada w statystykach. Takie delikatne zastraszanie i bezprawne dopytywanie sie o tajemnice lekarskie. Wiele sytuacji panujacych w tym magazynie nadaje sie do inspekcji pracy. Nawet gdy zdarzy sie wypadek ludzie sa zastraszani, ze utnie sie im premie wiec boja sie cokolwiek zglaszac. NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Była pracowniczka DHL

Powyższa opinia w 100% opisuje to co działo się w magazynie DHL. Na początku mojej pracy było spoko, ludzie byli życzliwi a atmosfera na prawdę ok, po dłuższym okresie pracy w DHL zaczęło dziać się nie ciekawie, dokładnie tak jak opisane jest w poprzedniej opinii więc po nie całym roku pracy w magazynie DHL zrezygnowałam i nie żałuje. Nie polecam pracy w tym miejscu, chyba, że w ostateczności. Pozdrawiam!

Pracownik DHL

DHL Graniczna - firma powiązana z TK Maxx. Nie polecam tej pracy najgorszemu wrogowi. Zimą temperatura na hali wynosi 9 stopni a czasami mniej. Wówczas z wielką łaską możesz napić się herbaty (ale jeżeli temperatura jest troche wyższa niż 12 stopni to już nie wolno). Przerwa 20 minut i ani minuty dłużej. Chcesz wyjść do WC to musisz napisac dokładnie o której wychodzisz i wracasz na liście. Oczywiście wszystko co do minuty bo inaczej pan z ochrony, który przeszukuje czy czasami nie wynosisz breloczka czy innej pierdoły sprawdzi czy godzina została poprawnie zanotowana. Jeżeli jesteś donosicielem i dupowłazem to jest praca idealna dla Ciebie a jeżeli nie to Cie wyrzucą. Liczy sie WAZELINA i DONOSICIELSTWO na kolegów. Podczas zatrudniania mydlą oczy, że to rodzinna atmosfera. Rodzinna firma czyli układy, układziki. Na wyższe stanowisko awansuja członków rodziny lub ludzi, którzy byli wtyczkami w uprzejmym "informowaniu" managera o czym sie mowi i robi. W tej firmie gdy ktos awansuje to cytuje: "nie wolno mu sie zadawac bliżej z pospólstwem" tak właśnie wypowiadaja sie na temat "zwyklych pracowników" ludzie, ktorzy sa wyzej. DHL - obóz pracy. To samo dzieje sie w Sochaczewie, mozna poczytac wiele komentarzy na forum DHL Sochaczew :-)

Zostaw opinię o DHL - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL