Opinie o Sicher Bautechnik Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sicher Bautechnik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sicher Bautechnik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sicher Bautechnik Sp. z o.o. w Wrocław

Oluś Nowy wpis

Z rok temu dosłownie na każde województwo handlowców szukali? czy mam rozumieć, że teraz się nieco poprawiło skoro widnieją zaledwie 4 oferty? powiedzcie mi proszę jak bardzo teraz różnicowane są obroty w poszczególnych regionach, bo i na mój teraz poszukują i docelowo mam się zgłosić

Były Nowy wpis

Co się dzieje w firmie? Rekrutują teraz na prawie wszystkie województwa. To kwestia tego że przedstawiciele odchodzą czy masowo zwalniają?

Janusz Nowy wpis
@Były

No właśnie też się chciałbym dowiedzieć. Może targety są za wysoko ustawione i nie można zrobić odpowiednich wyników? Jak widziałeś ogłoszenia to na mazowieckie też szukają PH?

Przedstawiciel Nowy wpis
@Były

Odchodzą.... Firma umiera przez błędne zarządzanie, nie dostarcza w terminach towaru, opóźnienia dochodzą do dwóch trzech tygodni dyrektor po wielu monitach nie reaguje, do tego nie wypłaca należnej premii. W tej chwili mają brak na połowie swoich regionów. Zalegają z płatnościami dla przewoźników i kontrahentów. Dyrektor uważa że produkty sprzedaję się do hurtowni a nie głównej grupy odbiorców tj. Wykonawców.

Urszula

Chcę aplikować do nich na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czytając poniższe komentarze chciałabym jednak wiedzieć czy coś się poprawiło w firmie od czasu ich publikacji? :/ Czy nadal ciężko wyrobić premie, a może jednak zmienili targety na nieco bardziej realne? Jakimi samochodami jeździcie? Bo widzę w ogłoszeniu że dają służbowe auta.

Sicher Bautechnik Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Bek

Dyrektor ma wszystko gdzieś. Klienci odchodzą. Podstawa marna może trochę wyższa nic najniższa średnia. Duża rotacja i biurokracją CRM , GPS - kierowniczka same pracują w terenie

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sicher Bautechnik Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Rozmowa PH

Witam. Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Zarobkowo, kadrowo. Jak atmosfera? Auto do użytku prywatnego?

K2
@Rozmowa PH

Nieco wyżej niż najniższa Krajowa. Plus premie - ciężko z nimi aby plan wyrobić. Auto płatne

Magdalena

A z umowami jak tam ? Umowa o pracę ?

Jak wygląda kwestia awansu w Sicher Bautechnik Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska przedstawiciel handlowy?

Mat

podstawa to najniższa krajowa :(

@Mat

A coś jest doliczane do tej podstawy? Są jakieś nagrody, premie za uzyskane wyniki lub coś podobnego?

Mig255

Witajcie Czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca w firmie Sicher Bautechnik ?

Magdalena
@Mig255

W Sicherze największym atutem jest chyba wchodzenie szefostwu w tyłek bez mydła, wtedy pracuje się spoko. Ostatnio po nieudanych próbach pracy w innych firmach do Sichera wróciła gwiazda jedna. Ta to miała umiejętność wchodzenia w (usunięte przez administratora) Teraz zrobili z niej p.dyrektor. Jako kierownik nie dala rady więc ją po powrocie awansowali. Za zasługi pewnie, bo odeszła i zaraz wróciła, nie udało się kariery zrobić gdzie indziej, tam urok osobisty nie wystarczył.

Xyz
@Magdalena

Dużo zawiści w Tobie :-( Czasem warto spojrzeć na świat inaczej, czasem opinia może komuś sprawić dużo przykrości. Badania pokazują ze hejtujemy tych którzy są od Nas lepsi lub czegoś im zazdrościmy. Nie znam tej osoby, ale jeśli współpracowała z taka osoba jak Ty Magdaleno to współczuje jej ogromnie.

Maria
@Xyz

To jedna sprawa, a druga, że co to za odpowiedź na pytanie, jak wygląda praca? Chciałam się dowiedzieć, co mógłby mąż robić na produkcji, jak to wygląda. A zamiast tego dostałam ploty o jakiejś pani bynajmniej nie z produkcji.

Była pracownica
@Mig255

Obecni zarządzający skutecznie, rozwalają firmę. Nie mają pojęcia o zarządzaniu i handlu Szkoda pracy poprzedników. Traktowanie pracowników przedmiotowe i bez szacunku. Praca na podstawie najnizszej krajowej. Żart

Jaka umowa obowiązuje w Sicher Bautechnik Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

F16

Zależy na jakie stanowisko. Na PH?

Iwona
@F16

Czyli można sobie wybrać rodzaj umowy w zależności od stanowiska? I na ile dają tą umowę na okres próbny? Zwykle widziałam na 3 miesiące, ale co firma, to inne zwyczaje, podpowiedz, jak jest tutaj.

@mig255 a co, jest taka oferta ?

Witam Jakie warunki mozna wynegocjowac w Sicher - podstawa i premia?

Z
@Zainteresowany

Poczytaj niżej szkoda czasu od 3 miesięcy na pracuj wisi ogłoszenie na handlowca mazowieckir

@Z

Czytam ale mało konkretów - cyfr... Takie opinie lub podobne sa wystawiane 90% pracodawców więc ciężko o rzetelną informacje wychodzi na to że trzeba samemu sie przekonać

Janusz
@Zainteresowany

Pisałeś jakiś czas temu i byłeś zainteresowany zatrudnieniem w firmie. Czy zdecydowałeś się złożyć CV i byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Chętnie dowiem się jakie wynagrodzenie Ci zaproponowali, więc jeśli możesz podziel się informacjami.

Czym Sicher Bautechnik Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

sicherka

zwalniają bez uprzedzenia, jadąc na zebranie do TM trzeba na wszelki wypadek zorganizować sobie transport.

W Sicherze dzieje się bardzo źle. Obecnie było dużo zwolnień. Jednych zwolniono a inni sami się zwolnili. Pracownicy bardzo narzekają i większość szuka pracy. Szkoda....

Zenek

Niczym

#@

Jestem dziś po rozmowie rekrutacyjnej , która odbyła się w cukierni????. Rekruter siedział w dżinsach z nogą założoną na kolano, a w bucie miał włożony długopis, żenująca postawa, Warunki pracy i finansowe bardzo marne z podstawą 3 tysiące

Marciin1991
@#@

Rowniez bylem na tej rozmowie i powiem ogolnie katastrofa... Zaluje straconego czasu i tej drogi...

Sicherka

Z Sichera "starzy"handlowcy uciekają grupowo, konkurencja daje o niebo lepsze aarunki a i atmosfera w pracy i kultura pracy o niebo lepsza. Rotacja większa niż w biedronce. Co poniektóre osoby w tej foremce nieźle namieszały i rozwaliły to co było poukładane. (usunięte przez administratora)

Odpowiedź dla B.

B 17.12.2018 10:36 B. Skoro było tak świetnie to z jakiego powodu to rozstanie z firmą?, firma Sicher zaczyna sama sobie pisać pochlebne opinie, aby poprawić reputację. Żenada. I ta blokada możliwości odpowiedzi. Oj słabo to wygląda.

B
@Odpowiedź dla B.

Zdania nie zmienię, a i też nie zamierzam opowiadać dlaczego nie pracuję. Wnioskuję, że nie masz pojęcia co to jest praca u nieuczciwego pracodawcy czego Ci nie życzę. Pozdrawiam B

B

Witam W firmie Sicher Bautechnik przepracowalam kilka miesięcy i szczerze powiedziawszy nie mam powodu do narzekania. Sklada się na to kilka powodów. Przede wszystkim od początku jasno postawiona informacja odnośnie zarobków. Wiedziałam dokladnie ile wypracowalam sobie w danym miesiacu czyli podstawa plus wypracowana premia. Mogłam liczyć na profesjonalną pomoc w sprzedaży czyli promocje, bonusy, gadżety itd. . Jeśli chodzi o produkty Sichera, to sprzedawalam z pewnością ich wysokiej jakości a co potwierdzali wykonawcy, ktorzy z nich korzystali. Z firmą rozstalam się , czego bardzo żałuję ale zostałam potraktowana. bardzo dobrze. Szczerze polecam dla przyszłych przedstawicieli.

Rozczarowanie

Po rekrutacji zero odpowiedzi po mimo tego, że panie zapewniały iż się odezwą. Jeżeli goni się kogoś 300-500km na rozmowę to kur...a wypada chociaż dać znać człowiekowi nawet jeżeli się nie dostał. Nie wymagajcie szacunku od innych skoro sami go nie okazujecie...

Luna
@Rozczarowanie

Podobno to standard w tej firmie, ja też czekam i czekam na odpowiedź i na pewno się doczekam - Śmiechu warty ten cały profesjonalizm, całkowity brak szacunku do kandydata, który często jedzie z daleka ale świadczy to tylko o sposobie zarządzania firmą i traktowaniu ludzi, a może zbyt dużym problemem jest umiejętność napisania maila z krótką informacją?

piotr
@Rozczarowanie

no co Ty ja bylem w Tomaszowie we wrzesniu i dostalem info ze kandydatura oceniona wysoko i ze zostawiaja Cv, byla tez na rozmowie laska to jej juz nastepnego dnia napisali ze nie dostala sie.

def
@piotr

bardzo wysoko oceniona kandydatura skoro do tej pory się nie odezwali, szkoda gadać, czekasz do na przyjęcie do pracy od września?, zaiste, podziwiam determinację, pytanie tylko dlaczego do tej pory nie zatrudnili......

Acc
@def

Myślę, że nie chodzi o pracę tylko o sposób prowadzenia rekruracji: jeżeli pracodawca pisze, że ocenia wysoko daną osobę ale z jakiegoś powodu nie dziękuje za proces rekrutacji a potem się nie odzywa to oznacza tylko brak umiejętności prowadzenia procesu rekrutacji, brak profesjonalizmu, asertywności, zarządzania itd - nie przejmujcie się tutaj to standard, że jedno się mówi a drugie robi, tak naprawdę nic nie straciliście większość z nas szuka nowej pracy

Abb
@Acc

No jak możesz tak pisać! Pani A..a jest najlepsza we wszystkim!

aleale
@Acc

dla przyszłych kandydatów: Aleale 01.12.2018 08:44 Jestem świeżo po drugim etapie rekrutacji na stanowisko PH w Sicher. Pierwszy etap prowadził Pan z firmy zewnętrznej, rozmowa była prowadzona w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy. Drugi etap to już rozmowa z Panią Dyrektor....i jej poziom przerośl moje najśmielsze oczekiwania o zupełnym braku przygotowania do prowadzenia rekrutacji . Podczas rozmowy nie padło ani jedno pytanie z którego możnaby wyciągnąć wnioski dotyczące moich kompetencji i umiejętności, rozmowa toczyła się w okol absurdalnego wątku: dlaczego w obecnej firmie ( która nie zajmuje się sprzedażą chemi budowlanej a wyposażeniem wnętrz ) nie sprzedajemy produktów Sicher... dlaczego nigdy nie sugerowałam szefowi że powinniśmy... czy nie uważam że powinniśmy ...Poziom prowadzonej rekrutacji byl żenująco niski. Pani Dyrektor między wysyłanymi podczas rozmowy esemesmi i uśmiechami do telefonu przeszła na kolejny etap badania moich kompetencji: spytała ile farby zużyje na pokój 2x3... Odpowiedziałam że ilość farby na metr jest podana na każdym opakowaniu...nie mam potrzeby jej pamiętać ( nie pracowałam nigdy przy sprzedaży farb, Sicher też ich nie sprzedaje). Kolejnym pytaniem bylo czy umiem policzyć własną premię..a wniosek jaki wyciągnęła bardzo bystra rekruterka i głośno wypowiedziała to: "phiii jak to jest że każdy handlowiec premię swoją policzyć umie...ale żeby cos wiecej..." Jeśli ktoś ma blisko polecam, niesamowite doświadczenie brać udział w rozmowie z Panią która bardzo dużo trudu włożyła żeby na rozmowie dobrze wyglądać, a nie zerknela ani w CV ani nawet w Google żeby się zorientować o czym się na rozmowie takiej rozmawia. Ja niestety 150 km tam jechałam , co nieznacznie pomkiejszylo moje rozbawienie. Dostałam odpowiedź , że nie decydują się na moją kandydaturę, byla to pierwsza rozmowa w życiu, gdzie ja niezdecydowalabym się sama na oferowanie swojej kandydatury zespole zarządzanym przez osobę której poziom miałam przyjemność poznać . https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21521073

POWIEDZ
@aleale

Zdradzisz imię Pani Dyrektor ??? :)

Cggfd
@aleale

Chyba musiało Ci zależeć na pracy w tej firmie skoro Cię tak zabolało, że Cię nie wybrali?!

abc

Znam z tamtad chlopaka co przeszdl do konkurencji, ale mowil ze pracuje sie spoko. Maja cisnienie na sprzedaz i nowych klientow. Ogolem podobno da sie tam pracowac chociaz to juz nie te czasy nic nie robienia. Wyslalem aplikacje czekam az sie odezwa. Do kogo najlepiej udezyc, aby przyspieszyc odzew?

def
@abc

długo nie popracował, skoro przeszedł do konkurencji, okres próbny i zmiana pracy, obiecują złote góry na początku i wszystko kończy się na obietnicach, nie dzieje się najlepiej w firmie, która szuka na raz aż tyle handlowców......dobra firemka dla nabycia doświadczenia i przejścia do konkurencji

Wolna

Żenada, totalny brak profesjonalizmu zaczynając od samej rekruracji a na rozmowie z klientem kończąc jak to mówią obiecanki itd...

Firma Sicher wróciła do starych niechlubnych standardów pracy, zwalniają po kolei ph, które im nie pasują, miały lub mają wiekszą sprzedaż od pożal się boże kierowniczek, zastępując doświadczone ph ludźmi spoza branży, ale takimi, których sobie podporządkują i bedą siedzieć cicho. Forma rozstania żenująca, zwalniają na ulicy. Nie potrafią zrobić tego z klasą, ale jak ktoś jej nie ma to zawsze słoma z butów będzie mu wystawać.

INSPEKCJA
@Marta

Może czas wysłać tam inspekcję pracy ? :)

@Marta

Użytkowniku Marta ako wieloletni pracownik firmy Sicher Bautechnik zwracam się o zaprzestanie zniesławiania i pomawiania mnie oraz moich obecnych koleżanek i kolegów z pracy. Pana/ Pani wpisy poniżają oraz narażają na utratę zaufania potrzebnego do dla zajmowanego stanowiska, naruszają dobre imię moje oraz pozostałych pracowników firmy Sicher. Oczernianie przedsiębiorcy w internecie, zniesławienie oraz zniewaga podlegają pod kodeks karny: Zgodnie z kodeksem karnym: „Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.” Zwracam się z prośbą o usunięcie pomawiających wpisów, oraz o zaprzestanie dodawania nowych.

Opinia to nie zniesławienie...
@Anna

Szanowna Pani Anno, Komentarz wystawiony przez użytkownika "Marta" jest opinią, temu również służy ten portal. Polecam zaznajomienie się z wyrokiem Sądu w Bydgoszczy sygn. akt XVI K 445/13, który rozstrzygał o tym czy nazwanie pracodawcy "(usunięte przez administratora)" jest zniesławieniem, czy też opinią. Pani Marta ( o ile była/jest pracownikiem) ma prawo do wyrażania własnej opinii, co nie jest przestępstwem z art. 212 k.k. Cytując za Sądem: "Wypowiedzi ocenne (sądy wartościujące) co do zasady nie mogą być weryfikowane pod kątem prawdy i fałszu. Nie można zatem żądać od oskarżonego udowodnienia ich prawdziwości. Opinie nie stanowią więc pomówienia w rozumieniu art. 212 k.k. Jeśli nawet są bezpodstawne i krzywdzące, poszkodowany może dochodzić swoich praw jedynie w procesie cywilnym o ochronę dóbr osobistych, a nie w postępowaniu karnym." W związku z powyższym proszę zaprzestać grozić pracownikom i byłym pracownikom postępowaniem karnym. Jednocześnie myślę, skoro w ostatnim czasie pojawiło się tyle negatywnych opinii, to musi być coś nie tak z Państwa firmą... Z poważaniem

B.
@Anna

(usunięte przez administratora)a oczernianie byłych pracowników też podlega pod kk?, rozsiewanie nieprawdziwych informacji na składach i w byłym zakładzie pracy także uważasz za zniewagę. Czy przyjęłaś filozofię obecnej władzy?, nam wolno ale nikomu innemu? Przykre jest to, że w tej firmie nieważne kto odejdzie i w jaki sposób, zawsze będzie tym złym pracownikiem. Nie wolno jednak zapominać o tym, że nic nie jest dane nam na zawsze. Kierownikiem, dyrektorem, prezesem się bywa a człowiekiem się jest. I o tym warto zawsze pamiętać.

Były Pracownik
@B.

Wypowiedzi zwolnionych, na temat byłego Pracodawcy i kolegów świadaczą tylko i wyłącznie o byłym Pracowniku i o tym jakim jest człowiekiem.

LOL
@Były Pracownik

HAHAHAHAHA dobre. Chyba odwrotnie mój drogi / moja droga. Pracodawca widocznie sobie zasłużył i "koleżanki" również. Przepraszam bardzo, ale to wbrew pozorom jest wąskie środowisko, i jeśli była koleżanka, wciąż pracująca uważa, że nikt nie powtarza tego co ona wygaduje to jest w głębokim błędzie. Pani dyrektor w ostatnich dniach również pokazała "klasę".

Zostaw merytoryczną opinię o Sicher Bautechnik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sicher Bautechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sicher Bautechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sicher Bautechnik Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Milenijna 12/14
    97-200 Wrocław

Sicher Bautechnik Sp. z o.o.