Opinie o Instytut Monitorowania Mediów w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Instytut Monitorowania Mediów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Monitorowania Mediów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Monitorowania Mediów w Warszawa

Hanna

Zainteresowani pracą w Instytut Monitorowania Mediów? Na stronie internetowej firmy, w zakładce 'Kariera' możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.imm.com.pl/kariera Macie może już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk?

czesiu

W Warszawie nie ma kamer, nie ma testów a IT to w ogóle ma luz.

@czesiu

Dziękuję za opinię, czy ktoś z Was jeszcze coś wie w tym zakresie? Skąd więc tak niska ocena (1/6) przy tak dużej ilości głosujących? To najniższa ocena jaką widzę. Ile może netto zarobić pracownik typu programista?

Inf
@czesiu

He,he - pracodawca powinien dodawać opinię chyba inaczej?! Luuzzz.., ha ha ha.

@Inf

Co konkretnie jest tam nie tak? Czy sarkastycznie wypowiedziane "Luz" oznacza, że gonią terminami jak kierowca karety pogania konia?

A jak wygląda tam praca programisty? Niebawem mam tam rozmowę rekrutacyjną. Czy z tą inwigilacją, o której pisze @Anonymous, co @greg potwierdza, to prawda? Wszędzie kamery, czy jak to wygląda? Pytam, bo już się boję i nie wiem nawet czy tam jechać. Faktycznie nie ma możliwości rozwoju (awansu, szkoleń itp.)? Opisze ktoś te testy, gdzie trzeba dobić 90%? Czy dają je też programistom? Chodzi o oddział w Warszawie. Jak wygląda "życie" programisty w tej firmie? Jakiej kwoty brutto na Umowę o Pracę może się spodziewać programista w tej firmie?

Ninjj
@Kandydat

Szkolenia

Hanna

@Kasia, a co podobało Ci się w pracy w Instytut Monitorowania Mediów?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pierwszy etap z panią rekruter rzeczowy ale przyjemny. Drugi etat z panią dyrektor miło aczkolwiek dużo pytań o doświadczenia zawodowe, osiąganie celów. Po kilku dniach otrzymałam mejla z informacją negatywną, szkoda no ale dali znac.

Trudne zadania, osiągnięcia. Gdzie widzisz siebie za 5-6 lat. Jak były cele sprzedażowe osiągane, kontakt z klientem.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Hanna

@Karaś, skąd taka ocena? Co masz konkretnie na myśli?

Karaś

Oddział w Radomiu to jakaś pomyłka, najlepszym komentarzem dla tej firmy będzie brak komentarza

wojtek

Pracować tutaj to jakby ślepej kurze złote ziarno się trafiło, ktoś mi powie czy trudno na key accounta się dostać?

ewa

Pracuję od roku i jestem zadowolona z atmosfery i warunków - szczególnie po zmianie siedziby :)

wombat

Ktoś się orientuje na ile mogą liczyć programiści w IMM? Jakie warunki? Z góry dzięki za odp.

Redaktor

A czy ktoś wie jak wygląda praca w Promocji i redakcji tego instytutu? Będę wdzięczna za informacje.

Michaello Angelllo

Czy ktoś z Was moze napisać jak wrażenia z pracy w IMM? Jestem zaproszony na rozmowę dot pracy na stanowisku KAM-a. Warto?

zainteresowana

Obecnie poszukują handlowca i kogoś z działu obsługi klienta. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tych stanowiskach ? Bo jak rozumiem te testy tyczą się osób pracujących przy wyszukiwaniu informacji. Jak wygląda kwestia zarobków ? Czy wynegocjowana podstawa to raczej to co się dostanie czy premie i prowizje można w którymś z tych działów mieć przyzwoite ?

harden

tak pewnie. IMM poszukuje obecnie pracowników na stanowisko PROGRAMISTA C/C++. Widziałem że ich wymagania to: • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, • umiejętność programowania w języku C/C++ na platformie Linux/Windows, • znajomość platformy .Net oraz bibliotek wxWidgets i MFC, • pomysłowość i samodzielność, • mile widziana: umiejętność tworzenia zapytań SQL, doświadczenie z PostgreSQL.

Asia

Pracowałam w IMM ponad 3 lata. To była moja pierwsza poważna praca w sumie poważnej firmie. Praca jest wymagająca, potwierdzam dość spore tempo. Z drugiej strony jest pewien komfort, nie masz kontaktu z klientem zewnętrznym (doceniłam to jak zmieniłam pracę !!!). Praca ciekawa na początku, potem dość nużąca. Jak się szybko nie dostanie kolejnych awansów, to się zostaje na stanowisku szeregowego pracownika i nie ma jak z tego wyjść. Nie miałam konfliktów z szefostwem. Są w firmie ludzie, którzy awansowali znacznie. A jak w pracy ? Ludzie jak ludzie, czasem się idzie dogadać, czasem nie. Chyba jak wszędzie. Trzymam kontakt z osobami pracującymi, więc chyba nie było tak strasznie, jak co poniektórzy piszą. Dobre doświadczenie życiowe na początek tzw. kariery.

Manager

Wyśrubowane wymagania? Pracownicy sami je sobie dyktują. Czysta logika. Skoro "góra" zakłada wykonanie x, a pracownicy "kopiuj, wklej od drugiego", to "góra" zadowolona z wyniku zawsze podkręci do o jeden więcej. Zatem, aby "góra" miała realny pogląd ile czasu na co potrzeba, szanowny pracowniku rób sprawnie, ale sam sobie dołków nie kop :)

IMM
@Manager

@do Manager: oj jak człowieku masz rację to nawet sobie sprawy nie zdajesz z tego. ja Ci powiem, ze wlasnie stresciles to jak wygladala moja ostatnia praca. no ale to na szczescie juz za mną. teraz szukam jakiejs sensowniejszej pracy gdzie moge rozwinac skrzydla a na taka wyglada robota w Instytucie. Przyjmujecie?

IMM
@Manager

Kkarol

Uprzejośc sztuczna. Jesli pracujesz dluzej niz 2 lata nie spodziewaj się szacunku. Licza soe liczby, normy, stAtystyki. I dobry lub zly humor kilku osób

Zyga84

Na pewno sposób rekrutacji na tle innych firm wygląda fatalnie, sztuczna uprzejmość, która i tak wygląda fatalnie. (usunięte przez administratora)

Zosia

Szukaja w Instytucie handlowca i do obslugi klienta. Jest ktos kto moglby mi cos wiecej powiedziec o tych dzialach? Bylabym wdzieczna bardzo.

pozytywna

praca nie nudna, wymagająca, uczyc się trzeba ale lepsze to niż te wszytskie call centery, sklepy i staże z [usunięte przez moderatora] babami co spijają kawki a kompa nie potrafią obsłuzyc

Szczerze

ja testy zdałem, haseł się nauczyłem, kase dostaje a wiadomo robić trzeba, to nie urząd

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Monitorowania Mediów?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Monitorowania Mediów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Monitorowania Mediów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Monitorowania Mediów?

Kandydaci do pracy w Instytut Monitorowania Mediów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instytut Monitorowania Mediów