Opinie o Sicher Bautechnik Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sicher Bautechnik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sicher Bautechnik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sicher Bautechnik Sp. z o.o. w Wrocław

Jerzy

Tak jakoś słabo z tym waszym pisaniem. Jest tak dobrze, że nie chce się pisać? Firma potrzebuje ludzi?

Współpracownik

Współpracuję z tą firmą, ale mam za mały obrót na umowę promocyjną. Ogólnie wrażenia są pozytywne. Samochody ładne i oklejone, nawet określiłbym je jako auta ze sportowym zacięciem. Sądząc po powyższych postach w firmie nie dzieje się za ciekawie... Dostawa zwykle na czas, czasem zdarzają sie obsuwy, ale cóż logistyka nie zawsze daje radę. Wady współpracy? Jakieś są. Gadżety już się znudziły. Ile czasu można dostawać reklamówę, koszulkę lub długopisy i miarki? Firma chciałaby, żebym zamawiał więcej, ale nie daje nic nowego. Porponowałbym zastanowić się nad nowymi gadżetami, Wasza konkurencja wprowadziła ubrania robocze na budowy, kaski, mniejsze narzędzia z logo, są to bardziej przydatne gadżety od koszulek.

Nikt ważny

Któraś z przedstawicielek miała podpisać angaż u konkurencji. I co? Jednak została?

Aktoś

Ostatnie wpisy to szczera prawda. Dziewczyny !!!! Miejcie honor i nie donoście na inne. Szanujcie się! Bo jeśli same nie będziecie, to nikt was szanować nie będzie! Nie to co Ph z Częstochowy!...Tu delikatnie zaproponuje, by ktoś jej przekazał ,że solarium w nadmiarze, nie wygląda dobrze; ))

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sicher Bautechnik Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Firma prowincjonalna. Nie inwestują w pracowników. Tam nawet gdy dadzą Ci samochód nowy to później usłyszysz że się lansujesz nim. Ciągle mają podejrzenia w stosunku do pracowników. Jesteś tam poprostu śmieciem! Nic nie wartym. ! Wszystkim którzy mają zamiar tam pracować mówię. ...szkoda czasu. ! Wszystkim którzy zamierzają odejść. ...gratuluję i trzymam kciuki.! Uwaga na dupowałazów!!! Jestt ich tam jak mrówek! Szkoda mi ich bo nie widzą faktu jak są manipulowani przez pewną Panią ... To jej mocna cecha no i jeszcze szyderczość. Pozdrawiam. ..albo nie. Nie pozdrawiam.

niktważny

Tak, pewna pani manipuluje tam pracownikami bardzo i to bardzo. Potwierdzam powyższy komentarz i pozdrawiam jego autora a pozostałym pracownikom firmy życzę wytrwałości.

plotkiszybkosieniosązwłas

W tej firmie nie ma szans na awans. Przedstawicielem się w niej będzie dziś, jutro - zawsze. Można jednak sobie rozwinąć różne ścieżki życia wewnętrznego. Jesteś dobrym pracownikiem? Cudownie! Chcesz podwyżkę? ZA CO?! Najlepszym pracownikiem będzie mierna, ale wierna. Jeśli masz usposobienie wredne, lubisz donosić na pozostałych pracowników, jesteś gotowa świadczyć nieprawdę ? - PODWYŻKA MUROWANA. Gorzej jesli ten sam człowiek ma za długi jęzor i chwali się na boki o swoich "osiągnięciach".

Janio, ile Ci płacą za te komentarze??????

Reni

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na małopolskie. Jakie warunki, atmosfera, samochód?

branżowiec
@Reni

firma jest raczej skończona na rynku więc to bedzie chwilowy epizod

@branżowiec

Dlaczego skończona?

@branżowiec

Dlaczego skończona?

Wróżbita M

Nie no żart taki. ...to taka plotka tylko.

Wróżbita M

Nie no żart taki. ...to taka plotka tylko.

Wróżbita M

No to pięknie! Sicher się sprzedaje. Co to będzie co to będzie ;)))

rty76

@JJJJ jak to spoko przedstawicieli nie rozumiem? z tego co kojarze to dosyć dawno temu tych przedstawicieli handlowych szukali więc nie wiem co się zmieniło

Andree

Inne też takie ładne? ??

Andree

Fajna przedstawicielka jest na Krakowie

Oczywiście umowa o pracę.

Sicher jest zajebisty!!!

Dają to co jest napisane. Auto nowa Kia Rio, laptop HP, telefon Microsoft. Prowizje wysokie jeśli robisz plany. Ogólnie ze świecą takiej firmy szukać !

prezes składu

ale biorą tylko mocno wyzwolone foczki w czerwonych stringach, inne szans nie mają bo inaczej im sprzedaz nie idzie hehe

prezes składu

16 aniołków ja tylko sam jeden, jak wszystkie oblece to bedzie cud jeden! cztery razy po dwa razy osiem razy raz po raz o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz!!!

prezes składu

znowu ktoras czerwone stringi zgubila haha

prezes składu

baby nie wszystkie na raz bo nie wydole! haha

Zostaw merytoryczną opinię o Sicher Bautechnik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sicher Bautechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sicher Bautechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sicher Bautechnik Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Milenijna 12/14
    97-200 Wrocław

Sicher Bautechnik Sp. z o.o.