Opinie o Zespol Zaliczeniowe PL w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zespol Zaliczeniowe PL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zespol Zaliczeniowe PL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespol Zaliczeniowe PL w Warszawa

Incognito

Już wytoczylem adekwatną skargę i zlożylem pozew, lada chwila dotrze do tej sfory zawiadomienie sądowe, które represyjnie, niezwlocznie nawola tą grandę do odeslanie mojej zaliczki. Przy tym będę twórcą upadku tych rzezimieszków. Ze mną się nie zadziera, a przede wszystkim nie szydzi. Dziękuję

basiula

Witajcie.Tak zgadzam się zaliczeniowe.pl to oszuści i (usunięte przez administratora) . Niestety też dałam się oszukać tej bandzie złodziei. Jeśli będzie trzeba chce dołączyć do zbiorowego pozwu przeciw tej całej szajce.

Lena

jestescie [usunięte przez administratora]!!! nie sluchajcie ich tlumaczen!!! Na poczatku byli bardzo mili, ale jak tylko zaczelam sie ubiegac o moja prace, bo juz bylo po terminie, zaczeli wysylac bezczelne, pelne ironii maile! Nie wierzcie im!

zaliczeniowe

WITAMY! PRZEPRASZAMY OSOBY KTÓRE NIEDOSTAŁY PRACY (JEST ICH ZALEDWIE KILKA OSÓB!), OSTATNIO MIELIŚMY BARDZO DUŻY NAKŁAD PRACY. WSZYSCY KTÓRZY NIE DOSTALI PRACY PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ, MAMY CZYSTE INTENCJE I NAPISZEMY SZYBKO PRACĘ LUB ODEŚLEMY PIENIĄDZE. ZOBACZYCIE PAŃSTWO ŻE SĄ JESZCZE UCZCIWI LUDZIE NA TYM ŚWIECIE.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zespol Zaliczeniowe PL? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Incognito

Proszę Państwa, jest nas szersze grono, w związku z tym zbierajmy szyki i wystosujmy odpowiednie pismo, by zatrzymać proceder tej grandy!

natalia

Zgadzam się, banda [usunięte przez administratora], szybko odpowiadają na e-maile i jak dostaną kasę to kontakt się urywa. ANI PIENIĘDZY ANI PRACY! Dałam czas do jutra jak nie to idę z tym na policję. Nie może być tak że wyłudzają pieniądze.

kr

moze ktos dac kontakt do siebie jakies gg albo cos zebysmy razem wspolnie ich gdzies zglosili ? co mozna zrobic w takiej sytuacji ?

Lena

Niby teraz dzialacie sprawnie tak? Co za kpiny!!!! Praca miala byc gotowa tydzien temu i nigdy jej nie otrzymalam! [usunięte przez administratora] Odradzam w 100%!!! Kochani nie dajcie sie nabrac! Najlepiej prace pisac samemu...

elllll

To są [usunięte przez administratora], swoje wartości mogą sobie wsadzić w tyłek, nikomu nie polecam, zapłaciłam i nie otrzymałam pracy, zero kontaktu na gg i na maila, NIE UFAJCIE IM!!!! Nie przelewajcie im pieniędzy nigdy przed czasem NIGDY, bo pieniądze wrzucicie w błoto. Pierwszy raz spotkałam się z taka beszczelną, c (usunięte przez administratora) ska, złodziejską, beznadziejną firmą, nikomu nigdy jej nie polecę, i każdemu będę odradzała, na szczęście mało kasy zainwestowałam. [usunięte przez administratora]

zaliczeniowe

Witamy, przyznajemy szczerze ostatnim czasy nasi redaktorzy byli mocno zarobieni przez co nie wyrabialiśmy się ze wszystkimi zleceniami. Teraz już działamy sprawnie i uczciwie realizujemy wszystkie zlecenia. Osoby które zamówiły zlecenie i nie nie otrzymały go lub zwrotu zaliczki proszone są o kontakt z zespołem, mamy czyste intencje - albo niezwłocznie zwrócimy zaliczkę albo napiszemy zlecenie.

MISIEK

jA RÓWNIEŻ ZOSTAŁAM OSZUKANA PRZEZ TEN ZESPÓŁ. Proponuję rozpocząć akcję na szeroką skalę, czyli wszędzie gdzie się da opisywać ten zespól. Nie mogą już nikogo więcej oszukać.

kora

Witam, Ja również zostałam OSZUKANA PRZEZ [usunięte przez administratora]. Na moje maile już nawet nie odpisują. Macie rację, że jeżeli zlożymy pozew zbiorowy do prokuratury, to wtedy się za to wezmą. Trzeba tylko nazbierać kilka osób. A z ty myślę, że nie będzie problemu. Wystarczy pootwierać kilka forum o tym samym wątku i ludzie sami zaczną się zgłaszać.

naiwna

Ja juz rozmawialam z prawnikiem, do jutra maja czas na zwrot kasy. Jak nie bedzie to w poniedzialek ide do prokuratury - wszystko mam juz przygotowane. Nie mozna tego puscic plazem, bo dalej beda oszukiwac - ja bynajmniej sie nie poddam chocby to trwalo nie wiem jak dlugo. Przekonaja sie na kogo trafili.

WKURZONA

a mi nie oddali kasy..a pracy dalej nie ma... a minęły tygodnie. ODRADZAM I OSTRZEGAM PRZED TYMI [usunięte przez administratora]!

wycykany

Napisana przez nich praca okazała się plagiatem. Kiedy podesłałem in link do strony z której skopiowali tekst dali mi do wyboru: albo zwrot kasy, albo nowa praca. Wybrałem nową pracę. Po długich oczekiwaniach otrzymałem połowę pracy, ponieważ za pozostałość.... żądają kasy. Do tego dochodzi utrudniony kontakt i mamy obraz tej "firmy"

Naiwna

Dziekuje wszystkim, ktorzy juz sie zglosili - razem damy rade!

Naiwna

Zeby zlozyc pozew zbiorowy potrzeba przynajmniej 10 osob. Mozna to zrobic pisemnie. Wkurzona - prosze o kontakt

wkurzona

ja sięzgadzam co do pozwu, ale czy to jest realne?... każdy z nas zapewne jest z innego rejonu polski.. trzeba by się dowiedzieć kto kryje się za kontem.. jeśli w ogóle to konto to nie jakaś ściema.. trzeba by się jakiegoś prawnika poradzić, i pójść na policje.. bardzo chcialabym aby zebrało się więcej osób, chce swoją kasę..odzyskać, wy pewnie też..

Naiwna

Zgadzam sie !!!! Cos trzeba z tym zrobic - ja tez zostalam[usunięte przez admina] Moze trzeba zrobic zbiorowy pozew, bo wtedy kwota bedzie duzo,duzo wyzsza niz 200zl a wtedy jest to przestepstwo. Prosze osoby oszukane o kntakt: zakupy.de@op.pl

wskurzona

Trzeba by stworzyć jakąś stronę, by ostrzegać innych.. tutaj malo kto zaglada, po fakcie dopiero.. macie jakiś pomysł?

Zostaw merytoryczną opinię o Zespol Zaliczeniowe PL - Warszawa

Zespol Zaliczeniowe PL