Opinie o Instytut Monitorowania Mediów w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Instytut Monitorowania Mediów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Monitorowania Mediów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Monitorowania Mediów w Warszawa

Super atmosfera! Ludzie się lubią, dobrze im się razem pracuje :) Jakieś romanse chyba nawet ostatnio w DOK Radom się tworzą, mimo że chłopak żonaty, mała trzebiotka wciąż koło niego :)

Danuta

hej, jak wygląda praca zdalna? zauważyłam w ostatnich ogłoszeniach na stronie, że nie ma na jej temat wzmianki. na forum kiedyś pojawił się temat warunków socjalnych dla przykładu w postaci mikrofali a mnie zaczął zastanawiać potencjalny sprzęt, który mógłby być udostępniany do domu. Tylko pytanie czy taka współpraca w tym roku jest możliwa? Co wiadomo także o przyjęciach na stanowisko juniorskie? Co z osobami, które nie mają komercyjnego doświadczenia, trudno jest się dostać?

Bartosz

Czy w związku ze zmianą adresu, o której piszesz, odeszła część pracowników? I czy ewentualnie firma zrekompensowała w jakiś sposób trudności z dojazdem do nowego biura?

Magda

Jestem świeżo po zatrudnieniu w IMM i mogę śmiało napisać, że proces rekrutacji przebiegała wręcz wzorowo! Fantastyczny kontakt i szybki feedback. Miłą atmosferę tej firmy czuć od przekroczenia jej progu.

Inez
@Magda

Hej, a opiszesz ten cały proces, skoro taki wzorowy? Chce się dowiedzieć jak to wygląda w tym roku. na stronie jest oferta do stolicy lub Radomia, mnie to drugie miasto by interesowało. Mam na myśli prace przy C++. Opiszecie tez przy okazji tamtejszy zespól o ile go znacie? Jak się pracuje?

Tak jak ktoś z rok temu zwracał uwagę na pracę na stanowiskach juniorskich to właśnie na stronie jest oferta dla junior IT project managera. Po pierwsze zastanawiam się nad kierunkiem studiów. Czy wykształcenie wyższe z logistyki łapie się w te „pokrewne” z opisu? i czy jesteście już na samym początku w stanie omówić rozmowę kwalifikacyjną? Chce wiedzieć jak się przygotować

Agata
@Danuta

W IMM najbardziej sprawdził się i jest do tej pory stosowany model pracy 4 dni w biurze, 1 dzień w domu. Warunki socjalnie są na bardzo dobrym poziomie, firma dba o to, aby pracownicy czuli się w pracy komfortowo. Niedawno miała miejsce zmiana lokalizacji biura w Radomiu, polepszyło to warunki socjalne, a także komfort codziennej pracy. Zmiana spotkała się z dużym zadowoleniem wśród pracowników tego oddziału. Zarówno w biurze w Warszawie jak i w Radomiu mamy pyszną kawę i różne rodzaje herbat, a dodatkowo są do dyspozycji owoce i świeże zioła przez cały tydzień. Oprócz kwestii socjalnych mamy też sporo benefitów np. dofinansowanie obiadów i zajęć sportowych/wydarzeń kulturalnych. Wspomniany w pytaniu sprzęt jest udostępniany do celów służbowych, ale nie mam zbyt dużej wiedzy w tym temacie, ponieważ rodzaj sprzętu uzależniony od wykonywanej pracy. IMM aktualnie prowadzi rekrutacje, w zakładce kariera można sprawdzić na jakie stanowiska trwa nabór https://www.imm.com.pl/kariera. Na stanowiska juniorskie przyjmowane są osoby z niewielkim doświadczeniem, kandydaci bez komercyjnego doświadczenia również są rozpatrywani w procesie rekrutacyjnym.

Ja Nowy wpis
@Agata

Dużo odpowiedzi w samych superlatywach, na jakim stanowisku Pani pracuje, kierowniczym?:). Zmiana siedziby, jest bardzo duży MINUS tam nie ma żadnej komunikacji miejskiej, nawet z lotniska :)

Bartosz Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Instytut Monitorowania Mediów podczas okresu próbnego?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pierwszy etap z panią rekruter rzeczowy ale przyjemny. Drugi etat z panią dyrektor miło aczkolwiek dużo pytań o doświadczenia zawodowe, osiąganie celów. Po kilku dniach otrzymałam mejla z informacją negatywną, szkoda no ale dali znac.

Trudne zadania, osiągnięcia. Gdzie widzisz siebie za 5-6 lat. Jak były cele sprzedażowe osiągane, kontakt z klientem.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Magda

Inez
@Magda

Czy firma Instytut Monitorowania Mediów udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

I2i

Ostatnio podczas rozmowy na temat IMM w którym pracowałem jako programista kilka lat temu napisałem znajomej coś takiego: IMM wyróżniała na plus atmosfera pracy, ludzie i klimat. Bezpośredni kontakt z ludźmi z całej firmy. I na produkcji i PR i biznes. Dla mnie plusem było to co dla wielu byłoby minusem, czyli eksperymentalne podejście. Co prawda wiele z rozwiązań było niestandardowych i nie wpasowujących się w przyjęte na rynku normy co do procesu wdrażania zmian, ale oryginalne (żeby nie powiedzieć momentami szalone) pomysły przełożonego z jednoczesnym uwzględnieniem naszych pomysłów było niepowtarzalne. Możliwość pracy w wielu językach i technologiach jednocześnie, co chwilę poznając coś nowego. Nieraz bardziej było przygodą niż pracą. Stoi to w mocnym kontraście do pracy w innych firmach, gdzie biurokracja i standardy pomagają utrzymać powolny, lecz bezpieczny rozwój w małych wyizolowanych przestrzeniach.

Krzysiek
@I2i

widać, że gość pracował w tej firmie

Nie polecam

Nie polecam pracy w IMM: 1. Ciągła kontrola każdego kroku - nie mam tu tylko na myśli wykonywanych zadań, ale również tego, co się odgrzewa na obiad, tego czy przez 5 minut (dosłownie) nie ruszało się myszką i dlaczego 2. Okropna atmosfera pracy - permanentne donoszenie przez innych pracowników, brak tu jakiejkolwiek pracy zespołowej, nie ma tu miejsca na chwilę rozluźnienia i jeśli poniasą Cię emocje i zaczniesz się głośno śmiać w pracy możesz być pewny, że zostanie to odnotowane i doniesione "wyżej" 3. Brak jakichkolwiek zmian w zarządzaniu zespołem pomimo ciągłych uwag pracowników i wypowiedzeń składanych przez długoletnich pracowników. Podsumowując - wstajesz rano i na samą myśl, że musisz iść do IMM masz zły dzień.

puk puk

Co za bzdury!

Nie polecam
@puk puk

Co konkretnie jest bzdurą? To, że z tego co pamiętam na ok. 2 miesiące została zabrana mikrofala i trzeba było zbierać podpisy w biurze, aby wróciła? To, że są cykliczne donosy ze strony pracowników ? Czy może to, że wiele osób zwolniło się właśnie przez atmosferę i styl zarządzania?

Hehe
@Nie polecam

Sama prawda! Lepiej tego nie można ująć. Punkt pierwszy brzmi absurdalnie, ale świetnie oddaje rzeczywistość. Reszta oczywiście też prawda. Niestety.

@Nie polecam

Punkt pierwszy jest spełniony tylko wówczas, kiedy tzw."PAN" nie zabierze swoim podwładnym mikrofalówki. Żenada.

@Nie polecam

To są jakieś bzdury. Pracuję od kilku tygodni i jest cool

Przecież jest mikrofalówka w kuchni. Kuchnia jest normalnie wyposażona

@Nowy

No właśnie od kilku tygodni. Czyli w zasadzie nie wiesz jakie warunki mieli tutaj ludzie wcześniej? wcale chyba to nie znaczy, że jakieś bzdury piszą. Ale jeśli cool to spoko, a dasz znać dlaczego?

@Danuta

Zrobiłem małe dochodzenie ;) Tematy które poruszyłaś z atmosferą chyba minęły lata temu. Inaczej już wygląda kierowanie handlowcami. W Radoniu od wielu lat jest fajny menager. Ogólnie, powolutku, spoko ludzie, fajne piarówki. Już wiem co było z mikrofalówką. Kuchnia była przy salce i prezes biesił się kiedy była podgrzewana ryba lub kapusta, bo śmierdziało klientom ha, ha . Ale mikrofalówka wróciła po kilku tygodniach. Teraz kuchnia jest na drugim końcu. Jest dobrze wyposażona. Zawsze owoce, do herbaty imbir, pomarańcze, cytryny i miód. Nawet ogródek z ziołami. Najbardziej podobaja mi się ludzie spoko team

Danuta

Zastanawia mnie dlaczego pracownicy w ostatnim czasie tutaj nie zaglądają? Przydałoby się poodpowiadać na parę pytań. Faktycznie jest tutaj aż tyle roboty? Jak wygląda to podczas pracy nad projektami?

Ksainn

Czy jest jakiś limit pracy? Ile trzeba wyrobić dziennie współczynnika?

@Ksainn

Zastanawiam się tylko czy oni publicznie podają takie dane? To nie jest zbyt drażliwe odnośnie jakiejś konkurencji?

Ksainn
@Danuta

Może jest ktoś z obecnych racowników żeby napisać jak to wygląda w praktyce

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Instytut Monitorowania Mediów rekrutacji na stanowisko Programista? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Agata

IMM specjalizuje się w monitorowaniu mediów w Polsce i za granicą dzięki zaawansowanym narzędziom informatycznym, które tworzy kilkuosobowy zespół deweloperów. Firma stale poszukuje programistów m.in. JavaScript (Angular) czy C++ do rozwijania innowacyjnych platform internetowych, w tym aplikacji mobilnej czy narzędzi związanych z procesem monitoringu mediów (np. rozpoznawania mowy). Wszystkie produkty powstają inhouse, IMM ma odpowiednie zasoby technologiczne, w tym własną serwerownię. W tej chwili trwa rekrutacja na stanowisko programisty baz danych do pracy z big data gromadzonych przez firmę już od przeszło 20 lat. Miejsce gwarantuje rozwój w tym zakresie i niestandardowe — ciekawe wyzwania zawodowe. Funkcjonuje ocena roczna, standardem jest wspólne wyznaczenie celów projektowych i transparentny system awansów: od juniora do seniora. Podczas onboardingu można liczyć na solidne wsparcie doświadczonego zespołu. Co ważne, średnia stażu pracy w zespole programistów wynosi aż 12 lat! Dodatkowo w IMM są dostępne benefity takie jak karta MultiSport, dofinansowanie codziennych lunchy w pobliskim bistro banku BNP – PariBar, od lat działa system nagród jubileuszowych i są organizowane ciekawe wyjścia integracyjne. Jeśli ktoś szuka rozwojowego miejsca ze stabilnym zatrudnieniem, to na pewno się nie zawiedzie. Wyróżnieniem na rynku jest także fakt, że w IMM występuje równa reprezentacja kobiet i mężczyzn wśród wszystkich pracowników firmy i w zarządzie, w którym zasiada również osoba zarządzająca działem IT i jest to właśnie kobieta!

Zuza
@Agata

To bardzo przydatna informacja! Dzięki

Czy w związku ze zmianami w zarządzie pojawiły się szanse na poprawę warunków w firmie?

@Gość

A jakie zmiany zaszły bo ja nie w temacie?

Heart throb
@Katarzyna

Patrząc na skład zarządu i kierowników, to raczej nic się nie zmieni

@Heart throb

Aha czyli skład niezmienny? Generalnie jest parę osób, których nastawienie byś zmienił czy o każdym masz takie mniemanie?

Bick
@Gość

warunki stale się poprawiają. Popytaj osoby które tu pracują

@Bick

Ci, którzy odeszli to pewnie dlatego, że mieli już zbyt dobre warunki pracy. W tej firmie nic się nie zmienia i nie zmieni.

Bick

no nie jest to Google ale trzymają przyzwoity poziom z Googla też chyba pracownicy czasami odchodzą ;)

Emp
@Bick

Jest nowe fajne biuro w Warszawie, zwiększyli dofinansowanie do obiadow pracowniczych. Są rożne integracje dla pracowników-w tym roku chyba spływ kajakowy. Widać progres. Na insta widać coś wiecej co robią.

Bez żartów.....

Kazimierz

I to właśnie dlatego zdecydowałeś się odejść? (Masz nick były pracownik).Co dokładnie się nie zmienia, jakie warunki Ci nie odpowiadały? Kasa? Umowa? Atmosfera?

Jak bardzo toksyczna atmosfera panuje w tej pseudo korporacji widać,jak się z tej pseudo firmy wreszcie odejdzie. Okropne miejsce pracy,w którym nie szanuje sie ludzi. Panuje w niej wieczna inwigilacja,upokarzanie,szukanie winy,brak szacunku. Plotki,najczęściej bardzo krzywdzące krążą absolutnie o każdym. Bardzo nie polecam. Fatalny pracodawca.

Katarzyna

A podasz jakis konkretny przykład takich zachowań? Nie to że Ci nie wierzę, ale każdy mógłby napisać taką opinie.

Pati
@Katarzyna

To nie portal informacyjny. Patrząc na ilość podobnych (coraz gorszych) opinii pracodawca powinien zastanowić się nad rewolucją w employer brandingu swojej firmy. I przyjrzeć się postępowaniu podwładnych. Nikt nie wyrzuca żalu bez przyczyny więc wystarczy przysłuchać się prawdziwym rozmowom wśród szeregowych pracowników.

Jeżeli ktoś pilnie potrzebuje pieniędzy to niech się tam zatrudni, jednak nie na dłużej niż rok. Praca w tej firmie jest wypalająca, nudna, bezsensowna, schematyczna i obłożona presją osiągania określonych wyników. To wszystko dało by się zaakceptować gdyby nie kadra zarządzająca. Przede wszystkim uderza brak szacunku do pracownika jako do człowieka. Pracownik jest złem koniecznym, które trzeba tolerować dlatego też można go okłamywać i lekceważyć. Prosty przykład: po przeniesieniu mnie do nowego działu obiecano mi procedurę awansową. Przy pierwszej ocenie pracowniczej dokonywanej na koniec roku moje wyniki na tle reszty zespołu wynosiły 120% , zapytałem więc o awans, obiecano, że będzie. I tak nam zleciał kolejny rok do następnej oceny pracowniczej gdzie miałem podobne wyniki, awans oczywiście miał być... Zleciał kolejny rok i... Zaprzestano ocen pracowniczych! Tadam! Prosty sposób na rozwiązanie problemu. Szczególna dysproporcja jest w podejściu do pracowników z Warszawy (są traktowani źle) i do pracowników z Radomia (są traktowani jeszcze gorzej). Mentalność kadry zarządzającej tej firmy zatrzymała się w latach 90 XXw. Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu.

Katarzyna

Współczuję, moim zdaniem za długo czekałeś na ten awans, ja bym już dawno podziękowała. Czy mimo tego zarobki Ci odpowiadały?

@Katarzyna

Zdecydowanie nie! Pensja w tej firmie oscyluje wokół najniższej krajowej. Można sobie dorobić wyrabiając limity, jednak w przypadku kiedy limitów się nie wyrobi lub ma się jakieś błędy to dostaje się reklamację, które w zasadzie kasują cała premię.

Katarzyna

Całą premię miesięczną? Czy w ogóle można stracić możliwość premiowania?

Tak

Czy ciężko jest wyrobić taki limit? :/

Thomas

Witam. Chciałem się zapytać obecnych pracowników i byłych pracowników IMM na stanowisku Analityk Mediów jakie są zarobki na początku w firmie oraz czy można liczyć od pracodawcy na rozwój zawodowy aby móc się wdrożyć.

@Thomas

Zarobki to najniższa krajowa, póki nie zaczniesz wyrabiać limitów i łapać reklamacji to nic więcej nie dostaniesz, w tej pracy możesz zapomnieć o czymś takim jak rozwój ...

Jezeli marzysz o pracy w firmie w ktorej: -jest toksyczna atmosfera -pracuje sie fatalnie -ludzie na siebie nawzajem donosza -zarzadzanie pracownikami przypomina szkole podstawowa -jestes nieszanowany jako czlowiek i jako pracownik To przyjdz do imm.

Bronisław

Masakra, po przeczytaniu tego naprawdę odechciewa się tu składać papiery. No ale jakieś plusy chyba też się znajdą? Prawda? :D

Rambo
@Bronisław

Drogi @Bronisław. Prawda. Ale jak zawsze, są plusy dodatnie i plusy ujemne. Plusy dodatnie, to pensja na czas, owoce, mleko, kawa, herbata. Do tego nie pada na głowę (może z wyjątkiem biura w Radomiu) i można popracować z miłymi i kompetentnymi ludźmi. Wyjątkiem jest kilka smutnych person, których jedyną rozrywką jest zatruwanie innym życia. Na szczęście, to niechlubne wyjątki. Plusów ujemnych jest więcej, ale jeśli ktoś ma silny charakter i hart ducha, to na pewno odnajdzie przyjemność z pracy w IMM. A jeśli ktoś dodatkowo optymistycznie patrzy na świat, to niewielka wysokość pensji i niewielkie możliwości rozwoju zawodowego nikomu głowy zaprzątać nie będą.

@Rambo

Hahah lepiej bym tego nie ujęła. W punkt!! No naprawdę, nie polecam nawet wrogowi pracy w IMM.

Nie ma, serio.

Bronisław

Głupoty, jakby nie było plusów to nikt by tu nie pracował. Przecież coś musiało pasować?

@Bronisław

To idz i przekonaj sie sam????‍♀️

Instytut Monitorowania Mediów szuka kandydatów na stanowisko Asystentka. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3700 ?

Wszystkowiem

Za żadne pieniądze nie warto marnować zdrowia w tym miejscu.

Zastanawiam się, kto jeszcze pracuje w tej firmie. W ostatnich miesiącach odeszli najbardziej zaangażowani i profesjonalni pracownicy z obsługi klienta. Uciekli ludzie, którzy byli gwarancją jakości usług. Zostali pseudo-kierownicy nie mający bladego pojecia jak zarządać madrzejszymi od siebie ludźmi i pracownicy, którzy poza szybkim klepaniem w klawiaturę niewiele umieją. Odradzam pracę w tej pseudo-korpowni. Praca dla desperatów, lubiących dużo i bezsensownie tłuc w klawiaturę a potem dostać po uszach, że źle postawił kropkę. Koszmar.

Sylwia
@Monika

Pani Moniko, ja pracuje w IMM od 2020 roku, a Pani, kiedy i w jakim oddziale u nas pracowała? Przede wszystkim prosimy o nieobrażanie innych - pracowników IMM, na co przy okazji zwracam uwagę administratorom strony. Jest to Pani subiektywna opinia, do której w zasadzie trudno merytorycznie się odnieść. Sylwia Dobkowska

były bez nicka
@Sylwia

Pani Sylwio, Pani Monika może wyrażać swoje opinie (wszystkie opinie są z gruntu subiektywne, nieprawdaż?), bo w tym celu ten portal powstał. Wszyscy byli i obecni pracownicy wiedzą doskonale, że jeśli chodzi o zarządzanie pracownikami, to w tej firmie na przestrzeni lat nic się nie zmienilo, nie zmienia i nie zmieni. Najpierw musiałaby się zmienić/wymienic kadra zarządzająca, a to raczej niemożliwe. A jeśli dołożyć do tego słabe warunki finansowe, to nie ma co się dziwić, że ludzie uciekają. Pani też ucieknie kiedyś na spokojniejsze wody, jak wszyscy Pani poprzednicy. To tylko kwestia czasu.

XYZ

Nie polecam aplikowania do IMM. Zaproszenie na rozmowę, owszem jest. Jeśli zaś chodzi o informację zwrotną - brak jakiejkolwiek.... Pozostawię to bez komentarza.

Worker
@XYZ

Potwierdzam i też odradzam - szkoda czasu na nich. Co to za traktowanie potencjalnych pracowników? Aż tacy jesteście tam zajęci, że nie macie czasu napisać chociażby maila z informacją o decyzji? Świetne traktowanie.

bart
@XYZ

Jesteś szczęściarzem że nie zadzwonili. Nie pracowanie tam to najlepsza rzecz jaka mogła ci się przytrafić w życiu. Nie masz czego żałować, najgorsze miejsce do pracy.

IMM
@Worker

Drogi/a XYZ, staramy się zawsze przekazywać feedback w ustalonym wcześniej terminie. W tym przypadku rzeczywiście rekrutacja się przedłużyła i o wynikach informowaliśmy wszystkich kandydatów nie w umówiony piątek, a po weekendzie w poniedziałek. Zakładamy, że taka informacja również dotarła do Pani/a. Pozdrawiamy Zespół IMM

X
@bart

Taak!

Jakie warunki pracy są w Instytut Monitorowania Mediów? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Asystentka?

IMM

Dzień dobry, nasze główne biuro mieści się w biurowcu Wola Center przy ul. Przyokopowa 33 - wokół znajduje się wiele knajp, restauracji i jadłodajni w tym stołówki pracownicze jak np. Paribar przy ul. Kasprzaka 2. W biurze posiadamy garderobę, a w samym biurowcu dysponujemy szatniami wraz z prysznicem dla rowerzystów. Nie organizujemy dojazdu pracownikom, gdyż znajdujemy się w samym centrum Warszawy :) Z pozdrowieniami Sylwia Dobkowska

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Monitorowania Mediów?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Monitorowania Mediów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Monitorowania Mediów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Monitorowania Mediów?

Kandydaci do pracy w Instytut Monitorowania Mediów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instytut Monitorowania Mediów