Opinie o Waldemar Szewc A.F.O. Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Systemy Rachunkowości w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Waldemar Szewc A.F.O. Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Systemy Rachunkowości. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Waldemar Szewc A.F.O. Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Systemy Rachunkowości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldemar Szewc A.F.O. Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Systemy Rachunkowości w Wrocław

Robert Nowy wpis

Profesjonalista znający się na tym co robi, bardzo dobrze oceniana firma i poza tym dobry pracodawca

nie polecam Nowy wpis

Nie polecam! Kancelaria na pierwszy rzut wydaje się profesjonalna, lecz zatrudnia ludzi na kontrakty, w dodatku opinie odnośnie wykonywanych usług przez tą firmę pozostawia wiele do życzenia. Proponują śmieszne wynagrodzenia względem umów które podpisują z kontrahentami. Nie dajcie się oszukać jak i w pracy czy jako osoba zainteresowana współpracą. Zakresy umów nie są adekwatne do wykonywanych obowiązków względem firmy. Nie ma porządnego systemu komunikacji.

Klara Nowy wpis

Bardzo dobra firma, takie ma opinie w internecie a poza tym to bardzo dobry pracodawca, polecam pracę w firmie.

niestety

Niestety kolejna firma o lekceważącym podejściu do osób poszukujących pracy. Nie raczą poinformować kandydata o efektach rekrutacji, mimo że w trakcie rozmowy mówią coś innego.

Jim Nowy wpis
@niestety

Brałam udział w rekrutacji do tej Kancelarii i mimo że nie zostałam przyjęta to spotkałam się z miłą atmosferą i profesjonalnym podejściem. Około po tygodniu od spotkania zostałam telefonicznie poinformowana o wynikach. Btw moja znajoma pracuje u nich i bardzo sobie chwali.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Waldemar Szewc A.F.O. Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Systemy Rachunkowości? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
fox7

KanelariaA Afo niezgodna polecenia ze względu na rozbieżność pomiędzy tym co oferuje a faktycznym zajmowanim się sprawami podmiotu gospodarczego.

Zostaw merytoryczną opinię o Waldemar Szewc A.F.O. Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Systemy Rachunkowości - Wrocław

Waldemar Szewc A.F.O. Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Systemy Rachunkowości
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 27
    50-077 Wrocław