Opinie o Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o. w Wrocław

dzień dobry, zastanowiło mnie to czemu kancelaria została ostatecznie zlikwidowana jak ktoś kiedyś wspomniał. Przeglądam teraz okoliczne we Wrocławiu za zatrudnieniem jako księgowa, widziałam nawet dawniejsze oferty w internecie. O jakie okoliczności chodzi i co z osobami, które były zatrudnione?

admin

Wiesz coś nowego o rekrutacji i zatrudnianiu do firmy Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o. ? Twoja opinia jest ważna.

Marta Nowy wpis
@admin

Spółka Kancelaria Konsultingowo Ksiegowa Sp. z o.o. Została zlikwidowana

Reni Nowy wpis

Pracowałam w Kancelarii dość długi okres czasu, gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania pewnie pracowałabym do dziś. Bardzo dobre warunki zatrudnienia, możliwość zdobycia ogromnej wiedzy i doświadczenia. Szczerze polecam.

Ola

Pracowałam tam kilka miesięcy nie polecam, właścicielki pomiatają pracownikami, pomocy z ich strony 0. Zatrudniają studentki (albo nawet bez matury) płacą grosze i myślą że wszystko będzie zrobione. Najlepiej o nic je nie pytać, a odpowiedzi szukać w googlach. Do tego biuro trzeba sprzątać jest grafik na każdy dzień, kto myje podłogę, kto odkurza. O pracy 8 h można zapomnieć, tak samo jak o dodatku za nadgodziny.

@Ola

Szanowna "Olu", na wstępnie chcielibyśmy wyrazić zdziwienie, że nie zdecydowałaś się na podpisanie opinii własnym imieniem. Odnosząc się do Twoich spostrzeżeń: - co do zatrudniania studentów i płacenia "groszy". Tak, w naszej strukturze organizacyjnej studenci stanowią 50%. Nasze zapotrzebowanie na nowe osoby dotyczy przede wszystkim najniższych stanowisk w hierarchii Kancelarii, na których głównie wprowadza się dane do systemu, dokonuje prostych przeliczeń. Na każdej rozmowie rekrutacyjnej informujemy osoby o tym, że największą wartością dodaną dla nich jest to, że właśnie w ciągu ok. pół roku nabędą wiedzy i doświadczenia, które pozwoli im na awans zawodowy nie koniecznie w naszej firmie. I tak było i z Tobą, przyszłaś do nas nie mając pojęcia o naliczaniu prostych wynagrodzeń, zasadach podlegania ubezpieczeniom społecznym czy sporządzaniu list płac i deklaracji ZUS. Wszystkiego nauczyłaś się u nas w firmie pod czujnym okiem swojej bezpośredniej przełożonej, która często kosztem swojego prywatnego czasu prowadziła dla Ciebie indywidualne szkolenia z ww. zakresu. Na ww. stanowiskach płacimy minimum 2100 na rękę. W związku z powyższym w tym zakresie nawiązujemy współpracę ze studentami, których zresztą bardzo szanujemy i cenimy za ich zaangażowanie, chęć poszerzania swojej wiedzy i kompetencji. - co do poszukiwania odpowiedzi w "googlach"- Tak chcemy, aby osoby pracujące w naszej Kancelarii od samego początku nauczyły się korzystania z opracowań eksperckich i z interpretacji wydawanych przez Państwową Inspekcję Pracy. Jako wieloletni praktycy zdajemy sobie sprawę z zawiłości przepisów prawa pracy i z tego, iż w rozwoju zawodowym każdego pracownika najważniejsza jest umiejętność znalezienia właściwej odpowiedzi w nie zawsze prostych przypadkach. Z tego też powodu prenumerujemy pozycje Wydawnictwa Gofin i zawsze w pierwszej kolejności w razie pytań ze strony pracowników odsyłamy ich do fachowej literatury tak aby w dyskusji z nami na temat danego problemu i jego rozwiązania rozszerzali swoje horyzonty. Dzięki takim działaniom możemy się pochwalić tym, iż nasi byli pracownicy, odchodząc od nas, zawsze aplikują na wyższe stanowiska - czego im gratulujemy. - co do stosunku do pracowników - misją naszej firmy jest udzielanie pełnego wsparcia naszym klientom i w tym zakresie jesteśmy wymagający przy dokonywaniu okresowych ocen naszych pracowników. Należałoby wspomnieć o dodatkowych premiach do wynagrodzenia, będących wyrazem naszego uznania za zaangażowanie i wyniki pracy, które zresztą Ty też otrzymałaś. Zgodnie z naszym wewnętrznym przekonaniem, że nasz pracownik to nasz sukces, dbamy, aby warunki pracy naszych pracowników były możliwie jak najlepsze i w żaden sposób nie odbiegały od naszych. Jako nieliczni w całym biurowcu zapewniliśmy pracowników, indywidualną , w pełni wyposażoną kuchnię ( zmywarka, lodówka, mikrofalówka, wysokiej klasy ekspres do kawy, sztućce, talerze, szklanki, kubki itp.)- większość pracowników biurowca myje własne kubki i talerze w ogólnodostępnych toaletach, jako chyba jedyni w biurowcu zainstalowaliśmy w każdym pomieszczeniu indywidualną klimatyzację, dokonujemy regularnych zakupów kawy, herbaty, mleka i owoców - według preferencji naszych pracowników, zapewniamy najlepszym finansowanie długoterminowych szkoleń zawodowych i wszystkim osobom pracującym zapewniamy możliwość skorzystania z karty Multisport. - co do nadgodzin -W spółce nadgodziny wypłacane są zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku umowy-zlecenia nie możemy mówić o czasie pracy - tylko o wykonaniu zlecenia. Zapewniamy każdemu zleceniobiorcy płatne 20 dni w roku wolnego a większe zaangażowanie czasowe wynagradzamy dodatkowo. - co do sprzątania - należałoby wspomnieć również o tym, iż Kancelaria ma podpisaną umowę na cotygodniowe gruntowne sprzątanie biura, umowa ta jest realizowana w pełnym zakresie przez osobę na co dzień nie pracująca w Kancelarii. Faktycznie do codziennych obowiązków naszych pracowników należy: wyrzucanie śmieci i wypakowywanie zmywarki. Oczywiście jeżeli dany pracownik nie ma ochoty uczestniczyć w grafiku tych czynności to po prostu swoje naczynia myje ręcznie a śmieci swoje wyrzuca wprost do kontenera. W biurze oprócz niewielkiej przestrzeni w kuchni są wszędzie położone wykładziny tekstylne, więc mycie podłóg raczej nie wchodzi w rachubę. - co do "zatrudniania osób bez matury" - po pierwsze nie popieramy dyskryminacji osób z niższym wykształceniem, dla każdego znajdzie się praca na miarę jego kwalifikacji. Jednakże w naszym przypadku rozumiemy, że masz na myśli osobę, która w te wakacje trafiła do naszej Kancelarii, po to aby zarobić sobie na wakacje. Zawsze będziemy popierać takie postawy i przedsiębiorczość. Chcielibyśmy w tym miejscu również podziękować naszym wieloletnim pracownikom, którzy rozpoczęli z nami współpracę też jako studenci, a dzisiaj piastują najwyższe w Kancelarii stanowiska i wspierają nas w realizacji zadań stawianych przez naszych klientów.Zarząd Kancelarii.

anonymous Nowy wpis
@Marta

Po co ta spinka, winny się tłumaczy :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o..

Pracowałam w tej firmie przez niecałe pól roku i było bardzo fajnie. Atmosfera bardzo sympatyczna, zawsze jest z kim się pośmiać, przełożone wymagające ale gdy pojawi się jakiś problem to zawsze jest pomoc od drugiej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o. - Wrocław

Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Grabiszyńska 163
    53-439 Wrocław

Kancelaria Konsultingowo-Księgowa Sp. z o.o.