Opinie o Hotel Im.Jana Pawła 2 w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Im.Jana Pawła 2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hotel Im.Jana Pawła 2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Im.Jana Pawła 2 w Wrocław

Pracowałem w hotelu przez 3 miesiące i tyle wystarczyło by się stamtąd zwolnić, praca jest serio spoko, w hotelu jest spokojnie i ładnie. Zarobki są korzystne. Kierownik recepcji Kamil jest super gościem i zawsze można się z nim dogadać. Jednak postanowiłem się zwolnić ze względu na atmosferę jaka tam panuje. Skorumpowany snob KSIĄDZ Dyrektorek prowadzi hotel i wydaje się, że jest tam jakimś Guru, pracownicy się go boją i pytają czy już go w hotelu nie ma czy jest. (usunięte przez administratora)Nie ważne czy mają full doświadczenia czy nie.. nie liczcie na Dzień dobry w pierwszych dniach... no ale księciunio przecież może:) ogólnie była to pierwsza sytuacja gdzie zwolniłem się w tak krótkim czasie. NIE POLECAM :) (pomyślicie sobie, olać księdza ale jak uważacie, mi nie odpowiadało takie traktowanie)

Lilak Nowy wpis

Zgadzam się w 100%

Iza Nowy wpis

Czy hotel przyjmuje praktykantów ?

Witold Nowy wpis

Czy w hotelu nie są potrzebne pokojówki? Gdzie można składać cv ?

Daniel71

To ja dodam coś od siebie. Zgadzam się z poniższymi opiniami, ksiądz dyrektor to osoba,która nie ma szacunku do pracowników(często nawet na dzień dobry nie odpowie), stwarza atmosferę, w której nie da się pracować(wszyscy pracownicy czekają tylko na to,aż wyjdzie z hotelu by dzień był w końcu spokojny). Zimna recepcja,brak ogrzewania. Jeżeli chodzi o pracowników to jak najbardziej plus. Profesjonalizm, szybka reakcja, odpowiednie osoby na swoim miejscu, kierownik recepcji to również w porządku gość, przyjemnie się z nimi pracowało. Reasumując największym minusem tego hotelu jest dyrektorem, nie przedłużył mi umowy nie podając żadnego argumentu dlaczego, oraz brak wypłaty wynagrodzenia za jeden dzień przepracowany po zakończeniu umowy, niby wiele za jeden dzień bym nie dostał, ale jednak niemiłe zachowanie jak na pożegnanie z hotelem ;) Pozdrawiam Daniel

roksorz

Tak jak w kazdej pracy są + i -, ale zwroccie uwage na dyra - jest kompletnym świrem, a ze to ksiądz to jeszcze gorzej. generalnie ekipa na plus (sporo osob pracuje dłuzszy czas), zakres pracy nie powala, tylko kompletnie nieumiejetne maja dobrane programy obsługi hotelu, plus zmiany co 12 godzin to nie dla kazdego. Zarobki dobre, atmosfera srdnio-ok (sa spiny o głupoty), spoko ze sa obiady pracownicze (tylko ze za 10). Nie dla kazdego, ale mysle, że bardziej mi się podobalo niż nie. Sam hotel jest jakims zartem z architektury, idzcie zobaczyc 3 pietro XD i ze smiesznych rzeczy to papaj w holu stoi i paczy ci na ręce #cotusieodjanipawlilo dosłownie.

Brak szacunku ze strony pana księdza dyrektora.

Szpaner

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Im.Jana Pawła 2 - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Im.Jana Pawła 2?

Kandydaci do pracy w Hotel Im.Jana Pawła 2 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Im.Jana Pawła 2