Opinie o DHL w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DHL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Wrocław

nie zadowolony klient

kurierzy dhl myślą że człowiek ma czas i może czekać na nich, otóż nie nasz czas też jest ważny ja osobiście czekałem na kuriera przez trzy dni a on pisał że nikogo nie zastał w domu a po trzech dniach moją przesyłkę pozostawił u obcych ludzi gdzieś po drugiej stronie miejscowości ,ten ów kurier ani razu nie był pod wskazanym adresem wiem bo mam monitoring i go sprawdziłem jeśli wszyscy pracownicy tak robią to żle śię dzieje

@nie zadowolony klient

wiesz co myślę tak... czy widziałeś kiedyś jak wygląda praca kuriera ?byłeś na terminalu? a więc od poniedziałku do piątku przychodzisz do pracy na 7-mą bądź 7:30 do roboty wkładasz kamizelke i wchodzisz na halę po czym idziesz do swego stanowiska i zaczynasz segregować paczki i układać je ulicami paczki pobraniowe odkładasz na bok i dzwonisz do ludzi pytając o której będziesz mógł dostarczyć by był ktoś w domu z odliczoną kwotą,w zasadzie lepiej wszyatkie oddzwonić i według tego ułożyć sobie na wozie, do tego dochodzą odbiory od osób prywatnych firm kiedy mamy wszystko ułozóne ulicami układa się na wozie oczywiście wszystkie paczki wchodzą zeskanowane na urządzenie skaner który też służy za telefon po załadunku podchodzi się do osoby przy komputerze i prosi się o starą listę lub nową i po czym robi się jeszcze raz spis na odnej kartce odkąd zacząć i robi się całymi ulicami po czym wyrusza się w teren w zależności kto ma ile paczek dzień się zaczyna od 7:30 a kończy 18-sta ?aż się rozwiezie wszystkie paczki i zrobi wszystkie odbiory następnie powrót i wszystkie odbiory wykłada się na rolki poza tymi co są oznaczone duże WR CO ktoś nie odbierze idzie się do punktu awiz nakleja się naklejkę opisuje i za dwa dni lub następny dzień znów idzie kolejne doręczenie. Tak oto wygląda cały dzień kuriera

PiotrK
@Piotr

Kto rozdziela paczki między kurierów. Dzieje się to automatycznie na zasadzie paczka na ulicę... w rejonie kuriera... . Czy kurierzy zmieniają rejon rozwożenia?

MARIA

po ustaleniu dnia i godziny odbioru (10-17)- 7 godzin oczekiwania kurier się nie pojawił i nie powiadomił o przyczynie, po reklamowaniu ustalono następną date i godz. odbioru 15-17, kurier się nie pojawił, kolejna interwencja i data godz. 15-17, telefon o d kuriera czy może być godzina wcześniejsza tj 13 -ta do 17 kurier się nie pojawił w końcu zrezygnowałam z usługi ponieważ upływał termin zwrotu, konsultanci nie maja wpływu na to co robi kurier a mam wrażenie że kurier robi co chce-NIGDY WIĘCEJ DHL

Slawko

Witam. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wyglądają warunki pracyw Mirkowie jako operator wózka?Będę bardzo wdzięczny

LION

Jestem pracownikiem juz od ponad miesiaca i na poczatku bylo wporzadku nie bylo stresu owszem troche wysilku fizycznego i tyle w aktualnym stanie w firmie jest chaos bo jest mala liczba osob co skutkuje tym ze zucaja cie z stanowiska na stanowisko typowy (przynies podaj pozamiataj) dzis sytuacja robilem za jedna osobe co sie okazalo puzniej pomoglem 2 posprzatalem w jednym miejscu bledne paczki i wrocilem na swoje miejsce pracy po czym zaczelem robic i nagle przychodzi kordynator z tekstem ze za wolno pracuje i wyslal mnie na inne miejsce pracy totalna parodia jesli ktos bedzie chcial przyjac sie do dhl we wroclawiu i jesli macie inne ofetry pracy z podobna kasa odpufcie sobie ta firme bo bedziecie robic za 3 a i tak beda miec to w (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DHL, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Żenada

Zamówiłam z chłopakiem rzeczy z superdry ponad miesiąc temu, a paczki nadal nie ma, ponieważ w dniu w którym kurier przyniósł nam paczkę, okazało się, że to nie jest nasza paczka tylko innej osoby, a na paczce były 3 etykiety innych adresów. Mój chłopak zadzwonił z jednej etykiety do Pana i okazało się, że ma paczkę innej osoby, a ta trzecia osoba ma naszą. Chłopak zadzwonił na infolinie i oczywiście Pani przemiła, że nas przeprasza, ponieważ to jest ich błąd pomylenia paczek i w ciągu 2 tyg. mają się odezwać w sprawie paczki. Po 2 tygodniach jest nadal cisza, więc chłopak pisze e-mail do DHL, a oni po kilku dniach odpisują, że naszą paczkę zgubili i proszę sobie radzić sam..... To są jakieś żarty. Dużo zamawiam przez internet i nigdy mi się nie przytrafiło, aby ktoś mógł zgubić moją paczkę.......

Izzy

Skandaliczne zachowanie- biorę pod uwagę zgłoszenie do Rzecznika Praw Konsumenta. Kurier dwukrotnie nie pojawił się w wyznaczonych godzinach ( pytanie czy w ogóle był?). Po pewnym czasie straciłam możliwość monitorowania przesyłki- PO PROSTU ZNIKNĘLA.Po dwóch kolejnych dniach dostaję informację że muszę odebrać przesyłkę z hurtowni z drugiego końca miasta w ciągu 6 dni roboczych! Wcześniejsze skargi nic nie pomagały- na prośbę o numer telefonu Pani z DHL przestała się do mnie odzywać... Dodzwoniłam się wreszcie do hurtowi we Wrocławiu i okazało się że dobrze nie jechałam bo przesyłka wróciła do ZALANDO! A podane godziny przybycia kuriera są tylko HIPOTETYCZNE!To są jakieś kpiny! Po tym doświadczeniu nie zamierzam korzystać ani z usług Zalando ani DHL. Moje sugestie dla DHL: Skandaliczne zachowanie- biorę pod uwagę zgłoszenie do Rzecznika Praw Konsumenta. Kurier dwukrotnie nie pojawił się w wyznaczonych godzinach ( pytanie czy w ogóle był?). Po pewnym czasie straciłam możliwość monitorowania przesyłki- PO PROSTU ZNIKNĘLA.Po dwóch kolejnych dniach dostaję informację że muszę odebrać przesyłkę z hurtowni z drugiego końca miasta w ciągu 6 dni roboczych! Wcześniejsze skargi nic nie pomagały- na prośbę o numer telefonu Pani z DHL przestała się do mnie odzywać... Dodzwoniłam się wreszcie do hurtowi we Wrocławiu i okazało się że dobrze nie jechałam bo przesyłka wróciła do ZALANDO! A podane godziny przybycia kuriera są tylko HIPOTETYCZNE!To są jakieś kpiny! Po tym doświadczeniu nie zamierzam korzystać ani z usług Zalando ani DHL.

TakaPrawda
@Izzy

Przesyłki ZALANDO... taaa, sa dziesiatki paczek od ZALANDO dziennie, ktore sa odsylane spowrotem do nadawcy tylko dlatego, ze siedzi w domu jedna z druga zamawia cos, nawet sie nie zastanawiajac czy to potrzebuje czy nie, by oczywiscie w dzien odbioru nie być pod wskazanym adresem, badz adres sie nie zgadza, badz nie ma numeru kontaktowego, badz kurier pojedzie tylko po to by przesylke zwieść na terminal bo Pani zamawijaca jednak sie rozmyslila i juz nie potrzebuje tego co wczoraj zamawiala. Niestety często jest tak, że to WY Klienci robicie (usunięte przez administratora) wlasnie przez takie bezmyslne zamawianie a biorac pod uwage wielkość terminala we Wroclawiu nie możecie się dziwić, że takie sytuacje się zdarzaja. Wina nie leży tylko po stronie DHL lecz często po sdtronie klienta. Dziekuje za uwage

Marcys

Magazynier 3000 bruttu plus premia do 20 %. Dodatek nocny 30% do godziny. plus bony 12 zł dziennie w okresie zimowym Specjalista 3300 brutto i tak samo Koordynatorzy nie wiem. Nikt się nie chwalił. Ogólnie tragedii nie ma. O wiele lepiej niż w Amazonie czy fedex-ie

@Marcys

Hahaha 3000 brutto mówisz poważnie?idź do biedronki tam tyle na rękę płacą

Artur
@Marcys

Z tego co piszesz zarobki plus benefity są na dobrym poziomie. Dodaj jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom, bo to ważna informacja dla starających się o zatrudnienie.

@Michał

Michal po co mam.isc do biedronki jak wolę bez stresu pracować na magazynie za podobną stawkę i nie przychodzić do domu wykończonym . Przynajmiej z szacunkiem odnoszą się do mnie przełożeni i żaden klient nie drze na mnie ryja!

@Artur

Ja pracowałem na agencji za 3000 brutto na umowę o pracę przez agencję ale umowa co.miesiac. przez dhl taka sama stawka ale co rok podwyżki jeśli otrzymałem pozytywną ocenę od koordynatora

słuchajcie tak dużo się mówi o dhl i to że jesteście niezadowoleni. Ja rozumiem wszystko .Sam jestem pracownikiem DHL kurierem i na codzień widzę jak ta praca wygląda i zapewniam nie są to miody. po pierwsze w firmie DHL nie można płacić ani poprzez blik ani kartą osoba która zamawia paczkę za pobraniem powinna mieć odliczoną gotówkę a kurier nie ma obowiązku wydawać reszty tak stanowi prawo to że kurier dzwoni do klienta to jest jego dobra wola ale nie należy to do jego obowiązku.Ja akurat dzwonię do każdej osoby. paczki które mają powyżej 30 kg może kurier odmówić wnoszenia.

Mika

Przyjechała Pani Kurier (Pani z Urainy dosyć że nie wyrazie mówi po polsku to jeszcze bez gotówki ani karta nie można zapłaci ani nawet nie ma wydać żenada tylko czekają na NAPIWKI żeby im dac !!!!!

Hmm
@Mika

Na napiwki, powiadasz ,a dałaś chociaż raz?,no widzisz .Szkoda że nie widzisz ich ciężkiej pracy,chociażby 15 kg paczki

Przemek

PORAZKA!! zamowilem paczke dhl i kuriera nawet u mnie nie bylo i dostalem meila ze zostawil awizo i zadnego awizo nie bylo na drugi dzien napisal mi ze nieudane doreczenie paczki i rowniez kuriera go nie bylo u mnie dzwonilem na infolinie i kazali mi przyjechac do wroclawia po odbior paczki 70km odemnie!!!! NIE POLECAM!!!

Marcyś

Multisport za 69 zł Wczasy pod gruszą do 700 zł Bon świąteczny do 1200 zł Ale to są dodatki niestety tylko do pracowników etatów. Na agencje biorą po okresie próbnym. Ale chętnie przyjmują. W okresie zimowym od listopada do kwietnia za każdą obecność bon o wartosci 12zł. w ramach posiłku regeneracyjnego. Tragedii nie ma, praca tez nie jest nudna bo koordynatorzy zmieniają stanowiska pracownikom. I co najważniejsze nie ma NORM. Na przerwę idziesz zgłaszając do przełożonego, bylebyś nie przesadzał :) bo może się skończyć notatką służbową:)

JAja

Tytuł artykułu jest mylący. We Wrocławiu są co najmniej 3 różne oddziały DHL i każdy robi co innego

@JAja

Nie do końca rozumiem, o jakim artykule mówisz. Ale widzę, że wiesz coś o DHL. Masz informacje o ewentualnych nadgodzinach i ich rozliczaniu? Dzięki.

Arczi

Jak praca jako operator wózka widłowego?? Czy mkgą zrobić uprawnienia UDT po jakimś czasie? Zarobki i praca ok??

@Arczi

Dobre pytanie, też z chęcią się dowiem czegoś. A jakiej umowy i zarobków byś oczekiwał? Mam nadzieję, że ktoś kto wie, jak wygląda praca w tej firmie, coś tu napisze.

Ta firma jest tak żałosna... zero kontaktu z kurierem, nie wspomnę o kontakcie na infolinii... firmy współpracujące z dhl dużo tracą bo klient zanim odbierze swoją paczkę to straci mnóstwo nerwów !!!!

@Ania

Przykro mi, że nie jesteś zadowolona z usług DHL. A jak pracuje się w tej firmie, może ktoś powiedzieć coś na ten temat? Bardzo interesują mnie opinie o samym miejscu pracy.

Franek

Czy firma w ogóle potrzebuje nowych pracowników? Czy tylko na stanowisko kuriera?

Yana

Najgorsza obsługa! Nigdy w życiu nie spotkałam się z taką nieodpowiedzialność. Tydzień kurierzy nie odbierali pączki. Paczka była dużą, właśnie zaznaczyłam to w zamówieniu elektronicznym. Codziennie dzwoniłam im i prosiłam żeby odebrali tą paczkę! I co raz kurier przyjeżdżał i mówił że nie da rady sam odebrać ją, ponieważ: 1. Jest dużą 2.nie mam miejsca w samochodzie 3. Nie dam rady, musu być 2 człowieka W końcu, po 3 reklamacjach, 1000000 rozmów telefonicznych i mailow- kurier oderlal paczkę, ale mąż odniósł ją do samochodu!!!!!! I to wszystko za moje pieniądze (koszt 100

Oszukany odbiorca

Kurier nie pojawił się u mnie ani razu w domu a FAŁSZYWIE dostałam 2- krotnie maila, że awizowano - jak można tak bezczelnie kłamać. Przesyłki nie otrzymałam, została odesłana. Czy kłamliwy kurier zastanawia się, że ktoś wydaje pieniądze i czeka w domu na OPŁACONY WRAZ Z PRZESYŁKĄ TOWAR i go nie otrzymuje. Ciekawe co będzie dalej z moją opłaconą przesyłką?? DHL WROCŁAW

@Oszukany odbiorca

Co niby po twoim komentarzu ma się dowiedzieć osobą która zastanawia się nad rozpoczęciem pracy? To nie jest forum dla niezadowolonych klientów tylko dla pracowników... Takie jałowe wypociny powinny być kasowane.

Tjatka

Dzisiaj czekam na przesyłkę od godziny 10 rano. Przesyłka miała być w godzinach od 10 do 14. Zadzwoniłam na infolinię o godzinie 15 a pan powiedział że przekieruj mnie do kuriera po chwili powiedział że kurier nie odbiera ponieważ ma wyłączony tel. Godzina 17 dzwonię znów na infolinię i pani powiedziała że kurier znów ma wyłączony tel. O godzinie 20 dzwonię po raz trzeci na infolinię pani powiedziała że kurier jest w rozjazdach i w każdej chwili może do pani przyjechać. To jest kpina z ludzi jeśli podają taki a nie inny czas w tych godzinach powinien być kurier a nie człowiek czeka cały dzień i będą mówić że przyjedzie. Nikogo nie interesuje gdzie kurier się znajduje i dlaczego ma wyłączony tel. Dziwne. Nigdy nie będę zamawiała nic z tej firmy.

@Tjatka

Popracuj jako kierowca przez tydzień i wtedy możesz wyrzucać swoje żale. Zawsze, wszędzie jesteś na czas i nigdy w korku nie stalas ? Żal możesz mieć jedynie do kuriera.. A nie do samej firmy DHL. Jeżeli coś poszlo nie tak Należy wypisac skarge na pracownikow a nie mieć pretensje ze kurier przyjechał pare godzin później. Bo LOGISTYCZNIE nie było możliwe żeby był wcześniej ;)

Bogdan

Omijajcie bardzo szerokim łukiem tych paparuchów

Ami

Wie ktoś ile można zarobić pracując jako Dostawca na umowę zlecenie? Zastanawiam się czy to dobra opcja na dodatkowy zarobek i czy faktycznie można pracować "kiedy nam pasuje".

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Wrocław

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL