Opinie o BI technologies w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BI technologies. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BI technologies na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI technologies w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w BI technologies. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jak jest z awansem w BI technologies?

BYŁY

Prędzej zostaniesz tu zwolniony lub sam sie zwolnisz, niż dostaniesz awans :(

@ JRec/WKos/ Nowy wpis

Prawda. Awans jest realny ale nie w tej firmie.

Julia Nowy wpis
@@ JRec/WKos/

Pewnie się ze mną zgodzicie co do tego, że dla wielu osób możliwość awansu to bardzo ważna rzecz. Dlatego to niedobrze, iż w BI technologies raczej nie ma na to szans. Słyszałam jednak, że każda nowa osoba, na okresie próbnym, dostaje tam indywidualny plan wdrożenia oraz osobę merytoryczną, która wspiera w poznaniu systemu i specyfiki ich projektów. A ile w ogóle trwa ten okres próbny? Wiesz coś o tym?

Obecny Nowy wpis
@@ JRec/WKos/

Każda firma może lepiej funkcjonować i każdej można coś wytknąć. Ale akurat bulwersu o awans w Bitechu nie rozumiem. W firmie pracuje ok. 40 osób, w tym: 3 właścicieli, 2 PM-ów, Dyrektor Techniczny + programiści, analitycy, testerzy. Administracji nie liczę. To jeśli jesteś programistą czy testerem, to na kogo chcesz awansować? Na stanowisko zajmowane przez jednego z Jacków, czy zająć wątpliwej wygody fotel właściciela? W małej firmie nie ma wielu szczebli awansu, bo musiałaby się składać z samych szefów i nie byłoby komu pracować.

BA

Pracuję tu od ponad roku i mogę się podzielić kilkoma spostrzeżeniami: - wszyscy tu szanują pracowników, - jest kładziony duży akcent na przekazywanie wiedzy: już pierwszego dnia pracy dostaniesz swój plan wdrożenia, a starsi stażem pracownicy będą przekazywali Ci swoją wiedzę - zarówno biznesową, jak i techniczną. Pozwala to na szybkie wdrożenie się w dość złożone produkty - analitycy, programiści (testerzy być może też, nie jestem pewien) mają swoje cykliczne spotkania, tak aby wymieniać się wiedzą i doświadczeniami z pracy z różnymi klientami, w różnych zespołach (takie spotkania gildii, choć tu się nie używa tej nazwy). - właściciele są bardzo sympatyczni - ot starsi koledzy - warto od nich czerpać wiedzę i doświadczenie - zresztą chętnie się nim dzielą - wbrew niektórym komentarzom, duży nacisk kładzie się na jakość rozwiązań, zarówno od strony projektu, jak i kodu. Muszą być wydajne, bezpieczne, ważna jest modularność i reużywalność rozwiązań. Dużo nowych rzeczy się dzieje w tym obszarze i jest okazja do wykazania się wiedzą, pomysłami i inicjatywą. Jak ktoś chce być kreatywny, to to jest właściwy czas i miejsce. - BITECH daje duże możliwości zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń, realizowane zadania są niebanalne i wymagają zaangażowania - Sam BITECH, jako firma, ma ogromny potencjał wzrostu. Moim zdaniem to bardzo dobry moment, żeby dołączyć do zespołu Po przejrzeniu starszych komentarzy można dojść do wniosku, że może kiedyś było tu inaczej - nie wiem. Ale obecnie, z czystym sumieniem, mogę polecić BITECH. PS. ktoś zarzucił, że BITECH ciągle szuka pracowników, wnioskując z tego, że jest duża rotacja. Otóż nie, są tu ludzie, którzy pracują tu ponad 6-7 lat. I to wcale nie mała grupa. A ciągłe ogłoszenia wynikają z tego, że BITECH się rozwija i chce realizować nowe projekty.

Kwiatek_BI_owy
@BA

Zapomniałeś wspomnieć jednak, że często właściciel wtrąca się programiście jak ma zrobić dane rozwiązanie, co trochę jest słabe, bo programista nie ma "wolnej ręki" i nie może decydować o tym jak coś zrobić. Moduły między systemami są zbyt mocno powiązane co oznacza, że nie można wdrożyć jednego modułu nie używając drugiego i często oferuje się klientom dwa moduły, podczas gdy chcą używać jednego. No można by mnożyć takich kwiatków wiele.

auf wiedersehen
@BA

Pięknie, tylko dlaczego niektórzy z 7 letnim stażem w firmie nagle muszą odejść (np. Pan DYREKTOR OPERACYJNY). A taki był "cacy i niezastąpiony aż tu nagle PANOWIE z ZARZĄDZU (2X Jacek and Wojtek) powiedzieli get out.

@aufwiedersehen
@auf wiedersehen

Ludzie, skąd bierzecie takie bzdury? Przecież on odszedł sam.

SAM ODCHODZĄCY
@@aufwiedersehen

Jakby odeszedł sam to nie małby przerwy w życiorysie ok kilku miesięcy.

były
@SAM ODCHODZĄCY

przecież odszedł i wszystko było w dobrej atmosferze i miał swoje dalsze plany na karierę. A że ktoś być może nie zaktualizował CV w necie, to chyba nic nie znaczy. Sam się już od ponad dwóch lat nie chwalę, co robię i co... nie pracuję? :P

Czy BI technologies oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

BIT

Forma zatrudnienia zależy od Ciebie.

Krzysztof
@BIT

To znaczy, że pracodawca oferuje umowę o pracę, ale też można podjąć współpracę posiadając własną działalność gospodarczą?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BI technologies? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
weteran_bt

Nie aplikuj tu na testera. Tester tutaj nie jest poważany.

@weteran_bt

Nie wiem, który tester, ale miałem przyjemność poznać tu najlepszego moim zdaniem testera w historii, który zna system na wylot i potrafi szybko wyłapać dziury zarówno w specyfikacji, konfiguracji i gotowych funkcjonalnościach. Nie sądzę, żeby narzekał na brak uznania.

Noo
@BA

A ten co właśnie wyleciał był aż taki słaby?

Agnieszka

Witam, czy firma oferuje szkolenia dla pracowników?

Szkolony
@Agnieszka

Z tego co sie orientuje to nie. Nie ma kasy na takie rzeczy

BT
@Szkolony

Jest budżet szkoleniowy i dni wolne do wykorzystania.

DYR_

Branża leasingowa zaczyna dostawać zadyszki, szczególnie jedna ze spółek, gdzie budżety na rozwój IT są mocno przycięte. Nie "rysuje" to ciekawej perspektywy dla firmy. Inny głos mówi, ze duży gracz myśli o wymianie systemu sprzedażowego w branży leasingowej. Trzeba szukać nowych wyzwań.

takmyślę

Nie zawsze opinie na forum pisane są przez aktualnych pracowników. Często inspiruje te wpisy konkurencja.

Gabriela

Posiadacie wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w firmie BI technologies? Jak wygląda sytuacja z pozapłacowymi benefitami w tej firmie? Chętnie się dowiemy co wiecie na ten temat, bez względu na to czy Wasze odczucia będą pozytywne bądź negatywne.

Gabriela_answer
@Gabriela

Nikogo nie szukają już. Opieka medyczna jest i to wszystko. Niektórzy mają komórki i to już cały szał jaki oferują . A ..... kawa jeszcze jest.

BITech

Jasne, że można zmienić ale portal jest od tego aby każdy wpisał tu swoje odczucia/ spostrzeżenia

Niki

Jak komuś nie odpowiada praca to zawsze może ja sobie zmienić.

Nie wiem skąd tyle złych opinii. Pracuję tutaj i wszystko jest w porządku. I atmosfera, i warunki pracy, wynagrodzenie także :-) Na szefa J. również nie można narzekać. Bardzo merytoryczna osoba.

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje, że od dawna nikt nie pisze? Szkoda!!

Julian
@Jasiek

Szkoda, że dobrze się pracuje?

p_p

Tester/ Analityk, bo na takie w tej chwili jest rekrutacja

p_p

Napiszcie czy warto startować do tej firmy, bo rozważam zmianę ale nie chciałbym źle trafić. Prośba o rzetelne wpisy obecnych ale i byłych pracowników.

@p_p

Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Developer_z_doświadczeniem

Nikt im nie pasuje, często wymieniają ludzi, dlatego tak jak piszesz. Każdy ma w sobie taki czynnik, który nie pasuje. Wybredzanie, wydziwianie, udziwnianie. Na jakie stanowisko rekrutujesz ?

gość

widzę, że szukają pracowników na niemal wszystkie stanowiska niemal regularnie co jakiś czas, czyli omijać, jak większość tu opisuje:/

Developer_z_doświadczeniem

Programistą jestem i wszystko musi być opiniowane przez jedną osobę. Twój sposób myślenia, jako programisty nie koniecznie musi się spodobac osobie opiniującej. Zrobione zostanie wszystko aby Ciebie przekonać, że myślisz czy analizujesz nie tak jak chce "opiniujący". Dlatego jak nie chcesz się "zakleszczyć" i "zaszuflatkować" to zastanów się. Taki tu jest styl i tyle.

BA

Wspolpraca z programistami zalezy od tego z jakim programista masz wspolpracowac. Do powiedzenia masz tu do powiedzenia bardzo mało na każdym stanowisku ktore nie jest kierownicze.

Tomasz

Czy ktoś może się wypowiedzieć o aktualnych warunkach pracy dla testera w tej firmie? Czy warto aplikować do tej firmy?

m.
@Tomasz

a co chcesz wiedzieć?

@m.

Czy jest duża rotacja wśród testerów? Czy tester ma coś do powiedzenia przy realizacji projektu? czy jest traktowany jak "piąte koło ..."?

@m.

Jak układa się współpraca pomiędzy testerem a programistą? czy jest traktowany jak partner przy tworzeniu oprogramowania ? czy tylko jako ten, który "gówno" wie i tylko o coś się wiecznie czepia? W różnych firmach spotkałem się z różnym traktowaniem testerów...

Zostaw merytoryczną opinię o BI technologies - Wrocław

BI technologies