Opinie o Dragons w Kraków Mikołaja Jaskra 3

Dystrybutor Scott & Fetzer Co.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragons w Kraków Mikołaja Jaskra 3

Mlody

Bo tacy slabi ludzie jak Ty poddaja sie zanim zaczna, a to nie jest system pracy dla slabeuszy. Tacy pozniej wypisuja bzdury na forum, a inni to czytaja zamiast przyjsc i samemu sie przekonac, że warto!

nick

to powiedz dlaczego cały czas większość ludzi rezygnuje jak pojdzie pierwszy raz? i znów poszukujecie pracowników. wybieracie 10 osób z tego na drugi dzien przychodzi 4? nie mówie ze to jest bajer... poprostu nie zrobiło na mnie to urzadzenie wrazenia i nie bede ściemniał komuś jak sam w to nie wierze

nierób

kolega tam pracuje kilka miechów no i musze powiedzieć ze kilka średnich krajowych można zarobić w msc, jak mi się skonczy umowa w mojej pracy to chce tam spróbować

handlowiec

Niezły kit z twoim szukaniem pracy. Pójdź , zobacz, porozmawiaj a nie wypisuj bzdur leniu na forum. Ja pracuje w tej firmie od pół roku i jestem zadowolony. Ty dalej siedź przed kompem.

Czy po rozmowie w Dragons rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Barbarka111111

napiszcie proszę jak Wam poszło na rozmowie jutro w Dragons, i czym dokładnie firma się zajmuje. Ja jutro też mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, ale nie idę. Bardzo proszę napiszcie o co w tym wszystkim chodzi. Pozdrawiam serdecznie.

obecny

ja również mam zaproszenie na jutro no i sam nie wiem a co do tej podstawy to jeśli dobrze zrozumiałe to jest tylko za 1 miesiąc później dostaniesz tyle ile sprzedasz jakiś procent

gosc

Wysłałam tyle CV że trudno spamiętać. Po drugie nawet w nazwie meila nie mają nazwy firmy wpisanej więc szukanie jak igły w stogu siana. Jedynie nr tel mam z którego do mnie dzownili ale to nic nie daje

hmmm

no ale wysylales do nich cv pamietasz zkad??

gosc

Ja też właśnie w żaden sposób nie mogę znaleźć ani ich wymagań ani tego co oferują, nawet strony internetowej nie mają.

hmmm

czesc a mozesz mi podesłac linka do ich oferty pracy bo chcialem sobie jeszcze raz przeczytac a nie moge znalezc

gosc

Tak dokładnie chodzi mi o tę ulicę

hmmm

czesc czy mowimy o firmie mieszczacej sie na ulicy mikolaja jaskra 3??

gosc

Był ktoś jeszcze u nich na rozmowie? Mam zaproszenie na jutro i nie wiem czy jest sens tracić czas. Proszę o odpowiedź

nick

niby 1500zł + ?% za sprzedane urzadzenieale jak nic nie sprzedasz wciagu miesiaca to tyle pracy:)

Riki

Czyli to co tam obicują to ściema??Jest Tam wogóle jakaś podstawa czy tyle ile sprzedaż tyle masz??

nick

byłem i zrezygnowałem po jednym dniu szkolenia,zbyt piękne aby było prawdziwe zarobki , awanse wycieczki itp:) mozna próbowac ale nie widze z tym przyszłosći, aha to nie są odkurzacze tylko urządzenia wszystko robiące :).. musisz tam wykonać pewien program abyś był fajny czyli zarobił, więc musisz sprzedawać te urządzenia ile sprzedaż tyle zarobisz a urządzenie kosztuje tyle , ze człowiek z najniszża krajowa musiałby na to robic cały rok:)

rowniez dzis dostalam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna na jutro.czy ktos cos wie o tej firmie?

eveeee

Hey Ludzie nikt nic nie wie, wszędzie szukam czegos o tej firmie i nic tez dostałam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna ale neiwiem czyjest sens skoro to podobno sprzedarz odkurzaczy haha

xxx

podajcie wiecej info o tej firmie bo ma zaproszenie i nie wiem czy jest sens sie wybierac.

sisi

Firma 90 lat ma w polsce jest od 12 lat i nie ma zadnej strony internetowej buuuaaaahahahahaha niezly kit sciema

Zostaw merytoryczną opinię o Dragons - Kraków

Dragons