Opinie o MS Projekt w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MS Projekt. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MS Projekt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Projekt w Warszawa

leon Nowy wpis

Witam, Świętna drukarnia na ul. Pruszkowskiej na Ochocie. Wejście od jest od tyłu budynku od strony parkingu i schodami w duł. Od roku tam drukuje i nigdy nie usłyszałem ,że się czegoś nie da zrobić. Nawet jak w pliku jest jakiś błąd, to mała poprawka i do do druku. Bardzo dobrze i fajnie wychodzą wydruki w kolorze. Bardzo Polecam Leon

Bolek Nowy wpis

Witam, jakie zasady obowiązują w tej firmie? Na jakich zasadach jest wypłacane wynagrodzenie? Podstawa i kilometry? Podstawa i diety? ... znalazłem dzisiaj ogłoszenie, 9/10 tys PLN, czy to możliwe do osiągnięcia w tej firmie? ... interesuje mnie system 2/1, oczekiwania minimum 7 tys PLN albo 2/2 minimum 5 tys PLN, pozdrawiam ????

kierowca z LBN Nowy wpis

Witam potrzebuje informacji na temat pracy w tej firmie: 1. Czy wyjazdy i zjazdy są z bazy? 2. W jakich kierunkach jeżdżą? 3. Jakie są systemy pracy? 4. Jakie mają zestawy? 5. Czy zestaw jest przypisany do kierowcy? 6. Jaka jest stawka? Dieta, stała czy kilometrówka? 7. Czy mają jakieś stałe trasy, czy tylko przeżuty?

Jasiek Nowy wpis

@Zar na to chyba nie ma reguły. Jak jest oferta pracy, to po prostu wysyłaj :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MS Projekt? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
grzes stary

witajcie ale opinia o firmie powinna moim zdaniem byc dodatnia wzgledem tego ze nigdy nie mozna nazekac ani na finanse a ni na lojalnosc zawsze bylo fer a ze ludzie sa jacy sa to nie wina(usunięte przez administratora) pozdrawiam wszystkich

kokosz

Akurat pracowałem w tej firmie i dziwie się co tu opisujesz,uważam ze według mnie pan (usunięte przez administratora)wywiązywał się z płatności,poza tym akurat pracowałem w tym okresie o którym piszesz i dziwie się że mówisz o narzędziach bo akurat były są i będą,pracowałeś chyba jako podwykonawca o którym nie mam pojęcia,ja prace sobie chwaliłem oczywiście teraz już nie pracuje w tej firmie ale myslę ze było okey.Tylko podwykonawcy i niektórzy pracownicy (usunięte przez administratora) .wiec nie dziwie się ze tak postępuje , ja prace bardzo chwale

Proszę o informacje jaką inwestycję(usunięte przez administratora)teraz wykonuje. Będę wdzięczny za info

Zostaw merytoryczną opinię o MS Projekt - Warszawa

• Jak się pracuje w MS Projekt?

Zobacz opinie na temat firmy MS Projekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MS Projekt